Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
4th Zagreb karate Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
BÁLINT FISCHER
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
U10-M-26
3
3
0
0
0
2.
DOMINIK ŠONJE
LOTOS ZAGREB
U10-M-34
3
3
0
0
0
3.
VALERIO PREVEDAN
ĐURĐEVAC
U10-M-30
3
3
0
0
0
4.
MATEJ VUKSAN
Euro-Tera
U10-M-38
1
1
0
0
0
5.
MATKO ZELENIKA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
U10-M+38
1
1
0
0
0
6.
DAVID MILINOVICH
OPATIJA
U10-M-34
3
2
0
0
0
7.
KIRÁLY GYŐZŐ
FORTUNA-BUDAPEST
U10-M-30
3
2
0
0
0
8.
KRISTIJAN FRANK
Hercegovina-Zagreb
U10-M-30
3
2
0
0
0
9.
OLIVER PIŠONIĆ
Euro-Tera
U10-M-30
3
2
0
0
0
10.
TARIK SALKIĆ
KK BIHAĆ
U10-M-26
3
2
0
0
0
11.
ANTE PAVLINOVIĆ
Hercegovina-Zagreb
U10-M-38
2
1
0
0
0
12.
IVAN JURIČIĆ
ĐURĐEVAC
U10-M-34
2
1
0
0
0
13.
JAKOV ŠIMUNIĆ
SUSEDGRAD
U10-M-26
2
1
0
0
0
14.
LUKA TAČKOVIĆ
VELIKA GORICA
U10-M-26
2
1
0
0
0
15.
LUKA PEJIĆ
BANJA LUKA
U10-M-34
2
1
0
0
0
16.
BORNA ŠUNJIĆ
SAMOBOR
U10-M-30
2
0
0
0
0
17.
DOMONKOS BARTA
Budai XI
U10-M-34
2
0
0
0
0
18.
DUJE HUBER
OBI Kaštela
U10-M-34
2
0
0
0
0
19.
GABRIEL ŠKRLIN
KK 10. DAN
U10-M-26
2
0
0
0
0
20.
HRVOJE ŠULEK
Euro-Tera
U10-M-26
2
0
0
0
0
21.
NIKOLA TOPLIČANEC
GLOBUS Čakovec
U10-M-30
2
0
0
0
0
22.
DÁVID CSAPÓ
Ganz-Kesjar
U10-M-30
1
0
0
0
0
23.
PETAR PRERADOVIĆ
BANJA LUKA
U10-M-30
1
0
0
0
0
24.
TONI ČUTURA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
U10-M+38
1
0
0
0
0
25.
VID RADULOVIĆ
SAMOBOR
U10-M-38
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
JANA ČEBOHIN
OMEGA
U10-Ž-36
2
2
0
0
0
2.
KIARA BRSTILO
VELIKA GORICA
U10-Ž-32
2
2
0
0
0
3.
SARA TOMIĆ
BUSHIDO
U10-Ž+36
2
2
0
0
0
4.
SONJA RAJKO
FINIDA (POREČ)
U10-Ž-28
2
2
0
0
0
5.
LANA HRVOIĆ
ĐURĐEVAC
U10-Ž+36
2
1
0
0
0
6.
LUCIJA KIRINIĆ
VELIKA GORICA
U10-Ž-28
2
1
0
0
0
7.
MARTINA VARONE
A.S.D. KARATE CLUB 2003
U10-Ž-32
2
1
0
0
0
8.
NIKA BEŠLIJA
OBI Kaštela
U10-Ž-28
2
1
0
0
0
9.
ANASTASIJA BALAĆ
BANJA LUKA
U10-Ž-28
1
0
0
0
0
10.
ELENA HOXHAJ
KK 10. DAN
U10-Ž+36
1
0
0
0
0
11.
EMILI BETI
GLOBUS Čakovec
U10-Ž-36
1
0
0
0
0
12.
FRANKA GOLEMAC
Hercegovina-Zagreb
U10-Ž-32
1
0
0
0
0
13.
MAGDALENA VAJDA
Hercegovina-Zagreb
U10-Ž+36
1
0
0
0
0
14.
TEA-LENA ŠPOLJARIĆ
GLOBUS Čakovec
U10-Ž-36
1
0
0
0
0
15.
VALENTINA DA DONATIS
A.S.D. KARATE CLUB 2003
U10-Ž-28
1
0
0
0
0
KUMITE-Učenici (U12)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ÁDÁM DVORÁK
Ganz-Kesjar
U12-M+46
4
4
0
0
0
2.
ROLAND CSATÓ
Ganz-Kesjar
U12-M-34
4
4
0
0
0
3.
ZSOMBOR DUDÁS
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
U12-M-30
4
4
0
0
0
4.
IVAN TERIHAJ
SAMOBOR
U12-M-38
3
3
0
0
0
5.
JOSIP PLANINIĆ
FORTITER (Kaštela)
U12-M-46
3
3
0
0
0
6.
LUKÁŠ SAMUEL LOCH
Slovak National Team
U12-M-42
3
3
0
0
0
7.
DÁNIEL VARGA
Ganz-Kesjar
U12-M-38
4
3
0
0
0
8.
JAKOV KUPINA
JASTREB
U12-M-34
4
3
0
0
0
9.
KIRÁLY GYŐZŐ
FORTUNA-BUDAPEST
U12-M-30
4
3
0
0
0
10.
MÁTÉ NAGY
SZARVAS
U12-M-38
4
3
0
0
0
11.
ALEXANDER LICHNER
Slovak National Team
U12-M-46
3
2
0
0
0
12.
ANTE VUKOJA
Hercegovina-Zagreb
U12-M+46
3
2
0
0
0
13.
BARNABÁS BARANYI
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
U12-M-34
3
2
0
0
0
14.
FILIP ŽIVČIĆ
Hercegovina-Zagreb
U12-M-42
3
2
0
0
0
15.
IVAN IVELJ
VELIKA GORICA
U12-M-30
3
2
0
0
0
16.
IVAN JURIČIĆ
ĐURĐEVAC
U12-M-34
3
2
0
0
0
17.
IVÓ IGRICZ
Barcsi Városi Sportegyesület
U12-M-42
3
2
0
0
0
18.
JAKOV SILADI
LOTOS ZAGREB
U12-M-42
3
2
0
0
0
19.
JURE PUCE
CROHERC
U12-M+46
3
2
0
0
0
20.
KRISTIJAN TOPLIČANEC
GLOBUS Čakovec
U12-M-38
3
2
0
0
0
21.
LOVRO ROZMAN
VARAŽDIN
U12-M-46
3
2
0
0
0
22.
MALIK BAGAEV
Slovak National Team
U12-M+46
3
2
0
0
0
23.
MATIJA PAVIĆEVIĆ
Bar
U12-M-46
3
2
0
0
0
24.
MUHAMED MURTIĆ
KK BIHAĆ
U12-M-30
3
2
0
0
0
25.
KARIM KRKLEC
Hercegovina-Zagreb
U12-M-30
4
2
0
0
0
26.
VALERIO PREVEDAN
ĐURĐEVAC
U12-M-30
4
2
0
0
0
27.
ZALÁN BILISICS
BVSC-Fighter
U12-M-38
4
2
0
0
0
28.
IVAN EREIZ
CBS PULA
U12-M-38
2
1
0
0
0
29.
