Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
4th Zagreb karate Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
BÁLINT FISCHER
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
U10-M-26
3
3
0
0
0
2.
DOMINIK ŠONJE
LOTOS ZAGREB
U10-M-34
3
3
0
0
0
3.
VALERIO PREVEDAN
ĐURĐEVAC
U10-M-30
3
3
0
0
0
4.
MATEJ VUKSAN
Euro-Tera
U10-M-38
1
1
0
0
0
5.
MATKO ZELENIKA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
U10-M+38
1
1
0
0
0
6.
DAVID MILINOVICH
OPATIJA
U10-M-34
3
2
0
0
0
7.
KIRÁLY GYŐZŐ
FORTUNA-BUDAPEST
U10-M-30
3
2
0
0
0
8.
KRISTIJAN FRANK
Hercegovina-Zagreb
U10-M-30
3
2
0
0
0
9.
OLIVER PIŠONIĆ
Euro-Tera
U10-M-30
3
2
0
0
0
10.
TARIK SALKIĆ
KK BIHAĆ
U10-M-26
3
2
0
0
0
11.
ANTE PAVLINOVIĆ
Hercegovina-Zagreb
U10-M-38
2
1
0
0
0
12.
IVAN JURIČIĆ
ĐURĐEVAC
U10-M-34
2
1
0
0
0
13.
JAKOV ŠIMUNIĆ
SUSEDGRAD
U10-M-26
2
1
0
0
0
14.
LUKA TAČKOVIĆ
VELIKA GORICA
U10-M-26
2
1
0
0
0
15.
LUKA PEJIĆ
BANJA LUKA
U10-M-34
2
1
0
0
0
16.
BORNA ŠUNJIĆ
SAMOBOR
U10-M-30
2
0
0
0
0
17.
DOMONKOS BARTA
Budai XI
U10-M-34
2
0
0
0
0
18.
DUJE HUBER
OBI Kaštela
U10-M-34
2
0
0
0
0
19.
GABRIEL ŠKRLIN
KK 10. DAN
U10-M-26
2
0
0
0
0
20.
HRVOJE ŠULEK
Euro-Tera
U10-M-26
2
0
0
0
0
21.
NIKOLA TOPLIČANEC
GLOBUS Čakovec
U10-M-30
2
0
0
0
0
22.
DÁVID CSAPÓ
Ganz-Kesjar
U10-M-30
1
0
0
0
0
23.
PETAR PRERADOVIĆ
BANJA LUKA
U10-M-30
1
0
0
0
0
24.
TONI ČUTURA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
U10-M+38
1
0
0
0
0
25.
VID RADULOVIĆ
SAMOBOR
U10-M-38
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
JANA ČEBOHIN
OMEGA
U10-Ž-36
2
2
0
0
0
2.
KIARA BRSTILO
VELIKA GORICA
U10-Ž-32
2
2
0
0
0
3.
SARA TOMIĆ
BUSHIDO
U10-Ž+36
2
2
0
0
0
4.
SONJA RAJKO
FINIDA (POREČ)
U10-Ž-28
2
2
0
0
0
5.
LANA HRVOIĆ
ĐURĐEVAC
U10-Ž+36
2
1
0
0
0
6.
LUCIJA KIRINIĆ
VELIKA GORICA
U10-Ž-28
2
1
0
0
0
7.
MARTINA VARONE
A.S.D. KARATE CLUB 2003
U10-Ž-32
2
1
0
0
0
8.
NIKA BEŠLIJA
OBI Kaštela
U10-Ž-28
2
1
0
0
0
9.
ANASTASIJA BALAĆ
BANJA LUKA
U10-Ž-28
1
0
0
0
0
10.
ELENA HOXHAJ
KK 10. DAN
U10-Ž+36
1
0
0
0
0
11.
EMILI BETI
GLOBUS Čakovec
U10-Ž-36
1
0
0
0
0
12.
FRANKA GOLEMAC
Hercegovina-Zagreb
U10-Ž-32
1
0
0
0
0
13.
MAGDALENA VAJDA
Hercegovina-Zagreb
U10-Ž+36
1
0
0
0
0
14.
TEA-LENA ŠPOLJARIĆ
GLOBUS Čakovec
U10-Ž-36
1
0
0
0
0
15.
VALENTINA DA DONATIS
A.S.D. KARATE CLUB 2003
U10-Ž-28
1
0
0
0
0
KUMITE-Učenici (U12)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ÁDÁM DVORÁK
Ganz-Kesjar
U12-M+46
4
4
0
0
0
2.
ROLAND CSATÓ
Ganz-Kesjar
U12-M-34
4
4
0
0
0
3.
ZSOMBOR DUDÁS
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
U12-M-30
4
4
0
0
0
4.
IVAN TERIHAJ
SAMOBOR
U12-M-38
3
3
0
0
0
5.
JOSIP PLANINIĆ
FORTITER (Kaštela)
U12-M-46
3
3
0
0
0
6.
LUKÁŠ SAMUEL LOCH
Slovak National Team
U12-M-42
3
3
0
0
0
7.
DÁNIEL VARGA
Ganz-Kesjar
U12-M-38
4
3
0
0
0
8.
JAKOV KUPINA
JASTREB
U12-M-34
4
3
0
0
0
9.
KIRÁLY GYŐZŐ
FORTUNA-BUDAPEST
U12-M-30
4
3
0
0
0
10.
MÁTÉ NAGY
SZARVAS
U12-M-38
4
3
0
0
0
11.
ALEXANDER LICHNER
Slovak National Team
U12-M-46
3
2
0
0
0
12.
ANTE VUKOJA
Hercegovina-Zagreb
U12-M+46
3
2
0
0
0
13.
BARNABÁS BARANYI
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
U12-M-34
3
2
0
0
0
14.
FILIP ŽIVČIĆ
Hercegovina-Zagreb
U12-M-42
3
2
0
0
0
15.
IVAN IVELJ
VELIKA GORICA
U12-M-30
3
2
0
0
0
16.
IVAN JURIČIĆ
ĐURĐEVAC
U12-M-34
3
2
0
0
0
17.
IVÓ IGRICZ
Barcsi Városi Sportegyesület
U12-M-42
3
2
0
0
0
18.
JAKOV SILADI
LOTOS ZAGREB
U12-M-42
3
2
0
0
0
19.
JURE PUCE
CROHERC
U12-M+46
3
2
0
0
0
20.
KRISTIJAN TOPLIČANEC
GLOBUS Čakovec
U12-M-38
3
2
0
0
0
21.
LOVRO ROZMAN
VARAŽDIN
U12-M-46
3
2
0
0
0
22.
MALIK BAGAEV
Slovak National Team
U12-M+46
3
2
0
0
0
23.
MATIJA PAVIĆEVIĆ
Bar
U12-M-46
3
2
0
0
0
24.
MUHAMED MURTIĆ
KK BIHAĆ
U12-M-30
3
2
0
0
0
25.
KARIM KRKLEC
Hercegovina-Zagreb
U12-M-30
4
2
0
0
0
26.
VALERIO PREVEDAN
ĐURĐEVAC
U12-M-30
4
2
0
0
0
27.
ZALÁN BILISICS
BVSC-Fighter
U12-M-38
4
2
0
0
0
28.
IVAN EREIZ
CBS PULA
U12-M-38
2
1
0
0
0
29.
KARLO MARITNOVIĆ
CROHERC
U12-M-38
2
1
0
0
0
30.
KARLO MANDŽO
FORTITER (Kaštela)
U12-M-34
2
1
0
0
0
31.
ALIJA ZAIMOVIĆ
KK BIHAĆ
U12-M-42
3
1
0
0
0
32.
DINO PEREŠKO
Karlovac 1969
U12-M+46
3
1
0
0
0
33.
LUKA STEKOVIĆ
Karlovac 1969
U12-M-38
3
1
0
0
0
34.
MARIO RADOŠ
VELIKA GORICA
U12-M-34
3
1
0
0
0
35.
TIBOR KOVAČIĆ
VARAŽDIN
U12-M+46
3
1
0
0
0
36.
ANDRIJA VASILJ
CROHERC
U12-M-30
2
0
0
0
0
37.
DÁNIEL BAGI
SZARVAS
U12-M-46
2
0
0
0
0
38.
DAVID MILINOVICH
OPATIJA
U12-M-34
2
0
0
0
0
39.
JOSIP SLUKIĆ
GLOBUS Čakovec
U12-M+46
2
0
0
0
0
40.
LOVRO BEM
KK 10. DAN
U12-M-38
2
0
0
0
0
41.
MATE ŠARAVANJA
CROHERC
U12-M-30
2
0
0
0
0
42.
MATEJ VUKOVIĆ
VELIKA GORICA
U12-M-34
2
0
0
0
0
43.
MAX FAJERBACH
LOTOS ZAGREB
U12-M-46
2
0
0
0
0
44.
SIMON BÁLINT
FORTUNA-BUDAPEST
U12-M-42
2
0
0
0
0
45.
ALESSIO PAOLETTI
A.S.D. KARATE CLUB 2003
U12-M-34
1
0
0
0
0
46.
DOMINIK DŽAJKIĆ
FOKUS
U12-M-38
1
0
0
0
0
47.
DORIAN ŠEPIĆ
Metal - Jurdani
U12-M+46
1
0
0
0
0
48.
FARUK MERDIĆ
KK BIHAĆ
U12-M-38
1
0
0
0
0
49.
FRAN ŠIMUNIĆ
Hercegovina-Zagreb
U12-M-38
1
0
0
0
0
50.
GERGELY NYÍRI
Ganz-Kesjar
U12-M-30
1
0
0
0
0
51.
GORDAN PECIKOZIĆ
ĐURĐEVAC
U12-M-38
1
0
0
0
0
52.
IVAN KRNDELJ
CROHERC
U12-M+46
1
0
0
0
0
53.
JURAJ GOLEMAC
Hercegovina-Zagreb
U12-M-38
1
0
0
0
0
54.
LORENZO DE DONATIS
A.S.D. KARATE CLUB 2003
U12-M-30
1
0
0
0
0
55.
LOVRO JELINIĆ
BUSHIDO
U12-M-34
1
0
0
0
0
56.
