Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
4th Zagreb karate Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
KUMITE-Mlađi učenici (U10), KUMITE-Mlađe učenice (U10)
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
ĐURĐEVAC
4
2.
2
6.
6
1
1
1
1.
2.
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
5
1.
0
12.
5
1
1
0
2.
3.
VELIKA GORICA
1
10.
4
1.
5
1
0
2
3.
4.
Hercegovina-Zagreb
3
4.
2
6.
5
0
1
3
4.
5.
Euro-Tera
4
2.
0
12.
4
1
0
1
5.
6.
BUSHIDO
0
14.
3
2.
3
1
0
0
6.
7.
FINIDA (POREČ)
0
14.
3
2.
3
1
0
0
6.
8.
LOTOS ZAGREB
3
4.
0
12.
3
1
0
0
6.
9.
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3
4.
0
12.
3
1
0
0
6.
10.
OMEGA
0
14.
3
2.
3
1
0
0
6.
11.
GLOBUS Čakovec
0
14.
3
2.
3
0
1
1
11.
12.
FORTUNA-BUDAPEST
2
7.
0
12.
2
0
1
0
12.
13.
KK BIHAĆ
2
7.
0
12.
2
0
1
0
12.
14.
OPATIJA
2
7.
0
12.
2
0
1
0
12.
15.
A.S.D. KARATE CLUB 2003
0
14.
2
6.
2
0
1
0
12.
16.
OBI Kaštela
0
14.
2
6.
2
0
1
0
12.
17.
BANJA LUKA
1
10.
1
10.
2
0
0
2
17.
18.
SAMOBOR
1
10.
0
12.
1
0
0
1
18.
19.
SUSEDGRAD
1
10.
0
12.
1
0
0
1
18.
20.
KK 10. DAN
0
14.
1
10.
1
0
0
1
18.
21.
Budai XI
0
14.
0
12.
0
0
0
0
21.
22.
Ganz-Kesjar
0
14.
0
12.
0
0
0
0
21.
KUMITE-Učenici (U12), KUMITE-Učenice (U12)
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Ganz-Kesjar
7
1.
0
19.
7
2
0
1
1.
2.
Slovak National Team
7
1.
0
19.
7
1
2
0
2.
3.
FORTITER (Kaštela)
3
4.
2
6.
5
1
1
0
3.
4.
TAD RIJEKA
0
19.
5
1.
5
1
1
0
3.
5.
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
5
3.
0
19.
5
1
1
0
3.
6.
ĐURĐEVAC
1
10.
3
2.
4
1
0
1
6.
7.
KK BIHAĆ
1
10.
3
2.
4
1
0
1
6.
8.
STIJENA
0
19.
3
2.
3
1
0
0
8.
9.
ZAMET
0
19.
3
2.
3
1
0
0
8.
10.
SAMOBOR
3
4.
0
19.
3
1
0
0
8.
11.
JASTREB
1
10.
2
6.
3
0
1
1
11.
12.
VARAŽDIN
1
10.
2
6.
3
0
1
1
11.
13.
Barcsi Városi Sportegyesület
2
6.
0
19.
2
0
1
0
13.
14.
Beogradski karate saveza
0
19.
2
6.
2
0
1
0
13.
15.
FORTUNA-BUDAPEST
2
6.
0
19.
2
0
1
0
13.
16.
SZARVAS
2
6.
0
19.
2
0
1
0
13.
17.
BUSHIDO
0
19.
2
6.
2
0
0
2
17.
18.
Hercegovina-Zagreb
2
6.
0
19.
2
0
0
2
17.
19.
Bar
1
10.
0
19.
1
0
0
1
19.
20.
CROHERC
1
10.
0
19.
1
0
0
1
19.
21.
GLOBUS Čakovec
1
10.
0
19.
1
0
0
1
19.
22.
LOTOS ZAGREB
1
10.
0
19.
1
0
0
1
19.
23.
VELIKA GORICA
1
10.
0
19.
1
0
0
1
19.
24.
Delta
0
19.
1
11.
1
0
0
1
19.
25.
Karlovac 1969
0
19.
1
11.
1
0
0
1
19.
26.
Mala Subotica
0
19.
1
11.
1
0
0
1
19.
27.
Metal - Jurdani
0
19.
1
11.
1
0
0
1
19.
28.
OBI Kaštela
0
19.
1
11.
1
0
0
1
19.
29.
SPORTSLIFE
0
19.
