Odabrano natjecanje: 8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.

NAČIN PRIKAZA
 
KUMITE (205)

Kumite - Cicibani -24

    CROATIA
  • 1. ANDREI DOLIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 2. BARTOL KOVAČEVIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 3. DAVID DUŽIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 4. FILIP STOJKOVIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 5. FRAN CRNOLATAC - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 6. MARK KARDAŠ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 7. MIHAEL ŠTAJCER - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 8. NATKO ĆUK CAVRIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 9. ROKO ŽUPANOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 10. TIN BANOVIĆ - Tigar Sisak

Kumite - Cicibani +24

    CROATIA
  • 1. DAVID KOVAČIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 2. DORIJAN BLAŽENIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 3. MATKO PLESIVČAK - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 4. NIKO PERKOVIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 5. ŠIMUN HODAK - JASTREB

Kumite - Cicibanke -26

    CROATIA
  • 1. ELENA BULAT - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA FERČIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 3. SARA KANJIR - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 4. SARA STOJAKOVIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 5. VITA KAJTNA - STUDENT

Kumite - Cicibanke +26

    CROATIA
  • 1. DORA KOZARIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 2. LANA KIŠ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 3. MAJDA LOVRANIĆ - Tigar Sisak

Kumite - Ml. učenici -26

    CROATIA
  • 1. LUKA PETAK - IVANEC
  • CROATIA
  • 2. ROKO PALAJSA - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 3. ROKO ŽUPANOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Ml. učenici -30

    CROATIA
  • 1. GABRIEL ŠIMEK - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 2. JAN CANJAR - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 3. KARLO HABJANOVIC - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 4. MARIN BARIŠIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 5. NIKOLA BIRAČ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 6. NOA BAIUTTI - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 7. TIN GLAVINIĆ - Tigar Sisak

Kumite - Ml. učenici -34

    CROATIA
  • 1. DOMAGOJ VANCAŠ - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. MARIN VUĐAN - IVANEC

Kumite - Ml. učenici -38

    CROATIA
  • 1. LOVRO BOROJEVIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 2. VITALI IVAN STOJKOVIĆ - JASTREB

Kumite - Ml. učenici +38

    CROATIA
  • 1. DOMINIK MARIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 2. KRISTIAN PRENKAJ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 3. ROKO RONČEVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Ml. učenice -28

    CROATIA
  • 1. DORA VALENTIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 2. FANI GALA BAIUTTI - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 3. KARLA GOLOMBOŠ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 4. NINA GOLUBIĆ - KK Brckovljani
  • CROATIA
  • 5. ROZA JELČIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 6. TINA OKOVIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 7. VITA KAJTNA - STUDENT

Kumite - Ml. učenice -32

    CROATIA
  • 1. ANTEA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. ERIKA TURKOVIĆ - SPORTSLIFE
  • CROATIA
  • 3. MAJA VUKELIĆ - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 4. MARIA KYRA BENČIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 5. NINA CVIJANOVIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 6. NINA MALOBABIĆ - Karlovac 1969

Kumite - Ml. učenice -36

    CROATIA
  • 1. LUCIJA LAUŠ - ĐURĐEVAC
  • CROATIA
  • 2. MARE MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 3. PAULA KOVAČEVIĆ - Tigar Sisak

Kumite - Ml. učenice +36

    CROATIA
  • 1. ANA VUKSAN - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. MARTA ROŽANKOVIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 3. PETRA BOBINAC - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 4. TEA BUINAC - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 5. TENA VURUŠIĆ - GLOBUS Čakovec

Kumite - Učenici -30

    CROATIA
  • 1. FILIP KOMARICA - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 2. LUKA BLAŽEVIĆ - KK Brckovljani
  • CROATIA
  • 3. MARIN BARIŠIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 4. MIHAEL VASILJ - CROHERC
  • CROATIA
  • 5. NIKOLA BIRAČ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 6. NOA BAIUTTI - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 7. TIN SVINJARIĆ - Bregana