LOVRO FARKAŠ
GLOBUS Čakovec
U12-M-42
1
0
0
0
0
57.
LUKA SALIHOVIĆ
VARAŽDIN
U12-M-42
1
0
0
0
0
58.
LUKA RAPIĆ
Metal - Jurdani
U12-M+46
1
0
0
0
0
59.
SIMONE ROSSETTI
A.S.D. KARATE CLUB 2003
U12-M-46
1
0
0
0
0
KUMITE-Učenice (U12)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
EMA JURIČIĆ
ĐURĐEVAC
U12-Ž-44
3
3
0
0
0
2.
TIA MAMELEDŽIJA
TAD RIJEKA
U12-Ž-36
3
3
0
0
0
3.
EMA SGARDELLI
ZAMET
U12-Ž-32
2
2
0
0
0
4.
KARLA ŠANČIĆ
STIJENA
U12-Ž-40
2
2
0
0
0
5.
SARAH TETARIĆ
KK BIHAĆ
U12-Ž+44
2
2
0
0
0
6.
ALEKSANDRA MILUTINOVIĆ
Beogradski karate saveza
U12-Ž-36
3
2
0
0
0
7.
BARBARA GRGIĆ
FORTITER (Kaštela)
U12-Ž-44
3
2
0
0
0
8.
EMA ŠTIVIĆ
SPORTSLIFE
U12-Ž-36
3
2
0
0
0
9.
KATARINA ŽIVKOVIĆ
TAD RIJEKA
U12-Ž+44
3
2
0
0
0
10.
LAURA LISAC
Delta
U12-Ž-44
3
2
0
0
0
11.
LOLITA LANA IVAKOVIĆ
OBI Kaštela
U12-Ž-36
3
2
0
0
0
12.
NINA DORČIĆ
Metal - Jurdani
U12-Ž-44
3
2
0
0
0
13.
DORA ŽUGČIĆ
STUDENT
U12-Ž+44
2
1
0
0
0
14.
ELLA BJELANOVIĆ
JASTREB
U12-Ž-32
2
1
0
0
0
15.
INGRID KOCANJER
Karlovac 1969
U12-Ž+44
2
1
0
0
0
16.
LEONA GULIJA
VARAŽDIN
U12-Ž-40
2
1
0
0
0
17.
NIKA ŽERJAV
Mala Subotica
U12-Ž-32
2
1
0
0
0
18.
NINA LUKENDA
BUSHIDO
U12-Ž-40
2
1
0
0
0
19.
RUŽICA PAVIĆ
SUSEDGRAD
U12-Ž-32
2
1
0
0
0
20.
ANA PRSKALO
CROHERC
U12-Ž-36
2
0
0
0
0
21.
ANTONELA ANĐELIĆ
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
U12-Ž+44
2
0
0
0
0
22.
LARA NEUMANN
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
U12-Ž-44
2
0
0
0
0
23.
MARTINA SIMEONE
A.S.D. KARATE CLUB 2003
U12-Ž-36
2
0
0
0
0
24.
EMA NOVAK
VELIKA GORICA
U12-Ž-36
1
0
0
0
0
25.
GABRIELA MARTINOVIĆ
CROHERC
U12-Ž-32
1
0
0
0
0
26.
LANA HRVOIĆ
ĐURĐEVAC
U12-Ž-40
1
0
0
0
0
27.
MIA ČAČKO
KK 10. DAN
U12-Ž+44
1
0
0
0
0
28.
PETRA MARTINJAK
STIJENA
U12-Ž-44
1
0
0
0
0
29.
SARA TOMIĆ
BUSHIDO
U12-Ž-40
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađi kadetiv (U14)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
FRANJO RAJAKOVIĆ
STIJENA
U14-M-41
4
4
0
0
0
2.
MILÁN BILISICS
BVSC-Fighter
U14-M+57
4
4
0
0
0
3.
ANDREJ TVRDOŇ
Sport School Karate Bratislava
U14-M-36
3
3
0
0
0
4.
BORNA NOVAK
VELIKA GORICA
U14-M-45
3
3
0
0
0
5.
FRAN PRPIĆ
SPORTSLIFE
U14-M-52
3
3
0
0
0
6.
JAKOV ZELJKO
TUŠKANAC
U14-M-48
3
3
0
0
0
7.
PATRIK MACUKIĆ
VELIKA GORICA
U14-M-57
3
3
0
0
0
8.
BÁLINT MÉRŐ
Budai XI
U14-M-45
4
3
0
0
0
9.
JAKOV FEMBER
STIJENA
U14-M-41
4
3
0
0
0
10.
MARIN GUDELJ
VELIKA GORICA
U14-M-52
4
3
0
0
0
11.
OLIVER ČULE
CROHERC
U14-M+57
4
3
0
0
0
12.
RÓBERT SCHWARTZ
Slovak National Team
U14-M-57
4
3
0
0
0
13.
ANDREJ BUBANJA
Bar
U14-M+57
3
2
0
0
0
14.
ANES PAŠIĆ
KK BIHAĆ
U14-M-36
3
2
0
0
0
15.
ANTE IVAKOVIĆ
OBI Kaštela
U14-M-48
3
2
0
0
0
16.
DÁNIEL FRANKÓ
SZARVAS
U14-M+57
3
2
0
0
0
17.
DARIO SZEL
SAMOBOR
U14-M-41
3
2
0
0
0
18.
DINO ŠIMUNEC
SAMOBOR
U14-M-41
3
2
0
0
0
19.
ELSAN KOLIĆ
Bar
U14-M-57
3
2
0
0
0
20.
GYÖRGY LITAUSZKI
SZARVAS
U14-M-52
3
2
0
0
0
21.
KRISTIJAN TOPLIČANEC
GLOBUS Čakovec
U14-M-36
3
2
0
0
0
22.
KRISZTOFER BÁLINT
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
U14-M-57
3
2
0
0
0
23.
LEO LAZAR
9. ZMAJ RIJEKA
U14-M-45
3
2
0
0
0
24.
MATEJ BRAJE
JASTREB
U14-M-48
3
2
0
0
0
25.
MISLAV BLAŽEKOVIĆ
SAMOBOR
U14-M-36
3
2
0
0
0
26.
PATRIK KARNAS
VELIKA GORICA
U14-M-45
3
2
0
0
0
27.
PERO PLANINIĆ
FORTITER (Kaštela)
U14-M-48
3
2
0
0
0
28.
TEO KEČKEŠ
GLOBUS Čakovec
U14-M-52
3
2
0
0
0
29.
ANDRIJA OSTOJIĆ
CROHERC
U14-M+57
2
1
0
0
0
30.
BENDEGÚZ TÁLAS
SZARVAS
U14-M-52
2
1
0
0
0
31.
BORNA GUDELJ
Karate klub Esseker
U14-M-48
2
1
0
0
0
32.
DOMAGOJ ŽAJA
SAMOBOR
U14-M-45
2
1
0
0
0
33.
DRAŽEN ŠARIĆ
SAMOBOR
U14-M-45
2
1
0
0
0
34.
IVAN TERIHAJ
SAMOBOR
U14-M-36
2
1
0
0
0
35.
KARLO JURČEVIĆ
OMEGA
U14-M-41
2
1
0
0
0
36.
KARLO ZORIČIĆ
OPATIJA
U14-M+57
2
1
0
0
0
37.
KARLO VOLARIĆ
JASTREB
U14-M-48
2
1
0
0
0
38.
ADRIAN RUŽIĆ
OMEGA
U14-M-52
3
1
0
0
0
39.
ATTILA RADICS
SZARVAS
U14-M+57
3
1
0
0
0
40.
DAVID KRASIĆ
FORTITER (Kaštela)
U14-M-45
3
1
0
0
0
41.
DOMINIK KUČAN
VELIKA GORICA
U14-M-48
3
1
0
0
0
42.
EMIL SADIKOVIĆ
KK BIHAĆ
U14-M-57
3
1
0
0
0
43.
FRAN VUKOMANOVIĆ
IPON ZAGREB
U14-M-41
3
1
0
0
0
44.
KAROL GAMA
Sport School Karate Bratislava
U14-M-48
3
1
0
0
0
45.
KRSITÓF KASUBA
SZARVAS
U14-M-52
3
1
0
0
0
46.
LEO SABLJIĆ
CROHERC
U14-M+57
3
1
0
0
0
47.
LUKA TOMLJANOVIĆ
TUŠKANAC
U14-M-41
3
1
0
0
0
48.
MALIK BAGAEV
Slovak National Team
U14-M+57
3
1
0
0
0
49.
SEMIR MIDŽIĆ
KK BIHAĆ
U14-M-45
3
1
0
0
0
50.
STEFAN ĐURKOVIĆ
Beogradski karate saveza
U14-M-57
3
1
0
0
0
51.
ALDINO HIDIĆ
KK BIHAĆ
U14-M-36
2
0
0
0
0
52.
DORIAN KALAJDŽIJA
VARAŽDIN
U14-M-45
2
0
0
0
0
53.
FARIS HASIĆ
KK BIHAĆ
U14-M+57
2
0
0
0
0
54.
KARLO MANDŽO
FORTITER (Kaštela)
U14-M-36
2
0
0
0
0
55.
KARLO BOSILJEVAC
Karlovac 1969
U14-M-41
2
0
0
0
0
56.
MÁRK BORBÉLY
Budai XI
U14-M-41
2
0
0
0
0
57.
ÁDÁM DVORÁK
Ganz-Kesjar
U14-M-48
1
0
0
0
0
58.
ANTONIO STOJIĆ
CROHERC
U14-M-57
1
0
0
0
0
59.
ANTONIO MARINČIĆ
CROHERC
U14-M-52
1
0
0
0
0
60.
ANTONIO VLAHO
CROHERC
U14-M-41
1
0
0
0
0
61.
DARIO GLUHINIĆ
STIJENA
U14-M-57
1
0
0
0
0
62.
GABRIEL PALAJSA
Karlovac 1969
U14-M-52
1
0
0
0
0
63.
ISMAR KURTOVIĆ
KK BIHAĆ
U14-M-45
1
0
0
0
0
64.
