Odabrano natjecanje: 7. Međunarodni Karate "Grobničan Kup"

NAČIN PRIKAZA
 
KUMITE (459)

Kumite - Cicibani 6,7 g. -26 (A1)

    CROATIA
  • 1. MATIJA ĆALETA-CAR - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. NOAH KRIŽANOVIĆ MIMICA - OKIT
  • CROATIA
  • 3. PETAR PUŠKARIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 4. PIA KOLACIO - NEVERA
  • CROATIA
  • 5. ROKO ŽUPANOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 6. VITO KATNIC - KOSTRENA

Kumite - Cicibani 6,7 g. +26 (A2)

    CROATIA
  • 1. EMIN HUSKIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. LUCA MRAKOVČIĆ WERNOTH - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 3. MARKO RADOČAJ - Delnice
  • CROATIA
  • 4. RIVER GUŠČIĆ - CHAMPION RIJEKA

Kumite - Cicibanke 6,7 g. -26 (A3)

    CROATIA
  • 1. ANA MALJKOVIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 2. MILLA DUNOVIC - KOSTRENA
  • CROATIA
  • 3. PIA KOLACIO - NEVERA
  • CROATIA
  • 4. TARA BRAUT - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. VIKTORIIA TROFIMOVA - FINIDA (POREČ)

Kumite - Cicibanke 6,7 g. +26 (A4)

    CROATIA
  • 1. GABRIJELA BURIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. LEA PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA JOZIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA RAFAJ - KRK CROATIA

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -26 (B1)

    CROATIA
  • 1. ARIJAN BROZOVIĆ - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 2. DINO ČULJEVIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 3. DINO VUČKOVIĆ - LOTOS ZAGREB
  • CROATIA
  • 4. ELIAS JOSIP RUDMAN - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. FILIP CUCULIĆ - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 6. IAN JAŠAREVIĆ - Delta
  • CROATIA
  • 7. NOAH ATAJIĆ - KRK CROATIA
  • SLOVENIA
  • 8. SADIKOVIĆ MUHAMMED - Karate klub Šenčur
  • CROATIA
  • 9. TOMISLAV ČORDAŠEV - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 10. VITO JELENIĆ - KK "SENSEI" Pazin

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -30 (B2)

    CROATIA
  • 1. ALAN DROFENIK - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 2. ANTE MATIJEVIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 3. JAN CANJAR - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 4. LEON LOVRENČIĆ - NEVERA
  • CROATIA
  • 5. MARKO VRDOLJAK - LOTOS ZAGREB
  • CROATIA
  • 6. MISLAV SPAJIĆ - Virovitica
  • CROATIA
  • 7. NOA MRKELA - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 8. SVEN LESKOVAR - Hercegovina-Zagreb

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -34 (B3)

    CROATIA
  • 1. AMAR ŠAHINOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. ANTE KALEB - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 3. ANTE RADOŠ - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 4. DOMAGOJ TVRDE - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 5. ELDIN HUSKIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 6. KARLO MUDROVČIĆ - LOTOS ZAGREB
  • CROATIA
  • 7. MARIN VUĐAN - IVANEC
  • CROATIA
  • 8. PETAR VUKOVIĆ - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 9. SINIŠA SPLAIT - KK Grobničan

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. -38 (B4)

    CROATIA
  • 1. AMAR DŽEBO - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. ANDREJ JELAČA - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 3. BORNA BABIC - KOSTRENA
  • CROATIA
  • 4. IVAN ZELJKO - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 5. MARIN MRKONJIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 6. MATIJA TOT - NEVERA
  • CROATIA
  • 7. NOA MOLNAR - Međimurje
  • CROATIA
  • 8. SLAVEN MILOŠEVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. +38 (B5)

    CROATIA
  • 1. ABEL ĐURĐEK - Međimurje
  • CROATIA
  • 2. DUJE RAVLIĆ - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 3. GABRIEL MALEŠ - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 4. JAN VERIĆ-NIKŠIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 5. JOSIP ČUBRIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 6. JURE VICKOV - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 7. LUKA GRČIĆ DOLENEC - NEVERA
  • CROATIA
  • 8. PETAR SLUKIĆ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 9. RAFAEL MAKS SOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 10. ROKO RONČEVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Mlađi učenici 8,9 g. - ekipno (B6)

    CROATIA
  • 1. K K LOTOS ZAGREB - LOTOS ZAGREB
  • CROATIA
  • 2. KK ZANSHIN SPLIT - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 3. KRK CROATIA 2 - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 4. KUMITE TIM - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -28 (B7)

    CROATIA
  • 1. DORA KERKEZ - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 2. ELA ADŽAGA - OKIT
  • CROATIA
  • 3. ELENA BEŠLIJA - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. FRANKA MIĆIN - OKIT
  • CROATIA
  • 5. MARIA KNEŽEVIĆ - Virovitica
  • CROATIA
  • 6. MIA PAŠKALJ - KNIN
  • CROATIA
  • 7. NICOL VRBAN - NEVERA
  • CROATIA
  • 8. SARA TUCAKOVIĆ - KNIN

Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -32 (B8)

