Odabrano natjecanje: 4th Zagreb karate Cup

DISCIPLINE
 
 

KUMITE-Mlađi učenici (U10)

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.BÁLINT FISCHERMTK BUDAPEST KARATE TEAMU10-M-2633000
2.DOMINIK ŠONJELOTOS ZAGREBU10-M-3433000
3.VALERIO PREVEDANĐURĐEVACU10-M-3033000
4.MATEJ VUKSANEuro-TeraU10-M-3811000
5.MATKO ZELENIKAHRVATSKI DRAGOVOLJACU10-M+3811000
6.DAVID MILINOVICHOPATIJAU10-M-3432000
7.KIRÁLY GYŐZŐFORTUNA-BUDAPESTU10-M-3032000
8.KRISTIJAN FRANKHercegovina-ZagrebU10-M-3032000
9.OLIVER PIŠONIĆEuro-TeraU10-M-3032000
10.TARIK SALKIĆKK BIHAĆU10-M-2632000
11.ANTE PAVLINOVIĆHercegovina-ZagrebU10-M-3821000
12.IVAN JURIČIĆĐURĐEVACU10-M-3421000
13.JAKOV ŠIMUNIĆSUSEDGRADU10-M-2621000
14.LUKA TAČKOVIĆVELIKA GORICAU10-M-2621000
15.LUKA PEJIĆBANJA LUKAU10-M-3421000
16.BORNA ŠUNJIĆSAMOBORU10-M-3020000
17.DOMONKOS BARTABudai XIU10-M-3420000
18.DUJE HUBEROBI KaštelaU10-M-3420000
19.GABRIEL ŠKRLINKK 10. DANU10-M-2620000
20.HRVOJE ŠULEKEuro-TeraU10-M-2620000
21.NIKOLA TOPLIČANECGLOBUS ČakovecU10-M-3020000
22.DÁVID CSAPÓGanz-KesjarU10-M-3010000
23.PETAR PRERADOVIĆBANJA LUKAU10-M-3010000
24.TONI ČUTURAHRVATSKI DRAGOVOLJACU10-M+3810000
25.VID RADULOVIĆSAMOBORU10-M-3810000

KUMITE-Mlađe učenice (U10)

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.JANA ČEBOHINOMEGAU10-Ž-3622000
2.KIARA BRSTILOVELIKA GORICAU10-Ž-3222000
3.SARA TOMIĆBUSHIDOU10-Ž+3622000
4.SONJA RAJKOFINIDA (POREČ)U10-Ž-2822000
5.LANA HRVOIĆĐURĐEVACU10-Ž+3621000
6.LUCIJA KIRINIĆVELIKA GORICAU10-Ž-2821000
7.MARTINA VARONEA.S.D. KARATE CLUB 2003U10-Ž-3221000
8.NIKA BEŠLIJAOBI KaštelaU10-Ž-2821000
9.ANASTASIJA BALAĆBANJA LUKAU10-Ž-2810000
10.ELENA HOXHAJKK 10. DANU10-Ž+3610000
11.EMILI BETIGLOBUS ČakovecU10-Ž-3610000
12.FRANKA GOLEMACHercegovina-ZagrebU10-Ž-3210000
13.MAGDALENA VAJDAHercegovina-ZagrebU10-Ž+3610000
14.TEA-LENA ŠPOLJARIĆGLOBUS ČakovecU10-Ž-3610000
15.VALENTINA DA DONATISA.S.D. KARATE CLUB 2003U10-Ž-2810000

KUMITE-Učenici (U12)

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.ÁDÁM DVORÁKGanz-KesjarU12-M+4644000
2.ROLAND CSATÓGanz-KesjarU12-M-3444000
3.ZSOMBOR DUDÁSMTK BUDAPEST KARATE TEAMU12-M-3044000
4.IVAN TERIHAJSAMOBORU12-M-3833000
5.JOSIP PLANINIĆFORTITER (Kaštela)U12-M-4633000
6.LUKÁŠ SAMUEL LOCHSlovak National TeamU12-M-4233000
7.DÁNIEL VARGAGanz-KesjarU12-M-3843000
8.JAKOV KUPINAJASTREBU12-M-3443000
9.KIRÁLY GYŐZŐFORTUNA-BUDAPESTU12-M-3043000
10.MÁTÉ NAGYSZARVASU12-M-3843000
11.ALEXANDER LICHNERSlovak National TeamU12-M-4632000
12.ANTE VUKOJAHercegovina-ZagrebU12-M+4632000
13.BARNABÁS BARANYIMTK BUDAPEST KARATE TEAMU12-M-3432000
14.FILIP ŽIVČIĆHercegovina-ZagrebU12-M-4232000
15.IVAN IVELJVELIKA GORICAU12-M-3032000
16.IVAN JURIČIĆĐURĐEVACU12-M-3432000
17.IVÓ IGRICZBarcsi Városi SportegyesületU12-M-4232000
18.JAKOV SILADILOTOS ZAGREBU12-M-4232000
19.JURE PUCECROHERCU12-M+4632000
20.KRISTIJAN TOPLIČANECGLOBUS ČakovecU12-M-3832000
21.LOVRO ROZMANVARAŽDINU12-M-4632000
22.MALIK BAGAEVSlovak National TeamU12-M+4632000
23.MATIJA PAVIĆEVIĆBarU12-M-4632000
24.MUHAMED MURTIĆKK BIHAĆU12-M-3032000
25.KARIM KRKLECHercegovina-ZagrebU12-M-3042000
26.VALERIO PREVEDANĐURĐEVACU12-M-3042000
27.ZALÁN BILISICSBVSC-FighterU12-M-3842000
28.IVAN EREIZCBS PULAU12-M-3821000
29.KARLO MARITNOVIĆCROHERCU12-M-3821000
30.KARLO MANDŽOFORTITER (Kaštela)U12-M-3421000
31.ALIJA ZAIMOVIĆKK BIHAĆU12-M-4231000
32.DINO PEREŠKOKarlovac 1969U12-M+4631000
33.LUKA STEKOVIĆKarlovac 1969U12-M-3831000
34.MARIO RADOŠVELIKA GORICAU12-M-3431000
35.TIBOR KOVAČIĆVARAŽDINU12-M+4631000
36.ANDRIJA VASILJCROHERCU12-M-3020000
37.DÁNIEL BAGISZARVASU12-M-4620000
38.DAVID MILINOVICHOPATIJAU12-M-3420000
39.JOSIP SLUKIĆGLOBUS ČakovecU12-M+4620000
40.LOVRO BEMKK 10. DANU12-M-3820000
41.MATE ŠARAVANJACROHERCU12-M-3020000
42.MATEJ VUKOVIĆVELIKA GORICAU12-M-3420000
43.MAX FAJERBACHLOTOS ZAGREBU12-M-4620000
44.SIMON BÁLINTFORTUNA-BUDAPESTU12-M-4220000
45.ALESSIO PAOLETTIA.S.D. KARATE CLUB 2003U12-M-3410000
46.DOMINIK DŽAJKIĆFOKUSU12-M-3810000
47.DORIAN ŠEPIĆMetal - JurdaniU12-M+4610000
48.FARUK MERDIĆKK BIHAĆU12-M-3810000
49.FRAN ŠIMUNIĆHercegovina-ZagrebU12-M-3810000
50.GERGELY NYÍRIGanz-KesjarU12-M-3010000
51.GORDAN PECIKOZIĆĐURĐEVACU12-M-3810000
52.IVAN KRNDELJCROHERCU12-M+4610000
53.JURAJ GOLEMACHercegovina-ZagrebU12-M-3810000
54.LORENZO DE DONATISA.S.D. KARATE CLUB 2003U12-M-3010000
55.LOVRO JELINIĆBUSHIDOU12-M-3410000
56.LOVRO FARKAŠGLOBUS ČakovecU12-M-4210000
57.LUKA SALIHOVIĆVARAŽDINU12-M-4210000
58.LUKA RAPIĆMetal - JurdaniU12-M+4610000
59.SIMONE ROSSETTIA.S.D. KARATE CLUB 2003U12-M-4610000