JURICA RUNTAS
SAMOBOR
U14-M-57
1
0
0
0
0
65.
KARLO TOMŠIĆ
VOLOSKO
U14-M-48
1
0
0
0
0
66.
LUKA ČIČAK
Delta
U14-M-57
1
0
0
0
0
67.
MATTEO SIMIONATO
Germinal Karate Castelfranco
U14-M-45
1
0
0
0
0
68.
NOA RUMENJAK
IPON ZAGREB
U14-M-36
1
0
0
0
0
69.
VALENTINO KOVAČEVIĆ
KK BIHAĆ
U14-M+57
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
KATARÍNA LANGOVÁ
Slovak National Team
U14-Ž-40
4
4
0
0
0
2.
IVANA PEROVIĆ
Beogradski karate saveza
U14-Ž-55
3
3
0
0
0
3.
IVONA CIGLAR
VARAŽDIN
U14-Ž-50
3
3
0
0
0
4.
LAURA LISAC
Delta
U14-Ž-45
3
3
0
0
0
5.
EVA KOZÁROVÁ
Farmex
U14-Ž+55
2
2
0
0
0
6.
TIHANA ŠULEK
Euro-Tera
U14-Ž-50
4
3
0
0
0
7.
ANDREA ŠARAC
FORTITER (Kaštela)
U14-Ž-45
3
2
0
0
0
8.
ELENA KEČKEŠ
GLOBUS Čakovec
U14-Ž-55
3
2
0
0
0
9.
EMMA PODOBOVÁ
Slovak National Team
U14-Ž-40
3
2
0
0
0
10.
KATARINA ŽIVKOVIĆ
TAD RIJEKA
U14-Ž-45
3
2
0
0
0
11.
LILLA TÓTH
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
U14-Ž-40
3
2
0
0
0
12.
MAGDALENA ŠUFLAJ
SAMOBOR
U14-Ž-45
3
2
0
0
0
13.
MATEJA PREVEDAN
ĐURĐEVAC
U14-Ž-40
3
2
0
0
0
14.
MIA GRETA ZORKO
STIJENA
U14-Ž-50
3
2
0
0
0
15.
JESSICA MARANGONI
Polisportiva NAKAYAMA
U14-Ž-55
2
1
0
0
0
16.
JOSIPA KOLIĆ
TUŠKANAC
U14-Ž-55
2
1
0
0
0
17.
KATALIN KOHLHOFFER
PSE-Shindo
U14-Ž-50
2
1
0
0
0
18.
NIKA ČEBOHIN
OMEGA
U14-Ž+55
2
1
0
0
0
19.
PAULA ŠOGORIĆ
SAMOBOR
U14-Ž+55
2
1
0
0
0
20.
EMA JURIČIĆ
ĐURĐEVAC
U14-Ž-45
3
1
0
0
0
21.
EMA SELMAN
KK BIHAĆ
U14-Ž-50
3
1
0
0
0
22.
EMA SGARDELLI
ZAMET
U14-Ž-40
3
1
0
0
0
23.
ANĐELA ALEKSIĆ
Beogradski karate saveza
U14-Ž-40
2
0
0
0
0
24.
AZRA MEMIĆ
KK BIHAĆ
U14-Ž-45
2
0
0
0
0
25.
JANA BUDINŠĆAK
JASTREB
U14-Ž-55
2
0
0
0
0
26.
LUCIJA HODAK
JASTREB
U14-Ž-55
2
0
0
0
0
27.
MARINA POSSI
CBS PULA
U14-Ž-50
2
0
0
0
0
28.
TIA MAMELEDŽIJA
TAD RIJEKA
U14-Ž-40
2
0
0
0
0
29.
ALESSIA ČEKADA
OPATIJA
U14-Ž-45
1
0
0
0
0
30.
EMA ŠTIVIĆ
SPORTSLIFE
U14-Ž-40
1
0
0
0
0
31.
GABRIELA DODIG
CROHERC
U14-Ž+55
1
0
0
0
0
32.
IVONA KRASIĆ
FORTITER (Kaštela)
U14-Ž-50
1
0
0
0
0
33.
KATARINA FRANK
Hercegovina-Zagreb
U14-Ž-45
1
0
0
0
0
34.
KLARA STANUŠIĆ
SPORTSLIFE
U14-Ž-45
1
0
0
0
0
35.
LJUBICA LOVRIĆ
OBI Kaštela
U14-Ž-50
1
0
0
0
0
36.
TINA GRETIĆ
Euro-Tera
U14-Ž-40
1
0
0
0
0
37.
ZSÓFIA BENKŐ
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
U14-Ž+55
1
0
0
0
0
KUMITE-Kadeti (U16)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
BRUNO JELINIĆ
BUSHIDO
U16-M-52
5
5
0
0
0
2.
ADI GYURIK
Slovak National Team
U16-M-70
4
4
0
0
0
3.
DAVID PAVIĆ
SUSEDGRAD
U16-M-63
4
4
0
0
0
4.
DAVID MAROŠI
Slovak National Team
U16-M-57
4
4
0
0
0
5.
IGOR VRBAN
VELIKA GORICA
U16-M+70
4
4
0
0
0
6.
ANTONIO GRGIĆ
SPORTSLIFE
U16-M-52
5
4
0
0
0
7.
DAVIDE RAGNOLI
Polisportiva NAKAYAMA
U16-M-52
5
4
0
0
0
8.
ROKO MIHALINEC
SUSEDGRAD
U16-M-52
5
4
0
0
0
9.
BALÁZS VÉCSEI
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
U16-M-57
4
3
0
0
0
10.
DAVID PODSKLAN
Slovak National Team
U16-M-63
4
3
0
0
0
11.
DOMINIK BENČAN
TAD RIJEKA
U16-M-57
4
3
0
0
0
12.
KARLO TURK
KOSTRENA
U16-M-70
4
3
0
0
0
13.
KARLO VERŠIĆ
RI CROATIA
U16-M+70
4
3
0
0
0
14.
LEON TOMLJANOVIĆ
TUŠKANAC
U16-M-63
4
3
0
0
0
15.
LUKA RAIČEVIĆ
TAD RIJEKA
U16-M+70
4
3
0
0
0
16.
MILOŠ ADŽIĆ
Bar
U16-M-63
4
3
0
0
0
17.
PAVEL SUTIAK
Slovak National Team
U16-M-57
4
3
0
0
0
18.
TOMÁŠ KÓSA
Slovak National Team
U16-M+70
4
3
0
0
0
19.
BRUNO DREMPETIĆ
BUSHIDO
U16-M-70
3
2
0
0
0
20.
PATRIK ŠEBOK
Slovak National Team
U16-M-70
3
2
0
0
0
21.
KRISTIJAN LACKOVIĆ
IPON ZAGREB
U16-M-52
5
3
0
0
0
22.
IAN BAŽDAR
SAMOBOR
U16-M+70
4
2
0
0
0
23.
ISTVÁN GÓCZI
Sporting Budo Budapest
U16-M-70
4
2
0
0
0
24.
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ
VELIKA GORICA
U16-M-63
4
2
0
0
0
25.
MARCELL FALUSI
FORTUNA-BUDAPEST
U16-M-63
4
2
0
0
0
26.
MAREK PONCKA
Slovak National Team
U16-M-52
4
2
0
0
0
27.
PETRO BOCHUSEVYCH
Sport School Karate Bratislava
U16-M-57
4
2
0
0
0
28.
ANDREJ TVRDOŇ
Sport School Karate Bratislava
U16-M-52
2
1
0
0
0
29.
DAMIR ČOLOVIĆ
Bar
U16-M-52
2
1
0
0
0
30.
FRAN PRPIĆ
SPORTSLIFE
U16-M-52
2
1
0
0
0
31.
FRANE PEJKOVIĆ
KK JADRAN
U16-M-63
2
1
0
0
0
32.
FRANJO RAJAKOVIĆ
STIJENA
U16-M-52
2
1
0
0
0
33.
JOSIP UGRINA
OBI Kaštela
U16-M-63
2
1
0
0
0
34.
KAROL GAMA
Sport School Karate Bratislava
U16-M-52
2
1
0
0
0
35.
KRSITÓF KASUBA
SZARVAS
U16-M-52
2
1
0
0
0
36.
LEONARD ŠOGORIĆ
SAMOBOR
U16-M+70
2
1
0
0
0
37.
LUKA DOLČIĆ
Hercegovina-Zagreb
U16-M-70
2
1
0
0
0
38.
MARTIN MUSA
CROHERC
U16-M-52
2
1
0
0
0
39.
NICOLA PUNTIN
A.S.D. KARATE CLUB 2003
U16-M-57
2
1
0
0
0
40.
RÓBERT SCHWARTZ
Slovak National Team
U16-M-57
2
1
0
0
0
41.
ROKO ŠTIGLIĆ
TAD RIJEKA
U16-M-70
2
1
0
0
0
42.
ZDENKO VANKA
Slovak National Team
U16-M-57
2
1
0
0
0
43.
AN NGUYEN
Sporting Budo Budapest
U16-M-70
3
1
0
0
0
44.
BENDEGÚZ TÁLAS
SZARVAS
U16-M-52
3
1
0
0
0
45.
BESIM ADEMI
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
U16-M-57
3
1
0
0
0
46.
BORNA PETROVIĆ
PORTO TOLERO
U16-M-70
3
1
0
0
0
47.
FRAN PETKOVIĆ
SPORTSLIFE
U16-M-57
3
1
0
0
0
48.
LUKA SMOLJO
OBI Kaštela
U16-M-52
3
1
0
0
0
49.
MATEJ HAJDU
Slovak National Team
U16-M-57
3
1
0
0
0
50.
MIMOLAT BAGAEV
Slovak National Team
U16-M-52
3
1
0
0
0
51.
NEMANJA SPASIĆ
Beogradski karate saveza
U16-M+70
3
1
0
0
0
52.
VLADIMIR OSTOJIĆ
CROHERC
U16-M+70
3
1
0
0
0
53.
JURE VASILJ
CROHERC
U16-M-52
2
0
0
0
0
54.
LEON JUGOVAC
Metal - Jurdani
U16-M+70
2
0
0
0
0
55.