1
11.
1
0
0
1
19.
30.
STUDENT
0
19.
1
11.
1
0
0
1
19.
31.
SUSEDGRAD
0
19.
1
11.
1
0
0
1
19.
32.
A.S.D. KARATE CLUB 2003
0
19.
0
19.
0
0
0
0
32.
33.
BVSC-Fighter
0
19.
0
19.
0
0
0
0
32.
34.
CBS PULA
0
19.
0
19.
0
0
0
0
32.
35.
FOKUS
0
19.
0
19.
0
0
0
0
32.
36.
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
0
19.
0
19.
0
0
0
0
32.
37.
KK 10. DAN
0
19.
0
19.
0
0
0
0
32.
38.
OPATIJA
0
19.
0
19.
0
0
0
0
32.
KUMITE-Mlađi kadetiv (U14), KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
VELIKA GORICA
8
1.
0
18.
8
2
0
2
1.
2.
STIJENA
5
2.
2
6.
7
1
2
0
2.
3.
Slovak National Team
1
14.
5
1.
6
1
1
1
3.
4.
SAMOBOR
4
3.
2
6.
6
0
1
4
4.
5.
TUŠKANAC
3
4.
1
12.
4
1
0
1
5.
6.
GLOBUS Čakovec
2
10.
2
6.
4
0
1
2
6.
7.
Beogradski karate saveza
0
20.
3
2.
3
1
0
0
7.
8.
BVSC-Fighter
3
4.
0
18.
3
1
0
0
7.
9.
Delta
0
20.
3
2.
3
1
0
0
7.
10.
Farmex
0
20.
3
2.
3
1
0
0
7.
11.
Sport School Karate Bratislava
3
4.
0
18.
3
1
0
0
7.
12.
SPORTSLIFE
3
4.
0
18.
3
1
0
0
7.
13.
VARAŽDIN
0
20.
3
2.
3
1
0
0
7.
14.
Bar
3
4.
0
18.
3
0
1
1
14.
15.
SZARVAS
3
4.
0
18.
3
0
1
1
14.
16.
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
1
14.
2
6.
3
0
0
3
16.
17.
OMEGA
0
20.
2
6.
2
0
1
0
17.
18.
TAD RIJEKA
0
20.
2
6.
2
0
1
0
17.
19.
Budai XI
2
10.
0
18.
2
0
1
0
17.
20.
CROHERC
2
10.
0
18.
2
0
1
0
17.
21.
OBI Kaštela
2
10.
0
18.
2
0
1
0
17.
22.
FORTITER (Kaštela)
1
14.
1
12.
2
0
0
2
22.
23.
9. ZMAJ RIJEKA
1
14.
0
18.
1
0
0
1
23.
24.
ĐURĐEVAC
0
20.
1
12.
1
0
0
1
23.
25.
Euro-Tera
0
20.
1
12.
1
0
0
1
23.
26.
JASTREB
1
14.
0
18.
1
0
0
1
23.
27.
KK BIHAĆ
1
14.
0
18.
1
0
0
1
23.
28.
Polisportiva NAKAYAMA
0
20.
1
12.
1
0
0
1
23.
29.
PSE-Shindo
0
20.
1
12.
1
0
0
1
23.
30.
CBS PULA
0
20.
0
18.
0
0
0
0
30.
31.
Ganz-Kesjar
0
20.
0
18.
0
0
0
0
30.
32.
Germinal Karate Castelfranco
0
20.
0
18.
0
0
0
0
30.
33.
Hercegovina-Zagreb
0
20.
0
18.
0
0
0
0
30.
34.
IPON ZAGREB
0
20.
0
18.
0
0
0
0
30.
35.
Karate klub Esseker
0
20.
0
18.
0
0
0
0
30.
36.
Karlovac 1969
0
20.
0
18.
0
0
0
0
30.
37.
OPATIJA
0
20.
0
18.
0
0
0
0
30.
38.
VOLOSKO
0
20.
0
18.
0
0
0
0
30.
39.
ZAMET
0
20.
0
18.
0
0
0
0
30.
KUMITE-Kadeti (U16), KUMITE-Kadetkinje (U16)
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Slovak National Team
13
1.
2
4.
15
2
3
3
1.
2.
SUSEDGRAD
4
2.
3
2.
7
2
0
1
2.
3.
VELIKA GORICA
3
4.
3
2.
6
2
0
0
3.
4.
FORTITER (Kaštela)
0
13.