KUMITE-Učenice (U12)

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.EMA JURIČIĆĐURĐEVACU12-Ž-4433000
2.TIA MAMELEDŽIJATAD RIJEKAU12-Ž-3633000
3.EMA SGARDELLIZAMETU12-Ž-3222000
4.KARLA ŠANČIĆSTIJENAU12-Ž-4022000
5.SARAH TETARIĆKK BIHAĆU12-Ž+4422000
6.ALEKSANDRA MILUTINOVIĆBeogradski karate savezaU12-Ž-3632000
7.BARBARA GRGIĆFORTITER (Kaštela)U12-Ž-4432000
8.EMA ŠTIVIĆSPORTSLIFEU12-Ž-3632000
9.KATARINA ŽIVKOVIĆTAD RIJEKAU12-Ž+4432000
10.LAURA LISACDeltaU12-Ž-4432000
11.LOLITA IVAKOVIĆOBI KaštelaU12-Ž-3632000
12.NINA DORČIĆMetal - JurdaniU12-Ž-4432000
13.DORA ŽUGČIĆSTUDENTU12-Ž+4421000
14.ELLA BJELANOVIĆJASTREBU12-Ž-3221000
15.INGRID KOCANJERKarlovac 1969U12-Ž+4421000
16.LEONA GULIJAVARAŽDINU12-Ž-4021000
17.NIKA ŽERJAVMala SuboticaU12-Ž-3221000
18.NINA LUKENDABUSHIDOU12-Ž-4021000
19.RUŽICA PAVIĆSUSEDGRADU12-Ž-3221000
20.ANA PRSKALOCROHERCU12-Ž-3620000
21.ANTONELA ANĐELIĆHRVATSKI DRAGOVOLJACU12-Ž+4420000
22.LARA NEUMANNMTK BUDAPEST KARATE TEAMU12-Ž-4420000
23.MARTINA SIMEONEA.S.D. KARATE CLUB 2003U12-Ž-3620000
24.EMA NOVAKVELIKA GORICAU12-Ž-3610000
25.GABRIELA MARTINOVIĆCROHERCU12-Ž-3210000
26.LANA HRVOIĆĐURĐEVACU12-Ž-4010000
27.MIA ČAČKOKK 10. DANU12-Ž+4410000
28.PETRA MARTINJAKSTIJENAU12-Ž-4410000
29.SARA TOMIĆBUSHIDOU12-Ž-4010000

KUMITE-Mlađi kadetiv (U14)

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.FRANJO RAJAKOVIĆSTIJENAU14-M-4144000
2.MILÁN BILISICSBVSC-FighterU14-M+5744000
3.ANDREJ TVRDOŇSport School Karate BratislavaU14-M-3633000
4.BORNA NOVAKVELIKA GORICAU14-M-4533000
5.FRAN PRPIĆSPORTSLIFEU14-M-5233000
6.JAKOV ZELJKOTUŠKANACU14-M-4833000
7.PATRIK MACUKIĆVELIKA GORICAU14-M-5733000
8.BÁLINT MÉRŐBudai XIU14-M-4543000
9.JAKOV FEMBERSTIJENAU14-M-4143000
10.MARIN GUDELJVELIKA GORICAU14-M-5243000
11.OLIVER ČULECROHERCU14-M+5743000
12.RÓBERT SCHWARTZSlovak National TeamU14-M-5743000
13.ANDREJ BUBANJABarU14-M+5732000
14.ANES PAŠIĆKK BIHAĆU14-M-3632000
15.ANTE IVAKOVIĆOBI KaštelaU14-M-4832000
16.DÁNIEL FRANKÓSZARVASU14-M+5732000
17.DARIO SZELSAMOBORU14-M-4132000
18.DINO ŠIMUNECSAMOBORU14-M-4132000
19.ELSAN KOLIĆBarU14-M-5732000
20.GYÖRGY LITAUSZKISZARVASU14-M-5232000
21.KRISTIJAN TOPLIČANECGLOBUS ČakovecU14-M-3632000
22.KRISZTOFER BÁLINTMTK BUDAPEST KARATE TEAMU14-M-5732000
23.LEO LAZAR9. ZMAJ RIJEKAU14-M-4532000
24.MATEJ BRAJEJASTREBU14-M-4832000
25.MISLAV BLAŽEKOVIĆSAMOBORU14-M-3632000
26.PATRIK KARNASVELIKA GORICAU14-M-4532000
27.PERO PLANINIĆFORTITER (Kaštela)U14-M-4832000
28.TEO KEČKEŠGLOBUS ČakovecU14-M-5232000
29.ANDRIJA OSTOJIĆCROHERCU14-M+5721000
30.BENDEGÚZ TÁLASSZARVASU14-M-5221000
31.BORNA GUDELJKarate klub EssekerU14-M-4821000
32.DOMAGOJ ŽAJASAMOBORU14-M-4521000
33.DRAŽEN ŠARIĆSAMOBORU14-M-4521000
34.IVAN TERIHAJSAMOBORU14-M-3621000
35.KARLO JURČEVIĆOMEGAU14-M-4121000
36.KARLO ZORIČIĆOPATIJAU14-M+5721000
37.KARLO VOLARIĆJASTREBU14-M-4821000
38.ADRIAN RUŽIĆOMEGAU14-M-5231000
39.ATTILA RADICSSZARVASU14-M+5731000
40.DAVID KRASIĆFORTITER (Kaštela)U14-M-4531000
41.DOMINIK KUČANVELIKA GORICAU14-M-4831000
42.EMIL SADIKOVIĆKK BIHAĆU14-M-5731000
43.FRAN VUKOMANOVIĆIPON ZAGREBU14-M-4131000
44.KAROL GAMASport School Karate BratislavaU14-M-4831000
45.KRSITÓF KASUBASZARVASU14-M-5231000
46.LEO SABLJIĆCROHERCU14-M+5731000
47.LUKA TOMLJANOVIĆTUŠKANACU14-M-4131000
48.MALIK BAGAEVSlovak National TeamU14-M+5731000
49.SEMIR MIDŽIĆKK BIHAĆU14-M-4531000
50.STEFAN ĐURKOVIĆBeogradski karate savezaU14-M-5731000
51.ALDINO HIDIĆKK BIHAĆU14-M-3620000
52.DORIAN KALAJDŽIJAVARAŽDINU14-M-4520000
53.FARIS HASIĆKK BIHAĆU14-M+5720000
54.KARLO MANDŽOFORTITER (Kaštela)U14-M-3620000
55.KARLO BOSILJEVACKarlovac 1969U14-M-4120000
56.MÁRK BORBÉLYBudai XIU14-M-4120000
57.ÁDÁM DVORÁKGanz-KesjarU14-M-4810000
58.ANTONIO STOJIĆCROHERCU14-M-5710000
59.ANTONIO MARINČIĆCROHERCU14-M-5210000
60.ANTONIO VLAHOCROHERCU14-M-4110000
61.DARIO GLUHINIĆSTIJENAU14-M-5710000
62.GABRIEL PALAJSAKarlovac 1969U14-M-5210000
63.ISMAR KURTOVIĆKK BIHAĆU14-M-4510000
64.JURICA RUNTASSAMOBORU14-M-5710000
65.KARLO TOMŠIĆVOLOSKOU14-M-4810000
66.LUKA ČIČAKDeltaU14-M-5710000
67.MATTEO SIMIONATOGerminal Karate CastelfrancoU14-M-4510000
68.NOA RUMENJAKIPON ZAGREBU14-M-3610000
69.VALENTINO KOVAČEVIĆKK BIHAĆU14-M+5710000

KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.KATARÍNA LANGOVÁSlovak National TeamU14-Ž-4044000
2.IVANA PEROVIĆBeogradski karate savezaU14-Ž-5533000
3.IVONA CIGLARVARAŽDINU14-Ž-5033000
4.LAURA LISACDeltaU14-Ž-4533000
5.EVA KOZÁROVÁFarmexU14-Ž+5522000
6.TIHANA ŠULEKEuro-TeraU14-Ž-5043000
7.ANDREA ŠARACFORTITER (Kaštela)U14-Ž-4532000
8.ELENA KEČKEŠGLOBUS ČakovecU14-Ž-5532000
9.EMMA PODOBOVÁSlovak National TeamU14-Ž-4032000
10.KATARINA ŽIVKOVIĆTAD RIJEKAU14-Ž-4532000
11.LILLA TÓTHMTK BUDAPEST KARATE TEAMU14-Ž-4032000
12.MAGDALENA ŠUFLAJSAMOBORU14-Ž-4532000
13.MATEJA PREVEDANĐURĐEVACU14-Ž-4032000
14.MIA GRETA ZORKOSTIJENAU14-Ž-5032000
15.JESSICA MARANGONIPolisportiva NAKAYAMAU14-Ž-5521000
16.JOSIPA KOLIĆTUŠKANACU14-Ž-5521000
17.KATALIN KOHLHOFFERPSE-ShindoU14-Ž-5021000
18.NIKA ČEBOHINOMEGAU14-Ž+5521000
19.PAULA ŠOGORIĆSAMOBORU14-Ž+5521000
20.EMA JURIČIĆĐURĐEVACU14-Ž-4531000
21.EMA SELMANKK BIHAĆU14-Ž-5031000
22.EMA SGARDELLIZAMETU14-Ž-4031000
23.ANĐELA ALEKSIĆBeogradski karate savezaU14-Ž-4020000
24.AZRA MEMIĆKK BIHAĆU14-Ž-4520000
25.JANA BUDINŠĆAKJASTREBU14-Ž-5520000
26.LUCIJA HODAKJASTREBU14-Ž-5520000
27.MARINA POSSICBS PULAU14-Ž-5020000
28.TIA MAMELEDŽIJATAD RIJEKAU14-Ž-4020000
29.ALESSIA ČEKADAOPATIJAU14-Ž-4510000
30.EMA ŠTIVIĆSPORTSLIFEU14-Ž-4010000
31.GABRIELA DODIGCROHERCU14-Ž+5510000
32.IVONA KRASIĆFORTITER (Kaštela)U14-Ž-5010000
33.KATARINA FRANKHercegovina-ZagrebU14-Ž-4510000
34.KLARA STANUŠIĆSPORTSLIFEU14-Ž-4510000
35.LJUBICA LOVRIĆOBI KaštelaU14-Ž-5010000
36.TINA GRETIĆEuro-TeraU14-Ž-4010000
37.ZSÓFIA BENKŐMTK BUDAPEST KARATE TEAMU14-Ž+5510000

KUMITE-Kadeti (U16)

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.BRUNO JELINIĆBUSHIDOU16-M-5255000
2.ADI GYURIKSlovak National TeamU16-M-7044000
3.DAVID PAVIĆSUSEDGRADU16-M-6344000
4.DAVID MAROŠISlovak National TeamU16-M-5744000
5.IGOR VRBANVELIKA GORICAU16-M+7044000
6.ANTONIO GRGIĆSPORTSLIFEU16-M-5254000
7.DAVIDE RAGNOLIPolisportiva NAKAYAMAU16-M-5254000
8.ROKO MIHALINECSUSEDGRADU16-M-5254000
9.BALÁZS VÉCSEIMTK BUDAPEST KARATE TEAMU16-M-5743000
10.DAVID PODSKLANSlovak National TeamU16-M-6343000
11.DOMINIK BENČANTAD RIJEKAU16-M-5743000
12.KARLO TURKKOSTRENAU16-M-7043000
13.KARLO VERŠIĆRI CROATIAU16-M+7043000
14.LEON TOMLJANOVIĆTUŠKANACU16-M-6343000
15.LUKA RAIČEVIĆTAD RIJEKAU16-M+7043000
16.MILOŠ ADŽIĆBarU16-M-6343000
17.PAVEL SUTIAKSlovak National TeamU16-M-5743000
18.TOMÁŠ KÓSASlovak National TeamU16-M+7043000
19.BRUNO DREMPETIĆBUSHIDOU16-M-7032000
20.PATRIK ŠEBOKSlovak National TeamU16-M-7032000
21.KRISTIJAN LACKOVIĆIPON ZAGREBU16-M-5253000
22.IAN BAŽDARSAMOBORU16-M+7042000
23.ISTVÁN GÓCZISporting Budo BudapestU16-M-7042000
24.KRISTIJAN OBRAZOVIĆVELIKA GORICAU16-M-6342000
25.MARCELL FALUSIFORTUNA-BUDAPESTU16-M-6342000
26.MAREK PONCKASlovak National TeamU16-M-5242000
27.PETRO BOCHUSEVYCHSport School Karate BratislavaU16-M-5742000
28.ANDREJ TVRDOŇSport School Karate BratislavaU16-M-5221000
29.DAMIR ČOLOVIĆBarU16-M-5221000
30.FRAN PRPIĆSPORTSLIFEU16-M-5221000
31.FRANE PEJKOVIĆKK JADRANU16-M-6321000
32.FRANJO RAJAKOVIĆSTIJENAU16-M-5221000
33.JOSIP UGRINAOBI KaštelaU16-M-6321000
34.KAROL GAMASport School Karate BratislavaU16-M-5221000
35.KRSITÓF KASUBASZARVASU16-M-5221000
36.LEONARD ŠOGORIĆSAMOBORU16-M+7021000
37.LUKA DOLČIĆHercegovina-ZagrebU16-M-7021000
38.MARTIN MUSACROHERCU16-M-5221000
39.NICOLA PUNTINA.S.D. KARATE CLUB 2003U16-M-5721000
40.RÓBERT SCHWARTZSlovak National TeamU16-M-5721000
41.ROKO ŠTIGLIĆTAD RIJEKAU16-M-7021000
42.ZDENKO VANKASlovak National TeamU16-M-5721000
43.AN NGUYENSporting Budo BudapestU16-M-7031000
44.BENDEGÚZ TÁLASSZARVASU16-M-5231000
45.BESIM ADEMIHRVATSKI DRAGOVOLJACU16-M-5731000
46.BORNA PETROVIĆPORTO TOLEROU16-M-7031000
47.FRAN PETKOVIĆSPORTSLIFEU16-M-5731000
48.LUKA SMOLJOOBI KaštelaU16-M-5231000
49.MATEJ HAJDUSlovak National TeamU16-M-5731000
50.MIMOLAT BAGAEVSlovak National TeamU16-M-5231000
51.NEMANJA SPASIĆBeogradski karate savezaU16-M+7031000
52.VLADIMIR OSTOJIĆCROHERCU16-M+7031000
53.JURE VASILJCROHERCU16-M-5220000
54.LEON JUGOVACMetal - JurdaniU16-M+7020000
55.LUKA VUČINIĆJASTREBU16-M-6320000
56.MARK KMETCBS PULAU16-M-6320000
57.ADAM MAJIRSKÝSlovak National TeamU16-M-7010000
58.ANDRO MOŠKUNKarlovac 1969U16-M-5210000
59.ASHU DELLE CURTIPolisportiva NAKAYAMAU16-M-7010000
60.BENCE HAJDUFORTUNA-BUDAPESTU16-M-5210000
61.BENCE CSÖPPŰSporting Budo BudapestU16-M-5210000
62.BLAŽ OSTOJIĆFORTITER (Kaštela)U16-M-7010000
63.BOŽIDAR KRSTIĆBeogradski karate savezaU16-M-7010000
64.DÁNIEL CSATÓGanz-KesjarU16-M+7010000
65.DÁVID KAJÁNEKSlovak National TeamU16-M-5710000
66.EROL LUKOLIĆBarU16-M-5710000
67.GERGELY HALLGATMTK BUDAPEST KARATE TEAMU16-M-5210000
68.GERGŐ TAKÁCSSporting Budo BudapestU16-M-6310000
69.IVAN PEHARCROHERCU16-M+7010000
70.IVOR BABIĆVELIKA GORICAU16-M-5210000
71.JOVAN ĆIRIĆBeogradski karate savezaU16-M-6310000
72.KARLO KNEŽEVIĆTAD RIJEKAU16-M-5210000
73.LUKA BEBIĆRENAKO ZAGREBU16-M+7010000
74.LUKA BJELOVUKBUSHIDOU16-M-5710000
75.MÁRK SINDELSZARVASU16-M-5210000
76.MARKO VLAIĆTUŠKANACU16-M+7010000
77.MICHAL MASRNASlovak National TeamU16-M-6310000
78.MUSTAFA RAMOVIĆBarU16-M-5210000
79.NINO CMREČNJAKMeđimurjeU16-M+7010000
80.NOVO BOJIČIĆBeogradski karate savezaU16-M+7010000
81.PATRIK KOZARIĆIPON ZAGREBU16-M-5710000
82.PATRIK MACUKIĆVELIKA GORICAU16-M-5710000
83.RENATO REŠETARZAMETU16-M-7010000
84.SLAVKO VLAHINIĆVELIKA GORICAU16-M-5710000
85.STIPE MARINČIĆCROHERCU16-M-5210000
86.TOMISLAV FAJERBACHLOTOS ZAGREBU16-M-6310000
87.TONI TOMIĆBUSHIDOU16-M-6310000
88.ZSOLT SPRINGERSporting Budo BudapestU16-M-6310000