KARLO MARITNOVIĆ
CROHERC
U12-M-38
2
1
0
0
0
30.
KARLO MANDŽO
FORTITER (Kaštela)
U12-M-34
2
1
0
0
0
31.
ALIJA ZAIMOVIĆ
KK BIHAĆ
U12-M-42
3
1
0
0
0
32.
DINO PEREŠKO
Karlovac 1969
U12-M+46
3
1
0
0
0
33.
LUKA STEKOVIĆ
Karlovac 1969
U12-M-38
3
1
0
0
0
34.
MARIO RADOŠ
VELIKA GORICA
U12-M-34
3
1
0
0
0
35.
TIBOR KOVAČIĆ
VARAŽDIN
U12-M+46
3
1
0
0
0
36.
ANDRIJA VASILJ
CROHERC
U12-M-30
2
0
0
0
0
37.
DÁNIEL BAGI
SZARVAS
U12-M-46
2
0
0
0
0
38.
DAVID MILINOVICH
OPATIJA
U12-M-34
2
0
0
0
0
39.
JOSIP SLUKIĆ
GLOBUS Čakovec
U12-M+46
2
0
0
0
0
40.
LOVRO BEM
KK 10. DAN
U12-M-38
2
0
0
0
0
41.
MATE ŠARAVANJA
CROHERC
U12-M-30
2
0
0
0
0
42.
MATEJ VUKOVIĆ
VELIKA GORICA
U12-M-34
2
0
0
0
0
43.
MAX FAJERBACH
LOTOS ZAGREB
U12-M-46
2
0
0
0
0
44.
SIMON BÁLINT
FORTUNA-BUDAPEST
U12-M-42
2
0
0
0
0
45.
ALESSIO PAOLETTI
A.S.D. KARATE CLUB 2003
U12-M-34
1
0
0
0
0
46.
DOMINIK DŽAJKIĆ
FOKUS
U12-M-38
1
0
0
0
0
47.
DORIAN ŠEPIĆ
Metal - Jurdani
U12-M+46
1
0
0
0
0
48.
FARUK MERDIĆ
KK BIHAĆ
U12-M-38
1
0
0
0
0
49.
FRAN ŠIMUNIĆ
Hercegovina-Zagreb
U12-M-38
1
0
0
0
0
50.
GERGELY NYÍRI
Ganz-Kesjar
U12-M-30
1
0
0
0
0
51.
GORDAN PECIKOZIĆ
ĐURĐEVAC
U12-M-38
1
0
0
0
0
52.
IVAN KRNDELJ
CROHERC
U12-M+46
1
0
0
0
0
53.
JURAJ GOLEMAC
Hercegovina-Zagreb
U12-M-38
1
0
0
0
0
54.
LORENZO DE DONATIS
A.S.D. KARATE CLUB 2003
U12-M-30
1
0
0
0
0
55.
LOVRO JELINIĆ
BUSHIDO
U12-M-34
1
0
0
0
0
56.
LOVRO FARKAŠ
GLOBUS Čakovec
U12-M-42
1
0
0
0
0
57.
LUKA SALIHOVIĆ
VARAŽDIN
U12-M-42
1
0
0
0
0
58.
LUKA RAPIĆ
Metal - Jurdani
U12-M+46
1
0
0
0
0
59.
SIMONE ROSSETTI
A.S.D. KARATE CLUB 2003
U12-M-46
1
0
0
0
0
KUMITE-Učenice (U12)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
EMA JURIČIĆ
ĐURĐEVAC
U12-Ž-44
3
3
0
0
0
2.
TIA MAMELEDŽIJA
TAD RIJEKA
U12-Ž-36
3
3
0
0
0
3.
EMA SGARDELLI
ZAMET
U12-Ž-32
2
2
0
0
0
4.
KARLA ŠANČIĆ
STIJENA
U12-Ž-40
2
2
0
0
0
5.
SARAH TETARIĆ
KK BIHAĆ
U12-Ž+44
2
2
0
0
0
6.
ALEKSANDRA MILUTINOVIĆ
Beogradski karate saveza
U12-Ž-36
3
2
0
0
0
7.
BARBARA GRGIĆ
FORTITER (Kaštela)
U12-Ž-44
3
2
0
0
0
8.
EMA ŠTIVIĆ
SPORTSLIFE
U12-Ž-36
3
2
0
0
0
9.
KATARINA ŽIVKOVIĆ
TAD RIJEKA
U12-Ž+44
3
2
0
0
0
10.
LAURA LISAC
Delta
U12-Ž-44
3
2
0
0
0
11.
LOLITA LANA IVAKOVIĆ
OBI Kaštela
U12-Ž-36
3
2
0
0
0
12.
NINA DORČIĆ
Metal - Jurdani
U12-Ž-44
3
2
0
0
0
13.
DORA ŽUGČIĆ
STUDENT
U12-Ž+44
2
1
0
0
0
14.
ELLA BJELANOVIĆ
JASTREB
U12-Ž-32
2
1
0
0
0
15.
INGRID KOCANJER
Karlovac 1969
U12-Ž+44
2
1
0
0
0
16.
LEONA GULIJA
VARAŽDIN
U12-Ž-40
2
1
0
0
0
17.
NIKA ŽERJAV
Mala Subotica
U12-Ž-32
2
1
0
0
0
18.
NINA LUKENDA
BUSHIDO
U12-Ž-40
2
1
0
0
0
19.
RUŽICA PAVIĆ
SUSEDGRAD
U12-Ž-32
2
1
0
0
0
20.
ANA PRSKALO
CROHERC
U12-Ž-36
2
0
0
0
0
21.
ANTONELA ANĐELIĆ
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
U12-Ž+44
2
0
0
0
0
22.
LARA NEUMANN
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
U12-Ž-44
2
0
0
0
0
23.
MARTINA SIMEONE
A.S.D. KARATE CLUB 2003
U12-Ž-36
2
0
0
0
0
24.
EMA NOVAK
VELIKA GORICA
U12-Ž-36
1
0
0
0
0
25.
GABRIELA MARTINOVIĆ
CROHERC
U12-Ž-32
1
0
0
0
0
26.
LANA HRVOIĆ
ĐURĐEVAC
U12-Ž-40
1
0
0
0
0
27.
MIA ČAČKO
KK 10. DAN
U12-Ž+44
1
0
0
0
0
28.
PETRA MARTINJAK
STIJENA
U12-Ž-44
1
0
0
0
0
29.
SARA TOMIĆ
BUSHIDO
U12-Ž-40
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađi kadetiv (U14)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
FRANJO RAJAKOVIĆ
STIJENA
U14-M-41
4
4
0
0
0
2.
MILÁN BILISICS
BVSC-Fighter
U14-M+57
4
4
0
0
0
3.
ANDREJ TVRDOŇ
Sport School Karate Bratislava
U14-M-36
3
3
0
0
0
4.
BORNA NOVAK
VELIKA GORICA
U14-M-45
3
3
0
0
0
5.
FRAN PRPIĆ
SPORTSLIFE
U14-M-52
3
3
0
0
0
6.
JAKOV ZELJKO
TUŠKANAC
U14-M-48
3
3
0
0
0
7.
PATRIK MACUKIĆ
VELIKA GORICA
U14-M-57
3
3
0
0
0
8.