    CROATIA
  • 1. ANTEA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. KLARA LIVAJIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 3. MARE MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 4. MILA VOLARIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. NEVIA ZORIC - Kastav
  • CROATIA
  • 6. PAULA PANIĆ - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 7. RENA VLAŠIĆ - RI CROATIA

Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. -36 (B9)

    CROATIA
  • 1. AURORA BARBALIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. ELIN IANACHI ĆOPIČ - OKIT
  • CROATIA
  • 3. LANA KREŠIĆ - RI CROATIA
  • CROATIA
  • 4. LUNA PROSIC - Kastav
  • CROATIA
  • 5. NOELI KARLOVIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 6. TARA JUKIČ - OKIT

Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. +36 (B10)

    CROATIA
  • 1. CARLA VIDOVIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 2. LENA KRIZMAN - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 3. MIA MURICA - NEVERA
  • CROATIA
  • 4. NEA VUKOVIĆ - LAV
  • CROATIA
  • 5. TARA LESJAK - Međimurje

Kumite - Mlađe učenice 8,9 g. - ekipno (MLU11)

    CROATIA
  • 1. EKIPNO ML.UCENICE KASTAV - Kastav
  • CROATIA
  • 2. ML. UČENICE EKIPNO KNIN SARA MIA ANTONI - KNIN
  • CROATIA
  • 3. RI CROATIA MLAĐE UČENICE - RI CROATIA
  • CROATIA
  • 4. ŠIBENIK 1066 - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

UČENICI EKIPNO

    CROATIA
  • 1. DEAN KRANJČEC - LEPOGLAVA
  • CROATIA
  • 2. K K LOTOS ZAGREB - LOTOS ZAGREB
  • CROATIA
  • 3. KARATE KLUB KASTAV - Kastav
  • CROATIA
  • 4. KK ZANSHIN SPLIT - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 5. KRK CROATIA 1 - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 6. KRK CROATIA 2 - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 7. ŠIBENIK 1066 - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 8. TEAM IPON BOYS - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 9. UČENICI EKIPNO KNIN MIHAEL IVAN KARLO - KNIN

Kumite - Učenici 10,11 g. -30 (C1)

    CROATIA
  • 1. ADEM KEKIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 2. ANTE MATIJEVIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 3. DINO JAKOVLJEVIC - NO KACHI
  • CROATIA
  • 4. ELIAS JOSIP RUDMAN - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. FILIP MABIĆ - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 6. MIHAEL EBERHART - KNIN
  • CROATIA
  • 7. ROKO ŽIC - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 8. VITO MILETIĆ - Kastav

Kumite - Učenici 10,11 g. -34 (C2)

    CROATIA
  • 1. ANTE RADOŠ - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 2. DOMINIK KLEPO - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 3. FILIP MARINOVIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 4. IVAN JOVIĆ - Velebit
  • CROATIA
  • 5. IVANO MAGZAN - NO KACHI
  • CROATIA
  • 6. IVANO PENEZIĆ - LOTOS ZAGREB
  • CROATIA
  • 7. KARLO DŽAJKIĆ - FOKUS
  • CROATIA
  • 8. LOVRO MASLOV - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 9. LUKA BOLF - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 10. MATIJA BOŽIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 11. NOELL ŠIROKI - Virovitica
  • CROATIA
  • 12. PATRIK VUČKOVIĆ - LEPOGLAVA
  • CROATIA
  • 13. ROAN VIŽINTIN - SHOTOKAN UMAG
  • CROATIA
  • 14. SINIŠA SPLAIT - KK Grobničan
  • SLOVENIA
  • 15. TIJAN MAČAR - Shotokan Kranj

Kumite - Učenici 10,11 g. -38 (C3)

    CROATIA
  • 1. ERIK ĐULA - IVANEC
  • CROATIA
  • 2. FRAN BROZIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 3. IVAN ZELJKO - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 4. IVANO BUTINA - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 5. KARLO PANIĆ - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 6. LEON BUTKO - LEPOGLAVA
  • CROATIA
  • 7. LEONARD GOLUBIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 8. LUKA SKOMERŠIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 9. MARIN MRKONJIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 10. MARKO LEPOGLAVEC - Međimurje
  • CROATIA
  • 11. MARKO VUJEVIĆ - "CENTAR" VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 12. MATEJ DMIOVIC - NEVERA
  • CROATIA
  • 13. MATTEO VRBAN - NEVERA
  • CROATIA
  • 14. NOA MOLNAR - Međimurje
  • CROATIA
  • 15. RAUL VEDRIŠ - Delta
  • CROATIA
  • 16. SVEN TUŠKAN - Hercegovina-Zagreb

Kumite - Učenici 10,11 g. -42 (C4)

    CROATIA
  • 1. BARTOL KADIĆ - LOTOS ZAGREB
  • CROATIA
  • 2. DAVID MARTIC - NO KACHI
  • CROATIA
  • 3. DUJE RAVLIĆ - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 4. FRAN MANESTAR - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 5. JAKOB ĐEBRO - Virovitica
  • CROATIA
  • 6. KARLO GLAVOČEVIĆ - KNIN
  • CROATIA
  • 7. LEON BURŠIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 8. LUKA OČKO - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 9. NIKO DEPIKOLZVANE - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 10. NOA ŠEŠET - IVANEC