KUMITE-Kadetkinje (U16)

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.SADEA BEĆIROVIĆSUSEDGRADU16-Ž+5455000
2.JELENA PEHARFORTITER (Kaštela)U16-Ž-5444000
3.MIA MIJOVIĆVELIKA GORICAU16-Ž-4733000
4.LUCIJA LESJAKMeđimurjeU16-Ž+5454000
5.PETRA GRGIĆFORTITER (Kaštela)U16-Ž+5454000
6.DOMINIKA VEISOVASlovak National TeamU16-Ž-5443000
7.LUNA HAMERMeđimurjeU16-Ž-4743000
8.PETRA PICHOVASlovak National TeamU16-Ž+5443000
9.TARA NIKOLIĆVARAŽDINU16-Ž-4743000
10.ZSÓFIA BARANYIMTK BUDAPEST KARATE TEAMU16-Ž-5443000
11.DOROTEA RUMENJAKIPON ZAGREBU16-Ž-4732000
12.LORENA TOLIĆZAMETU16-Ž-5432000
13.DOMINIKA BOGAROVASlovak National TeamU16-Ž-4742000
14.MELANIE CORBATTOA.S.D. KARATE CLUB 2003U16-Ž+5442000
15.MERCEDES NEHILOVASlovak National TeamU16-Ž+5442000
16.TATIANA PILLAROVASlovak National TeamU16-Ž-5442000
17.ZSÓFIA BENKŐMTK BUDAPEST KARATE TEAMU16-Ž-5442000
18.ALICE BELVINIGerminal Karate CastelfrancoU16-Ž-4721000
19.DORA OPAČAKZRINSKIU16-Ž+5421000
20.IVANA BOROMISASTUDENTU16-Ž+5421000
21.MONIKA PEKARCIKOVASlovak National TeamU16-Ž+5421000
22.RÉKA KISSIMONBVSC-FighterU16-Ž-5421000
23.STELLA CRNOBRNJAMladostU16-Ž+5421000
24.ZSÓFIA VASMTK BUDAPEST KARATE TEAMU16-Ž+5421000
25.EMA ŽIVČIĆRI CROATIAU16-Ž-4731000
26.GIULIA CORNOLOPolisportiva NAKAYAMAU16-Ž-5431000
27.NINA JELŽOVÁSlovak National TeamU16-Ž+5431000
28.SARAH HRNKOVÁSlovak National TeamU16-Ž+5431000
29.ALICE MAINARDIPolisportiva NAKAYAMAU16-Ž-5420000
30.FEDERICA MAGANUCOA.S.D. KARATE CLUB 2003U16-Ž-4720000
31.MARCELA LANGOVÁSlovak National TeamU16-Ž+5420000
32.VASILISA BUJIĆBarU16-Ž+5420000
33.ALEXA HAMŠÍKOVÁSlovak National TeamU16-Ž+5410000
34.ANTONIJA ENGLERVARAŽDINU16-Ž-4710000
35.BARBARA KRASIĆFORTITER (Kaštela)U16-Ž-5410000
36.BRUNA CVITANOVIĆŠIBENIKU16-Ž-5410000
37.DORA CRNČEVIĆRoninU16-Ž+5410000
38.ELENA KEČKEŠGLOBUS ČakovecU16-Ž-5410000
39.JOSIPA BODROŽIĆ SELAKKK JADRANU16-Ž+5410000
40.KATARINA ŠULEKEuro-TeraU16-Ž-5410000
41.KATARINA JELIČIĆHercegovina-ZagrebU16-Ž+5410000
42.KATARINA SARIĆKK JADRANU16-Ž-4710000
43.KATARÍNA LANGOVÁSlovak National TeamU16-Ž-4710000
44.KITTI RAJSZARVASU16-Ž-5410000
45.LAURA FUČIKDeltaU16-Ž+5410000
46.LAURA PALINKÁŠOVÁSlovak National TeamU16-Ž-4710000
47.LILI RÓNAIPSE-ShindoU16-Ž-5410000
48.NIKA ČEBOHINOMEGAU16-Ž+5410000
49.PERGEL BLANKAFORTUNA-BUDAPESTU16-Ž+5410000
50.PETRA STOJKOVIĆKarlovac 1969U16-Ž-4710000

KUMITE-Juniori (U18)

