Odabrano natjecanje: 4th Zagreb karate Cup

DISCIPLINE
 
 
 

KUMITE-Mlađi učenici (U10), KUMITE-Mlađe učenice (U10)

 KlubMuškoBodMuškoPoredakŽenskoBodŽenskoPoredakUkupnoBod1. mjesta2. mjesta3. mjestaUkupnoPoredak
1.ĐURĐEVAC42.26.61111.
2.HRVATSKI DRAGOVOLJAC51.012.51102.
3.VELIKA GORICA110.41.51023.
4.Hercegovina-Zagreb34.26.50134.
5.Euro-Tera42.012.41015.
6.BUSHIDO014.32.31006.
7.FINIDA (POREČ)014.32.31006.
8.LOTOS ZAGREB34.012.31006.
9.MTK BUDAPEST KARATE TEAM34.012.31006.
10.OMEGA014.32.31006.
11.GLOBUS Čakovec014.32.301111.
12.FORTUNA-BUDAPEST27.012.201012.
13.KK BIHAĆ27.012.201012.
14.OPATIJA27.012.201012.
15.A.S.D. KARATE CLUB 2003014.26.201012.
16.OBI Kaštela014.26.201012.
17.BANJA LUKA110.110.200217.
18.SAMOBOR110.012.100118.
19.SUSEDGRAD110.012.100118.
20.KK 10. DAN014.110.100118.
21.Budai XI014.012.000021.
22.Ganz-Kesjar014.012.000021.

KUMITE-Učenici (U12), KUMITE-Učenice (U12)

 KlubMuškoBodMuškoPoredakŽenskoBodŽenskoPoredakUkupnoBod1. mjesta2. mjesta3. mjestaUkupnoPoredak
1.Ganz-Kesjar71.019.72011.
2.Slovak National Team71.019.71202.
3.FORTITER (Kaštela)34.26.51103.
4.TAD RIJEKA019.51.51103.
5.MTK BUDAPEST KARATE TEAM53.019.51103.
6.ĐURĐEVAC110.32.41016.
7.KK BIHAĆ110.32.41016.
8.STIJENA019.32.31008.
9.ZAMET019.32.31008.
10.SAMOBOR34.019.31008.
11.JASTREB110.26.301111.
12.VARAŽDIN110.26.301111.
13.Barcsi Városi Sportegyesület26.019.201013.
14.Beogradski karate saveza019.26.201013.
15.FORTUNA-BUDAPEST26.019.201013.
16.SZARVAS26.019.201013.
17.BUSHIDO019.26.200217.
18.Hercegovina-Zagreb26.019.200217.
19.Bar110.019.100119.
20.CROHERC110.019.100119.
21.GLOBUS Čakovec110.019.100119.
22.LOTOS ZAGREB110.019.100119.
23.VELIKA GORICA110.019.100119.
24.Delta019.111.100119.
25.Karlovac 1969019.111.100119.
26.Mala Subotica019.111.100119.
27.Metal - Jurdani019.111.100119.
28.OBI Kaštela019.111.100119.
29.SPORTSLIFE019.111.100119.
30.STUDENT019.111.100119.
31.SUSEDGRAD019.111.100119.
32.A.S.D. KARATE CLUB 2003019.019.000032.
33.BVSC-Fighter019.019.000032.
34.CBS PULA019.019.000032.
35.FOKUS019.019.000032.
36.HRVATSKI DRAGOVOLJAC019.019.000032.
37.KK 10. DAN019.019.000032.
38.OPATIJA019.019.000032.

KUMITE-Mlađi kadetiv (U14), KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)