5
1.
5
1
1
0
4.
5.
BUSHIDO
4
2.
0
10.
4
1
0
1
5.
6.
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
1
8.
2
4.
3
0
1
1
6.
7.
Polisportiva NAKAYAMA
2
5.
0
10.
2
0
1
0
7.
8.
TUŠKANAC
2
5.
0
10.
2
0
1
0
7.
9.
VARAŽDIN
0
13.
2
4.
2
0
1
0
7.
10.
TAD RIJEKA
2
5.
0
10.
2
0
0
2
10.
11.
Međimurje
0
13.
2
4.
2
0
0
2
10.
12.
Bar
1
8.
0
10.
1
0
0
1
12.
13.
KOSTRENA
1
8.
0
10.
1
0
0
1
12.
14.
RI CROATIA
1
8.
0
10.
1
0
0
1
12.
15.
SPORTSLIFE
1
8.
0
10.
1
0
0
1
12.
16.
IPON ZAGREB
0
13.
1
8.
1
0
0
1
12.
17.
ZAMET
0
13.
1
8.
1
0
0
1
12.
18.
A.S.D. KARATE CLUB 2003
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
19.
Beogradski karate saveza
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
20.
BVSC-Fighter
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
21.
CBS PULA
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
22.
CROHERC
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
23.
Delta
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
24.
Euro-Tera
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
25.
FORTUNA-BUDAPEST
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
26.
Ganz-Kesjar
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
27.
Germinal Karate Castelfranco
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
28.
GLOBUS Čakovec
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
29.
Hercegovina-Zagreb
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
30.
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
31.
JASTREB
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
32.
Karlovac 1969
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
33.
KK JADRAN
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
34.
LOTOS ZAGREB
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
35.
Metal - Jurdani
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
36.
Mladost
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
37.
OBI Kaštela
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
38.
OMEGA
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
39.
PORTO TOLERO
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
40.
PSE-Shindo
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
41.
RENAKO ZAGREB
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
42.
Ronin
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
43.
SAMOBOR
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
44.
Sport School Karate Bratislava
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
45.
Sporting Budo Budapest
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
46.
STIJENA
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
47.
STUDENT
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
48.
SZARVAS
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
49.
ŠIBENIK
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
50.
ZRINSKI
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
KUMITE-Juniori (U18), KUMITE-Juniorke (U18)
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Slovak National Team
11
1.
7
1.
18
2
2
8
1.
2.
Slavonski Brod
8
2.
0
11.
8
2
1
0
2.
3.
STUDENT
0
10.
5
2.
5
1
1
0
3.
4.
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
0
10.
3
3.
3
1
0
0
4.
5.
TAD RIJEKA
0
10.
3
3.
3
1
0
0
4.
6.
VELIKA GORICA
0
10.
3
3.
3
1
0
0
4.
7.
KK KIK
3
3.
0
11.
3
1
0
0
4.
8.
FORTITER (Kaštela)
0
10.
3
3.
3
0
1
1
8.
9.
FORTUNA-BUDAPEST
2
6.
1
7.
3
0
1
1
8.
10.
BUSHIDO
3
3.
0
11.
3
0
1
1
8.
11.
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3
3.
0
11.
3
0
1
1
8.
12.
KK KTC KRIŽEVCI
2
6.
0
11.
2
0
1
0
12.
13.
Bar
2
6.
0
11.
2
0
0
2
13.
14.
A.S.D. KARATE CLUB 2003
0
10.
1
7.
1
0
0
1
14.
15.
Beogradski karate saveza
0
10.
1
7.
1
0
0
1
14.
16.
ZAMET
0
10.
1
7.
1
0
0
1
14.
17.
Karate klub Esseker
1
9.
0
11.
1
0
0
1
14.
18.
Budai XI
0
10.
0
11.
0
0
0
0
18.
19.
BVSC-Fighter
0
10.
0
11.
0
0
0
0
18.
20.
Ganz-Kesjar
0
10.
0
11.
0
0
0
0
18.
21.
Germinal Karate Castelfranco
0
10.
0
11.
0
0
0
0
18.
22.
JASTREB
0
10.
0
11.
0
0
0
0
18.
23.
Karlovac 1969
0
10.
0
11.
0
0
0
0
18.
24.
Međimurje
0
10.
0
11.
0
0
0
0
18.
25.
Mladost
0
10.
0
11.
0
0
0
0
18.
26.