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.JAKOV BUNJEVACKK KIKU18-M+7644000
2.KARLO MARTIĆSlavonski BrodU18-M-7644000
3.BORNA MAĐAREVIĆSlavonski BrodU18-M-6133000
4.DOMINIK IMRICHSlovak National TeamU18-M-5533000
5.MARTIN HAČKOSlovak National TeamU18-M-6833000
6.ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝSlovak National TeamU18-M-7654000
7.BRUNO KATAVIĆKK KTC KRIŽEVCIU18-M-7643000
8.DOMINIK BUDAYSlovak National TeamU18-M-7643000
9.JERKO ĐURINOVIĆHRVATSKI DRAGOVOLJACU18-M+7643000
10.MARTIN FEDORSlovak National TeamU18-M-6843000
11.TOMISLAV MAĐAREVIĆSlavonski BrodU18-M-6843000
12.ATTILA JOBASlovak National TeamU18-M+7632000
13.BÁLINT ARDAIFORTUNA-BUDAPESTU18-M-6132000
14.BRUNO JELINIĆBUSHIDOU18-M-5532000
15.DAMIR ČOLOVIĆBarU18-M-5532000
16.LUKA KONDIĆBUSHIDOU18-M-6132000
17.NORBERT FALTUSSlovak National TeamU18-M+7632000
18.PAUL KARAČIĆHRVATSKI DRAGOVOLJACU18-M-6132000
19.TIN DUJMOVIĆKarate klub EssekerU18-M-5532000
20.STEFAN GOJČEVIĆBarU18-M-61, U18-M-6853000
21.FRAN PRIŽMIĆMladostU18-M-7642000
22.MÁTÉ ELŐDMTK BUDAPEST KARATE TEAMU18-M-6842000
23.DENI ŠARACFORTITER (Kaštela)U18-M+7621000
24.ERIK CSATÓGanz-KesjarU18-M-7621000
25.IGOR KATANEC BEKETIĆSAMOBORU18-M-7621000
26.IVAN LULIĆBUSHIDOU18-M-7621000
27.PAVOL BITTOSlovak National TeamU18-M-6821000
28.ARON ŠAHINIZAMETU18-M-7631000
29.BÁLINT PÉTER BILISICSBVSC-FighterU18-M+7631000
30.GIACOMO ANDRETTAGerminal Karate CastelfrancoU18-M-6831000
31.IAN BAŽDARSAMOBORU18-M+7631000
32.KARLO MATANSOKOLU18-M-7631000
33.KRISTIJAN OBRAZOVIĆVELIKA GORICAU18-M-6131000
34.BENCE HAJDUFORTUNA-BUDAPESTU18-M-5520000
35.IVAN VRBANVELIKA GORICAU18-M-6820000
36.KARLO RAGUŽHRVATSKI DRAGOVOLJACU18-M+7620000
37.LEON TUNAOPATIJAU18-M+7620000
38.MÁRK BAGDIMTK BUDAPEST KARATE TEAMU18-M-5520000
39.MARTIN BAŇASSlovak National TeamU18-M-7620000
40.SAMUEL BAFRNECSlovak National TeamU18-M-6120000
41.ÁKOS SZKOTNICZKYBudai XIU18-M+7610000
42.ÁRON MÁLNAIMTK BUDAPEST KARATE TEAMU18-M-7610000
43.BEPO VASIĆSOKOLU18-M-7610000
44.BRUNO DREMPETIĆBUSHIDOU18-M-6810000
45.CSONGOR MIKEFORTUNA-BUDAPESTU18-M-6110000
46.DENIS RIEDLSlovak National TeamU18-M-6110000
47.DOMINIK BENČANTAD RIJEKAU18-M-5510000
48.FEDERICO LOROGerminal Karate CastelfrancoU18-M+7610000
49.JERKO TVRDESOKOLU18-M-6810000
50.LEON MARCIUŠMeđimurjeU18-M-7610000
51.LEONARD ŠOGORIĆSAMOBORU18-M-7610000
52.MARTIN MASRNASlovak National TeamU18-M-6810000
53.MARTIN ERDŐSMTK BUDAPEST KARATE TEAMU18-M-6810000
54.MATEO HAJDERSOKOLU18-M-7610000
55.MICHAL VÝROSTKOSlovak National TeamU18-M-6810000
56.TOMÁŠ FUZERSlovak National TeamU18-M-7610000
57.TOMISLAV HRENHRVATSKI DRAGOVOLJACU18-M-7610000
58.TONI VUKOVIĆSAMOBORU18-M-6810000

KUMITE-Juniorke (U18)

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.ANA VRETENARTAD RIJEKAU18-Ž-5344000
2.LAURA REHAKSTUDENTU18-Ž+5944000
3.DORA CZAGÁNYMTK BUDAPEST KARATE TEAMU18-Ž-5933000
4.INES GRDENIĆVELIKA GORICAU18-Ž-4822000
5.JELENA PEHARFORTITER (Kaštela)U18-Ž-5343000
6.LENKA ŤAŽKÁSlovak National TeamU18-Ž-5943000
7.MIHAELA MRAZOVIĆSTUDENTU18-Ž+5943000
8.REBEKA VIDOVASlovak National TeamU18-Ž-5343000
9.HAJDU PETRAFORTUNA-BUDAPESTU18-Ž-5332000
10.HANA KUKLOVÁSlovak National TeamU18-Ž-5932000
11.MARINA BARACZAMETU18-Ž-5932000
12.VARJA TOPALOVIĆBeogradski karate savezaU18-Ž+5932000
13.VILMA KRASIĆFORTITER (Kaštela)U18-Ž+5932000
14.ELMA GARIBOVIĆVARAŽDINU18-Ž-5342000
15.PETRA GRGIĆFORTITER (Kaštela)U18-Ž+5942000
16.IVA PRSKALOFORTITER (Kaštela)U18-Ž-5921000
17.PETRA PERUŠKOOPATIJAU18-Ž-5921000
18.REBECCA CICHROVÁSlovak National TeamU18-Ž-4821000
19.TATIANA TAPAJĆÍKOVÁSlovak National TeamU18-Ž+5921000
20.ANAMARIA RULAKarlovac 1969U18-Ž-5331000
21.ĐURĐINA VIĆOVACBeogradski karate savezaU18-Ž+5931000
22.EVELIN CZABAJSZKIBVSC-FighterU18-Ž-5931000
23.JELENA ABRAMOVIĆTUŠKANACU18-Ž-5931000
24.KAROLÍNA KOLLÁROVÁSlovak National TeamU18-Ž+5920000
25.KRISTINA HUBACEKOVASlovak National TeamU18-Ž-5320000
26.PERGEL BLANKAFORTUNA-BUDAPESTU18-Ž+5920000
27.PETRA ČATLAKŠIBENIKU18-Ž-5920000
28.TERÉZIA SMETANOVÁSlovak National TeamU18-Ž-5320000
29.DIANA JURÁKOVÁSlovak National TeamU18-Ž-5910000
30.FEDERICA MAGANUCOA.S.D. KARATE CLUB 2003U18-Ž-4810000
31.JELENA SINĐELIĆBeogradski karate savezaU18-Ž+5910000
32.KÁRMEN KLEMENTBudai XIU18-Ž-5310000
33.LORA FRATRIĆJASTREBU18-Ž-5310000
34.LUCIJA PERUŠKOOPATIJAU18-Ž-5910000
35.MARIJA ČAVKAOBI KaštelaU18-Ž-5310000
36.MELANIE CORBATTOA.S.D. KARATE CLUB 2003U18-Ž+5910000
37.NADJA HADŽIMURATAGIĆRoninU18-Ž-5910000
38.TEREZKA SPÁLOVÁSlovak National TeamU18-Ž-4810000
39.VIERA KALETOVÁSlovak National TeamU18-Ž-5310000