Kumite - Učenici 10,11 g. -46 (C5)

    CROATIA
  • 1. BENEDIKT ĐURĐEK - Međimurje
  • CROATIA
  • 2. FRAN HOST - Kastav
  • CROATIA
  • 3. FRANKO VALENTIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 4. IVAN KONFORTA - KNIN
  • CROATIA
  • 5. IVAN OŽBOLT - Kastav
  • CROATIA
  • 6. LUKA PERICA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 7. MARIO VRANKOVIĆ - NO KACHI
  • CROATIA
  • 8. TONI GULAM - OKIT
  • CROATIA
  • 9. VEDRAN ŠTEFULJ - Međimurje

Kumite - Učenici 10,11 g. +46 (C6)

    CROATIA
  • 1. AMIL MAJETIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. DAN ROVIŠ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 3. IVANO KONEVSKI - NO KACHI
  • CROATIA
  • 4. JURE VICKOV - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 5. KARLO BJELOVUK - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 6. LEON VUJIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 7. MATEJ SUHINA - Mladost
  • CROATIA
  • 8. ROKO VLAHOV - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 9. SVEN STRAHIJA - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 10. VITO TURKOVIĆ - TINJAN

UČENICE EKIPNO

    CROATIA
  • 1. AIDA TRSTENJAK - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 2. KK TUSKANAC TUSKANAC ZAGREB - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 3. KRK CROATIA 1 - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 4. KRK CROATIA 2 - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. ŠIBENIK 1066 - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 6. UČENICE EKIPNO KNIN PETRA IVA MARIJA - KNIN

Kumite - Učenice 10.11 g. -32 (U8)

    CROATIA
  • 1. AGATA GALANT - KK "SENSEI" Pazin
  • CROATIA
  • 2. AIDA TRSTENJAK - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 3. ANA KARADŽA - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 4. ANTEA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 5. DOROTEA STOJAKOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 6. MARE MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 7. MARIJA ŠKOJO - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 8. MIA PAŠKALJ - KNIN
  • CROATIA
  • 9. PAULA PANIĆ - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 10. SARA TUCAKOVIĆ - KNIN
  • CROATIA
  • 11. TIA SMOLČIĆ - TUŠKANAC

Kumite - Učenice 10.11 g. -36 (C9)

    CROATIA
  • 1. ANDREA RENJE - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. HANA ČUGELJ - NEVERA
  • CROATIA
  • 3. IVA GAŠPAR - KNIN
  • CROATIA
  • 4. IVONA ŽABIĆ - KNIN
  • CROATIA
  • 5. JANA REDŽIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 6. KARMEN ŠURIJA - OKIT
  • CROATIA
  • 7. LANA PLAZIBAT - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 8. LANA ROGOVIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 9. LAURA STRAHIJA - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 10. MAGDA JEDRIŠKO - Delnice
  • CROATIA
  • 11. MARIJA TUCAKOVIĆ - KNIN
  • CROATIA
  • 12. MIA MARIA RUDMAN - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 13. NIKA KRPOTIĆ - Primorje
  • CROATIA
  • 14. NOA GUŠČIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 15. NORA JUKIĆ - OKIT

Kumite - Učenice 10.11 g. -40 (C10)

    CROATIA
  • 1. ALESSIA BRDOVČAK - NO KACHI
  • CROATIA
  • 2. CHELSEA GREGOROVIĆ - NO KACHI
  • CROATIA
  • 3. ENA DŽEBO - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 4. IRA ŠEKULJICA - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. KORINA KLARIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 6. MAJA VUKUŠIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 7. NOELI KARLOVIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 8. PAULA NJEGOVEC - Mladost
  • CROATIA
  • 9. PETRA MILIČEVIĆ - KNIN
  • CROATIA
  • 10. TARA LESJAK - Međimurje

Kumite - Učenice 10.11 g. -44 (C11)

Kumite - Učenice 10.11 g. +44 (C12)

    CROATIA
  • 1. ANA MARIJAN - NEVERA
  • CROATIA
  • 2. KATJA JURKOVIĆ - Primorje
  • CROATIA
  • 3. LAURA PAVLIĆ - NEVERA
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA LESICA - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. LUCIJA ŠEGAVIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 6. MELITA SMOLICA - TINJAN
  • CROATIA
  • 7. NIKOL MODRIĆ - Primorje
  • CROATIA
  • 8. SARA TADEJ - KOSTRENA
  • CROATIA
  • 9. SARA TOMIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 10. ZARA BURNIĆ - KRK CROATIA

ML.KADETI EKIPNO

    CROATIA
  • 1. ADRIAN FAJFAR - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 2. K K LOTOS ZAGREB - LOTOS ZAGREB
  • CROATIA
  • 3. KARATE KLUB KASTAV - Kastav
  • CROATIA
  • 4. KARATE KLUB KASTAV - Kastav
  • CROATIA
  • 5. KK TUSKANAC TUSKANAC ZAGREB - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 6. KK ZANSHIN SPLIT - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 7. KRK CROATIA 1 - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 8. ŠIBENIK 1066 - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (D1)