LUKA VUČINIĆ
JASTREB
U16-M-63
2
0
0
0
0
56.
MARK KMET
CBS PULA
U16-M-63
2
0
0
0
0
57.
ADAM MAJIRSKÝ
Slovak National Team
U16-M-70
1
0
0
0
0
58.
ANDRO MOŠKUN
Karlovac 1969
U16-M-52
1
0
0
0
0
59.
ASHU DELLE CURTI
Polisportiva NAKAYAMA
U16-M-70
1
0
0
0
0
60.
BENCE HAJDU
FORTUNA-BUDAPEST
U16-M-52
1
0
0
0
0
61.
BENCE CSÖPPŰ
Sporting Budo Budapest
U16-M-52
1
0
0
0
0
62.
BLAŽ OSTOJIĆ
FORTITER (Kaštela)
U16-M-70
1
0
0
0
0
63.
BOŽIDAR KRSTIĆ
Beogradski karate saveza
U16-M-70
1
0
0
0
0
64.
DÁNIEL CSATÓ
Ganz-Kesjar
U16-M+70
1
0
0
0
0
65.
DÁVID KAJÁNEK
Slovak National Team
U16-M-57
1
0
0
0
0
66.
EROL LUKOLIĆ
Bar
U16-M-57
1
0
0
0
0
67.
GERGELY HALLGAT
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
U16-M-52
1
0
0
0
0
68.
GERGŐ TAKÁCS
Sporting Budo Budapest
U16-M-63
1
0
0
0
0
69.
IVAN PEHAR
CROHERC
U16-M+70
1
0
0
0
0
70.
IVOR BABIĆ
VELIKA GORICA
U16-M-52
1
0
0
0
0
71.
JOVAN ĆIRIĆ
Beogradski karate saveza
U16-M-63
1
0
0
0
0
72.
KARLO KNEŽEVIĆ
TAD RIJEKA
U16-M-52
1
0
0
0
0
73.
LUKA BEBIĆ
RENAKO ZAGREB
U16-M+70
1
0
0
0
0
74.
LUKA BJELOVUK
BUSHIDO
U16-M-57
1
0
0
0
0
75.
MÁRK SINDEL
SZARVAS
U16-M-52
1
0
0
0
0
76.
MARKO VLAIĆ
TUŠKANAC
U16-M+70
1
0
0
0
0
77.
MICHAL MASRNA
Slovak National Team
U16-M-63
1
0
0
0
0
78.
MUSTAFA RAMOVIĆ
Bar
U16-M-52
1
0
0
0
0
79.
NINO CMREČNJAK
Međimurje
U16-M+70
1
0
0
0
0
80.
NOVO BOJIČIĆ
Beogradski karate saveza
U16-M+70
1
0
0
0
0
81.
PATRIK KOZARIĆ
IPON ZAGREB
U16-M-57
1
0
0
0
0
82.
PATRIK MACUKIĆ
VELIKA GORICA
U16-M-57
1
0
0
0
0
83.
RENATO REŠETAR
ZAMET
U16-M-70
1
0
0
0
0
84.
SLAVKO VLAHINIĆ
VELIKA GORICA
U16-M-57
1
0
0
0
0
85.
STIPE MARINČIĆ
CROHERC
U16-M-52
1
0
0
0
0
86.
TOMISLAV FAJERBACH
LOTOS ZAGREB
U16-M-63
1
0
0
0
0
87.
TONI TOMIĆ
BUSHIDO
U16-M-63
1
0
0
0
0
88.
ZSOLT SPRINGER
Sporting Budo Budapest
U16-M-63
1
0
0
0
0
KUMITE-Kadetkinje (U16)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
SADEA BEĆIROVIĆ
SUSEDGRAD
U16-Ž+54
5
5
0
0
0
2.
JELENA PEHAR
FORTITER (Kaštela)
U16-Ž-54
4
4
0
0
0
3.
MIA MIJOVIĆ
VELIKA GORICA
U16-Ž-47
3
3
0
0
0
4.
LUCIJA LESJAK
Međimurje
U16-Ž+54
5
4
0
0
0
5.
PETRA GRGIĆ
FORTITER (Kaštela)
U16-Ž+54
5
4
0
0
0
6.
DOMINIKA VEISOVA
Slovak National Team
U16-Ž-54
4
3
0
0
0
7.
LUNA HAMER
Međimurje
U16-Ž-47
4
3
0
0
0
8.
PETRA PICHOVA
Slovak National Team
U16-Ž+54
4
3
0
0
0
9.
TARA NIKOLIĆ
VARAŽDIN
U16-Ž-47
4
3
0
0
0
10.
ZSÓFIA BARANYI
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
U16-Ž-54
4
3
0
0
0
11.
DOROTEA RUMENJAK
IPON ZAGREB
U16-Ž-47
3
2
0
0
0
12.
LORENA TOLIĆ
ZAMET
U16-Ž-54
3
2
0
0
0
13.
DOMINIKA BOGAROVA
Slovak National Team
U16-Ž-47
4
2
0
0
0
14.
MELANIE CORBATTO
A.S.D. KARATE CLUB 2003
U16-Ž+54
4
2
0
0
0
15.
MERCEDES NEHILOVA
Slovak National Team
U16-Ž+54
4
2
0
0
0
16.
TATIANA PILLAROVA
Slovak National Team
U16-Ž-54
4
2
0
0
0
17.
ZSÓFIA BENKŐ
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
U16-Ž-54
4
2
0
0
0
18.
ALICE BELVINI
Germinal Karate Castelfranco
U16-Ž-47
2
1
0
0
0
19.
DORA OPAČAK
ZRINSKI
U16-Ž+54
2
1
0
0
0
20.
IVANA BOROMISA
STUDENT
U16-Ž+54
2
1
0
0
0
21.
MONIKA PEKARCIKOVA
Slovak National Team
U16-Ž+54
2
1
0
0
0
22.
RÉKA KISSIMON
BVSC-Fighter
U16-Ž-54
2
1
0
0
0
23.
STELLA CRNOBRNJA
Mladost
U16-Ž+54
2
1
0
0
0
24.
ZSÓFIA VAS
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
U16-Ž+54
2
1
0
0
0
25.
EMA ŽIVČIĆ
RI CROATIA
U16-Ž-47
3
1
0
0
0
26.
GIULIA CORNOLO
Polisportiva NAKAYAMA
U16-Ž-54
3
1
0
0
0
27.
NINA JELŽOVÁ
Slovak National Team
U16-Ž+54
3
1
0
0
0
28.
SARAH HRNKOVÁ
Slovak National Team
U16-Ž+54
3
1
0
0
0
29.
ALICE MAINARDI
Polisportiva NAKAYAMA
U16-Ž-54
2
0
0
0
0
30.
FEDERICA MAGANUCO
A.S.D. KARATE CLUB 2003
U16-Ž-47
2
0
0
0
0
31.
MARCELA LANGOVÁ
Slovak National Team
U16-Ž+54
2
0
0
0
0
32.
VASILISA BUJIĆ
Bar
U16-Ž+54
2
0
0
0
0
33.
ALEXA HAMŠÍKOVÁ
Slovak National Team
U16-Ž+54
1
0
0
0
0
34.
ANTONIJA ENGLER
VARAŽDIN
U16-Ž-47
1
0
0
0
0
35.
BARBARA KRASIĆ
FORTITER (Kaštela)
U16-Ž-54
1
0
0
0
0
36.
BRUNA CVITANOVIĆ
ŠIBENIK
U16-Ž-54
1
0
0
0
0
37.
DORA CRNČEVIĆ
Ronin
U16-Ž+54
1
0
0
0
0
38.
ELENA KEČKEŠ
GLOBUS Čakovec
U16-Ž-54
1
0
0
0
0
39.
JOSIPA BODROŽIĆ SELAK
KK JADRAN
U16-Ž+54
1
0
0
0
0
40.
KATARINA ŠULEK
Euro-Tera
U16-Ž-54
1
0
0
0
0
41.
KATARINA JELIČIĆ
Hercegovina-Zagreb
U16-Ž+54
1
0
0
0
0
42.
KATARINA SARIĆ
KK JADRAN
U16-Ž-47
1
0
0
0
0
43.
KATARÍNA LANGOVÁ
Slovak National Team
U16-Ž-47
1
0
0
0
0
44.
KITTI RAJ
SZARVAS
U16-Ž-54
1
0
0
0
0
45.
LAURA FUČIK
Delta
U16-Ž+54
1
0
0
0
0
46.
LAURA PALINKÁŠOVÁ
Slovak National Team
U16-Ž-47
1
0
0
0
0
47.
LILI RÓNAI
PSE-Shindo
U16-Ž-54
1
0
0
0
0
48.
NIKA ČEBOHIN
OMEGA
U16-Ž+54
1
0
0
0
0
49.
PERGEL BLANKA
FORTUNA-BUDAPEST
U16-Ž+54
1
0
0
0
0
50.
PETRA STOJKOVIĆ
Karlovac 1969
U16-Ž-47
1
0
0
0
0
KUMITE-Juniori (U18)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
JAKOV BUNJEVAC
KK KIK
U18-M+76
4
4
0
0
0
2.
KARLO MARTIĆ
Slavonski Brod
U18-M-76
4
4
0
0
0
3.
BORNA MAĐAREVIĆ
Slavonski Brod
U18-M-61
3
3
0
0
0
4.
DOMINIK IMRICH
Slovak National Team
U18-M-55
3
3
0
0
0
5.
MARTIN HAČKO
Slovak National Team
U18-M-68
3
3
0
0
0
6.
ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ
Slovak National Team
U18-M-76
5
4
0
0
0
7.
BRUNO KATAVIĆ
KK KTC KRIŽEVCI
U18-M-76
4
3
0
0
0
8.
DOMINIK BUDAY
Slovak National Team
U18-M-76
4
3
0
0
0
9.
JERKO ĐURINOVIĆ
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
U18-M+76
4
3
0
0
0
10.
MARTIN FEDOR
Slovak National Team
U18-M-68
4
3
0
0
0
11.
TOMISLAV MAĐAREVIĆ
Slavonski Brod
U18-M-68
4
3
0
0
0
12.
ATTILA JOBA
Slovak National Team
U18-M+76
3
2
0
0
0
13.