BÁLINT MÉRŐ
Budai XI
U14-M-45
4
3
0
0
0
9.
JAKOV FEMBER
STIJENA
U14-M-41
4
3
0
0
0
10.
MARIN GUDELJ
VELIKA GORICA
U14-M-52
4
3
0
0
0
11.
OLIVER ČULE
CROHERC
U14-M+57
4
3
0
0
0
12.
RÓBERT SCHWARTZ
Slovak National Team
U14-M-57
4
3
0
0
0
13.
ANDREJ BUBANJA
Bar
U14-M+57
3
2
0
0
0
14.
ANES PAŠIĆ
KK BIHAĆ
U14-M-36
3
2
0
0
0
15.
ANTE IVAKOVIĆ
OBI Kaštela
U14-M-48
3
2
0
0
0
16.
DÁNIEL FRANKÓ
SZARVAS
U14-M+57
3
2
0
0
0
17.
DARIO SZEL
SAMOBOR
U14-M-41
3
2
0
0
0
18.
DINO ŠIMUNEC
SAMOBOR
U14-M-41
3
2
0
0
0
19.
ELSAN KOLIĆ
Bar
U14-M-57
3
2
0
0
0
20.
GYÖRGY LITAUSZKI
SZARVAS
U14-M-52
3
2
0
0
0
21.
KRISTIJAN TOPLIČANEC
GLOBUS Čakovec
U14-M-36
3
2
0
0
0
22.
KRISZTOFER BÁLINT
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
U14-M-57
3
2
0
0
0
23.
LEO LAZAR
9. ZMAJ RIJEKA
U14-M-45
3
2
0
0
0
24.
MATEJ BRAJE
JASTREB
U14-M-48
3
2
0
0
0
25.
MISLAV BLAŽEKOVIĆ
SAMOBOR
U14-M-36
3
2
0
0
0
26.
PATRIK KARNAS
VELIKA GORICA
U14-M-45
3
2
0
0
0
27.
PERO PLANINIĆ
FORTITER (Kaštela)
U14-M-48
3
2
0
0
0
28.
TEO KEČKEŠ
GLOBUS Čakovec
U14-M-52
3
2
0
0
0
29.
ANDRIJA OSTOJIĆ
CROHERC
U14-M+57
2
1
0
0
0
30.
BENDEGÚZ TÁLAS
SZARVAS
U14-M-52
2
1
0
0
0
31.
BORNA GUDELJ
Karate klub Esseker
U14-M-48
2
1
0
0
0
32.
DOMAGOJ ŽAJA
SAMOBOR
U14-M-45
2
1
0
0
0
33.
DRAŽEN ŠARIĆ
SAMOBOR
U14-M-45
2
1
0
0
0
34.
IVAN TERIHAJ
SAMOBOR
U14-M-36
2
1
0
0
0
35.
KARLO JURČEVIĆ
OMEGA
U14-M-41
2
1
0
0
0
36.
KARLO ZORIČIĆ
OPATIJA
U14-M+57
2
1
0
0
0
37.
KARLO VOLARIĆ
JASTREB
U14-M-48
2
1
0
0
0
38.
ADRIAN RUŽIĆ
OMEGA
U14-M-52
3
1
0
0
0
39.
ATTILA RADICS
SZARVAS
U14-M+57
3
1
0
0
0
40.
DAVID KRASIĆ
FORTITER (Kaštela)
U14-M-45
3
1
0
0
0
41.
DOMINIK KUČAN
VELIKA GORICA
U14-M-48
3
1
0
0
0
42.
EMIL SADIKOVIĆ
KK BIHAĆ
U14-M-57
3
1
0
0
0
43.
FRAN VUKOMANOVIĆ
IPON ZAGREB
U14-M-41
3
1
0
0
0
44.
KAROL GAMA
Sport School Karate Bratislava
U14-M-48
3
1
0
0
0
45.
KRSITÓF KASUBA
SZARVAS
U14-M-52
3
1
0
0
0
46.
LEO SABLJIĆ
CROHERC
U14-M+57
3
1
0
0
0
47.
LUKA TOMLJANOVIĆ
TUŠKANAC
U14-M-41
3
1
0
0
0
48.
MALIK BAGAEV
Slovak National Team
U14-M+57
3
1
0
0
0
49.
SEMIR MIDŽIĆ
KK BIHAĆ
U14-M-45
3
1
0
0
0
50.
STEFAN ĐURKOVIĆ
Beogradski karate saveza
U14-M-57
3
1
0
0
0
51.
ALDINO HIDIĆ
KK BIHAĆ
U14-M-36
2
0
0
0
0
52.
DORIAN KALAJDŽIJA
VARAŽDIN
U14-M-45
2
0
0
0
0
53.
FARIS HASIĆ
KK BIHAĆ
U14-M+57
2
0
0
0
0
54.
KARLO MANDŽO
FORTITER (Kaštela)
U14-M-36
2
0
0
0
0
55.
KARLO BOSILJEVAC
Karlovac 1969
U14-M-41
2
0
0
0
0
56.
MÁRK BORBÉLY
Budai XI
U14-M-41
2
0
0
0
0
57.
ÁDÁM DVORÁK
Ganz-Kesjar
U14-M-48
1
0
0
0
0
58.
ANTONIO STOJIĆ
CROHERC
U14-M-57
1
0
0
0
0
59.
ANTONIO MARINČIĆ
CROHERC
U14-M-52
1
0
0
0
0
60.
ANTONIO VLAHO
CROHERC
U14-M-41
1
0
0
0
0
61.
DARIO GLUHINIĆ
STIJENA
U14-M-57
1
0
0
0
0
62.
GABRIEL PALAJSA
Karlovac 1969
U14-M-52
1
0
0
0
0
63.
ISMAR KURTOVIĆ
KK BIHAĆ
U14-M-45
1
0
0
0
0
64.
JURICA RUNTAS
SAMOBOR
U14-M-57
1
0
0
0
0
65.
KARLO TOMŠIĆ
VOLOSKO
U14-M-48
1
0
0
0
0
66.
LUKA ČIČAK
Delta
U14-M-57
1
0
0
0
0
67.
MATTEO SIMIONATO
Germinal Karate Castelfranco
U14-M-45
1
0
0
0
0
68.
NOA RUMENJAK
IPON ZAGREB
U14-M-36
1
0
0
0
0
69.
VALENTINO KOVAČEVIĆ
KK BIHAĆ
U14-M+57
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
KATARÍNA LANGOVÁ
Slovak National Team
U14-Ž-40
4
4
0
0
0
2.
IVANA PEROVIĆ
Beogradski karate saveza
U14-Ž-55
3
3
0
0
0
3.
IVONA CIGLAR
VARAŽDIN
U14-Ž-50
3
3
0
0
0
4.
LAURA LISAC
Delta
U14-Ž-45
3
3
0
0
0
5.
EVA KOZÁROVÁ
Farmex
U14-Ž+55
2
2
0
0
0
6.
TIHANA ŠULEK
Euro-Tera
U14-Ž-50
4
3
0
0
0
7.
ANDREA ŠARAC
FORTITER (Kaštela)
U14-Ž-45
3
2
0
0
0
8.
ELENA KEČKEŠ
GLOBUS Čakovec
U14-Ž-55
3
2
0
0
0
9.
EMMA PODOBOVÁ
Slovak National Team
U14-Ž-40
3
2
0
0
0
10.