Kumite - Učenici -34

    CROATIA
  • 1. BORNA KUJUNDŽIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 2. NOELL ŠIROKI - Virovitica
  • CROATIA
  • 3. PATRIK VUČKOVIĆ - LEPOGLAVA

Kumite - Učenici -38

    CROATIA
  • 1. ANTONIO ČAUŠEVIĆ - KK Petrinja
  • CROATIA
  • 2. SLAVEN MILOŠEVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 3. ŽELJKO PERVAN - CROHERC

Kumite - Učenici -42

    CROATIA
  • 1. IVANO BUTINA - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 2. JAKOV KUŠIĆ POPOVIĆ - Tempo
  • CROATIA
  • 3. KRISTIJAN VUKADINOVIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 4. NIKOLA LJUTIĆ - SPORTSLIFE
  • CROATIA
  • 5. ROKO RONČEVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 6. ŠIME ORLOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Učenici -46

    CROATIA
  • 1. FRANKO VALENTIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 2. FRANJO JURIČIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 3. MIHAEL MILIČEVIĆ - CROHERC

Kumite - Učenici +46

    CROATIA
  • 1. JURAJ CVAR - KK Petrinja
  • CROATIA
  • 2. KALEB DUGANDŽIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 3. MATEJ SUHINA - Mladost
  • CROATIA
  • 4. ROKO VLAHOV - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 5. SVEN STRAHIJA - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 6. TOMA BARBARIĆ - CROHERC

Kumite - Učenice -32

    CROATIA
  • 1. AIDA TRSTENJAK - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 2. ANTEA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 3. ANTONELA APATI - IVANEC
  • CROATIA
  • 4. ERIKA TURKOVIĆ - SPORTSLIFE
  • CROATIA
  • 5. FANI GALA BAIUTTI - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 6. NIKA ZORKO - Bregana
  • CROATIA
  • 7. UNA CVIJANOVIĆ - Mladost

Kumite - Učenice -36

    CROATIA
  • 1. ALISA EMA JURJEVIĆ - Bregana
  • CROATIA
  • 2. ANJA GNJATOVIĆ - KK Petrinja
  • CROATIA
  • 3. HELENA BAŠIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 4. KLARA LAKOŠ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 5. MARE MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 6. MARIJA PINJUH - CROHERC
  • CROATIA
  • 7. TENA VURUŠIĆ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 8. TONJA ZRNIĆ - STUDENT

Kumite - Učenice -40

    CROATIA
  • 1. DORA HAS - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 2. EMILIJA MUSTAFIĆ - Bregana
  • CROATIA
  • 3. KORINA KLARIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 4. LAURA STRAHIJA - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 5. LEONA SPORIŠ - JASTREB
  • CROATIA
  • 6. NELA SMILJANIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 7. TINA KOS - Bregana

Kumite - Učenice -44

    CROATIA
  • 1. KATARINA POŠTA - Tempo
  • CROATIA
  • 2. MAGDA VRTARIĆ - Mladost

Kumite - Učenice +44

    CROATIA
  • 1. EMA BENCETIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. IVA KATALENAC - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 3. KATJA GULIN - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 4. KIARA SUMPOR - Tempo
  • CROATIA
  • 5. LUCIJA ŠEGAVIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 6. MIA LOVREKOVIĆ - Bregana
  • CROATIA
  • 7. SARA TOMIĆ - BUSHIDO

Kumite - Ml. kadeti -36

    CROATIA
  • 1. FILIP KOMARICA - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 2. KARLO RAMLJAK - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 3. PATRIK VUČKOVIĆ - LEPOGLAVA
  • CROATIA
  • 4. SLAVEN MILOŠEVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Ml. kadeti -41

    CROATIA
  • 1. NIKOLA LJUTIĆ - SPORTSLIFE
  • CROATIA
  • 2. ŠIME ORLOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Ml. kadeti -45