    SLOVENIA
  • 1. DEJAN MAČAR - Shotokan Kranj
  • CROATIA
  • 2. FILIP MABIĆ - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 3. IVAN UDOVIĆ - LAV
  • CROATIA
  • 4. KARLO RAMLJAK - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 5. LOVRO MASLOV - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 6. MARKO LEPOGLAVEC - Međimurje
  • CROATIA
  • 7. MATIJA BOŽIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 8. MIHAEL EBERHART - KNIN
  • CROATIA
  • 9. PATRIK VUČKOVIĆ - LEPOGLAVA
  • CROATIA
  • 10. SVEN TUŠKAN - Hercegovina-Zagreb

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (D2)

    CROATIA
  • 1. DARIAN BELIĆ - KK "SENSEI" Pazin
  • CROATIA
  • 2. FILIP LONČAR - ZAMET
  • CROATIA
  • 3. JAKOB ĐEBRO - Virovitica
  • CROATIA
  • 4. KARLO PANIĆ - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 5. LEON BURŠIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 6. LEONARD GOLUBIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 7. LUKA RAFAJ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 8. LUKA TIŠLJER - Mladost
  • CROATIA
  • 9. LUKA TONI CIPRIĆ - NO KACHI
  • CROATIA
  • 10. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 11. NIKO DEPIKOLZVANE - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 12. NIKO MATIJEVIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 13. NIKOLA TOPLIČANEC - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 14. NOAH MILETIĆ - Kastav
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 15. TARIK SALKIĆ - REGENERACIJA
  • CROATIA
  • 16. TOMISLAV ŠTEFANAC - TAD RIJEKA

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (D3)

    CROATIA
  • 1. CHRIS MALČEC - Virovitica
  • CROATIA
  • 2. DAVID MILINOVICH - OPATIJA
  • CROATIA
  • 3. DOMINIK ŠONJE - LOTOS ZAGREB
  • CROATIA
  • 4. FRAN HOST - Kastav
  • CROATIA
  • 5. LEON NEDIĆ - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 6. VEDRAN ŠTEFULJ - Međimurje

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (D4)

    CROATIA
  • 1. AMIL MAJETIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. BRUNO PAŠA - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 3. IVAN KONFORTA - KNIN
  • CROATIA
  • 4. KARLO GLAVOČEVIĆ - KNIN
  • CROATIA
  • 5. MATIJA NASTESKI - TUŠKANAC

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (D5)

    CROATIA
  • 1. JOSIP ĐURIĆ VADINJOF - TINJAN
  • CROATIA
  • 2. LUKA DURBIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 3. MARTIN BOGAT - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 4. SVEN STRAHIJA - GLOBUS Čakovec

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (D6)

    CROATIA
  • 1. FRANE KUKOČ - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 2. GORAN SERTIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 3. IVAN HUZANIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 4. KRISTIAN ZORIČIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 5. LUKA OŽBOLT - Kastav
  • CROATIA
  • 6. MILE MATIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 7. TOMA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (D7)

    CROATIA
  • 1. ANTON HOST - Kastav
  • CROATIA
  • 2. BRUNO BRNJAKOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 3. KARLO BJELOVUK - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 4. LEO ŽUŽA - Velebit
  • CROATIA
  • 5. LEON BUHIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 6. LOVRO ŽIVKOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 7. NIKOLA GONDI - Virovitica

ML.KADETKINJE EKIPNO

    CROATIA
  • 1. KARATE KLUB KASTAV - Kastav
  • CROATIA
  • 2. KK 10. DAN - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 3. KK ZANSHIN SPLIT - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 4. KRK CROATIA 1 - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. RI CROATIA EKIPNO ML KADETKINJE - RI CROATIA
  • CROATIA
  • 6. ŠIBENIK 1066 - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (D9)

    CROATIA
  • 1. AIDA TRSTENJAK - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 2. ANA KARADŽA - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 3. DORA RAJNOVIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 4. DOROTEA IVANČIĆ - SPORTSLIFE
  • CROATIA
  • 5. DOROTEA STOJAKOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 6. IRA ŠEKULJICA - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 7. IVA GAŠPAR - KNIN
  • CROATIA
  • 8. JANA REDŽIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 9. LANA ROGOVIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 10. LAURA STRAHIJA - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 11. LUCIA KNEŽEVIĆ - Virovitica
  • CROATIA
  • 12. LUCIJA PEROVIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 13. MARIJA TUCAKOVIĆ - KNIN
  • CROATIA
  • 14. MIA MARIA RUDMAN - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 15. NIKA BEŠLIJA - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 16. SAMANTA RADOVAN - TINJAN
  • CROATIA
  • 17. TEA SGARDELLI - LJATIFI - ZAMET
  • CROATIA
  • 18. TIA SMOLČIĆ - TUŠKANAC

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (D10)