BÁLINT ARDAI
FORTUNA-BUDAPEST
U18-M-61
3
2
0
0
0
14.
BRUNO JELINIĆ
BUSHIDO
U18-M-55
3
2
0
0
0
15.
DAMIR ČOLOVIĆ
Bar
U18-M-55
3
2
0
0
0
16.
LUKA KONDIĆ
BUSHIDO
U18-M-61
3
2
0
0
0
17.
NORBERT FALTUS
Slovak National Team
U18-M+76
3
2
0
0
0
18.
PAUL KARAČIĆ
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
U18-M-61
3
2
0
0
0
19.
TIN DUJMOVIĆ
Karate klub Esseker
U18-M-55
3
2
0
0
0
20.
STEFAN GOJČEVIĆ
Bar
U18-M-61, U18-M-68
5
3
0
0
0
21.
FRAN PRIŽMIĆ
Mladost
U18-M-76
4
2
0
0
0
22.
MÁTÉ ELŐD
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
U18-M-68
4
2
0
0
0
23.
DENI ŠARAC
FORTITER (Kaštela)
U18-M+76
2
1
0
0
0
24.
ERIK CSATÓ
Ganz-Kesjar
U18-M-76
2
1
0
0
0
25.
IGOR KATANEC BEKETIĆ
SAMOBOR
U18-M-76
2
1
0
0
0
26.
IVAN LULIĆ
BUSHIDO
U18-M-76
2
1
0
0
0
27.
PAVOL BITTO
Slovak National Team
U18-M-68
2
1
0
0
0
28.
ARON ŠAHINI
ZAMET
U18-M-76
3
1
0
0
0
29.
BÁLINT PÉTER BILISICS
BVSC-Fighter
U18-M+76
3
1
0
0
0
30.
GIACOMO ANDRETTA
Germinal Karate Castelfranco
U18-M-68
3
1
0
0
0
31.
IAN BAŽDAR
SAMOBOR
U18-M+76
3
1
0
0
0
32.
KARLO MATAN
SOKOL
U18-M-76
3
1
0
0
0
33.
KRISTIJAN OBRAZOVIĆ
VELIKA GORICA
U18-M-61
3
1
0
0
0
34.
BENCE HAJDU
FORTUNA-BUDAPEST
U18-M-55
2
0
0
0
0
35.
IVAN VRBAN
VELIKA GORICA
U18-M-68
2
0
0
0
0
36.
KARLO RAGUŽ
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
U18-M+76
2
0
0
0
0
37.
LEON TUNA
OPATIJA
U18-M+76
2
0
0
0
0
38.
MÁRK BAGDI
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
U18-M-55
2
0
0
0
0
39.
MARTIN BAŇAS
Slovak National Team
U18-M-76
2
0
0
0
0
40.
SAMUEL BAFRNEC
Slovak National Team
U18-M-61
2
0
0
0
0
41.
ÁKOS SZKOTNICZKY
Budai XI
U18-M+76
1
0
0
0
0
42.
ÁRON MÁLNAI
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
U18-M-76
1
0
0
0
0
43.
BEPO VASIĆ
SOKOL
U18-M-76
1
0
0
0
0
44.
BRUNO DREMPETIĆ
BUSHIDO
U18-M-68
1
0
0
0
0
45.
CSONGOR MIKE
FORTUNA-BUDAPEST
U18-M-61
1
0
0
0
0
46.
DENIS RIEDL
Slovak National Team
U18-M-61
1
0
0
0
0
47.
DOMINIK BENČAN
TAD RIJEKA
U18-M-55
1
0
0
0
0
48.
FEDERICO LORO
Germinal Karate Castelfranco
U18-M+76
1
0
0
0
0
49.
JERKO TVRDE
SOKOL
U18-M-68
1
0
0
0
0
50.
LEON MARCIUŠ
Međimurje
U18-M-76
1
0
0
0
0
51.
LEONARD ŠOGORIĆ
SAMOBOR
U18-M-76
1
0
0
0
0
52.
MARTIN MASRNA
Slovak National Team
U18-M-68
1
0
0
0
0
53.
MARTIN ERDŐS
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
U18-M-68
1
0
0
0
0
54.
MATEO HAJDER
SOKOL
U18-M-76
1
0
0
0
0
55.
MICHAL VÝROSTKO
Slovak National Team
U18-M-68
1
0
0
0
0
56.
TOMÁŠ FUZER
Slovak National Team
U18-M-76
1
0
0
0
0
57.
TOMISLAV HREN
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
U18-M-76
1
0
0
0
0
58.
TONI VUKOVIĆ
SAMOBOR
U18-M-68
1
0
0
0
0
KUMITE-Juniorke (U18)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ANA VRETENAR
TAD RIJEKA
U18-Ž-53
4
4
0
0
0
2.
LAURA REHAK
STUDENT
U18-Ž+59
4
4
0
0
0
3.
DORA CZAGÁNY
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
U18-Ž-59
3
3
0
0
0
4.
INES GRDENIĆ
VELIKA GORICA
U18-Ž-48
2
2
0
0
0
5.
JELENA PEHAR
FORTITER (Kaštela)
U18-Ž-53
4
3
0
0
0
6.
LENKA ŤAŽKÁ
Slovak National Team
U18-Ž-59
4
3
0
0
0
7.
MIHAELA MRAZOVIĆ
STUDENT
U18-Ž+59
4
3
0
0
0
8.
REBEKA VIDOVA
Slovak National Team
U18-Ž-53
4
3
0
0
0
9.
HAJDU PETRA
FORTUNA-BUDAPEST
U18-Ž-53
3
2
0
0
0
10.
HANA KUKLOVÁ
Slovak National Team
U18-Ž-59
3
2
0
0
0
11.
MARINA BARAC
ZAMET
U18-Ž-59
3
2
0
0
0
12.
VARJA TOPALOVIĆ
Beogradski karate saveza
U18-Ž+59
3
2
0
0
0
13.
VILMA KRASIĆ
FORTITER (Kaštela)
U18-Ž+59
3
2
0
0
0
14.
ELMA GARIBOVIĆ
VARAŽDIN
U18-Ž-53
4
2
0
0
0
15.
PETRA GRGIĆ
FORTITER (Kaštela)
U18-Ž+59
4
2
0
0
0
16.
IVA PRSKALO
FORTITER (Kaštela)
U18-Ž-59
2
1
0
0
0
17.
PETRA PERUŠKO
OPATIJA
U18-Ž-59
2
1
0
0
0
18.
REBECCA CICHROVÁ
Slovak National Team
U18-Ž-48
2
1
0
0
0
19.
TATIANA TAPAJĆÍKOVÁ
Slovak National Team
U18-Ž+59
2
1
0
0
0
20.
ANAMARIA RULA
Karlovac 1969
U18-Ž-53
3
1
0
0
0
21.
ĐURĐINA VIĆOVAC
Beogradski karate saveza
U18-Ž+59
3
1
0
0
0
22.
EVELIN CZABAJSZKI
BVSC-Fighter
U18-Ž-59
3
1
0
0
0
23.
JELENA ABRAMOVIĆ
TUŠKANAC
U18-Ž-59
3
1
0
0
0
24.
KAROLÍNA KOLLÁROVÁ
Slovak National Team
U18-Ž+59
2
0
0
0
0
25.
KRISTINA HUBACEKOVA
Slovak National Team
U18-Ž-53
2
0
0
0
0
26.
PERGEL BLANKA
FORTUNA-BUDAPEST
U18-Ž+59
2
0
0
0
0
27.
PETRA ČATLAK
ŠIBENIK
U18-Ž-59
2
0
0
0
0
28.
TERÉZIA SMETANOVÁ
Slovak National Team
U18-Ž-53
2
0
0
0
0
29.
DIANA JURÁKOVÁ
Slovak National Team
U18-Ž-59
1
0
0
0
0
30.
FEDERICA MAGANUCO
A.S.D. KARATE CLUB 2003
U18-Ž-48
1
0
0
0
0
31.
JELENA SINĐELIĆ
Beogradski karate saveza
U18-Ž+59
1
0
0
0
0
32.
KÁRMEN KLEMENT
Budai XI
U18-Ž-53
1
0
0
0
0
33.
LORA FRATRIĆ
JASTREB
U18-Ž-53
1
0
0
0
0
34.
LUCIJA PERUŠKO
OPATIJA
U18-Ž-59
1
0
0
0
0
35.
MARIJA ČAVKA
OBI Kaštela
U18-Ž-53
1
0
0
0
0
36.
MELANIE CORBATTO
A.S.D. KARATE CLUB 2003
U18-Ž+59
1
0
0
0
0
37.
NADJA HADŽIMURATAGIĆ
Ronin
U18-Ž-59
1
0
0
0
0
38.
TEREZKA SPÁLOVÁ
Slovak National Team
U18-Ž-48
1
0
0
0
0
39.
VIERA KALETOVÁ
Slovak National Team
U18-Ž-53
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
GÁBOR HÁRSPATAKI
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
U21-M-75
3
3
0
0
0
2.
IVAN KVESIĆ
Hercegovina-Zagreb
U21-M-84
3
3
0
0
0
3.
ANĐELO KVESIĆ
Hercegovina-Zagreb
U21-M+84
2
2
0
0
0
4.
LUKA KONDIĆ
BUSHIDO
U21-M-60
2
2
0
0
0
5.
MATEJ HOMOLA
Slovak National Team
U21-M-67
2
2
0
0
0
6.
DÁNIEL GYÖRGY
BVSC-Fighter
U21-M-84
3
2
0
0
0
7.
ERIK ERDÉSZ
Slovak National Team
U21-M-84
3
2
0
0
0
8.
RICCARDO SGARDELLI
ZAMET
U21-M-75
3
2
0
0
0
9.
DOMAGOJ BORŠOŠ
Karate klub Esseker
U21-M-67
2
1
0
0
0
10.
DOMINIK IMRICH
Slovak National Team
U21-M-60
2
1
0
0
0
11.
ILIR KABASHI
Farmex
U21-M+84
2
1
0
0
0
12.
JAKOV BUNJEVAC
KK KIK
U21-M-84
2
1
0
0
0
13.