    CROATIA
  • 1. ANTONIO BIONDIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 2. MIŠEL PAĐAN - JASTREB

Kumite - Ml. kadeti -48

Kumite - Ml. kadeti -52

    CROATIA
  • 1. ANTE PAVLINOVIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 2. DOMAGOJ KESAK - Virovitica
  • CROATIA
  • 3. KRISTIJAN FRANK - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 4. LOVRO VUJIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 5. LUKA DURBIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Ml. kadeti -57

    CROATIA
  • 1. JOSIP ŠIMOVIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 2. SVEN SPAHIJA - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 3. TOMA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Ml. kadeti +57

    CROATIA
  • 1. KARLO BJELOVUK - IPON ZAGREB
  • CROATIA
  • 2. MARKO KOVAČEVIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 3. NIKOLA GONDI - Virovitica

Kumite - Ml. kadetkinje -40

    CROATIA
  • 1. AIDA TRSTENJAK - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 2. ANA LUJIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 3. EMILIJA MUSTAFIĆ - Bregana
  • CROATIA
  • 4. HELENA BAŠIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 5. KLARA LAKOŠ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 6. KORINA KLARIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 7. LEONA SPORIŠ - JASTREB
  • CROATIA
  • 8. LUCIJA PEROVIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 9. NELA SMILJANIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 10. TINA KOS - Bregana

Kumite - Ml. kadetkinje -45

    CROATIA
  • 1. IRINA PJAJČIK - Bregana
  • CROATIA
  • 2. MARIJA RADNIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Ml. kadetkinje -50

    CROATIA
  • 1. DORA KRANJČEC - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 2. IVA KATALENAC - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 3. LARISA LUGOMER - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA ŠEGAVIĆ - Karlovac 1969

Kumite - Ml. kadetkinje -55

    CROATIA
  • 1. ANA MARIJA JUKICA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. DORA PETRA LJUBIČIĆ - KK Stenjevec
  • CROATIA
  • 3. LANA GOLOMBOŠ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 4. LEA GNJATOVIĆ - KK Petrinja
  • CROATIA
  • 5. TARA NICOLE BONAČIĆ - Virovitica

Kumite - Ml. kadetkinje +55

    CROATIA
  • 1. DORA DROPUČIĆ - KK Stenjevec
  • CROATIA
  • 2. LANA PAVLAKOVIĆ - IVANEC
  • CROATIA
  • 3. MAGDALENA VAJDA - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 4. NINA LUKENDA - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 5. SARA TOMIĆ - BUSHIDO

Kumite - Kadeti -52

    CROATIA
  • 1. LOVRO VUJIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 2. LUKA DURBIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 3. ROBERT GLAVAŠ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 4. ROKO DUMBOVIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 5. SAŠA SLADOJEVIĆ - KK Stenjevec

Kumite - Kadeti -57

    CROATIA
  • 1. MIHAEL ŠTEFOVIĆ - Virovitica
  • CROATIA
  • 2. STIPE RUKAVINA - JASTREB
  • CROATIA
  • 3. TOMA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Kadeti -63

    CROATIA
  • 1. ANTE MUSIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. EUGEN ČAUŠEVIĆ - KK Petrinja
  • CROATIA
  • 3. LUKA RAJNOVIĆ - Virovitica

Kumite - Kadeti -70

    CROATIA
  • 1. BORNA OVANIN - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 2. FILIP ŽIVČIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 3. MAX FAJERBACH - Hercegovina-Zagreb

Kumite - Kadeti +70

    CROATIA
  • 1. LUKA STEFANO CIPRIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 2. MARCEL GLAVICA - KK Petrinja

Kumite - Kadeti OPEN

    CROATIA
  • 1. ANTE MUSIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. FILIP ŽIVČIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 3. LUKA STEFANO CIPRIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 4. MAX FAJERBACH - Hercegovina-Zagreb