 KlubMuškoBodMuškoPoredakŽenskoBodŽenskoPoredakUkupnoBod1. mjesta2. mjesta3. mjestaUkupnoPoredak
1.VELIKA GORICA81.018.82021.
2.STIJENA52.26.71202.
3.Slovak National Team114.51.61113.
4.SAMOBOR43.26.60144.
5.TUŠKANAC34.112.41015.
6.GLOBUS Čakovec210.26.40126.
7.Beogradski karate saveza020.32.31007.
8.BVSC-Fighter34.018.31007.
9.Delta020.32.31007.
10.Farmex020.32.31007.
11.Sport School Karate Bratislava34.018.31007.
12.SPORTSLIFE34.018.31007.
13.VARAŽDIN020.32.31007.
14.Bar34.018.301114.
15.SZARVAS34.018.301114.
16.MTK BUDAPEST KARATE TEAM114.26.300316.
17.OMEGA020.26.201017.
18.TAD RIJEKA020.26.201017.
19.Budai XI210.018.201017.
20.CROHERC210.018.201017.
21.OBI Kaštela210.018.201017.
22.FORTITER (Kaštela)114.112.200222.
23.9. ZMAJ RIJEKA114.018.100123.
24.ĐURĐEVAC020.112.100123.
25.Euro-Tera020.112.100123.
26.JASTREB114.018.100123.
27.KK BIHAĆ114.018.100123.
28.Polisportiva NAKAYAMA020.112.100123.
29.PSE-Shindo020.112.100123.
30.CBS PULA020.018.000030.
31.Esseker020.018.000030.
32.Ganz-Kesjar020.018.000030.
33.Germinal Karate Castelfranco020.018.000030.
34.Hercegovina-Zagreb020.018.000030.
35.IPON ZAGREB020.018.000030.
36.Karlovac 1969020.018.000030.
37.OPATIJA020.018.000030.
38.VOLOSKO020.018.000030.
39.ZAMET020.018.000030.

KUMITE-Kadeti (U16), KUMITE-Kadetkinje (U16)

 KlubMuškoBodMuškoPoredakŽenskoBodŽenskoPoredakUkupnoBod1. mjesta2. mjesta3. mjestaUkupnoPoredak
1.Slovak National Team131.24.152331.
2.SUSEDGRAD42.32.72012.
3.VELIKA GORICA34.32.62003.
4.FORTITER (Kaštela)013.51.51104.
5.BUSHIDO42.010.41015.
6.MTK BUDAPEST KARATE TEAM18.24.30116.
7.Polisportiva NAKAYAMA25.010.20107.
8.TUŠKANAC25.010.20107.
9.VARAŽDIN013.24.20107.
10.TAD RIJEKA25.010.200210.
11.Međimurje013.24.200210.
12.Bar18.010.100112.
13.KOSTRENA18.010.100112.
14.RI CROATIA18.010.100112.
15.SPORTSLIFE18.010.100112.
16.IPON ZAGREB013.18.100112.
17.ZAMET013.18.100112.
18.A.S.D. KARATE CLUB 2003013.010.000018.
19.Beogradski karate saveza013.010.000018.
20.BVSC-Fighter013.010.000018.
21.CBS PULA013.010.000018.
22.CROHERC013.010.000018.
23.Delta013.010.000018.
24.Euro-Tera013.010.000018.
25.FORTUNA-BUDAPEST013.010.000018.
26.Ganz-Kesjar013.010.000018.
27.Germinal Karate Castelfranco013.010.000018.
28.GLOBUS Čakovec013.010.000018.
29.Hercegovina-Zagreb013.010.000018.
30.HRVATSKI DRAGOVOLJAC013.010.000018.
31.JASTREB013.010.000018.
32.Karlovac 1969013.010.000018.
33.KK JADRAN013.010.000018.
34.LOTOS ZAGREB013.010.000018.
35.Metal - Jurdani013.010.000018.
36.Mladost013.010.000018.
37.OBI Kaštela013.010.000018.
38.OMEGA013.010.000018.
39.PORTO TOLERO013.010.000018.
40.PSE-Shindo013.010.000018.
41.RENAKO ZAGREB013.010.000018.
42.Ronin013.010.000018.
43.SAMOBOR013.010.000018.
44.Sport School Karate Bratislava013.010.000018.
45.Sporting Budo Budapest013.010.000018.
46.STIJENA013.010.000018.
47.STUDENT013.010.000018.
48.SZARVAS013.010.000018.
49.ŠIBENIK013.010.000018.
50.ZRINSKI013.010.000018.