    CROATIA
  • 1. EMA MARČEC - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 2. EMA ŠEŠET - IVANEC
  • CROATIA
  • 3. MARIJA RADNIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 4. PETRA MILIČEVIĆ - KNIN
  • CROATIA
  • 5. PETRA SOTOŠEK - NO KACHI

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (D11)

    CROATIA
  • 1. AURA RAHMANOVIC - NO KACHI
  • CROATIA
  • 2. DARIJA ŠNAJDER - Kastav
  • CROATIA
  • 3. DORA KRANJČEC - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 4. ELA COLARIĆ - IVANEC
  • CROATIA
  • 5. ENA DELIĆ - NO KACHI
  • CROATIA
  • 6. ENEA SUŠANJ - RI CROATIA
  • CROATIA
  • 7. IVANA RADOŠ - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 8. LUCIJA LESICA - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 9. MARA MATIĆ - "CENTAR" VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 10. NORA GUŠČIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 11. SARA TADEJ - KOSTRENA
  • CROATIA
  • 12. SASHA IANACHI ĆOPIĆ - OKIT

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (D12)

    CROATIA
  • 1. DARJA ZORIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 2. EMA GLAVAN - ZAMET
  • CROATIA
  • 3. IVONA HORVAT - NO KACHI
  • CROATIA
  • 4. MELISA IBRAHIMOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. MIA ČAČKO - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 6. ORŠULA DŽAJA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 7. TEA KREŠIĆ - RI CROATIA
  • CROATIA
  • 8. TINA LUKAČIĆ - FOKUS
  • CROATIA
  • 9. VERONIKA RAC - RI CROATIA

Kumite - Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (D13)

    CROATIA
  • 1. ANAMARIJA LOJEN - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 2. DOROTEA MRAKOVČIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 3. ELENA HOXHAJ - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 4. EMMA ZEJNIĆ - NO KACHI
  • CROATIA
  • 5. IRRA ŠAHINOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 6. KIARA ŠARIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 7. LAURA VLADUŠIĆ - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 8. MANUELA GRŽAC - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 9. MATEA MIHALJEVIĆ - NEVERA
  • CROATIA
  • 10. MELANI MAGDIĆ - IVANEC
  • CROATIA
  • 11. NIKA KAPETANOVIĆ - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 12. SARA TOMIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 13. TAMARA BAOTIĆ - Mladost

KUMITE - kadeti 15,16.g. -57

    CROATIA
  • 1. DOMINIK DŽAJKIĆ - FOKUS
  • CROATIA
  • 2. DOMINIK MURKOVIĆ - Međimurje
  • CROATIA
  • 3. LUKA SALIHOVIĆ - Međimurje
  • CROATIA
  • 4. MILE MATIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 5. TOMA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Kadeti 14,15 g. -52 (E1)

    CROATIA
  • 1. ANTE MUSIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. DAVID MILINOVICH - OPATIJA
  • CROATIA
  • 3. HRVOJE PATAFTA - Međimurje
  • CROATIA
  • 4. LUKA DURBIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 5. MARTIN BOGAT - TUŠKANAC
  • SLOVENIA
  • 6. MATEJ SARAJLIĆ - Shotokan Kranj
  • CROATIA
  • 7. MATIJA NASTESKI - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 8. NIKOLA TOPLIČANEC - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 9. ROKO DUMBOVIĆ - Tigar Sisak

Kumite - Kadeti 14,15 g. -63 (E2)

    CROATIA
  • 1. DARIO SZEL - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 2. FRANE KUKOČ - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 3. IVAN TERIHAJ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 4. KARLO SELAK - RI CROATIA
  • CROATIA
  • 5. KRISTIAN LAKIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 6. LUKA BASAR - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 7. LUKA STOŠIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 8. MORIS TRBULIN - LAV
  • CROATIA
  • 9. NARDO VLADIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 10. ZORAN UZELAC - KK Zanshin Split

Kumite - Kadeti 14,15 g. +70 (E3)

    SLOVENIA
  • 1. ČIMŽAR ALEKS - Karate klub Šenčur
  • CROATIA
  • 2. LEON GOLJAK - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 3. LOVRO ROZMAN - Međimurje
  • CROATIA
  • 4. LOVRO ŽIVKOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. LUKA STEFANO CIPRIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 6. MIHAEL SIRC - Međimurje
  • CROATIA
  • 7. VIKTOR FAGNJEN - Delta

Kumite - Kadeti 14,15 g. -70 (E4)

    CROATIA
  • 1. BRUNO ČOVIĆ - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 2. DORIAN KALAJDŽIJA - Međimurje
  • CROATIA
  • 3. LEO LAZAR - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 4. LEON PENDIĆ - Delta
  • CROATIA
  • 5. LOVRO LENAC - ZAMET
  • CROATIA
  • 6. MATEO JAKOPANEC - Međimurje

Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -47 (E7)

    CROATIA
  • 1. LUCIJA LESICA - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. MARIJA RADNIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Kadetkinje 14,15 g. -54 (E8)