Kumite - Kadetkinje -47

    CROATIA
  • 1. MARIJA RADNIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. TONKA ZLODI - Hercegovina-Zagreb

Kumite - Kadetkinje -54

    CROATIA
  • 1. ANA MARIJA JUKICA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. LANA GOLOMBOŠ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 3. LARISA LUGOMER - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 4. TIA ŠKRLJAC - Tigar Sisak

Kumite - Kadetkinje +54

    CROATIA
  • 1. ANA FILIPOVIĆ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA BUNJEVAC - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA HODAK - JASTREB
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 5. MATEA BAŠIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 6. NIKOLINA GOLOMBOŠ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 7. NINA LUKENDA - BUSHIDO

Kumite - Kadetkinje OPEN

    CROATIA
  • 1. ANA FILIPOVIĆ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 2. ANA MARIJA JUKICA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA BUNJEVAC - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 5. NIKOLINA GOLOMBOŠ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 6. NINA LUKENDA - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 7. TIA ŠKRLJAC - Tigar Sisak
KATA (189)

Kata - Cicibani

    CROATIA
  • 1. BARTOL KOVAČEVIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 2. FRAN BANOVAC - Mladost
  • CROATIA
  • 3. FRAN CRNOLATAC - Tigar Sisak
  • SLOVENIA
  • 4. JAKOB KRAŠNA - ČRNOMELJ
  • CROATIA
  • 5. JAKOV KOŽAR - Mladost
  • CROATIA
  • 6. JOSIP BLAŽEVIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 7. JOSIP PANDUR - ĐURĐEVAC
  • CROATIA
  • 8. MATEJ HASAN - Tempo
  • CROATIA
  • 9. SEBASTIAN VUKOVIĆ - Nova Gradiška

Kata - Cicibanke

    SLOVENIA
  • 1. AJDA ŽIVA HORVAT - ČRNOMELJ
  • CROATIA
  • 2. ANĐA JULARIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 3. ANJA MESAREK - ALFA
  • CROATIA
  • 4. DORA TREMAC - KK KIK
  • CROATIA
  • 5. ELA KOLAKOVIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 6. ELENA ŠEGAVČIĆ - Hrvatski sokol Osijek
  • CROATIA
  • 7. EMMA FRESL - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 8. IRA URŠULA ŠVAGELJ - KK KIK
  • CROATIA
  • 9. LORENA HALUDEK - KK KIK
  • SLOVENIA
  • 10. LORENA HORN - ČRNOMELJ
  • CROATIA
  • 11. LUCIJA FERČIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 12. LUCIJA ŠĆURIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 13. NIKA PANDUR - ĐURĐEVAC
  • CROATIA
  • 14. PAULA ŠVIGLIN - ALFA
  • CROATIA
  • 15. PETRA GAŠPARAC - ĐURĐEVAC
  • CROATIA
  • 16. PETRA VUKOVIĆ - KK KIK
  • CROATIA
  • 17. SARA GALIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 18. SARA STOJAKOVIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 19. SARA STOJAKOVIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 20. TEMIA PALINKAŠ - KK Brckovljani
  • CROATIA
  • 21. TIA MEDIĆ - ALFA
  • CROATIA
  • 22. VERONIKA ŠTORGA - KK Brckovljani

Kata - Ml. učenici (S)

    CROATIA
  • 1. ANDRIJA VUKSANOVIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 2. DAVID MAKAR - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 3. LEO POTURICA - Nova Gradiška
  • CROATIA
  • 4. MARIN SAMBOL - ALFA
  • CROATIA
  • 5. MATEO FODER - IVANEC
  • CROATIA
  • 6. ROKO SAMAC - Nova Gradiška
  • CROATIA
  • 7. TIN GLAVINIĆ - Tigar Sisak

Kata - Ml. učenici (N)