JÁN FUZER
Slovak National Team
U21-M-75
2
1
0
0
0
14.
MATEO ŠITUM
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
U21-M-75
2
1
0
0
0
15.
ALEN GRDENIĆ
VELIKA GORICA
U21-M-75
3
1
0
0
0
16.
ANDREJ BÍREŠ
Slovak National Team
U21-M-75
3
1
0
0
0
17.
ENES GARIBOVIĆ
VARAŽDIN
U21-M-84
3
1
0
0
0
18.
MÁTÉ GRÉCZI
Sporting Budo Budapest
U21-M-84
2
0
0
0
0
19.
ANEL HADŽIMURATAGIĆ
Ronin
U21-M-84
1
0
0
0
0
20.
BÁLINT ARDAI
FORTUNA-BUDAPEST
U21-M-60
1
0
0
0
0
21.
FERDINÁND TAMÁS
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
U21-M-67
1
0
0
0
0
22.
LUKA LOVRIĆ
SUSEDGRAD
U21-M-67
1
0
0
0
0
23.
MICHELE HASANI
Polisportiva NAKAYAMA
U21-M-75
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LENKA ŤAŽKÁ
Slovak National Team
U21-Ž-68
3
3
0
0
0
2.
MIROSLAVA KOPÚŇOVÁ
Slovak National Team
U21-Ž-61
3
3
0
0
0
3.
MAJA ZORIĆ
OPATIJA
U21-Ž+68
2
2
0
0
0
4.
MONIKA BERULEC
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
U21-Ž-50
2
2
0
0
0
5.
NIKA DEŠA
RI CROATIA
U21-Ž-55
2
2
0
0
0
6.
SARA SIDDIQUI
Delta
U21-Ž-55
3
2
0
0
0
7.
SILVIJA BUZALJKO
SAMOBOR
U21-Ž-68
3
2
0
0
0
8.
DINA GAGULA
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
U21-Ž+68
2
1
0
0
0
9.
DOMINIKA KUCHÁROVÁ
Slovak National Team
U21-Ž-55
2
1
0
0
0
10.
JAROSLAVA BAŇASOVÁ
Slovak National Team
U21-Ž-68
2
1
0
0
0
11.
KATARINA LEHMAN PAVASOVIĆ
OBI Kaštela
U21-Ž-68
2
1
0
0
0
12.
KRISTINA ĆORIĆ
ZRINSKI
U21-Ž-55
2
1
0
0
0
13.
LENKA SAHUĽOVÁ
Slovak National Team
U21-Ž+68
2
1
0
0
0
14.
LUCIJA ČATLAK
ŠIBENIK
U21-Ž-61
2
1
0
0
0
15.
RENÁTA GYŐRIVÁNYI
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
U21-Ž-61
2
1
0
0
0
16.
VIKTORIA PILLÁROVÁ
Slovak National Team
U21-Ž-61
2
1
0
0
0
17.
HAJDU PETRA
FORTUNA-BUDAPEST
U21-Ž-55
2
0
0
0
0
18.
KLARA KATAVIĆ
KK KTC KRIŽEVCI
U21-Ž-68
2
0
0
0
0
19.
NATALIA MODRIĆ
ZAMET
U21-Ž-68
2
0
0
0
0
20.
PETRA SLUNJSKI
TUŠKANAC
U21-Ž-61
2
0
0
0
0
21.
ALEXANDRA CHOVANCOVÁ
Slovak National Team
U21-Ž-55
1
0
0
0
0
22.
INA MACEJKOVÁ
Slovak National Team
U21-Ž-50
1
0
0
0
0
23.
INES GRDENIĆ
VELIKA GORICA
U21-Ž-50
1
0
0
0
0
24.
KAJA BUDIČ
SAMOBOR
U21-Ž+68
1
0
0
0
0
25.
MATEA JAVOROVIĆ
Honda
U21-Ž+68
1
0
0
0
0
26.
PETRA ŽIC
OPATIJA
U21-Ž-61
1
0
0
0
0
KUMITE-Seniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
BORAN BERAK
TAD RIJEKA
SEN-M-60
3
3
0
0
0
2.
ANĐELO KVESIĆ
Hercegovina-Zagreb
SEN-M+84
2
2
0
0
0
3.
IVAN KVESIĆ
Hercegovina-Zagreb
SEN-M-84
2
2
0
0
0
4.
ILIR KABASHI
Farmex
SEN-M-OPEN
1
1
0
0
0
5.
MICHELE HASANI
Polisportiva NAKAYAMA
SEN-M-75
1
1
0
0
0
6.
DOMAGOJ BORŠOŠ
Karate klub Esseker
SEN-M-60
2
1
0
0
0
7.
LUKA KONDIĆ
BUSHIDO
SEN-M-60
2
1
0
0
0
8.
MARIJAN LOGARUŠIĆ
Hercegovina-Zagreb
SEN-M-75
2
1
0
0
0
9.
TIN CIGLAR
STUDENT
SEN-M-84
2
1
0
0
0
10.
DOMINIK IMRICH
Slovak National Team
SEN-M-60
2
0
0
0
0
11.
BÁLINT ARDAI
FORTUNA-BUDAPEST
SEN-M-60
1
0
0
0
0
12.
ILIR KABASHI
Farmex
SEN-M+84
1
0
0
0
0
KUMITE-Seniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ALESSANDRA HASANI
Polisportiva NAKAYAMA
SEN-Ž-55
3
3
0
0
0
2.
ALESSANDRA HASANI
Polisportiva NAKAYAMA
SEN-Ž-OPEN
3
3
0
0
0
3.
ANAMARIJA KRIŽAN
Hercegovina-Zagreb
SEN-Ž-68
3
3
0
0
0
4.
INGRIDA SUCHÁNKOVÁ
Slovak National Team
SEN-Ž-61, SEN-Ž-OPEN
4
3
0
0
0
5.
VERONIKA SEMANÍKOVÁ
Slovak National Team
SEN-Ž-68, SEN-Ž-OPEN
5
3
0
0
0
6.
ZUZANA SCHWARTZOVÁ
Slovak National Team
SEN-Ž-55, SEN-Ž-OPEN
4
2
0
0
0
7.
DANKA ZORIĆ
OPATIJA
SEN-Ž-68
2
1
0
0
0
8.
HENRIETT FÜLÖP
FORTUNA-BUDAPEST
SEN-Ž-61
2
1
0
0
0
9.
INES GRDENIĆ
VELIKA GORICA
SEN-Ž-55
2
1
0
0
0
10.
KLARA KATAVIĆ
KK KTC KRIŽEVCI
SEN-Ž-68
2
1
0
0
0
11.
LUCIJA ČATLAK
ŠIBENIK
SEN-Ž-61
2
1
0
0
0
12.
VIKTÓRIA SEMANÍKOVÁ
Slovak National Team
SEN-Ž-55, SEN-Ž-OPEN
4
0
0
0
0
13.
KATARINA LEHMAN PAVASOVIĆ
OBI Kaštela
SEN-Ž-68
2
0
0
0
0
14.
SILVIJA BUZALJKO
SAMOBOR
SEN-Ž-68
2
0
0
0
0
15.
KAJA BUDIČ
SAMOBOR
SEN-Ž-OPEN
1
0
0
0
0
16.
SARA SIDDIQUI
Delta
SEN-Ž-55
1
0
0
0
0
17.
VIKTORIJA GROMIĆ
CBS PULA
SEN-Ž-61
1
0
0
0
0
KUMITE-Mlađi učenici (U10), KUMITE-Mlađe učenice (U10)
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
ĐURĐEVAC
4
2.
2
6.
6
1
1
1
1.
2.
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
5
1.
0
12.
5
1
1
0
2.
3.
VELIKA GORICA
1
10.
4
1.
5
1
0
2
3.
4.
Hercegovina-Zagreb
3
4.
2
6.
5
0
1
3
4.
5.
Euro-Tera
4
2.
0
12.
4
1
0
1
5.
6.
BUSHIDO
0
14.
3
2.
3
1
0
0
6.
7.
FINIDA (POREČ)
0
14.
3
2.
3
1
0
0
6.
8.
LOTOS ZAGREB
3
4.
0
12.
3
1
0
0
6.
9.
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
3
4.
0
12.
3
1
0
0
6.
10.
OMEGA
0
14.
3
2.
3
1
0
0
6.
11.
GLOBUS Čakovec
0
14.
3
2.
3
0
1
1
11.
12.
FORTUNA-BUDAPEST
2
7.
0
12.
2
0
1
0
12.
13.
KK BIHAĆ
2
7.
0
12.
2
0
1
0
12.
14.
OPATIJA
2
7.
0
12.
2
0
1
0
12.
15.
A.S.D. KARATE CLUB 2003
0
14.
2
6.
2
0
1
0
12.
16.
OBI Kaštela
0
14.
2
6.
2
0
1
0
12.
17.
BANJA LUKA
1
10.
1
10.
2
0
0
2
17.
18.
SAMOBOR
1
10.
0
12.
1
0
0
1
18.
19.
SUSEDGRAD
1
10.
0
12.
1
0
0
1
18.
20.
KK 10. DAN
0
14.
1
10.
1
0
0
1
18.
21.
Budai XI
0
14.
0
12.
0
0
0
0
21.
22.
Ganz-Kesjar
0
14.
0
12.
0
0
0
0
21.
KUMITE-Učenici (U12), KUMITE-Učenice (U12)
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Ganz-Kesjar
7
1.
0
19.
7
2
0
1
1.
2.
Slovak National Team
7
1.
0
19.
7
1
2
0
2.
3.
FORTITER (Kaštela)
3
4.
2
6.
5
1
1
0
3.
4.
TAD RIJEKA
0
19.
5
1.
5
1
1
0
3.
5.
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
5
3.
0
19.
5
1
1
0
3.
6.
ĐURĐEVAC
1
10.
3
2.
4
1
0
1
6.
7.
KK BIHAĆ
1
10.
3
2.
4
1
0
1
6.
8.
STIJENA
0
19.
3
2.
3
1
0
0
8.
9.
ZAMET
0
19.
3
2.
3
1
0
0
8.
10.
SAMOBOR
3
4.