    CROATIA
  • 1. ENA GROZDIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 2. IVANA RADOŠ - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 3. KATJA KNEŽEVIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 4. LANA LOLITA IVAKOVIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 5. LAURA RAJNOVIĆ - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 6. MARTINA VRBANAC - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 7. MIA ČAČKO - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 8. TIA ŠKRLJAC - Tigar Sisak

Kumite - Kadetkinje 14,15 g. +54 (E9)

    CROATIA
  • 1. ADRIANA ROSS - Kastav
  • CROATIA
  • 2. ELENA HOXHAJ - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 3. KIARA ŠARIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 4. KLARA JEDRIŠKO - Delnice
  • CROATIA
  • 5. LANA LOZOVINA - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 6. LAURA VLADUŠIĆ - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 7. LUCIJA BUNJEVAC - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 8. LUCIJA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 9. MARINA MATOŠEVIĆ - Delta
  • CROATIA
  • 10. MATEA BAŠIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 11. PAULA ŠOGORIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 12. STELLA ĆUK - CHAMPION RIJEKA
  • CROATIA
  • 13. TINA GRKOVIĆ - DALMACIJA

Kumite - Juniori 16,17 g.-55 (F1)

    CROATIA
  • 1. ANTE MUSIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. JAKOV FEMBER - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 3. LUKA STOŠIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 4. NOA BELIĆ - KK "SENSEI" Pazin

Kumite - Juniori 16,17 g.-61 (F2)

    CROATIA
  • 1. KRISTIAN LAKIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 2. NARDO VLADIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Juniori 16,17 g.-68 (F3)

    CROATIA
  • 1. BRUNO ČOVIĆ - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 2. DARIO SZEL - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 3. DORIAN KALAJDŽIJA - Međimurje
  • CROATIA
  • 4. HRVOJE LUKAČIĆ - FOKUS
  • CROATIA
  • 5. IVAN TERIHAJ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 6. LEON PENDIĆ - Delta
  • CROATIA
  • 7. LOVRO LENAC - ZAMET
  • CROATIA
  • 8. PETAR JOSIĆ - KK Zanshin Split

Kumite - Juniori 16,17 g.-76 (F4)

    CROATIA
  • 1. FILIP RAMIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 2. LEO LAZAR - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 3. LUKA STEFANO CIPRIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 4. ROKO ŠTIGLIĆ - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 5. VIKTOR FAGNJEN - Delta

Kumite - Juniori 16,17 g.+76 (F5)

    CROATIA
  • 1. ANTE IVAKOVIC - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. ANTON BAŽDARIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 3. IVAN POLIĆ - Delta
  • CROATIA
  • 4. LEON GOLJAK - KK 10. DAN

Kumite - Juniorke 16,17 g.-48 (F6)

Kumite - Juniorke 16,17 g.-53 (F7)

    CROATIA
  • 1. ANAMARIA KRIVIČIĆ - Delta
  • CROATIA
  • 2. ENA GROZDIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 3. JASNA JEDRIŠKO - Delnice
  • CROATIA
  • 4. KATJA KNEŽEVIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 5. LANA LOLITA IVAKOVIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 6. LAURA RAJNOVIĆ - CHAMPION RIJEKA

Kumite - Juniorke 16,17 g.-59 (F8)

    CROATIA
  • 1. GABRIELA GOLIĆ - Delta
  • CROATIA
  • 2. MAGDALENA ŠUFLAJ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 3. MARINA MATOŠEVIĆ - Delta
  • CROATIA
  • 4. PETRA STOJKOVIĆ - Karlovac 1969

Kumite - Juniorke 16,17 g.+59 (F9)

    CROATIA
  • 1. LANA LOZOVINA - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 3. PAULA ŠOGORIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 4. TINA GRKOVIĆ - DALMACIJA

Kumite - Mlađi seniori Open (G1)

    CROATIA
  • 1. ANTON BAŽDARIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 2. JOSIP UGRINA - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 3. PETAR JOSIĆ - KK Zanshin Split

Kumite - Mlađi seniorke Open (G2)

    CROATIA
  • 1. BRUNA CVITANOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. EMA ŽIVČIĆ - RI CROATIA
  • CROATIA
  • 3. PETRA BRLEČIĆ - IVANEC

Kumite - Seniori 18+ g.-OPEN (G3)

    CROATIA
  • 1. GORAN JOVANIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. VIKTOR ČUBRIĆ - KRK CROATIA

Kumite - Seniorke 18+ g.-OPEN (G4)

    CROATIA
  • 1. BRUNA CVITANOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
KATA (153)

Kata - Cicibani (6,7 g.) 9-6 kyu (K1)

    CROATIA
  • 1. ALEKS MITROVIĆ - ISTRA
  • CROATIA
  • 2. FRAN CRNOLATAC - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 3. PETAR PUŠKARIĆ - FINIDA (POREČ)

Kata - Cicibani (6,7 g.) Open (K3)

    CROATIA
  • 1. ADRIAN SPLAIT - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 2. FRANKO VUJANIĆ BALOG - Kondura Sisak

Kata - Cicibanke (6,7 g.) 9-6 kyu (K2)

    CROATIA
  • 1. LANA BARUŠIĆ - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA JOZIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 3. SARA MEMIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 4. VIKTORIIA TROFIMOVA - FINIDA (POREČ)