KATARINA ŽIVKOVIĆ
TAD RIJEKA
U14-Ž-45
3
2
0
0
0
11.
LILLA TÓTH
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
U14-Ž-40
3
2
0
0
0
12.
MAGDALENA ŠUFLAJ
SAMOBOR
U14-Ž-45
3
2
0
0
0
13.
MATEJA PREVEDAN
ĐURĐEVAC
U14-Ž-40
3
2
0
0
0
14.
MIA GRETA ZORKO
STIJENA
U14-Ž-50
3
2
0
0
0
15.
JESSICA MARANGONI
Polisportiva NAKAYAMA
U14-Ž-55
2
1
0
0
0
16.
JOSIPA KOLIĆ
TUŠKANAC
U14-Ž-55
2
1
0
0
0
17.
KATALIN KOHLHOFFER
PSE-Shindo
U14-Ž-50
2
1
0
0
0
18.
NIKA ČEBOHIN
OMEGA
U14-Ž+55
2
1
0
0
0
19.
PAULA ŠOGORIĆ
SAMOBOR
U14-Ž+55
2
1
0
0
0
20.
EMA JURIČIĆ
ĐURĐEVAC
U14-Ž-45
3
1
0
0
0
21.
EMA SELMAN
KK BIHAĆ
U14-Ž-50
3
1
0
0
0
22.
EMA SGARDELLI
ZAMET
U14-Ž-40
3
1
0
0
0
23.
ANĐELA ALEKSIĆ
Beogradski karate saveza
U14-Ž-40
2
0
0
0
0
24.
AZRA MEMIĆ
KK BIHAĆ
U14-Ž-45
2
0
0
0
0
25.
JANA BUDINŠĆAK
JASTREB
U14-Ž-55
2
0
0
0
0
26.
LUCIJA HODAK
JASTREB
U14-Ž-55
2
0
0
0
0
27.
MARINA POSSI
CBS PULA
U14-Ž-50
2
0
0
0
0
28.
TIA MAMELEDŽIJA
TAD RIJEKA
U14-Ž-40
2
0
0
0
0
29.
ALESSIA ČEKADA
OPATIJA
U14-Ž-45
1
0
0
0
0
30.
EMA ŠTIVIĆ
SPORTSLIFE
U14-Ž-40
1
0
0
0
0
31.
GABRIELA DODIG
CROHERC
U14-Ž+55
1
0
0
0
0
32.
IVONA KRASIĆ
FORTITER (Kaštela)
U14-Ž-50
1
0
0
0
0
33.
KATARINA FRANK
Hercegovina-Zagreb
U14-Ž-45
1
0
0
0
0
34.
KLARA STANUŠIĆ
SPORTSLIFE
U14-Ž-45
1
0
0
0
0
35.
LJUBICA LOVRIĆ
OBI Kaštela
U14-Ž-50
1
0
0
0
0
36.
TINA GRETIĆ
Euro-Tera
U14-Ž-40
1
0
0
0
0
37.
ZSÓFIA BENKŐ
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
U14-Ž+55
1
0
0
0
0
KUMITE-Kadeti (U16)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
BRUNO JELINIĆ
BUSHIDO
U16-M-52
5
5
0
0
0
2.
ADI GYURIK
Slovak National Team
U16-M-70
4
4
0
0
0
3.
DAVID PAVIĆ
SUSEDGRAD
U16-M-63
4
4
0
0
0
4.
DAVID MAROŠI
Slovak National Team
U16-M-57
4
4
0
0
0
5.
IGOR VRBAN
VELIKA GORICA
U16-M+70
4
4
0
0
0
6.
ANTONIO GRGIĆ
SPORTSLIFE
U16-M-52
5
4
0
0
0
7.
DAVIDE RAGNOLI
Polisportiva NAKAYAMA
U16-M-52
5
4
0
0
0
8.
ROKO MIHALINEC
SUSEDGRAD
U16-M-52
5
4
0
0
0
9.
BALÁZS VÉCSEI
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
U16-M-57
4
3
0
0
0
10.
DAVID PODSKLAN
Slovak National Team
U16-M-63
4
3
0
0
0
11.
DOMINIK BENČAN
TAD RIJEKA
U16-M-57
4
3
0
0
0
12.
KARLO TURK
KOSTRENA
U16-M-70
4
3
0
0
0
13.
KARLO VERŠIĆ
RI CROATIA
U16-M+70
4
3
0
0
0
14.
LEON TOMLJANOVIĆ
TUŠKANAC
U16-M-63
4
3
0
0
0
15.
LUKA RAIČEVIĆ
TAD RIJEKA
U16-M+70
4
3
0
0
0
16.
MILOŠ ADŽIĆ
Bar
U16-M-63
4
3
0
0
0
17.
PAVEL SUTIAK
Slovak National Team
U16-M-57
4
3
0
0
0
18.
TOMÁŠ KÓSA
Slovak National Team
U16-M+70
4
3
0
0
0
19.
BRUNO DREMPETIĆ
BUSHIDO
U16-M-70
3
2
0
0
0
20.
PATRIK ŠEBOK
Slovak National Team
U16-M-70
3
2
0
0
0
21.
KRISTIJAN LACKOVIĆ
IPON ZAGREB
U16-M-52
5
3
0
0
0
22.
IAN BAŽDAR
SAMOBOR
U16-M+70
4
2
0
0
0
23.
ISTVÁN GÓCZI
Sporting Budo Budapest
U16-M-70
4
2
0
0
0
24.
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ
VELIKA GORICA
U16-M-63
4
2
0
0
0
25.
MARCELL FALUSI
FORTUNA-BUDAPEST
U16-M-63
4
2
0
0
0
26.
MAREK PONCKA
Slovak National Team
U16-M-52
4
2
0
0
0
27.
PETRO BOCHUSEVYCH
Sport School Karate Bratislava
U16-M-57
4
2
0
0
0
28.
ANDREJ TVRDOŇ
Sport School Karate Bratislava
U16-M-52
2
1
0
0
0
29.
DAMIR ČOLOVIĆ
Bar
U16-M-52
2
1
0
0
0
30.
FRAN PRPIĆ
SPORTSLIFE
U16-M-52
2
1
0
0
0
31.
FRANE PEJKOVIĆ
KK JADRAN
U16-M-63
2
1
0
0
0
32.
FRANJO RAJAKOVIĆ
STIJENA
U16-M-52
2
1
0
0
0
33.
JOSIP UGRINA
OBI Kaštela
U16-M-63
2
1
0
0
0
34.
KAROL GAMA
Sport School Karate Bratislava
U16-M-52
2
1
0
0
0
35.
KRSITÓF KASUBA
SZARVAS
U16-M-52
2
1
0
0
0
36.
LEONARD ŠOGORIĆ
SAMOBOR
U16-M+70
2
1
0
0
0
37.
LUKA DOLČIĆ
Hercegovina-Zagreb
U16-M-70
2
1
0
0
0
38.
MARTIN MUSA
CROHERC
U16-M-52
2
1
0
0
0
39.
NICOLA PUNTIN
A.S.D. KARATE CLUB 2003
U16-M-57
2
1
0
0
0
40.
RÓBERT SCHWARTZ
Slovak National Team
U16-M-57
2
1
0
0
0
41.