KUMITE-Juniori (U18), KUMITE-Juniorke (U18)

 KlubMuškoBodMuškoPoredakŽenskoBodŽenskoPoredakUkupnoBod1. mjesta2. mjesta3. mjestaUkupnoPoredak
1.Slovak National Team111.71.182281.
2.Slavonski Brod82.011.82102.
3.STUDENT010.52.51103.
4.MTK BUDAPEST KARATE TEAM010.33.31004.
5.TAD RIJEKA010.33.31004.
6.VELIKA GORICA010.33.31004.
7.KK KIK33.011.31004.
8.FORTITER (Kaštela)010.33.30118.
9.FORTUNA-BUDAPEST26.17.30118.
10.BUSHIDO33.011.30118.
11.HRVATSKI DRAGOVOLJAC33.011.30118.
12.KK KTC KRIŽEVCI26.011.201012.
13.Bar26.011.200213.
14.A.S.D. KARATE CLUB 2003010.17.100114.
15.Beogradski karate saveza010.17.100114.
16.ZAMET010.17.100114.
17.Esseker19.011.100114.
18.Budai XI010.011.000018.
19.BVSC-Fighter010.011.000018.
20.Ganz-Kesjar010.011.000018.
21.Germinal Karate Castelfranco010.011.000018.
22.JASTREB010.011.000018.
23.Karlovac 1969010.011.000018.
24.Međimurje010.011.000018.
25.Mladost010.011.000018.
26.OBI Kaštela010.011.000018.
27.OPATIJA010.011.000018.
28.Ronin010.011.000018.
29.SAMOBOR010.011.000018.
30.SOKOL010.011.000018.
31.ŠIBENIK010.011.000018.
32.TUŠKANAC010.011.000018.
33.VARAŽDIN010.011.000018.

KUMITE-Mlađi seniori (U21), KUMITE-Mlađe seniorke (U21)

 KlubMuškoBodMuškoPoredakŽenskoBodŽenskoPoredakUkupnoBod1. mjesta2. mjesta3. mjestaUkupnoPoredak
1.Slovak National Team81.121.203351.
2.Hercegovina-Zagreb62.013.62002.
3.HRVATSKI DRAGOVOLJAC18.52.61113.
4.MTK BUDAPEST KARATE TEAM43.18.51024.
5.OPATIJA013.33.31005.
6.RI CROATIA013.33.31005.
7.BUSHIDO34.013.31005.
8.Delta013.25.20108.
9.Esseker25.013.20108.
10.Farmex25.013.20108.
11.SAMOBOR013.25.20108.
12.VELIKA GORICA013.25.20108.
13.ZAMET25.013.20108.
14.BVSC-Fighter18.013.100114.
15.FORTUNA-BUDAPEST18.013.100114.
16.Honda013.18.100114.
17.KK KIK18.013.100114.
18.OBI Kaštela013.18.100114.
19.SUSEDGRAD18.013.100114.
20.ŠIBENIK013.18.100114.
21.ZRINSKI013.18.100114.
22.KK KTC KRIŽEVCI013.013.000022.
23.Polisportiva NAKAYAMA013.013.000022.
24.Ronin013.013.000022.
25.Sporting Budo Budapest013.013.000022.
26.TUŠKANAC013.013.000022.
27.VARAŽDIN013.013.000022.

KUMITE-Seniori, KUMITE-Seniorke

 KlubMuškoBodMuškoPoredakŽenskoBodŽenskoPoredakUkupnoBod1. mjesta2. mjesta3. mjestaUkupnoPoredak
1.Hercegovina-Zagreb81.33.113101.
2.Slovak National Team09.111.111322.
3.Polisportiva NAKAYAMA33.62.93003.
4.Farmex52.010.51104.
5.TAD RIJEKA33.010.31005.
6.ŠIBENIK09.24.20106.
7.BUSHIDO25.010.20106.
8.STUDENT25.010.20106.
9.FORTUNA-BUDAPEST17.15.20029.
10.Delta09.15.100110.
11.KK KTC KRIŽEVCI09.15.100110.
12.OPATIJA09.15.100110.
13.VELIKA GORICA09.15.100110.
14.Esseker17.010.100110.
15.BVSC-Fighter09.010.000015.
16.CBS PULA09.010.000015.
17.OBI Kaštela09.010.000015.
18.SAMOBOR09.010.000015.