Kata - Cicibanke (6,7 g.) Open (K4)

    CROATIA
  • 1. LEA PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA JOZIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 3. SARA MEMIĆ - ZAMET

KATA-Mlađi učenici team

    CROATIA
  • 1. ANDREAS GLAVAŠ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 2. MLAĐI UČENICI EKIPNO BORBE - KK Grobničan

Kata - Mlađi učenici (8,9 g.) 9-6 kyu (K5)

    CROATIA
  • 1. ADRIAN PAHLJINA - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 2. DAVID MAKAR - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 3. FRAN GRBELJA - ZAMET
  • CROATIA
  • 4. FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 5. GABRIEL PETROVIĆ - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 6. MAKSIMILIJAN MITROVIĆ - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 7. MATEJ TURK - Delta
  • CROATIA
  • 8. ROKO GROŠETA - ISTRA
  • SLOVENIA
  • 9. SADIKOVIĆ MUHAMMED - Karate klub Šenčur
  • CROATIA
  • 10. TIN GLAVINIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 11. VITO JELENIĆ - KK "SENSEI" Pazin

Kata - Mlađi učenici Open (8,9 g.) (K7)

    CROATIA
  • 1. BARTOL PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 2. FRAN GRBELJA - ZAMET
  • CROATIA
  • 3. FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 4. GABRIEL ANĐELIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 5. MARTIN KOKOT - Shitoryu Varaždin
  • SLOVENIA
  • 6. SADIKOVIĆ MUHAMMED - Karate klub Šenčur

Kata - Mlađe učenice (8,9 g.) 9-6 kyu (K6)

    CROATIA
  • 1. ADELI SLIVAR - KK "SENSEI" Pazin
  • CROATIA
  • 2. CINTYA RADOVAN - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 3. DORA RUBINIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 4. IDA DUJAK - NOVIGRAD
  • CROATIA
  • 5. KATE RADOVIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 6. LANA BRADARIĆ - NOVIGRAD
  • CROATIA
  • 7. LANA FLEKAČ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 8. LEA PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 9. MARTA FUĆAK - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 10. MINELA MAKAREVIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 11. MONIKA MILUROVIĆ - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 12. NIKA VELIČIĆ - KK Grobničan

Kata - Mlađe učenice Open (8,9 g.) (K8)

    CROATIA
  • 1. DORA KERKEZ - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 2. KATE RADOVIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 3. LEA DUMIČIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 4. LEONA KNEŽEVIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 5. MARIJA ŠIMUNOVIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 6. MIRELA MAKAREVIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 7. TAJANA LAKOVIĆ - SHOTOKAN UMAG

KATA-Mlađe učenice team

    CROATIA
  • 1. MLAĐE UČENICE EKIPNO - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 2. MLAĐE UČENICE EKIPNO - ZAMET
  • CROATIA
  • 3. MLAĐE UČENICE EKIPNO (1) - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 4. MLAĐE UČENICE EKIPNO (2) - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 5. MLAĐE UČENICE EKIPNO KATE - KK Grobničan

Kata - Učenici (10,11 g.) 9-6 kyu (K9)

    CROATIA
  • 1. ADEM KEKIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 2. BARTOL PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 3. DAVID MAKAR - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 4. IVAN JOVIĆ - Velebit
  • CROATIA
  • 5. MARTIN KOKOT - Shitoryu Varaždin

Kata - Učenici Open (10,11 g.) (K11)

    CROATIA
  • 1. ALEXANDER ŽIGO - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 2. IVANO TOMIČIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 3. MARO RENIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 4. NIKOLA MALIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 5. RAUL VEDRIŠ - Delta
  • CROATIA
  • 6. RIAN DUŠAN - KK "SENSEI" Pazin
  • SLOVENIA
  • 7. TIJAN MAČAR - Shotokan Kranj

KATA-Učenice team

    CROATIA
  • 1. KATA TIM ŠI - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 2. RAB- ENPI 1 - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 3. UČENICE EKIPNO - ZAMET
  • CROATIA
  • 4. UČENICE EKIPNO (1) - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 5. UČENICE TEAM - Tigar Sisak

Kata - Učenice (10,11 g.) 9-6 kyu (K10)

    CROATIA
  • 1. LARA PAHIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 2. LEONA KNEŽEVIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA BILIĆ - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 4. MIRTA LEMAC - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 5. NELA SMILJANIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 6. TAJANA LAKOVIĆ - SHOTOKAN UMAG

Kata - Učenice Open (10,11 g.) (K12)

    CROATIA
  • 1. ANA PENTEK - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 2. DORA KERKEZ - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 3. EMA KEKO - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 4. EMILI JURCAN - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 5. MARIJA ŠIMUNOVIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 6. NERA HABAZIN PENDE - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 7. PETRA ČABRIJAN - Delta
  • CROATIA
  • 8. REA MLACOVIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 9. VANJA ŠABIĆ - Tigar Sisak