0
19.
3
1
0
0
8.
11.
JASTREB
1
10.
2
6.
3
0
1
1
11.
12.
VARAŽDIN
1
10.
2
6.
3
0
1
1
11.
13.
Barcsi Városi Sportegyesület
2
6.
0
19.
2
0
1
0
13.
14.
Beogradski karate saveza
0
19.
2
6.
2
0
1
0
13.
15.
FORTUNA-BUDAPEST
2
6.
0
19.
2
0
1
0
13.
16.
SZARVAS
2
6.
0
19.
2
0
1
0
13.
17.
BUSHIDO
0
19.
2
6.
2
0
0
2
17.
18.
Hercegovina-Zagreb
2
6.
0
19.
2
0
0
2
17.
19.
Bar
1
10.
0
19.
1
0
0
1
19.
20.
CROHERC
1
10.
0
19.
1
0
0
1
19.
21.
GLOBUS Čakovec
1
10.
0
19.
1
0
0
1
19.
22.
LOTOS ZAGREB
1
10.
0
19.
1
0
0
1
19.
23.
VELIKA GORICA
1
10.
0
19.
1
0
0
1
19.
24.
Delta
0
19.
1
11.
1
0
0
1
19.
25.
Karlovac 1969
0
19.
1
11.
1
0
0
1
19.
26.
Mala Subotica
0
19.
1
11.
1
0
0
1
19.
27.
Metal - Jurdani
0
19.
1
11.
1
0
0
1
19.
28.
OBI Kaštela
0
19.
1
11.
1
0
0
1
19.
29.
SPORTSLIFE
0
19.
1
11.
1
0
0
1
19.
30.
STUDENT
0
19.
1
11.
1
0
0
1
19.
31.
SUSEDGRAD
0
19.
1
11.
1
0
0
1
19.
32.
A.S.D. KARATE CLUB 2003
0
19.
0
19.
0
0
0
0
32.
33.
BVSC-Fighter
0
19.
0
19.
0
0
0
0
32.
34.
CBS PULA
0
19.
0
19.
0
0
0
0
32.
35.
FOKUS
0
19.
0
19.
0
0
0
0
32.
36.
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
0
19.
0
19.
0
0
0
0
32.
37.
KK 10. DAN
0
19.
0
19.
0
0
0
0
32.
38.
OPATIJA
0
19.
0
19.
0
0
0
0
32.
KUMITE-Mlađi kadetiv (U14), KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
VELIKA GORICA
8
1.
0
18.
8
2
0
2
1.
2.
STIJENA
5
2.
2
6.
7
1
2
0
2.
3.
Slovak National Team
1
14.
5
1.
6
1
1
1
3.
4.
SAMOBOR
4
3.
2
6.
6
0
1
4
4.
5.
TUŠKANAC
3
4.
1
12.
4
1
0
1
5.
6.
GLOBUS Čakovec
2
10.
2
6.
4
0
1
2
6.
7.
Beogradski karate saveza
0
20.
3
2.
3
1
0
0
7.
8.
BVSC-Fighter
3
4.
0
18.
3
1
0
0
7.
9.
Delta
0
20.
3
2.
3
1
0
0
7.
10.
Farmex
0
20.
3
2.
3
1
0
0
7.
11.
Sport School Karate Bratislava
3
4.
0
18.
3
1
0
0
7.
12.
SPORTSLIFE
3
4.
0
18.
3
1
0
0
7.
13.
VARAŽDIN
0
20.
3
2.
3
1
0
0
7.
14.
Bar
3
4.
0
18.
3
0
1
1
14.
15.
SZARVAS
3
4.
0
18.
3
0
1
1
14.
16.
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
1
14.
2
6.
3
0
0
3
16.
17.
OMEGA
0
20.
2
6.
2
0
1
0
17.
18.
TAD RIJEKA
0
20.
2
6.
2
0
1
0
17.
19.
Budai XI
2
10.
0
18.
2
0
1
0
17.
20.
CROHERC
2
10.
0
18.
2
0
1
0
17.
21.
OBI Kaštela
2
10.
0
18.
2
0
1
0
17.
22.
FORTITER (Kaštela)
1
14.
1
12.
2
0
0
2
22.
23.
9. ZMAJ RIJEKA
1
14.
0
18.
1
0
0
1
23.
24.
ĐURĐEVAC
0
20.
1
12.
1
0
0
1
23.
25.
Euro-Tera
0
20.
1
12.
1
0
0
1
23.
26.
JASTREB
1
14.
0
18.
1
0
0
1
23.
27.
KK BIHAĆ
1
14.
0
18.
1
0
0
1
23.
28.
Polisportiva NAKAYAMA
0
20.
1
12.
1
0
0
1
23.
29.
PSE-Shindo
0
20.
1
12.
1
0
0
1
23.
30.
CBS PULA
0
20.
0
18.
0
0
0
0
30.
31.
Ganz-Kesjar
0
20.
0
18.
0
0
0
0
30.
32.
Germinal Karate Castelfranco
0
20.
0
18.
0
0
0
0
30.
33.
Hercegovina-Zagreb
0
20.
0
18.
0
0
0
0
30.
34.
IPON ZAGREB
0
20.
0
18.
0
0
0
0
30.
35.
Karate klub Esseker
0
20.
0
18.
0
0
0
0
30.
36.
Karlovac 1969
0
20.
0
18.
0
0
0
0
30.
37.
OPATIJA
0
20.
0
18.
0
0
0
0
30.
38.
VOLOSKO
0
20.
0
18.
0
0
0
0
30.
39.
ZAMET
0
20.
0
18.
0
0
0
0
30.
KUMITE-Kadeti (U16), KUMITE-Kadetkinje (U16)
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Slovak National Team
13
1.
2
4.
15
2
3
3
1.
2.
SUSEDGRAD
4
2.
3
2.
7
2
0
1
2.
3.
VELIKA GORICA
3
4.
3
2.
6
2
0
0
3.
4.
FORTITER (Kaštela)
0
13.
5
1.
5
1
1
0
4.
5.
BUSHIDO
4
2.
0
10.
4
1
0
1
5.
6.
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
1
8.
2
4.
3
0
1
1
6.
7.
Polisportiva NAKAYAMA
2
5.
0
10.
2
0
1
0
7.
8.
TUŠKANAC
2
5.
0
10.
2
0
1
0
7.
9.
VARAŽDIN
0
13.
2
4.
2
0
1
0
7.
10.
TAD RIJEKA
2
5.
0
10.
2
0
0
2
10.
11.
Međimurje
0
13.
2
4.
2
0
0
2
10.
12.
Bar
1
8.
0
10.
1
0
0
1
12.
13.
KOSTRENA
1
8.
0
10.
1
0
0
1
12.
14.
RI CROATIA
1
8.
0
10.
1
0
0
1
12.
15.
SPORTSLIFE
1
8.
0
10.
1
0
0
1
12.
16.
IPON ZAGREB
0
13.
1
8.
1
0
0
1
12.
17.
ZAMET
0
13.
1
8.
1
0
0
1
12.
18.
A.S.D. KARATE CLUB 2003
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
19.
Beogradski karate saveza
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
20.
BVSC-Fighter
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
21.
CBS PULA
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
22.
CROHERC
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
23.
Delta
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
24.
Euro-Tera
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
25.
FORTUNA-BUDAPEST
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
26.
Ganz-Kesjar
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
27.
Germinal Karate Castelfranco
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
28.
GLOBUS Čakovec
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
29.
Hercegovina-Zagreb
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
30.
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
31.
JASTREB
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
32.
Karlovac 1969
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
33.
KK JADRAN
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
34.
LOTOS ZAGREB
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
35.
Metal - Jurdani
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
36.
Mladost
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
37.
OBI Kaštela
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
38.
OMEGA
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
39.
PORTO TOLERO
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
40.
PSE-Shindo
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
41.
RENAKO ZAGREB
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
42.
Ronin
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
43.
SAMOBOR
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
44.
Sport School Karate Bratislava
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
45.
Sporting Budo Budapest
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
46.
STIJENA
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
47.
STUDENT
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
48.
SZARVAS
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
49.
ŠIBENIK
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
50.
ZRINSKI
0
13.
0
10.
0
0
0
0
18.
KUMITE-Juniori (U18), KUMITE-Juniorke (U18)
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Slovak National Team
11
1.
7
1.
18
2
2
8
1.
2.
Slavonski Brod
8
2.
0
11.
8
2
1
0
2.
3.
STUDENT
0
10.
5
2.
5
1
1
0
3.
4.
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
0
10.
3
3.
3
1
0
0
4.
5.
TAD RIJEKA
0
10.
3
3.
3
1
0
0
4.
6.
VELIKA GORICA
0
10.
3
3.
3
1
0
0
4.
7.
KK KIK
3
3.
0
11.
3
1
0
0
4.
8.
FORTITER (Kaštela)
0
10.
3
3.
3
0
1
1
8.
9.
FORTUNA-BUDAPEST
2
6.
1
7.
3
0
1
1
8.
10.
BUSHIDO
3
3.
0
11.
3
0
1
1
8.
11.
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3
3.
0
11.
3
0
1
1
8.
12.
KK KTC KRIŽEVCI
2
6.
0
11.
2
0
1
0
12.
13.
Bar
2
6.
0
11.
2
0
0
2
13.
14.
A.S.D. KARATE CLUB 2003
0
10.
1
7.
1
0
0
1
14.
15.
Beogradski karate saveza
0
10.
1
7.
1
0
0
1
14.
16.
ZAMET
0
10.
1
7.
1
0
0
1
14.
17.
Karate klub Esseker
1
9.
0
11.
1
0
0
1
14.
18.
Budai XI
0
10.
0
11.
0
0
0
0
18.
19.
BVSC-Fighter
0
10.
0
11.
0
0
0
0
18.
20.
Ganz-Kesjar
0
10.
0
11.
0
0
0
0
18.
21.
Germinal Karate Castelfranco
0
10.
0
11.
0
0
0
0
18.
22.
JASTREB
0
10.
0
11.
0
0
0
0
18.
23.
Karlovac 1969
0
10.
0
11.
0
0
0
0
18.
24.