KUMITE-Mlađi seniori (U21)

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.GÁBOR HÁRSPATAKIMTK BUDAPEST KARATE TEAMU21-M-7533000
2.IVAN KVESIĆHercegovina-ZagrebU21-M-8433000
3.ANĐELO KVESIĆHercegovina-ZagrebU21-M+8422000
4.LUKA KONDIĆBUSHIDOU21-M-6022000
5.MATEJ HOMOLASlovak National TeamU21-M-6722000
6.DÁNIEL GYÖRGYBVSC-FighterU21-M-8432000
7.ERIK ERDÉSZSlovak National TeamU21-M-8432000
8.RICCARDO SGARDELLIZAMETU21-M-7532000
9.DOMAGOJ BORŠOŠKarate klub EssekerU21-M-6721000
10.DOMINIK IMRICHSlovak National TeamU21-M-6021000
11.ILIR KABASHIFarmexU21-M+8421000
12.JAKOV BUNJEVACKK KIKU21-M-8421000
13.JÁN FUZERSlovak National TeamU21-M-7521000
14.MATEO ŠITUMHRVATSKI DRAGOVOLJACU21-M-7521000
15.ALEN GRDENIĆVELIKA GORICAU21-M-7531000
16.ANDREJ BÍREŠSlovak National TeamU21-M-7531000
17.ENES GARIBOVIĆVARAŽDINU21-M-8431000
18.MÁTÉ GRÉCZISporting Budo BudapestU21-M-8420000
19.ANEL HADŽIMURATAGIĆRoninU21-M-8410000
20.BÁLINT ARDAIFORTUNA-BUDAPESTU21-M-6010000
21.FERDINÁND TAMÁSMTK BUDAPEST KARATE TEAMU21-M-6710000
22.LUKA LOVRIĆSUSEDGRADU21-M-6710000
23.MICHELE HASANIPolisportiva NAKAYAMAU21-M-7510000

KUMITE-Mlađe seniorke (U21)

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.LENKA ŤAŽKÁSlovak National TeamU21-Ž-6833000
2.MIROSLAVA KOPÚŇOVÁSlovak National TeamU21-Ž-6133000
3.MAJA ZORIĆOPATIJAU21-Ž+6822000
4.MONIKA BERULECHRVATSKI DRAGOVOLJACU21-Ž-5022000
5.NIKA DEŠARI CROATIAU21-Ž-5522000
6.SARA SIDDIQUIDeltaU21-Ž-5532000
7.SILVIJA BUZALJKOSAMOBORU21-Ž-6832000
8.DINA GAGULAHRVATSKI DRAGOVOLJACU21-Ž+6821000
9.DOMINIKA KUCHÁROVÁSlovak National TeamU21-Ž-5521000
10.JAROSLAVA BAŇASOVÁSlovak National TeamU21-Ž-6821000
11.KATARINA LEHMAN PAVASOVIĆOBI KaštelaU21-Ž-6821000
12.KRISTINA ĆORIĆZRINSKIU21-Ž-5521000
13.LENKA SAHUĽOVÁSlovak National TeamU21-Ž+6821000
14.LUCIJA ČATLAKŠIBENIKU21-Ž-6121000
15.RENÁTA GYŐRIVÁNYIMTK BUDAPEST KARATE TEAMU21-Ž-6121000
16.VIKTORIA PILLÁROVÁSlovak National TeamU21-Ž-6121000
17.HAJDU PETRAFORTUNA-BUDAPESTU21-Ž-5520000
18.KLARA KATAVIĆKK KTC KRIŽEVCIU21-Ž-6820000
19.NATALIA MODRIĆZAMETU21-Ž-6820000
20.PETRA SLUNJSKITUŠKANACU21-Ž-6120000
21.ALEXANDRA CHOVANCOVÁSlovak National TeamU21-Ž-5510000
22.INA MACEJKOVÁSlovak National TeamU21-Ž-5010000
23.INES GRDENIĆVELIKA GORICAU21-Ž-5010000
24.KAJA BUDIČSAMOBORU21-Ž+6810000
25.MATEA JAVOROVIĆHondaU21-Ž+6810000
26.PETRA ŽICOPATIJAU21-Ž-6110000

KUMITE-Seniori

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.BORAN BERAKTAD RIJEKASEN-M-6033000
2.ANĐELO KVESIĆHercegovina-ZagrebSEN-M+8422000
3.IVAN KVESIĆHercegovina-ZagrebSEN-M-8422000
4.ILIR KABASHIFarmexSEN-M-OPEN11000
5.MICHELE HASANIPolisportiva NAKAYAMASEN-M-7511000
6.DOMAGOJ BORŠOŠKarate klub EssekerSEN-M-6021000
7.LUKA KONDIĆBUSHIDOSEN-M-6021000
8.MARIJAN LOGARUŠIĆHercegovina-ZagrebSEN-M-7521000
9.TIN CIGLARSTUDENTSEN-M-8421000
10.DOMINIK IMRICHSlovak National TeamSEN-M-6020000
11.BÁLINT ARDAIFORTUNA-BUDAPESTSEN-M-6010000
12.ILIR KABASHIFarmexSEN-M+8410000

KUMITE-Seniorke

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.ALESSANDRA HASANIPolisportiva NAKAYAMASEN-Ž-5533000
2.ALESSANDRA HASANIPolisportiva NAKAYAMASEN-Ž-OPEN33000
3.ANAMARIJA KRIŽANHercegovina-ZagrebSEN-Ž-6833000
4.INGRIDA SUCHÁNKOVÁSlovak National TeamSEN-Ž-61, SEN-Ž-OPEN43000
5.VERONIKA SEMANÍKOVÁSlovak National TeamSEN-Ž-68, SEN-Ž-OPEN53000
6.ZUZANA SCHWARTZOVÁSlovak National TeamSEN-Ž-55, SEN-Ž-OPEN42000
7.DANKA ZORIĆOPATIJASEN-Ž-6821000
8.HENRIETT FÜLÖPFORTUNA-BUDAPESTSEN-Ž-6121000
9.INES GRDENIĆVELIKA GORICASEN-Ž-5521000
10.KLARA KATAVIĆKK KTC KRIŽEVCISEN-Ž-6821000
11.LUCIJA ČATLAKŠIBENIKSEN-Ž-6121000
12.VIKTÓRIA SEMANÍKOVÁSlovak National TeamSEN-Ž-55, SEN-Ž-OPEN40000
13.KATARINA LEHMAN PAVASOVIĆOBI KaštelaSEN-Ž-6820000
14.SILVIJA BUZALJKOSAMOBORSEN-Ž-6820000
15.KAJA BUDIČSAMOBORSEN-Ž-OPEN10000
16.SARA SIDDIQUIDeltaSEN-Ž-5510000
17.VIKTORIJA GROMIĆCBS PULASEN-Ž-6110000
 

KUMITE-Mlađi učenici (U10), KUMITE-Mlađe učenice (U10)

 KlubMuškoBodMuškoPoredakŽenskoBodŽenskoPoredakUkupnoBod1. mjesta2. mjesta3. mjestaUkupnoPoredak
1.ĐURĐEVAC42.26.61111.
2.HRVATSKI DRAGOVOLJAC51.012.51102.
3.VELIKA GORICA110.41.51023.
4.Hercegovina-Zagreb34.26.50134.
5.Euro-Tera42.012.41015.
6.BUSHIDO014.32.31006.
7.FINIDA (POREČ)014.32.31006.
8.LOTOS ZAGREB34.012.31006.
9.MTK BUDAPEST KARATE TEAM34.012.31006.
10.OMEGA014.32.31006.
11.GLOBUS Čakovec014.32.301111.
12.FORTUNA-BUDAPEST27.012.201012.
13.KK BIHAĆ27.012.201012.
14.OPATIJA27.012.201012.
15.A.S.D. KARATE CLUB 2003014.26.201012.
16.OBI Kaštela014.26.201012.
17.BANJA LUKA110.110.200217.
18.SAMOBOR110.012.100118.
19.SUSEDGRAD110.012.100118.
20.KK 10. DAN014.110.100118.
21.Budai XI014.012.000021.
22.Ganz-Kesjar014.012.000021.