KATA-Ml.kadeti team

    CROATIA
  • 1. MLAĐI KADETI KONDURA - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 2. RAB- ENPI 1 - RAB-ENPI

Kata - Mlađi kadeti Open (K13)

    CROATIA
  • 1. ANDY TIN PATRK - Delta
  • CROATIA
  • 2. BRUNO PAŠA - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 3. DAVID TURK - Delta
  • SLOVENIA
  • 4. DEJAN MAČAR - Shotokan Kranj
  • CROATIA
  • 5. IAN ŠPELIĆ - SHOTOKAN UMAG
  • CROATIA
  • 6. IVAN BULJAN - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 7. JAN VOLAREVIĆ MILEVOJ - SHOTOKAN UMAG
  • CROATIA
  • 8. LUKA KEKO - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 9. RAUL VEDRIŠ - Delta
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. SAVO ABDULAJ - Rajko Crnobrnja- Gligo
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. TARIK SALKIĆ - REGENERACIJA

KATA-Mlađe kadetkinje team

    CROATIA
  • 1. ML. KADETKINJE EKIPNO (1) - FINIDA (POREČ)

Kata - Mlađe kadetkinje Open (K14)

    CROATIA
  • 1. KLARA BALOG - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 2. LANA ĐORDIĆ - Shihan
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MARIJA GRAB - Rajko Crnobrnja- Gligo
  • CROATIA
  • 4. MIA MIJATOVIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 5. MIKELA JURIČIĆ - KK "SENSEI" Pazin
  • CROATIA
  • 6. PETRA ČABRIJAN - Delta
  • CROATIA
  • 7. SARA HRVAĆANIN - ZAMET
  • CROATIA
  • 8. TEA BULJAN - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 9. TONIA ŠKULIĆ - Velebit
  • CROATIA
  • 10. VERONIKA VIŠNJIĆ - Velebit

Kata - Kadeti Open (K15)

    CROATIA
  • 1. ANTONIO MATUŠAN - RAB-ENPI
  • SLOVENIA
  • 2. ČIMŽAR ALEKS - Karate klub Šenčur
  • CROATIA
  • 3. DORIAN FAFANĐEL - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 4. IVAN BULJAN - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 5. JASMIN ĆATIĆ - NOVIGRAD
  • CROATIA
  • 6. MARIO BOROJEVIĆ - Tempo
  • CROATIA
  • 7. MIHAEL ZAHARIJA - KK "SENSEI" Pazin
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. TARIK SALKIĆ - REGENERACIJA

Kata - Kadetkinje Open (K16)

    CROATIA
  • 1. BRUNA JUSUFHODŽIĆ - Shihan
  • CROATIA
  • 2. FLAVIA PALIAGA - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 3. IVA SAMOVOJSKA - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 4. LANA ĐORDIĆ - Shihan
  • CROATIA
  • 5. MARIJA CVJETKOVIĆ - Tempo
  • CROATIA
  • 6. MIKELA JURIČIĆ - KK "SENSEI" Pazin
  • CROATIA
  • 7. MIRTA RUSTIA - ZAMET
  • CROATIA
  • 8. TEA BULJAN - BUSHIDO

Kata - Juniori Open (K17)

    CROATIA
  • 1. ANDREAS GLAVAŠ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 2. ANTONIO ORLIĆ - Delta
  • CROATIA
  • 3. DAMIR BARJAMOVIĆ - SHOTOKAN UMAG
  • CROATIA
  • 4. DAVID ZORIČIĆ - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 5. MARIO BOROJEVIĆ - Tempo
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. MLADEN KNEŽEVIĆ - Rajko Crnobrnja- Gligo

Kata - Juniorke Open (K18)

    CROATIA
  • 1. FLAVIA PALIAGA - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 2. MARIJA CVJETKOVIĆ - Tempo
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. UNA KENJALO - Rajko Crnobrnja- Gligo

Kata - Seniori Open (K19)

    CROATIA
  • 1. AMIR REŠIDOVIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 2. ANDREAS GLAVAŠ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 3. ANTONIO ORLIĆ - Delta
  • CROATIA
  • 4. DAMIR BARJAMOVIĆ - SHOTOKAN UMAG
  • CROATIA
  • 5. DAVID ZORIČIĆ - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 6. MARKO PALIAGA - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 7. RUDOLF TIDLAČKA - Tempo
  • CROATIA
  • 8. SAŠA OSTOJIĆ - ISTRA
  • CROATIA
  • 9. VITO BALORDA - KRK CROATIA

Kata - Seniorke Open (K20)

    CROATIA
  • 1. SANJA BOKUN - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 2. SARA MALČEC - Virovitica
  • CROATIA
  • 3. URSULA MARIA PAMIĆ - KK "SENSEI" Pazin

Kata - Veterani Open (K21)

    CROATIA
  • 1. AMIR REŠIDOVIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 2. MARKO PALIAGA - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 3. RUDOLF TIDLAČKA - Tempo

Kata - Veteranke Open (K22)

    CROATIA
  • 1. TAMARA LUBIANA - NOVIGRAD
  • CROATIA
  • 2. URSULA MARIA PAMIĆ - KK "SENSEI" Pazin

KATA-Učenici team