Međimurje
0
10.
0
11.
0
0
0
0
18.
25.
Mladost
0
10.
0
11.
0
0
0
0
18.
26.
OBI Kaštela
0
10.
0
11.
0
0
0
0
18.
27.
OPATIJA
0
10.
0
11.
0
0
0
0
18.
28.
Ronin
0
10.
0
11.
0
0
0
0
18.
29.
SAMOBOR
0
10.
0
11.
0
0
0
0
18.
30.
SOKOL
0
10.
0
11.
0
0
0
0
18.
31.
ŠIBENIK
0
10.
0
11.
0
0
0
0
18.
32.
TUŠKANAC
0
10.
0
11.
0
0
0
0
18.
33.
VARAŽDIN
0
10.
0
11.
0
0
0
0
18.
KUMITE-Mlađi seniori (U21), KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Slovak National Team
8
1.
12
1.
20
3
3
5
1.
2.
Hercegovina-Zagreb
6
2.
0
13.
6
2
0
0
2.
3.
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
1
8.
5
2.
6
1
1
1
3.
4.
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
4
3.
1
8.
5
1
0
2
4.
5.
OPATIJA
0
13.
3
3.
3
1
0
0
5.
6.
RI CROATIA
0
13.
3
3.
3
1
0
0
5.
7.
BUSHIDO
3
4.
0
13.
3
1
0
0
5.
8.
Delta
0
13.
2
5.
2
0
1
0
8.
9.
Farmex
2
5.
0
13.
2
0
1
0
8.
10.
Karate klub Esseker
2
5.
0
13.
2
0
1
0
8.
11.
SAMOBOR
0
13.
2
5.
2
0
1
0
8.
12.
VELIKA GORICA
0
13.
2
5.
2
0
1
0
8.
13.
ZAMET
2
5.
0
13.
2
0
1
0
8.
14.
BVSC-Fighter
1
8.
0
13.
1
0
0
1
14.
15.
FORTUNA-BUDAPEST
1
8.
0
13.
1
0
0
1
14.
16.
Honda
0
13.
1
8.
1
0
0
1
14.
17.
KK KIK
1
8.
0
13.
1
0
0
1
14.
18.
OBI Kaštela
0
13.
1
8.
1
0
0
1
14.
19.
SUSEDGRAD
1
8.
0
13.
1
0
0
1
14.
20.
ŠIBENIK
0
13.
1
8.
1
0
0
1
14.
21.
ZRINSKI
0
13.
1
8.
1
0
0
1
14.
22.
KK KTC KRIŽEVCI
0
13.
0
13.
0
0
0
0
22.
23.
Polisportiva NAKAYAMA
0
13.
0
13.
0
0
0
0
22.
24.
Ronin
0
13.
0
13.
0
0
0
0
22.
25.
Sporting Budo Budapest
0
13.
0
13.
0
0
0
0
22.
26.
TUŠKANAC
0
13.
0
13.
0
0
0
0
22.
27.
VARAŽDIN
0
13.
0
13.
0
0
0
0
22.
KUMITE-Seniori, KUMITE-Seniorke
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Hercegovina-Zagreb
8
1.
3
3.
11
3
1
0
1.
2.
Slovak National Team
0
9.
11
1.
11
1
3
2
2.
3.
Polisportiva NAKAYAMA
3
3.
6
2.
9
3
0
0
3.
4.
Farmex
5
2.
0
10.
5
1
1
0
4.
5.
TAD RIJEKA
3
3.
0
10.
3
1
0
0
5.
6.
ŠIBENIK
0
9.
2
4.
2
0
1
0
6.
7.
BUSHIDO
2
5.
0
10.
2
0
1
0
6.
8.
STUDENT
2
5.
0
10.
2
0
1
0
6.
9.
FORTUNA-BUDAPEST
1
7.
1
5.
2
0
0
2
9.
10.
Delta
0
9.
1
5.
1
0
0
1
10.
11.
KK KTC KRIŽEVCI
0
9.
1
5.
1
0
0
1
10.
12.
OPATIJA
0
9.
1
5.
1
0
0
1
10.
13.
VELIKA GORICA
0
9.
1
5.
1
0
0
1
10.
14.
Karate klub Esseker
1
7.
0
10.
1
0
0
1
10.
15.
BVSC-Fighter
0
9.
0
10.
0
0
0
0
15.
16.
CBS PULA
0
9.
0
10.
0
0
0
0
15.
17.
OBI Kaštela
0
9.
0
10.
0
0
0
0
15.
18.
SAMOBOR
0
9.
0
10.
0
0
0
0
15.
Total
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
Slovak National Team
40
1.
37
1.
77
10
14
19
1.
2.
VELIKA GORICA
13
4.
13
2.
26
6
1
6
2.
3.
Hercegovina-Zagreb
19
2.
5
12.
24
5
2
5
3.
4.
MTK BUDAPEST KARATE TEAM
14
3.
8
5.
22
4
2
6
4.
5.
BUSHIDO
12
5.
5
12.
17
3
2
4
5.
6.
TAD RIJEKA
5
14.
10
4.
15
3
2
2
6.
7.
FORTITER (Kaštela)
4
20.
11
3.
15
2
3
3
7.
8.
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
9
6.
5
12.
14
2
3
2
8.
9.
Polisportiva NAKAYAMA
5
14.
7
6.
12
3
1
1
9.
10.
SAMOBOR
8
7.
4
19.
12
1
2
5
10.
11.
ĐURĐEVAC
5
14.
6
9.
11
2
1
3
11.
12.
STIJENA
5
14.
5
12.
10
2
2
0
12.
13.
Farmex
7
10.
3
23.
10
2
2
0
12.
14.
SUSEDGRAD
6
13.
4
19.
10
2
0
4
14.
15.
FORTUNA-BUDAPEST
8
7.
2
29.
10
0
3
4
15.
16.
Slavonski Brod
8
7.
0
45.
8
2
1
0
16.
17.
STUDENT
2
31.
6
9.
8
1
2
1
17.
18.
VARAŽDIN
1
39.
7
6.
8
1
2
1
17.
19.
GLOBUS Čakovec
3
28.
5
12.
8
0
2
4
19.
20.
Ganz-Kesjar
7
10.
0
45.
7
2
0
1
20.
21.
KK BIHAĆ
4
20.
3
23.
7
1
1
2
21.
22.
ZAMET
2
31.
5
12.
7
1
1
2
21.
23.
Delta
0
44.
7
6.
7
1
1
2
21.
24.
Bar
7
10.
0
45.
7
0
1
5
24.
25.
TUŠKANAC
5
14.
1
32.
6
1
1
1
25.
26.
OPATIJA
2
31.
4
19.
6
1
1
1
25.
27.
Beogradski karate saveza
0
44.
6
9.
6
1
1
1
25.
28.
OBI Kaštela
2
31.
4
19.
6
0
2
2
28.
29.
OMEGA
0
44.
5
12.
5
1
1
0
29.
30.
Euro-Tera
4
20.
1
32.
5
1
0
2
30.
31.
SPORTSLIFE
4
20.
1
32.
5
1
0
2
30.
32.
SZARVAS
5
14.
0
45.
5
0
2
1
32.
33.
RI CROATIA
1
39.
3
23.
4
1
0
1
33.
34.
BVSC-Fighter
4
20.
0
45.
4
1
0
1
33.
35.
KK KIK
4
20.
0
45.
4
1
0
1
33.
36.
LOTOS ZAGREB
4
20.
0
45.
4
1
0
1
33.
37.
JASTREB
2
31.
2
29.
4
0
1
2
37.
38.
Karate klub Esseker
4
20.
0
45.
4
0
1
2
37.
39.
FINIDA (POREČ)
0
44.
3
23.
3
1
0
0
39.
40.
Sport School Karate Bratislava
3
28.
0
45.
3
1
0
0
39.
41.
KK KTC KRIŽEVCI
2
31.
1
32.
3
0
1
1
41.
42.
A.S.D. KARATE CLUB 2003
0
44.
3
23.
3
0
1
1
41.
43.
ŠIBENIK
0
44.
3
23.
3
0
1
1
41.
44.
CROHERC
3
28.
0
45.
3
0
1
1
41.
45.
Barcsi Városi Sportegyesület
2
31.
0
45.
2
0
1
0
45.
46.
Budai XI
2
31.
0
45.
2
0
1
0
45.
47.
BANJA LUKA
1
39.
1
32.
2
0
0
2
47.
48.
Međimurje
0
44.
2
29.
2
0
0
2
47.
49.
Honda
0
44.
1
32.
1
0
0
1
49.
50.
IPON ZAGREB
0
44.
1
32.
1
0
0
1
49.
51.
Karlovac 1969
0
44.
1
32.
1
0
0
1
49.
52.
KK 10. DAN
0
44.
1
32.
1
0
0
1
49.
53.
Mala Subotica
0
44.
1
32.
1
0
0
1
49.
54.
Metal - Jurdani
0
44.
1
32.
1
0
0
1
49.
55.
PSE-Shindo
0
44.
1
32.
1
0
0
1
49.
56.
ZRINSKI
0
44.
1
32.
1
0
0
1
49.
57.
9. ZMAJ RIJEKA
1
39.
0
45.
1
0
0
1
49.
58.
KOSTRENA
1
39.
0
45.
1
0
0
1
49.
59.
CBS PULA
0
44.
0
45.
0
0
0
0
59.
60.
FOKUS
0
44.
0
45.
0
0
0
0
59.
61.
Germinal Karate Castelfranco
0
44.
0
45.
0
0
0
0
59.
62.
KK JADRAN
0
44.
0
45.
0
0
0
0
59.
63.
Mladost
0
44.
0
45.
0
0
0
0
59.
64.
PORTO TOLERO
0
44.
0
45.
0
0
0
0
59.
65.
RENAKO ZAGREB
0
44.
0
45.
0
0
0
0
59.
66.
Ronin
0
44.
0
45.
0
0
0
0
59.
67.
SOKOL
0
44.
0
45.
0
0
0
0
59.
68.
Sporting Budo Budapest
0
44.
0
45.
0
0
0
0
59.
69.
VOLOSKO
0
44.
0
45.
0
0
0
0
59.