KUMITE-Učenici (U12), KUMITE-Učenice (U12)

 KlubMuškoBodMuškoPoredakŽenskoBodŽenskoPoredakUkupnoBod1. mjesta2. mjesta3. mjestaUkupnoPoredak
1.Ganz-Kesjar71.019.72011.
2.Slovak National Team71.019.71202.
3.FORTITER (Kaštela)34.26.51103.
4.TAD RIJEKA019.51.51103.
5.MTK BUDAPEST KARATE TEAM53.019.51103.
6.ĐURĐEVAC110.32.41016.
7.KK BIHAĆ110.32.41016.
8.STIJENA019.32.31008.
9.ZAMET019.32.31008.
10.SAMOBOR34.019.31008.
11.JASTREB110.26.301111.
12.VARAŽDIN110.26.301111.
13.Barcsi Városi Sportegyesület26.019.201013.
14.Beogradski karate saveza019.26.201013.
15.FORTUNA-BUDAPEST26.019.201013.
16.SZARVAS26.019.201013.
17.BUSHIDO019.26.200217.
18.Hercegovina-Zagreb26.019.200217.
19.Bar110.019.100119.
20.CROHERC110.019.100119.
21.GLOBUS Čakovec110.019.100119.
22.LOTOS ZAGREB110.019.100119.
23.VELIKA GORICA110.019.100119.
24.Delta019.111.100119.
25.Karlovac 1969019.111.100119.
26.Mala Subotica019.111.100119.
27.Metal - Jurdani019.111.100119.
28.OBI Kaštela019.111.100119.
29.SPORTSLIFE019.111.100119.
30.STUDENT019.111.100119.
31.SUSEDGRAD019.111.100119.
32.A.S.D. KARATE CLUB 2003019.019.000032.
33.BVSC-Fighter019.019.000032.
34.CBS PULA019.019.000032.
35.FOKUS019.019.000032.
36.HRVATSKI DRAGOVOLJAC019.019.000032.
37.KK 10. DAN019.019.000032.
38.OPATIJA019.019.000032.

KUMITE-Mlađi kadetiv (U14), KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)

 KlubMuškoBodMuškoPoredakŽenskoBodŽenskoPoredakUkupnoBod1. mjesta2. mjesta3. mjestaUkupnoPoredak
1.VELIKA GORICA81.018.82021.
2.STIJENA52.26.71202.
3.Slovak National Team114.51.61113.
4.SAMOBOR43.26.60144.
5.TUŠKANAC34.112.41015.
6.GLOBUS Čakovec210.26.40126.
7.Beogradski karate saveza020.32.31007.
8.BVSC-Fighter34.018.31007.
9.Delta020.32.31007.
10.Farmex020.32.31007.
11.Sport School Karate Bratislava34.018.31007.
12.SPORTSLIFE34.018.31007.
13.VARAŽDIN020.32.31007.
14.Bar34.018.301114.
15.SZARVAS34.018.301114.
16.MTK BUDAPEST KARATE TEAM114.26.300316.
17.OMEGA020.26.201017.
18.TAD RIJEKA020.26.201017.
19.Budai XI210.018.201017.
20.CROHERC210.018.201017.
21.OBI Kaštela210.018.201017.
22.FORTITER (Kaštela)114.112.200222.
23.9. ZMAJ RIJEKA114.018.100123.
24.ĐURĐEVAC020.112.100123.
25.Euro-Tera020.112.100123.
26.JASTREB114.018.100123.
27.KK BIHAĆ114.018.100123.
28.Polisportiva NAKAYAMA020.112.100123.
29.PSE-Shindo020.112.100123.
30.CBS PULA020.018.000030.
31.Ganz-Kesjar020.018.000030.
32.Germinal Karate Castelfranco020.018.000030.
33.Hercegovina-Zagreb020.018.000030.
34.IPON ZAGREB020.018.000030.
35.Karate klub Esseker020.018.000030.
36.Karlovac 1969020.018.000030.
37.OPATIJA020.018.000030.
38.VOLOSKO020.018.000030.
39.ZAMET020.018.000030.

KUMITE-Kadeti (U16), KUMITE-Kadetkinje (U16)

 KlubMuškoBodMuškoPoredakŽenskoBodŽenskoPoredakUkupnoBod1. mjesta2. mjesta3. mjestaUkupnoPoredak
1.Slovak National Team131.24.152331.
2.SUSEDGRAD42.32.72012.
3.VELIKA GORICA34.32.62003.
4.FORTITER (Kaštela)013.51.51104.
5.BUSHIDO42.010.41015.
6.MTK BUDAPEST KARATE TEAM18.24.30116.
7.Polisportiva NAKAYAMA25.010.20107.
8.TUŠKANAC25.010.20107.
9.VARAŽDIN013.24.20107.
10.TAD RIJEKA25.010.200210.
11.Međimurje013.24.200210.
12.Bar18.010.100112.
13.KOSTRENA18.010.100112.
14.RI CROATIA18.010.100112.
15.SPORTSLIFE18.010.100112.
16.IPON ZAGREB013.18.100112.
17.ZAMET013.18.100112.
18.A.S.D. KARATE CLUB 2003013.010.000018.
19.Beogradski karate saveza013.010.000018.
20.BVSC-Fighter013.010.000018.
21.CBS PULA013.010.000018.
22.CROHERC013.010.000018.
23.Delta013.010.000018.
24.Euro-Tera013.010.000018.
25.FORTUNA-BUDAPEST013.010.000018.
26.Ganz-Kesjar013.010.000018.
27.Germinal Karate Castelfranco013.010.000018.
28.GLOBUS Čakovec013.010.000018.
29.Hercegovina-Zagreb013.010.000018.
30.HRVATSKI DRAGOVOLJAC013.010.000018.
31.JASTREB013.010.000018.
32.Karlovac 1969013.010.000018.
33.KK JADRAN013.010.000018.
34.LOTOS ZAGREB013.010.000018.
35.Metal - Jurdani013.010.000018.
36.Mladost013.010.000018.
37.OBI Kaštela013.010.000018.
38.OMEGA013.010.000018.
39.PORTO TOLERO013.010.000018.
40.PSE-Shindo013.010.000018.
41.RENAKO ZAGREB013.010.000018.
42.Ronin013.010.000018.
43.SAMOBOR013.010.000018.
44.Sport School Karate Bratislava013.010.000018.
45.Sporting Budo Budapest013.010.000018.
46.STIJENA013.010.000018.
47.STUDENT013.010.000018.
48.SZARVAS013.010.000018.
49.ŠIBENIK013.010.000018.
50.ZRINSKI013.010.000018.