OBI Kaštela
0
10.
0
11.
0
0
0
0
18.
27.
OPATIJA
0
10.
0
11.
0
0
0
0
18.
28.
Ronin
0
10.
0
11.
0
0
0
0
18.
29.
SAMOBOR
0
10.
0
11.
0
0
0
0
18.
30.
SOKOL
0
10.
0
11.
0
0
0
0
18.
31.
ŠIBENIK
0
10.
0
11.
0
0
0
0
18.
32.
TUŠKANAC
0
10.
0
11.
0
0
0
0
18.
33.
VARAŽDIN
0
10.
0
11.
0
0
0
0
18.
KUMITE-Mlađi seniori (U21), KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Slovak National Team
8
1.
12
1.
20
3
3
5
1.
2.
Hercegovina-Zagreb
6
2.
0
13.
6
2
0
0
2.
3.
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
1
8.
5
2.
6
1
1
1
3.
4.
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
4
3.
1
8.
5
1
0
2
4.
5.
OPATIJA
0
13.
3
3.
3
1
0
0
5.
6.
RI CROATIA
0
13.
3
3.
3
1
0
0
5.
7.
BUSHIDO
3
4.
0
13.
3
1
0
0
5.
8.
Delta
0
13.
2
5.
2
0
1
0
8.
9.
Farmex
2
5.
0
13.
2
0
1
0
8.
10.
Karate klub Esseker
2
5.
0
13.
2
0
1
0
8.
11.
SAMOBOR
0
13.
2
5.
2
0
1
0
8.
12.
VELIKA GORICA
0
13.
2
5.
2
0
1
0
8.
13.
ZAMET
2
5.
0
13.
2
0
1
0
8.
14.
BVSC-Fighter
1
8.
0
13.
1
0
0
1
14.
15.
FORTUNA-BUDAPEST
1
8.
0
13.
1
0
0
1
14.
16.
Honda
0
13.
1
8.
1
0
0
1
14.
17.
KK KIK
1
8.
0
13.
1
0
0
1
14.
18.
OBI Kaštela
0
13.
1
8.
1
0
0
1
14.
19.
SUSEDGRAD
1
8.
0
13.
1
0
0
1
14.
20.
ŠIBENIK
0
13.
1
8.
1
0
0
1
14.
21.
ZRINSKI
0
13.
1
8.
1
0
0
1
14.
22.
KK KTC KRIŽEVCI
0
13.
0
13.
0
0
0
0
22.
23.
Polisportiva NAKAYAMA
0
13.
0
13.
0
0
0
0
22.
24.
Ronin
0
13.
0
13.
0
0
0
0
22.
25.
Sporting Budo Budapest
0
13.
0
13.
0
0
0
0
22.
26.
TUŠKANAC
0
13.
0
13.
0
0
0
0
22.
27.
VARAŽDIN
0
13.
0
13.
0
0
0
0
22.
KUMITE-Seniori, KUMITE-Seniorke
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Hercegovina-Zagreb
8
1.
3
3.
11
3
1
0
1.
2.
Slovak National Team
0
9.
11
1.
11
1
3
2
2.
3.
Polisportiva NAKAYAMA
3
3.
6
2.
9
3
0
0
3.
4.
Farmex
5
2.
0
10.
5
1
1
0
4.
5.
TAD RIJEKA
3
3.
0
10.
3
1
0
0
5.
6.
ŠIBENIK
0
9.
2
4.
2
0
1
0
6.
7.
BUSHIDO
2
5.
0
10.
2
0
1
0
6.
8.
STUDENT
2
5.
0
10.
2
0
1
0
6.
9.
FORTUNA-BUDAPEST
1
7.
1
5.
2
0
0
2
9.
10.
Delta
0
9.
1
5.
1
0
0
1
10.
11.
KK KTC KRIŽEVCI
0
9.
1
5.
1
0
0
1
10.
12.
OPATIJA
0
9.
1
5.
1
0
0
1
10.
13.
VELIKA GORICA
0
9.
1
5.
1
0
0
1
10.
14.
Karate klub Esseker
1
7.
0
10.
1
0
0
1
10.
15.
BVSC-Fighter
0
9.
0
10.
0
0
0
0
15.
16.
CBS PULA
0
9.
0
10.
0
0
0
0
15.
17.
OBI Kaštela
0
9.
0
10.
0
0
0
0
15.
18.
SAMOBOR
0
9.
0
10.
0
0
0
0
15.