ROKO ŠTIGLIĆ
TAD RIJEKA
U16-M-70
2
1
0
0
0
42.
ZDENKO VANKA
Slovak National Team
U16-M-57
2
1
0
0
0
43.
AN NGUYEN
Sporting Budo Budapest
U16-M-70
3
1
0
0
0
44.
BENDEGÚZ TÁLAS
SZARVAS
U16-M-52
3
1
0
0
0
45.
BESIM ADEMI
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
U16-M-57
3
1
0
0
0
46.
BORNA PETROVIĆ
PORTO TOLERO
U16-M-70
3
1
0
0
0
47.
FRAN PETKOVIĆ
SPORTSLIFE
U16-M-57
3
1
0
0
0
48.
LUKA SMOLJO
OBI Kaštela
U16-M-52
3
1
0
0
0
49.
MATEJ HAJDU
Slovak National Team
U16-M-57
3
1
0
0
0
50.
MIMOLAT BAGAEV
Slovak National Team
U16-M-52
3
1
0
0
0
51.
NEMANJA SPASIĆ
Beogradski karate saveza
U16-M+70
3
1
0
0
0
52.
VLADIMIR OSTOJIĆ
CROHERC
U16-M+70
3
1
0
0
0
53.
JURE VASILJ
CROHERC
U16-M-52
2
0
0
0
0
54.
LEON JUGOVAC
Metal - Jurdani
U16-M+70
2
0
0
0
0
55.
LUKA VUČINIĆ
JASTREB
U16-M-63
2
0
0
0
0
56.
MARK KMET
CBS PULA
U16-M-63
2
0
0
0
0
57.
ADAM MAJIRSKÝ
Slovak National Team
U16-M-70
1
0
0
0
0
58.
ANDRO MOŠKUN
Karlovac 1969
U16-M-52
1
0
0
0
0
59.
ASHU DELLE CURTI
Polisportiva NAKAYAMA
U16-M-70
1
0
0
0
0
60.
BENCE HAJDU
FORTUNA-BUDAPEST
U16-M-52
1
0
0
0
0
61.
BENCE CSÖPPŰ
Sporting Budo Budapest
U16-M-52
1
0
0
0
0
62.
BLAŽ OSTOJIĆ
FORTITER (Kaštela)
U16-M-70
1
0
0
0
0
63.
BOŽIDAR KRSTIĆ
Beogradski karate saveza
U16-M-70
1
0
0
0
0
64.
DÁNIEL CSATÓ
Ganz-Kesjar
U16-M+70
1
0
0
0
0
65.
DÁVID KAJÁNEK
Slovak National Team
U16-M-57
1
0
0
0
0
66.
EROL LUKOLIĆ
Bar
U16-M-57
1
0
0
0
0
67.
GERGELY HALLGAT
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
U16-M-52
1
0
0
0
0
68.
GERGŐ TAKÁCS
Sporting Budo Budapest
U16-M-63
1
0
0
0
0
69.
IVAN PEHAR
CROHERC
U16-M+70
1
0
0
0
0
70.
IVOR BABIĆ
VELIKA GORICA
U16-M-52
1
0
0
0
0
71.
JOVAN ĆIRIĆ
Beogradski karate saveza
U16-M-63
1
0
0
0
0
72.
KARLO KNEŽEVIĆ
TAD RIJEKA
U16-M-52
1
0
0
0
0
73.
LUKA BEBIĆ
RENAKO ZAGREB
U16-M+70
1
0
0
0
0
74.
LUKA BJELOVUK
BUSHIDO
U16-M-57
1
0
0
0
0
75.
MÁRK SINDEL
SZARVAS
U16-M-52
1
0
0
0
0
76.
MARKO VLAIĆ
TUŠKANAC
U16-M+70
1
0
0
0
0
77.
MICHAL MASRNA
Slovak National Team
U16-M-63
1
0
0
0
0
78.
MUSTAFA RAMOVIĆ
Bar
U16-M-52
1
0
0
0
0
79.
NINO CMREČNJAK
Međimurje
U16-M+70
1
0
0
0
0
80.
NOVO BOJIČIĆ
Beogradski karate saveza
U16-M+70
1
0
0
0
0
81.
PATRIK KOZARIĆ
IPON ZAGREB
U16-M-57
1
0
0
0
0
82.
PATRIK MACUKIĆ
VELIKA GORICA
U16-M-57
1
0
0
0
0
83.
RENATO REŠETAR
ZAMET
U16-M-70
1
0
0
0
0
84.
SLAVKO VLAHINIĆ
VELIKA GORICA
U16-M-57
1
0
0
0
0
85.
STIPE MARINČIĆ
CROHERC
U16-M-52
1
0
0
0
0
86.
TOMISLAV FAJERBACH
LOTOS ZAGREB
U16-M-63
1
0
0
0
0
87.
TONI TOMIĆ
BUSHIDO
U16-M-63
1
0
0
0
0
88.
ZSOLT SPRINGER
Sporting Budo Budapest
U16-M-63
1
0
0
0
0
KUMITE-Kadetkinje (U16)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
SADEA BEĆIROVIĆ
SUSEDGRAD
U16-Ž+54
5
5
0
0
0
2.
JELENA PEHAR
FORTITER (Kaštela)
U16-Ž-54
4
4
0
0
0
3.
MIA MIJOVIĆ
VELIKA GORICA
U16-Ž-47
3
3
0
0
0
4.
LUCIJA LESJAK
Međimurje
U16-Ž+54
5
4
0
0
0
5.
PETRA GRGIĆ
FORTITER (Kaštela)
U16-Ž+54
5
4
0
0
0
6.
DOMINIKA VEISOVA
Slovak National Team
U16-Ž-54
4
3
0
0
0
7.
LUNA HAMER
Međimurje
U16-Ž-47
4
3
0
0
0
8.
PETRA PICHOVA
Slovak National Team
U16-Ž+54
4
3
0
0
0
9.
TARA NIKOLIĆ
VARAŽDIN
U16-Ž-47
4
3
0
0
0
10.
ZSÓFIA BARANYI
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
U16-Ž-54
4
3
0
0
0
11.
DOROTEA RUMENJAK
IPON ZAGREB
U16-Ž-47
3
2
0
0
0
12.
LORENA TOLIĆ
ZAMET
U16-Ž-54
3
2
0
0
0
13.
DOMINIKA BOGAROVA
Slovak National Team
U16-Ž-47
4
2
0
0
0
14.
MELANIE CORBATTO
A.S.D. KARATE CLUB 2003
U16-Ž+54
4
2
0
0
0
15.
MERCEDES NEHILOVA
Slovak National Team
U16-Ž+54
4
2
0
0
0
16.
TATIANA PILLAROVA
Slovak National Team
U16-Ž-54
4
2
0
0
0
17.
ZSÓFIA BENKŐ
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
U16-Ž-54
4
2
0
0
0
18.
ALICE BELVINI
Germinal Karate Castelfranco
U16-Ž-47
2
1
0
0
0
19.
DORA OPAČAK
ZRINSKI
U16-Ž+54
2
1
0
0
0
20.
IVANA BOROMISA
STUDENT
U16-Ž+54
2
1
0
0
0
21.
MONIKA PEKARCIKOVA
Slovak National Team
U16-Ž+54
2
1
0
0
0
22.
RÉKA KISSIMON
BVSC-Fighter
U16-Ž-54
2
1
0
0
0
23.