    CROATIA
  • 1. ADRIANO RAKITIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 2. DAVID VUČAK - OPATIJA
  • CROATIA
  • 3. EUGEN TOMAJ - Mladost
  • CROATIA
  • 4. FILIP KOLAKOVIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 5. FRAN CRNOLATAC - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 6. GABRIEL ŠIMEK - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 7. GRGUR ZETICA - Mladost
  • CROATIA
  • 8. IVAN PETRIC - Tempo
  • CROATIA
  • 9. IVOR KRNIĆ - Mladost
  • SLOVENIA
  • 10. JAKOB KRAŠNA - ČRNOMELJ
  • CROATIA
  • 11. JAKOV KOŽAR - Mladost
  • CROATIA
  • 12. JAN VUKOVIĆ - Mladost
  • SLOVENIA
  • 13. JURIJ VID HORVAT - ČRNOMELJ
  • CROATIA
  • 14. KARLO HABJANOVIC - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 15. LEON VACKA - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 16. MARTIN KOKOT - Shitoryu Varaždin
  • CROATIA
  • 17. MIHAEL CUVAJ - Mladost
  • CROATIA
  • 18. NOA BABIĆ TOMIĆ - KK KIK
  • CROATIA
  • 19. PATRIK TUŠEK - Mladost
  • CROATIA
  • 20. PETAR ANDRIJANIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 21. TYLER LAMONT - KK SISAK

Kata - Ml. učenice (S)

    CROATIA
  • 1. EMA ALŠIĆ - Hrvatski sokol Osijek
  • SLOVENIA
  • 2. EMA KRAŠNA - ČRNOMELJ
  • CROATIA
  • 3. KLARA TOMIĆ BABIĆ - KK KIK
  • CROATIA
  • 4. LEONA KNEŽEVIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 5. MAGDALENA BAŠIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 6. MELANI ĐUKIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 7. MIA SABOL - GLOBUS Čakovec
  • SLOVENIA
  • 8. NIKA MIKETIČ - ČRNOMELJ

Kata - Ml. učenice (N)

    CROATIA
  • 1. ANA DROPUČIĆ - KK Stenjevec
  • CROATIA
  • 2. ANJA MESAREK - ALFA
  • CROATIA
  • 3. DORA VALENTIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 4. ELA REDŽIĆ - OPATIJA
  • SLOVENIA
  • 5. EMA KRAŠNA - ČRNOMELJ
  • CROATIA
  • 6. EMMA FRESL - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 7. FANI GALA BAIUTTI - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 8. KAJA LOVRIĆ - Shitoryu Varaždin
  • CROATIA
  • 9. KARLA GOLOMBOŠ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 10. LANA FLEKAČ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 11. LEA PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 12. LUCIJA ŠĆURIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 13. MARTA ROŽANKOVIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 14. NIKA MRKUS - KK SISAK
  • CROATIA
  • 15. NIKA ŠPOLJARIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 16. NINA CVIJANOVIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 17. NINA GOLUBIĆ - KK Brckovljani
  • CROATIA
  • 18. PAULA KOVAČEVIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 19. PAULA ŠVIGLIN - ALFA
  • CROATIA
  • 20. PETRA BOBINAC - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 21. SARA FUTAČ - Tempo
  • CROATIA
  • 22. TEA GUBO - Mladost
  • CROATIA
  • 23. TINA OKOVIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 24. VINKA KALAC - KK Stenjevec

Kata - Učenici (S)

    CROATIA
  • 1. FRAN SELIGMAN - Hrvatski sokol Osijek
  • CROATIA
  • 2. IVAN KUKIĆ - ALFA
  • CROATIA
  • 3. LOVRO ERAK - Virovitica
  • CROATIA
  • 4. LUKA LUČIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 5. MATEO FODER - IVANEC
  • CROATIA
  • 6. ROKO VUKSANOVIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 7. VITO KRSNIK - ALFA
  • CROATIA
  • 8. ŽEINSKI IVAN - ALFA

Kata - Učenici (N)

