Odabrano natjecanje: 8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.

DISCIPLINE
 
 

Kata - Cicibani

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.SEBASTIAN VUKOVIĆNova GradiškaCIC-M33000
2.FRAN CRNOLATACTigar SisakCIC-M32000
3.JAKOV KOŽARMladostCIC-M32000
4.JAKOB KRAŠNAČRNOMELJCIC-M21000
5.JOSIP PANDURĐURĐEVACCIC-M21000
6.FRAN BANOVACMladostCIC-M31000
7.MATEJ HASANTempoCIC-M20000
8.BARTOL KOVAČEVIĆTigar SisakCIC-M10000
9.JOSIP BLAŽEVIĆOPATIJACIC-M10000

Kata - Cicibanke

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.PAULA ŠVIGLINALFACIC-Ž44000
2.ANJA MESAREKALFACIC-Ž43000
3.EMMA FRESLSAMOBORCIC-Ž43000
4.NIKA PANDURĐURĐEVACCIC-Ž43000
5.SARA GALIĆMladostCIC-Ž32000
6.ELA KOLAKOVIĆMladostCIC-Ž53000
7.PETRA VUKOVIĆKK KIKCIC-Ž42000
8.LORENA HORNČRNOMELJCIC-Ž21000
9.TEMIA PALINKAŠKK BrckovljaniCIC-Ž21000
10.TIA MEDIĆALFACIC-Ž21000
11.ANĐA JULARIĆMladostCIC-Ž31000
12.VERONIKA ŠTORGAKK BrckovljaniCIC-Ž31000
13.SARA STOJAKOVIĆTigar SisakCIC-Ž, CIC-Ž20000
14.AJDA ŽIVA HORVATČRNOMELJCIC-Ž10000
15.DORA TREMACKK KIKCIC-Ž10000
16.ELENA ŠEGAVČIĆHrvatski sokol OsijekCIC-Ž10000
17.IRA URŠULA ŠVAGELJKK KIKCIC-Ž10000
18.LORENA HALUDEKKK KIKCIC-Ž10000
19.LUCIJA ŠĆURIĆBUSHIDOCIC-Ž10000
20.LUCIJA FERČIĆTigar SisakCIC-Ž10000
21.PETRA GAŠPARACĐURĐEVACCIC-Ž10000

Kata - Ml. učenici

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.MARTIN KOKOTShitoryu VaraždinMUČ-M-N55000
2.MATEO FODERIVANECMUČ-M-S33000
3.JAKOV KOŽARMladostMUČ-M-N43000
4.KARLO HABJANOVICKK KTC KRIŽEVCIMUČ-M-N43000
5.FRAN CRNOLATACTigar SisakMUČ-M-N32000
6.IVAN PETRICTempoMUČ-M-N32000
7.LEON VACKA"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVARMUČ-M-N32000
8.MARIN SAMBOLALFAMUČ-M-S32000
9.JURIJ VID HORVATČRNOMELJMUČ-M-N53000
10.ADRIANO RAKITIĆKK SISAKMUČ-M-N42000
11.NOA BABIĆ TOMIĆKK KIKMUČ-M-N42000
12.DAVID MAKARTigar SisakMUČ-M-S21000
13.ROKO SAMACNova GradiškaMUČ-M-S21000
14.LEO POTURICANova GradiškaMUČ-M-S31000
15.PETAR ANDRIJANIĆOPATIJAMUČ-M-N31000
16.FILIP KOLAKOVIĆMladostMUČ-M-N20000
17.TIN GLAVINIĆTigar SisakMUČ-M-S20000
18.ANDRIJA VUKSANOVIĆSAMOBORMUČ-M-S10000
19.DAVID VUČAKOPATIJAMUČ-M-N10000
20.EUGEN TOMAJMladostMUČ-M-N10000
21.GABRIEL ŠIMEKTigar SisakMUČ-M-N10000
22.GRGUR ZETICAMladostMUČ-M-N10000
23.IVOR KRNIĆMladostMUČ-M-N10000
24.JAKOB KRAŠNAČRNOMELJMUČ-M-N10000
25.JAN VUKOVIĆMladostMUČ-M-N10000
26.MIHAEL CUVAJMladostMUČ-M-N10000
27.PATRIK TUŠEKMladostMUČ-M-N10000
28.TYLER LAMONTKK SISAKMUČ-M-N10000