STELLA CRNOBRNJA
Mladost
U16-Ž+54
2
1
0
0
0
24.
ZSÓFIA VAS
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
U16-Ž+54
2
1
0
0
0
25.
EMA ŽIVČIĆ
RI CROATIA
U16-Ž-47
3
1
0
0
0
26.
GIULIA CORNOLO
Polisportiva NAKAYAMA
U16-Ž-54
3
1
0
0
0
27.
NINA JELŽOVÁ
Slovak National Team
U16-Ž+54
3
1
0
0
0
28.
SARAH HRNKOVÁ
Slovak National Team
U16-Ž+54
3
1
0
0
0
29.
ALICE MAINARDI
Polisportiva NAKAYAMA
U16-Ž-54
2
0
0
0
0
30.
FEDERICA MAGANUCO
A.S.D. KARATE CLUB 2003
U16-Ž-47
2
0
0
0
0
31.
MARCELA LANGOVÁ
Slovak National Team
U16-Ž+54
2
0
0
0
0
32.
VASILISA BUJIĆ
Bar
U16-Ž+54
2
0
0
0
0
33.
ALEXA HAMŠÍKOVÁ
Slovak National Team
U16-Ž+54
1
0
0
0
0
34.
ANTONIJA ENGLER
VARAŽDIN
U16-Ž-47
1
0
0
0
0
35.
BARBARA KRASIĆ
FORTITER (Kaštela)
U16-Ž-54
1
0
0
0
0
36.
BRUNA CVITANOVIĆ
ŠIBENIK
U16-Ž-54
1
0
0
0
0
37.
DORA CRNČEVIĆ
Ronin
U16-Ž+54
1
0
0
0
0
38.
ELENA KEČKEŠ
GLOBUS Čakovec
U16-Ž-54
1
0
0
0
0
39.
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK
KK JADRAN
U16-Ž+54
1
0
0
0
0
40.
KATARINA ŠULEK
Euro-Tera
U16-Ž-54
1
0
0
0
0
41.
KATARINA JELIČIĆ
Hercegovina-Zagreb
U16-Ž+54
1
0
0
0
0
42.
KATARINA SARIĆ
KK JADRAN
U16-Ž-47
1
0
0
0
0
43.
KATARÍNA LANGOVÁ
Slovak National Team
U16-Ž-47
1
0
0
0
0
44.
KITTI RAJ
SZARVAS
U16-Ž-54
1
0
0
0
0
45.
LAURA FUČIK
Delta
U16-Ž+54
1
0
0
0
0
46.
LAURA PALINKÁŠOVÁ
Slovak National Team
U16-Ž-47
1
0
0
0
0
47.
LILI RÓNAI
PSE-Shindo
U16-Ž-54
1
0
0
0
0
48.
NIKA ČEBOHIN
OMEGA
U16-Ž+54
1
0
0
0
0
49.
PERGEL BLANKA
FORTUNA-BUDAPEST
U16-Ž+54
1
0
0
0
0
50.
PETRA STOJKOVIĆ
Karlovac 1969
U16-Ž-47
1
0
0
0
0
KUMITE-Juniori (U18)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
JAKOV BUNJEVAC
KK KIK
U18-M+76
4
4
0
0
0
2.
KARLO MARTIĆ
Slavonski Brod
U18-M-76
4
4
0
0
0
3.
BORNA MAĐAREVIĆ
Slavonski Brod
U18-M-61
3
3
0
0
0
4.
DOMINIK IMRICH
Slovak National Team
U18-M-55
3
3
0
0
0
5.
MARTIN HAČKO
Slovak National Team
U18-M-68
3
3
0
0
0
6.
ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ
Slovak National Team
U18-M-76
5
4
0
0
0
7.
BRUNO KATAVIĆ
KK KTC KRIŽEVCI
U18-M-76
4
3
0
0
0
8.
DOMINIK BUDAY
Slovak National Team
U18-M-76
4
3
0
0
0
9.
JERKO ĐURINOVIĆ
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
U18-M+76
4
3
0
0
0
10.
MARTIN FEDOR
Slovak National Team
U18-M-68
4
3
0
0
0
11.
TOMISLAV MAĐAREVIĆ
Slavonski Brod
U18-M-68
4
3
0
0
0
12.
ATTILA JOBA
Slovak National Team
U18-M+76
3
2
0
0
0
13.
BÁLINT ARDAI
FORTUNA-BUDAPEST
U18-M-61
3
2
0
0
0
14.
BRUNO JELINIĆ
BUSHIDO
U18-M-55
3
2
0
0
0
15.
DAMIR ČOLOVIĆ
Bar
U18-M-55
3
2
0
0
0
16.
LUKA KONDIĆ
BUSHIDO
U18-M-61
3
2
0
0
0
17.
NORBERT FALTUS
Slovak National Team
U18-M+76
3
2
0
0
0
18.
PAUL KARAČIĆ
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
U18-M-61
3
2
0
0
0
19.
TIN DUJMOVIĆ
Karate klub Esseker
U18-M-55
3
2
0
0
0
20.
STEFAN GOJČEVIĆ
Bar
U18-M-61, U18-M-68
5
3
0
0
0
21.
FRAN PRIŽMIĆ
Mladost
U18-M-76
4
2
0
0
0
22.
MÁTÉ ELŐD
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
U18-M-68
4
2
0
0
0
23.
DENI ŠARAC
FORTITER (Kaštela)
U18-M+76
2
1
0
0
0
24.
ERIK CSATÓ
Ganz-Kesjar
U18-M-76
2
1
0
0
0
25.
IGOR KATANEC BEKETIĆ
SAMOBOR
U18-M-76
2
1
0
0
0
26.
IVAN LULIĆ
BUSHIDO
U18-M-76
2
1
0
0
0
27.
PAVOL BITTO
Slovak National Team
U18-M-68
2
1
0
0
0
28.
ARON ŠAHINI
ZAMET
U18-M-76
3
1
0
0
0
29.
BÁLINT PÉTER BILISICS
BVSC-Fighter
U18-M+76
3
1
0
0
0
30.
GIACOMO ANDRETTA
Germinal Karate Castelfranco
U18-M-68
3
1
0
0
0
31.
IAN BAŽDAR
SAMOBOR
U18-M+76
3
1
0
0
0
32.
KARLO MATAN
SOKOL
U18-M-76
3
1
0
0
0
33.
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ
VELIKA GORICA
U18-M-61
3
1
0
0
0
34.
BENCE HAJDU
FORTUNA-BUDAPEST
U18-M-55
2
0
0
0
0
35.
IVAN VRBAN
VELIKA GORICA
U18-M-68
2
0
0
0
0
36.
KARLO RAGUŽ
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
U18-M+76
2
0
0
0
0
37.
LEON TUNA
OPATIJA
U18-M+76
2
0
0
0
0
38.
MÁRK BAGDI
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
U18-M-55
2
0
0
0
0
39.
MARTIN BAŇAS
Slovak National Team
U18-M-76
2
0
0
0
0
40.
SAMUEL BAFRNEC
Slovak National Team
U18-M-61
2
0
0
0
0
41.
ÁKOS SZKOTNICZKY
Budai XI
U18-M+76
1
0
0
0
0
42.
ÁRON MÁLNAI
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
U18-M-76
1
0
0
0
0
43.