KUMITE-Juniori (U18), KUMITE-Juniorke (U18)

 KlubMuškoBodMuškoPoredakŽenskoBodŽenskoPoredakUkupnoBod1. mjesta2. mjesta3. mjestaUkupnoPoredak
1.Slovak National Team111.71.182281.
2.Slavonski Brod82.011.82102.
3.STUDENT010.52.51103.
4.MTK BUDAPEST KARATE TEAM010.33.31004.
5.TAD RIJEKA010.33.31004.
6.VELIKA GORICA010.33.31004.
7.KK KIK33.011.31004.
8.FORTITER (Kaštela)010.33.30118.
9.FORTUNA-BUDAPEST26.17.30118.
10.BUSHIDO33.011.30118.
11.HRVATSKI DRAGOVOLJAC33.011.30118.
12.KK KTC KRIŽEVCI26.011.201012.
13.Bar26.011.200213.
14.A.S.D. KARATE CLUB 2003010.17.100114.
15.Beogradski karate saveza010.17.100114.
16.ZAMET010.17.100114.
17.Karate klub Esseker19.011.100114.
18.Budai XI010.011.000018.
19.BVSC-Fighter010.011.000018.
20.Ganz-Kesjar010.011.000018.
21.Germinal Karate Castelfranco010.011.000018.
22.JASTREB010.011.000018.
23.Karlovac 1969010.011.000018.
24.Međimurje010.011.000018.
25.Mladost010.011.000018.
26.OBI Kaštela010.011.000018.
27.OPATIJA010.011.000018.
28.Ronin010.011.000018.
29.SAMOBOR010.011.000018.
30.SOKOL010.011.000018.
31.ŠIBENIK010.011.000018.
32.TUŠKANAC010.011.000018.
33.VARAŽDIN010.011.000018.

KUMITE-Mlađi seniori (U21), KUMITE-Mlađe seniorke (U21)

 KlubMuškoBodMuškoPoredakŽenskoBodŽenskoPoredakUkupnoBod1. mjesta2. mjesta3. mjestaUkupnoPoredak
1.Slovak National Team81.121.203351.
2.Hercegovina-Zagreb62.013.62002.
3.HRVATSKI DRAGOVOLJAC18.52.61113.
4.MTK BUDAPEST KARATE TEAM43.18.51024.
5.OPATIJA013.33.31005.
6.RI CROATIA013.33.31005.
7.BUSHIDO34.013.31005.
8.Delta013.25.20108.
9.Farmex25.013.20108.
10.Karate klub Esseker25.013.20108.
11.SAMOBOR013.25.20108.
12.VELIKA GORICA013.25.20108.
13.ZAMET25.013.20108.
14.BVSC-Fighter18.013.100114.
15.FORTUNA-BUDAPEST18.013.100114.
16.Honda013.18.100114.
17.KK KIK18.013.100114.
18.OBI Kaštela013.18.100114.
19.SUSEDGRAD18.013.100114.
20.ŠIBENIK013.18.100114.
21.ZRINSKI013.18.100114.
22.KK KTC KRIŽEVCI013.013.000022.
23.Polisportiva NAKAYAMA013.013.000022.
24.Ronin013.013.000022.
25.Sporting Budo Budapest013.013.000022.
26.TUŠKANAC013.013.000022.
27.VARAŽDIN013.013.000022.

KUMITE-Seniori, KUMITE-Seniorke

 KlubMuškoBodMuškoPoredakŽenskoBodŽenskoPoredakUkupnoBod1. mjesta2. mjesta3. mjestaUkupnoPoredak
1.Hercegovina-Zagreb81.33.113101.
2.Slovak National Team09.111.111322.
3.Polisportiva NAKAYAMA33.62.93003.
4.Farmex52.010.51104.
5.TAD RIJEKA33.010.31005.
6.ŠIBENIK09.24.20106.
7.BUSHIDO25.010.20106.
8.STUDENT25.010.20106.
9.FORTUNA-BUDAPEST17.15.20029.
10.Delta09.15.100110.
11.KK KTC KRIŽEVCI09.15.100110.
12.OPATIJA09.15.100110.
13.VELIKA GORICA09.15.100110.
14.Karate klub Esseker17.010.100110.
15.BVSC-Fighter09.010.000015.
16.CBS PULA09.010.000015.
17.OBI Kaštela09.010.000015.
18.SAMOBOR09.010.000015.

Total

 KlubMuškoBodMuškoPoredakŽenskoBodŽenskoPoredakUkupnoBod1. mjesta2. mjesta3. mjestaUkupnoPoredak
1.Slovak National Team401.371.771014191.
2.VELIKA GORICA134.132.266162.
3.Hercegovina-Zagreb192.512.245253.
4.MTK BUDAPEST KARATE TEAM143.85.224264.
5.BUSHIDO125.512.173245.
6.TAD RIJEKA514.104.153226.
7.FORTITER (Kaštela)420.113.152337.
8.HRVATSKI DRAGOVOLJAC96.512.142328.
9.Polisportiva NAKAYAMA514.76.123119.
10.SAMOBOR87.419.1212510.
11.ĐURĐEVAC514.69.1121311.
12.STIJENA514.512.1022012.
13.Farmex710.323.1022012.
14.SUSEDGRAD613.419.1020414.
15.FORTUNA-BUDAPEST87.229.1003415.
16.Slavonski Brod87.045.821016.
17.STUDENT231.69.812117.
18.VARAŽDIN139.76.812117.
19.GLOBUS Čakovec328.512.802419.
20.Ganz-Kesjar710.045.720120.
21.KK BIHAĆ420.323.711221.
22.ZAMET231.512.711221.
23.Delta044.76.711221.
24.Bar710.045.701524.
25.TUŠKANAC514.132.611125.
26.OPATIJA231.419.611125.
27.Beogradski karate saveza044.69.611125.
28.OBI Kaštela231.419.602228.
29.OMEGA044.512.511029.
30.Euro-Tera420.132.510230.
31.SPORTSLIFE420.132.510230.
32.SZARVAS514.045.502132.
33.RI CROATIA139.323.410133.
34.BVSC-Fighter420.045.410133.
35.KK KIK420.045.410133.
36.LOTOS ZAGREB420.045.410133.
37.JASTREB231.229.401237.
38.Karate klub Esseker420.045.401237.
39.FINIDA (POREČ)044.323.310039.
40.Sport School Karate Bratislava328.045.310039.
41.KK KTC KRIŽEVCI231.132.301141.
42.A.S.D. KARATE CLUB 2003044.323.301141.
43.ŠIBENIK044.323.301141.
44.CROHERC328.045.301141.
45.Barcsi Városi Sportegyesület231.045.201045.
46.Budai XI231.045.201045.
47.BANJA LUKA139.132.200247.
48.Međimurje044.229.200247.
49.Honda044.132.100149.
50.IPON ZAGREB044.132.100149.
51.Karlovac 1969044.132.100149.
52.KK 10. DAN044.132.100149.
53.Mala Subotica044.132.100149.
54.Metal - Jurdani044.132.100149.
55.PSE-Shindo044.132.100149.
56.ZRINSKI044.132.100149.
57.9. ZMAJ RIJEKA139.045.100149.
58.KOSTRENA139.045.100149.
59.CBS PULA044.045.000059.
60.FOKUS044.045.000059.
61.Germinal Karate Castelfranco044.045.000059.
62.KK JADRAN044.045.000059.
63.Mladost044.045.000059.
64.PORTO TOLERO044.045.000059.
65.RENAKO ZAGREB044.045.000059.
66.Ronin044.045.000059.
67.SOKOL044.045.000059.
68.Sporting Budo Budapest044.045.000059.
69.VOLOSKO044.045.000059.