    CROATIA
  • 1. ANTONIJO BAŠIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 2. DAVID MAKAR - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 3. FRAN HROMAČEK - KK Brckovljani
  • CROATIA
  • 4. FRAN JAKLENEC - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 5. IVAN BLAŽEVIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 6. KARLO HABJANOVIC - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 7. KARLO HALUDEK - KK KIK
  • CROATIA
  • 8. LEO OVANIN - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 9. MARTIN KOKOT - Shitoryu Varaždin
  • CROATIA
  • 10. NATKO MAKOVIČIĆ - Nova Gradiška
  • CROATIA
  • 11. PATRIK PELD - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 12. STEFAN RADULOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 13. TIN GLAVINIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 14. TIN KORENIĆ - OPATIJA

Kata - Učenice (S)

    CROATIA
  • 1. ANA DRUŽINEC - OMEGA
  • CROATIA
  • 2. ANTONIJA BARIĆ - ALFA
  • CROATIA
  • 3. DORA HAS - Slavonski Brod
  • SLOVENIA
  • 4. ESTER HORN - ČRNOMELJ
  • CROATIA
  • 5. JURJA PERVAN - OMEGA
  • CROATIA
  • 6. KATIA ŠEGAVČIĆ - Hrvatski sokol Osijek
  • CROATIA
  • 7. LARA PAHIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 8. LAURA ERAK - Virovitica
  • CROATIA
  • 9. TALIJA ČOLAK - OMEGA
  • CROATIA
  • 10. VANJA ŠABIĆ - Tigar Sisak

Kata - Učenice (N)

    SLOVENIA
  • 1. AILA MARIELLA ZUKANOVIĆ - ČRNOMELJ
  • CROATIA
  • 2. ANTONIJA BRNARDIĆ - KK Stenjevec
  • CROATIA
  • 3. ELENA KOVAČIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 4. EMA ALŠIĆ - Hrvatski sokol Osijek
  • CROATIA
  • 5. KARLA GOLOMBOŠ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 6. KLARA PULEK - KK Stenjevec
  • CROATIA
  • 7. LANA FLEKAČ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 8. LANA KRILJ - Nova Gradiška
  • CROATIA
  • 9. LANA POTURICA - Nova Gradiška
  • CROATIA
  • 10. LAURA GEGIC - Mladost
  • CROATIA
  • 11. LEA PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 12. LENA BRLETIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 13. LEONA KNEŽEVIĆ - KK SISAK
  • CROATIA
  • 14. MARTA MEDIĆ - KK Stenjevec
  • CROATIA
  • 15. MARTA ROŽANKOVIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 16. MIA SABOL - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 17. NELA SMILJANIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 18. PAULA KOVAČEVIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 19. STEFANI JULARIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 20. UNA CVIJANOVIĆ - Mladost

Kata - Mlađi kadeti (S)

    CROATIA
  • 1. DINO HUIĆ - ALFA
  • CROATIA
  • 2. FRAN SELIGMAN - Hrvatski sokol Osijek
  • CROATIA
  • 3. LUKA LUČIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 4. ROKO VUKSANOVIĆ - SAMOBOR
  • SLOVENIA
  • 5. SWEN HORN - ČRNOMELJ

Kata - Mlađi kadeti (N)

    CROATIA
  • 1. IVAN BRNARDIĆ - KK Stenjevec
  • CROATIA
  • 2. KRISTIJAN GANZA - Tempo
  • CROATIA
  • 3. LEO OVANIN - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 4. LEON PAVKOVIĆ - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 5. NIKO HOBOR - Kondura Sisak
  • CROATIA
  • 6. STEFAN RADULOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 7. TIN FILIPOVIĆ - Kondura Sisak

Kata - Mlađe kadetkinje (S)