BEPO VASIĆ
SOKOL
U18-M-76
1
0
0
0
0
44.
BRUNO DREMPETIĆ
BUSHIDO
U18-M-68
1
0
0
0
0
45.
CSONGOR MIKE
FORTUNA-BUDAPEST
U18-M-61
1
0
0
0
0
46.
DENIS RIEDL
Slovak National Team
U18-M-61
1
0
0
0
0
47.
DOMINIK BENČAN
TAD RIJEKA
U18-M-55
1
0
0
0
0
48.
FEDERICO LORO
Germinal Karate Castelfranco
U18-M+76
1
0
0
0
0
49.
JERKO TVRDE
SOKOL
U18-M-68
1
0
0
0
0
50.
LEON MARCIUŠ
Međimurje
U18-M-76
1
0
0
0
0
51.
LEONARD ŠOGORIĆ
SAMOBOR
U18-M-76
1
0
0
0
0
52.
MARTIN MASRNA
Slovak National Team
U18-M-68
1
0
0
0
0
53.
MARTIN ERDŐS
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
U18-M-68
1
0
0
0
0
54.
MATEO HAJDER
SOKOL
U18-M-76
1
0
0
0
0
55.
MICHAL VÝROSTKO
Slovak National Team
U18-M-68
1
0
0
0
0
56.
TOMÁŠ FUZER
Slovak National Team
U18-M-76
1
0
0
0
0
57.
TOMISLAV HREN
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
U18-M-76
1
0
0
0
0
58.
TONI VUKOVIĆ
SAMOBOR
U18-M-68
1
0
0
0
0
KUMITE-Juniorke (U18)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ANA VRETENAR
TAD RIJEKA
U18-Ž-53
4
4
0
0
0
2.
LAURA REHAK
STUDENT
U18-Ž+59
4
4
0
0
0
3.
DORA CZAGÁNY
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
U18-Ž-59
3
3
0
0
0
4.
INES GRDENIĆ
VELIKA GORICA
U18-Ž-48
2
2
0
0
0
5.
JELENA PEHAR
FORTITER (Kaštela)
U18-Ž-53
4
3
0
0
0
6.
LENKA ŤAŽKÁ
Slovak National Team
U18-Ž-59
4
3
0
0
0
7.
MIHAELA MRAZOVIĆ
STUDENT
U18-Ž+59
4
3
0
0
0
8.
REBEKA VIDOVA
Slovak National Team
U18-Ž-53
4
3
0
0
0
9.
HAJDU PETRA
FORTUNA-BUDAPEST
U18-Ž-53
3
2
0
0
0
10.
HANA KUKLOVÁ
Slovak National Team
U18-Ž-59
3
2
0
0
0
11.
MARINA BARAC
ZAMET
U18-Ž-59
3
2
0
0
0
12.
VARJA TOPALOVIĆ
Beogradski karate saveza
U18-Ž+59
3
2
0
0
0
13.
VILMA KRASIĆ
FORTITER (Kaštela)
U18-Ž+59
3
2
0
0
0
14.
ELMA GARIBOVIĆ
VARAŽDIN
U18-Ž-53
4
2
0
0
0
15.
PETRA GRGIĆ
FORTITER (Kaštela)
U18-Ž+59
4
2
0
0
0
16.
IVA PRSKALO
FORTITER (Kaštela)
U18-Ž-59
2
1
0
0
0
17.
PETRA PERUŠKO
OPATIJA
U18-Ž-59
2
1
0
0
0
18.
REBECCA CICHROVÁ
Slovak National Team
U18-Ž-48
2
1
0
0
0
19.
TATIANA TAPAJĆÍKOVÁ
Slovak National Team
U18-Ž+59
2
1
0
0
0
20.
ANAMARIA RULA
Karlovac 1969
U18-Ž-53
3
1
0
0
0
21.
ĐURĐINA VIĆOVAC
Beogradski karate saveza
U18-Ž+59
3
1
0
0
0
22.
EVELIN CZABAJSZKI
BVSC-Fighter
U18-Ž-59
3
1
0
0
0
23.
JELENA ABRAMOVIĆ
TUŠKANAC
U18-Ž-59
3
1
0
0
0
24.
KAROLÍNA KOLLÁROVÁ
Slovak National Team
U18-Ž+59
2
0
0
0
0
25.
KRISTINA HUBACEKOVA
Slovak National Team
U18-Ž-53
2
0
0
0
0
26.
PERGEL BLANKA
FORTUNA-BUDAPEST
U18-Ž+59
2
0
0
0
0
27.
PETRA ČATLAK
ŠIBENIK
U18-Ž-59
2
0
0
0
0
28.
TERÉZIA SMETANOVÁ
Slovak National Team
U18-Ž-53
2
0
0
0
0
29.
DIANA JURÁKOVÁ
Slovak National Team
U18-Ž-59
1
0
0
0
0
30.
FEDERICA MAGANUCO
A.S.D. KARATE CLUB 2003
U18-Ž-48
1
0
0
0
0
31.
JELENA SINĐELIĆ
Beogradski karate saveza
U18-Ž+59
1
0
0
0
0
32.
KÁRMEN KLEMENT
Budai XI
U18-Ž-53
1
0
0
0
0
33.
LORA FRATRIĆ
JASTREB
U18-Ž-53
1
0
0
0
0
34.
LUCIJA PERUŠKO
OPATIJA
U18-Ž-59
1
0
0
0
0
35.
MARIJA ČAVKA
OBI Kaštela
U18-Ž-53
1
0
0
0
0
36.
MELANIE CORBATTO
A.S.D. KARATE CLUB 2003
U18-Ž+59
1
0
0
0
0
37.
NADJA HADŽIMURATAGIĆ
Ronin
U18-Ž-59
1
0
0
0
0
38.
TEREZKA SPÁLOVÁ
Slovak National Team
U18-Ž-48
1
0
0
0
0
39.
VIERA KALETOVÁ
Slovak National Team
U18-Ž-53
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
GÁBOR HÁRSPATAKI
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
U21-M-75
3
3
0
0
0
2.
IVAN KVESIĆ
Hercegovina-Zagreb
U21-M-84
3
3
0
0
0
3.
ANĐELO KVESIĆ
Hercegovina-Zagreb
U21-M+84
2
2
0
0
0
4.
LUKA KONDIĆ
BUSHIDO
U21-M-60
2
2
0
0
0
5.
MATEJ HOMOLA
Slovak National Team
U21-M-67
2
2
0
0
0
6.
DÁNIEL GYÖRGY
BVSC-Fighter
U21-M-84
3
2
0
0
0
7.
ERIK ERDÉSZ
Slovak National Team
U21-M-84
3
2
0
0
0
8.
RICCARDO SGARDELLI
ZAMET
U21-M-75
3
2
0
0
0
9.
DOMAGOJ BORŠOŠ
Karate klub Esseker
U21-M-67
2
1
0
0
0
10.
DOMINIK IMRICH
Slovak National Team
U21-M-60
2
1
0
0
0
11.
ILIR KABASHI
Farmex
U21-M+84
2
1
0
0
0
12.
JAKOV BUNJEVAC
KK KIK
U21-M-84
2
1
0
0
0
13.
JÁN FUZER
Slovak National Team
U21-M-75
2
1
0
0
0
14.
MATEO ŠITUM
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
U21-M-75
2
1
0
0
0
15.