Kata - Ml. učenice

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.PAULA ŠVIGLINALFAMUČ-Ž-N55000
2.EMA ALŠIĆHrvatski sokol OsijekMUČ-Ž-S33000
3.ANJA MESAREKALFAMUČ-Ž-N54000
4.PAULA KOVAČEVIĆTigar SisakMUČ-Ž-N54000
5.EMA KRAŠNAČRNOMELJMUČ-Ž-N, MUČ-Ž-S86000
6.LEONA KNEŽEVIĆKK SISAKMUČ-Ž-S32000
7.MELANI ĐUKIĆSAMOBORMUČ-Ž-S32000
8.LANA FLEKAČTigar SisakMUČ-Ž-N53000
9.ANA DROPUČIĆKK StenjevecMUČ-Ž-N42000
10.PETRA BOBINACTigar SisakMUČ-Ž-N42000
11.KAJA LOVRIĆShitoryu VaraždinMUČ-Ž-N21000
12.KARLA GOLOMBOŠTigar SisakMUČ-Ž-N21000
13.NINA CVIJANOVIĆMladostMUČ-Ž-N21000
14.NINA GOLUBIĆKK BrckovljaniMUČ-Ž-N21000
15.DORA VALENTIĆMladostMUČ-Ž-N31000
16.MAGDALENA BAŠIĆSAMOBORMUČ-Ž-S20000
17.NIKA MIKETIČČRNOMELJMUČ-Ž-S20000
18.TEA GUBOMladostMUČ-Ž-N20000
19.VINKA KALACKK StenjevecMUČ-Ž-N20000
20.ELA REDŽIĆOPATIJAMUČ-Ž-N10000
21.EMMA FRESLSAMOBORMUČ-Ž-N10000
22.FANI GALA BAIUTTITigar SisakMUČ-Ž-N10000
23.KLARA TOMIĆ BABIĆKK KIKMUČ-Ž-S10000
24.LEA PAVKOVIĆKondura SisakMUČ-Ž-N10000
25.LUCIJA ŠĆURIĆBUSHIDOMUČ-Ž-N10000
26.MARTA ROŽANKOVIĆTigar SisakMUČ-Ž-N10000
27.MIA SABOLGLOBUS ČakovecMUČ-Ž-S10000
28.NIKA ŠPOLJARIĆMladostMUČ-Ž-N10000
29.NIKA MRKUSKK SISAKMUČ-Ž-N10000
30.SARA FUTAČTempoMUČ-Ž-N10000
31.TINA OKOVIĆMladostMUČ-Ž-N10000

Kata - Učenici

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.ANTONIJO BAŠIĆSAMOBORUČ-M-N44000
2.LOVRO ERAKViroviticaUČ-M-S33000
3.PATRIK PELDSAMOBORUČ-M-N43000
4.STEFAN RADULOVIĆ"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVARUČ-M-N43000
5.IVAN KUKIĆALFAUČ-M-S32000
6.NATKO MAKOVIČIĆNova GradiškaUČ-M-N32000
7.ROKO VUKSANOVIĆSAMOBORUČ-M-S32000
8.FRAN SELIGMANHrvatski sokol OsijekUČ-M-S21000
9.LEO OVANINTigar SisakUČ-M-N21000
10.TIN GLAVINIĆTigar SisakUČ-M-N21000
11.DAVID MAKARTigar SisakUČ-M-N31000
12.MARTIN KOKOTShitoryu VaraždinUČ-M-N31000
13.VITO KRSNIKALFAUČ-M-S31000
14.KARLO HABJANOVICKK KTC KRIŽEVCIUČ-M-N20000
15.ŽEINSKI IVANALFAUČ-M-S20000
16.FRAN JAKLENECSAMOBORUČ-M-N10000
17.FRAN HROMAČEKKK BrckovljaniUČ-M-N10000
18.IVAN BLAŽEVIĆOPATIJAUČ-M-N10000
19.KARLO HALUDEKKK KIKUČ-M-N10000
20.LUKA LUČIĆSAMOBORUČ-M-S10000
21.MATEO FODERIVANECUČ-M-S10000
22.TIN KORENIĆOPATIJAUČ-M-N10000