    CROATIA
  • 1. ANA DRUŽINEC - OMEGA
  • CROATIA
  • 2. ANA LUJIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 3. ENA HALUPA - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 4. ISKRA MAJSEC - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 5. IVA MILDE - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 6. KATIA ŠEGAVČIĆ - Hrvatski sokol Osijek
  • CROATIA
  • 7. KRSNIK NIKA - ALFA
  • CROATIA
  • 8. LANA HORVAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 9. LANA RAŠIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 10. LUCIJA POSAVEC - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 11. LUCIJA VARAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 12. LUKRECIJA BRKAN - ALFA
  • CROATIA
  • 13. VANJA ŠABIĆ - Tigar Sisak

Kata - Mlađe kadetkinje (N)

    CROATIA
  • 1. ANA VUJIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 2. DORA KIRIN - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 3. ELENA KOVAČIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 4. JURJA PERVAN - OMEGA
  • CROATIA
  • 5. LARA PAHIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 6. NELA SMILJANIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 7. TALIJA ČOLAK - OMEGA

Kata - Kadeti

    CROATIA
  • 1. DINO HUIĆ - ALFA
  • CROATIA
  • 2. MARIO BOROJEVIĆ - Tempo
  • SLOVENIA
  • 3. MICHEL HORN - ČRNOMELJ

Kata - Kadetkinje

    CROATIA
  • 1. ANJA RADULOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 2. ENA HALUPA - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 3. ISKRA MAJSEC - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 4. IVA MILDE - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 5. KRSNIK NIKA - ALFA
  • CROATIA
  • 6. LANA HORVAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 7. LANA RAŠIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 8. LUCIJA POSAVEC - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 9. LUCIJA VARAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 10. LUKRECIJA BRKAN - ALFA
  • CROATIA
  • 11. SARA BANJEGLAV - Hrvatski sokol Osijek
KATA TEAM (26)

KATA TEAM - Cicibani

KATA TEAM - Ml. učenici

    CROATIA
  • 1. KK KIK - KK KIK
  • CROATIA
  • 2. ML.UČENICI NOVA GRADIŠKA - Nova Gradiška
  • CROATIA
  • 3. ŠKK TIGAR 2 - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 4. ŠKK TIGAR 2 - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 5. ŠKK TIGAR 2 - Tigar Sisak

KATA TEAM - Učenici

    CROATIA
  • 1. ALFA TEAM - ALFA
  • CROATIA
  • 2. ŠKK TIGAR 2 - Tigar Sisak

KATA TEAM - Ml. kadeti

    CROATIA
  • 1. ALFA TEAM - ALFA
  • CROATIA
  • 2. MLAĐI KADETI KONDURA - Kondura Sisak

KATA TEAM - Cicibanke

    CROATIA
  • 1. ALFA TEAM - ALFA
  • CROATIA
  • 2. ĐURĐEVAC CICIBANKE - ĐURĐEVAC
  • CROATIA
  • 3. KK KIK - KK KIK
  • CROATIA
  • 4. KK KIK - KK KIK
  • CROATIA
  • 5. ŠKK TIGAR 1 - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 6. ŠKK TIGAR 2 - Tigar Sisak

KATA TEAM - Ml. učenice

    CROATIA
  • 1. KK KIK - KK KIK
  • CROATIA
  • 2. MLADOST IVANIĆ GRAD - Mladost
  • CROATIA
  • 3. MU BRCKOVLJANI - KK Brckovljani
  • CROATIA
  • 4. ŠKK TIGAR 2 - Tigar Sisak

KATA TEAM - Učenice

    SLOVENIA
  • 1. EKIPA ČRNOMELJ 1 - ČRNOMELJ
  • CROATIA
  • 2. OMEGA KATA TIM - OMEGA
  • CROATIA
  • 3. ŠKK TIGAR 2 - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 4. ŠKK TIGAR 2 - Tigar Sisak

KATA TEAM - Ml. kadetkinje

    CROATIA
  • 1. ALFA TEAM - ALFA
  • CROATIA
  • 2. FEMALE TEAM SLAVKO KRIVSKI TERMAL - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 3. ŠKK TIGAR 1 - Tigar Sisak