ALEN GRDENIĆ
VELIKA GORICA
U21-M-75
3
1
0
0
0
16.
ANDREJ BÍREŠ
Slovak National Team
U21-M-75
3
1
0
0
0
17.
ENES GARIBOVIĆ
VARAŽDIN
U21-M-84
3
1
0
0
0
18.
MÁTÉ GRÉCZI
Sporting Budo Budapest
U21-M-84
2
0
0
0
0
19.
ANEL HADŽIMURATAGIĆ
Ronin
U21-M-84
1
0
0
0
0
20.
BÁLINT ARDAI
FORTUNA-BUDAPEST
U21-M-60
1
0
0
0
0
21.
FERDINÁND TAMÁS
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
U21-M-67
1
0
0
0
0
22.
LUKA LOVRIĆ
SUSEDGRAD
U21-M-67
1
0
0
0
0
23.
MICHELE HASANI
Polisportiva NAKAYAMA
U21-M-75
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LENKA ŤAŽKÁ
Slovak National Team
U21-Ž-68
3
3
0
0
0
2.
MIROSLAVA KOPÚŇOVÁ
Slovak National Team
U21-Ž-61
3
3
0
0
0
3.
MAJA ZORIĆ
OPATIJA
U21-Ž+68
2
2
0
0
0
4.
MONIKA BERULEC
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
U21-Ž-50
2
2
0
0
0
5.
NIKA DEŠA
RI CROATIA
U21-Ž-55
2
2
0
0
0
6.
SARA SIDDIQUI
Delta
U21-Ž-55
3
2
0
0
0
7.
SILVIJA BUZALJKO
SAMOBOR
U21-Ž-68
3
2
0
0
0
8.
DINA GAGULA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
U21-Ž+68
2
1
0
0
0
9.
DOMINIKA KUCHÁROVÁ
Slovak National Team
U21-Ž-55
2
1
0
0
0
10.
JAROSLAVA BAŇASOVÁ
Slovak National Team
U21-Ž-68
2
1
0
0
0
11.
KATARINA LEHMAN PAVASOVIĆ
OBI Kaštela
U21-Ž-68
2
1
0
0
0
12.
KRISTINA ĆORIĆ
ZRINSKI
U21-Ž-55
2
1
0
0
0
13.
LENKA SAHUĽOVÁ
Slovak National Team
U21-Ž+68
2
1
0
0
0
14.
LUCIJA ČATLAK
ŠIBENIK
U21-Ž-61
2
1
0
0
0
15.
RENÁTA GYŐRIVÁNYI
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
U21-Ž-61
2
1
0
0
0
16.
VIKTORIA PILLÁROVÁ
Slovak National Team
U21-Ž-61
2
1
0
0
0
17.
HAJDU PETRA
FORTUNA-BUDAPEST
U21-Ž-55
2
0
0
0
0
18.
KLARA KATAVIĆ
KK KTC KRIŽEVCI
U21-Ž-68
2
0
0
0
0
19.
NATALIA MODRIĆ
ZAMET
U21-Ž-68
2
0
0
0
0
20.
PETRA SLUNJSKI
TUŠKANAC
U21-Ž-61
2
0
0
0
0
21.
ALEXANDRA CHOVANCOVÁ
Slovak National Team
U21-Ž-55
1
0
0
0
0
22.
INA MACEJKOVÁ
Slovak National Team
U21-Ž-50
1
0
0
0
0
23.
INES GRDENIĆ
VELIKA GORICA
U21-Ž-50
1
0
0
0
0
24.
KAJA BUDIČ
SAMOBOR
U21-Ž+68
1
0
0
0
0
25.
MATEA JAVOROVIĆ
Honda
U21-Ž+68
1
0
0
0
0
26.
PETRA ŽIC
OPATIJA
U21-Ž-61
1
0
0
0
0
KUMITE-Seniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
BORAN BERAK
TAD RIJEKA
SEN-M-60
3
3
0
0
0
2.
ANĐELO KVESIĆ
Hercegovina-Zagreb
SEN-M+84
2
2
0
0
0
3.
IVAN KVESIĆ
Hercegovina-Zagreb
SEN-M-84
2
2
0
0
0
4.
ILIR KABASHI
Farmex
SEN-M-OPEN
1
1
0
0
0
5.
MICHELE HASANI
Polisportiva NAKAYAMA
SEN-M-75
1
1
0
0
0
6.
DOMAGOJ BORŠOŠ
Karate klub Esseker
SEN-M-60
2
1
0
0
0
7.
LUKA KONDIĆ
BUSHIDO
SEN-M-60
2
1
0
0
0
8.
MARIJAN LOGARUŠIĆ
Hercegovina-Zagreb
SEN-M-75
2
1
0
0
0
9.
TIN CIGLAR
STUDENT
SEN-M-84
2
1
0
0
0
10.
DOMINIK IMRICH
Slovak National Team
SEN-M-60
2
0
0
0
0
11.
BÁLINT ARDAI
FORTUNA-BUDAPEST
SEN-M-60
1
0
0
0
0
12.
ILIR KABASHI
Farmex
SEN-M+84
1
0
0
0
0
KUMITE-Seniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ALESSANDRA HASANI
Polisportiva NAKAYAMA
SEN-Ž-55
3
3
0
0
0
2.
ALESSANDRA HASANI
Polisportiva NAKAYAMA
SEN-Ž-OPEN
3
3
0
0
0
3.
ANAMARIJA KRIŽAN
Hercegovina-Zagreb
SEN-Ž-68
3
3
0
0
0
4.
INGRIDA SUCHÁNKOVÁ
Slovak National Team
SEN-Ž-61, SEN-Ž-OPEN
4
3
0
0
0
5.
VERONIKA SEMANÍKOVÁ
Slovak National Team
SEN-Ž-68, SEN-Ž-OPEN
5
3
0
0
0
6.
ZUZANA SCHWARTZOVÁ
Slovak National Team
SEN-Ž-55, SEN-Ž-OPEN
4
2
0
0
0
7.
DANKA ZORIĆ
OPATIJA
SEN-Ž-68
2
1
0
0
0
8.
HENRIETT FÜLÖP
FORTUNA-BUDAPEST
SEN-Ž-61
2
1
0
0
0
9.
INES GRDENIĆ
VELIKA GORICA
SEN-Ž-55
2
1
0
0
0
10.
KLARA KATAVIĆ
KK KTC KRIŽEVCI
SEN-Ž-68
2
1
0
0
0
11.
LUCIJA ČATLAK
ŠIBENIK
SEN-Ž-61
2
1
0
0
0
12.
VIKTÓRIA SEMANÍKOVÁ
Slovak National Team
SEN-Ž-55, SEN-Ž-OPEN
4
0
0
0
0
13.
KATARINA LEHMAN PAVASOVIĆ
OBI Kaštela
SEN-Ž-68
2
0
0
0
0
14.
SILVIJA BUZALJKO
SAMOBOR
SEN-Ž-68
2
0
0
0
0
15.
KAJA BUDIČ
SAMOBOR
SEN-Ž-OPEN
1
0
0
0
0
16.
SARA SIDDIQUI
Delta
SEN-Ž-55
1
0
0
0
0
17.
VIKTORIJA GROMIĆ
CBS PULA
SEN-Ž-61
1
0
0
0
0