Kata - Učenice

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.EMA ALŠIĆHrvatski sokol OsijekUČ-Ž-N55000
2.KATIA ŠEGAVČIĆHrvatski sokol OsijekUČ-Ž-S44000
3.NELA SMILJANIĆTigar SisakUČ-Ž-N54000
4.LANA POTURICANova GradiškaUČ-Ž-N43000
5.LEONA KNEŽEVIĆKK SISAKUČ-Ž-N43000
6.ANA DRUŽINECOMEGAUČ-Ž-S32000
7.ANTONIJA BARIĆALFAUČ-Ž-S32000
8.MARTA MEDIĆKK StenjevecUČ-Ž-N53000
9.JURJA PERVANOMEGAUČ-Ž-S42000
10.KARLA GOLOMBOŠTigar SisakUČ-Ž-N42000
11.DORA HASSlavonski BrodUČ-Ž-S21000
12.MARTA ROŽANKOVIĆTigar SisakUČ-Ž-N21000
13.STEFANI JULARIĆMladostUČ-Ž-N21000
14.KLARA PULEKKK StenjevecUČ-Ž-N31000
15.PAULA KOVAČEVIĆTigar SisakUČ-Ž-N31000
16.TALIJA ČOLAKOMEGAUČ-Ž-S31000
17.LANA KRILJNova GradiškaUČ-Ž-N20000
18.LAURA ERAKViroviticaUČ-Ž-S20000
19.AILA MARIELLA ZUKANOVIĆČRNOMELJUČ-Ž-N10000
20.ANTONIJA BRNARDIĆKK StenjevecUČ-Ž-N10000
21.ELENA KOVAČIĆTigar SisakUČ-Ž-N10000
22.ESTER HORNČRNOMELJUČ-Ž-S10000
23.LANA FLEKAČTigar SisakUČ-Ž-N10000
24.LARA PAHIĆTigar SisakUČ-Ž-S10000
25.LAURA GEGICMladostUČ-Ž-N10000
26.LEA PAVKOVIĆKondura SisakUČ-Ž-N10000
27.LENA BRLETIĆ"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVARUČ-Ž-N10000
28.MIA SABOLGLOBUS ČakovecUČ-Ž-N10000
29.UNA CVIJANOVIĆMladostUČ-Ž-N10000
30.VANJA ŠABIĆTigar SisakUČ-Ž-S10000

Kata - Ml. kadeti

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.STEFAN RADULOVIĆ"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVARMKAD-M-N33000
2.DINO HUIĆALFAMKAD-M-S22000
3.FRAN SELIGMANHrvatski sokol OsijekMKAD-M-S32000
4.KRISTIJAN GANZATempoMKAD-M-N32000
5.LEON PAVKOVIĆKondura SisakMKAD-M-N21000
6.NIKO HOBORKondura SisakMKAD-M-N21000
7.SWEN HORNČRNOMELJMKAD-M-S21000
8.IVAN BRNARDIĆKK StenjevecMKAD-M-N31000
9.LEO OVANINTigar SisakMKAD-M-N20000
10.ROKO VUKSANOVIĆSAMOBORMKAD-M-S20000
11.LUKA LUČIĆSAMOBORMKAD-M-S10000
12.TIN FILIPOVIĆKondura SisakMKAD-M-N10000

Kata - Ml. kadetkinje

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.KATIA ŠEGAVČIĆHrvatski sokol OsijekMKAD-Ž-S44000
2.TALIJA ČOLAKOMEGAMKAD-Ž-N33000
3.ANA DRUŽINECOMEGAMKAD-Ž-S43000
4.ISKRA MAJSECSAMOBORMKAD-Ž-S43000
5.ANA LUJIĆSlavonski BrodMKAD-Ž-S32000
6.LARA PAHIĆTigar SisakMKAD-Ž-N32000
7.NELA SMILJANIĆTigar SisakMKAD-Ž-N32000
8.LUKRECIJA BRKANALFAMKAD-Ž-S42000
9.ELENA KOVAČIĆTigar SisakMKAD-Ž-N21000
10.KRSNIK NIKAALFAMKAD-Ž-S21000
11.IVA MILDE"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVARMKAD-Ž-S31000
12.ANA VUJIĆ"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVARMKAD-Ž-N20000
13.DORA KIRINTigar SisakMKAD-Ž-N20000
14.ENA HALUPA"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVARMKAD-Ž-S20000
15.LUCIJA VARAT"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVARMKAD-Ž-S20000
16.JURJA PERVANOMEGAMKAD-Ž-N10000
17.LANA HORVAT"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVARMKAD-Ž-S10000
18.LANA RAŠIĆOMEGAMKAD-Ž-S10000
19.LUCIJA POSAVEC"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVARMKAD-Ž-S10000
20.VANJA ŠABIĆTigar SisakMKAD-Ž-S10000

Kata - Kadeti

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.MICHEL HORNČRNOMELJKAD-M22000
2.DINO HUIĆALFAKAD-M10000
3.MARIO BOROJEVIĆTempoKAD-M10000

Kata - Kadetkinje

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.ISKRA MAJSECSAMOBORKAD-Ž44000
2.LANA RAŠIĆOMEGAKAD-Ž43000
3.ANJA RADULOVIĆ"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVARKAD-Ž32000
4.IVA MILDE"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVARKAD-Ž32000
5.SARA BANJEGLAVHrvatski sokol OsijekKAD-Ž21000
6.ENA HALUPA"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVARKAD-Ž31000
7.LANA HORVAT"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVARKAD-Ž31000
8.LUCIJA POSAVEC"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVARKAD-Ž20000
9.LUCIJA VARAT"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVARKAD-Ž20000
10.KRSNIK NIKAALFAKAD-Ž10000
11.LUKRECIJA BRKANALFAKAD-Ž10000