Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. Memorijalni turnir "Igor Malek" 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
KATA TEAM
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
Kata - Cicibani
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
SEBASTIAN VUKOVIĆ
Nova Gradiška
CIC-M
3
3
0
0
0
2.
FRAN CRNOLATAC
Tigar Sisak
CIC-M
3
2
0
0
0
3.
JAKOV KOŽAR
Mladost
CIC-M
3
2
0
0
0
4.
JAKOB KRAŠNA
ČRNOMELJ
CIC-M
2
1
0
0
0
5.
JOSIP PANDUR
ĐURĐEVAC
CIC-M
2
1
0
0
0
6.
FRAN BANOVAC
Mladost
CIC-M
3
1
0
0
0
7.
MATEJ HASAN
Tempo
CIC-M
2
0
0
0
0
8.
BARTOL KOVAČEVIĆ
Tigar Sisak
CIC-M
1
0
0
0
0
9.
JOSIP BLAŽEVIĆ
OPATIJA
CIC-M
1
0
0
0
0
Kata - Cicibanke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
PAULA ŠVIGLIN
ALFA
CIC-Ž
4
4
0
0
0
2.
ANJA MESAREK
ALFA
CIC-Ž
4
3
0
0
0
3.
EMMA FRESL
SAMOBOR
CIC-Ž
4
3
0
0
0
4.
NIKA PANDUR
ĐURĐEVAC
CIC-Ž
4
3
0
0
0
5.
SARA GALIĆ
Mladost
CIC-Ž
3
2
0
0
0
6.
ELA KOLAKOVIĆ
Mladost
CIC-Ž
5
3
0
0
0
7.
PETRA VUKOVIĆ
KK KIK
CIC-Ž
4
2
0
0
0
8.
LORENA HORN
ČRNOMELJ
CIC-Ž
2
1
0
0
0
9.
TEMIA PALINKAŠ
KK Brckovljani
CIC-Ž
2
1
0
0
0
10.
TIA MEDIĆ
ALFA
CIC-Ž
2
1
0
0
0
11.
ANĐA JULARIĆ
Mladost
CIC-Ž
3
1
0
0
0
12.
VERONIKA ŠTORGA
KK Brckovljani
CIC-Ž
3
1
0
0
0
13.
SARA STOJAKOVIĆ
Tigar Sisak
CIC-Ž, CIC-Ž
2
0
0
0
0
14.
AJDA ŽIVA HORVAT
ČRNOMELJ
CIC-Ž
1
0
0
0
0
15.
DORA TREMAC
KK KIK
CIC-Ž
1
0
0
0
0
16.
ELENA ŠEGAVČIĆ
Hrvatski sokol Osijek
CIC-Ž
1
0
0
0
0
17.
IRA URŠULA ŠVAGELJ
KK KIK
CIC-Ž
1
0
0
0
0
18.
LORENA HALUDEK
KK KIK
CIC-Ž
1
0
0
0
0
19.
LUCIJA ŠĆURIĆ
BUSHIDO
CIC-Ž
1
0
0
0
0
20.
LUCIJA FERČIĆ
Tigar Sisak
CIC-Ž
1
0
0
0
0
21.
PETRA GAŠPAREC
ĐURĐEVAC
CIC-Ž
1
0
0
0
0
Kata - Ml. učenici
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MARTIN KOKOT
Shitoryu Varaždin
MUČ-M-N
5
5
0
0
0
2.
MATEO FODER
IVANEC
MUČ-M-S
3
3
0
0
0
3.
JAKOV KOŽAR
Mladost
MUČ-M-N
4
3
0
0
0
4.
KARLO HABJANOVIC
KK KTC KRIŽEVCI
MUČ-M-N
4
3
0
0
0
5.
FRAN CRNOLATAC
Tigar Sisak
MUČ-M-N
3
2
0
0
0
6.
IVAN PETRIC
Tempo
MUČ-M-N
3
2
0
0
0
7.
LEON VACKA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
MUČ-M-N
3
2
0
0
0
8.
MARIN SAMBOL
ALFA
MUČ-M-S
3
2
0
0
0
9.
JURIJ VID HORVAT
ČRNOMELJ
MUČ-M-N
5
3
0
0
0
10.
ADRIANO RAKITIĆ
KK SISAK
MUČ-M-N
4
2
0
0
0
11.
NOA BABIĆ TOMIĆ
KK KIK
MUČ-M-N
4
2
0
0
0
12.
DAVID MAKAR
Tigar Sisak
MUČ-M-S
2
1
0
0
0
13.
ROKO SAMAC
Nova Gradiška
MUČ-M-S
2
1
0
0
0
14.
LEO POTURICA
Nova Gradiška
MUČ-M-S
3
1
0
0
0
15.
PETAR ANDRIJANIĆ
OPATIJA
MUČ-M-N
3
1
0
0
0
16.
FILIP KOLAKOVIĆ
Mladost
MUČ-M-N
2
0
0
0
0
17.
TIN GLAVINIĆ
Tigar Sisak
MUČ-M-S
2
0
0
0
0
18.
ANDRIJA VUKSANOVIĆ
SAMOBOR
MUČ-M-S
1
0
0
0
0
19.
DAVID VUČAK
OPATIJA
MUČ-M-N
1
0
0
0
0
20.
EUGEN TOMAJ
Mladost
MUČ-M-N
1
0
0
0
0
21.
GABRIEL ŠIMEK
Tigar Sisak
MUČ-M-N
1
0
0
0
0
22.
GRGUR ZETICA
Mladost
MUČ-M-N
1
0
0
0
0
23.
IVOR KRNIĆ
Mladost
MUČ-M-N
1
0
0
0
0
24.
JAKOB KRAŠNA
ČRNOMELJ
MUČ-M-N
1
0
0
0
0
25.
JAN VUKOVIĆ
Mladost
MUČ-M-N
1
0
0
0
0
26.
MIHAEL CUVAJ
Mladost
MUČ-M-N
1
0
0
0
0
27.
PATRIK TUŠEK
Mladost
MUČ-M-N
1
0
0
0
0
28.
TYLER LAMONT
KK SISAK
MUČ-M-N
1
0
0
0
0
Kata - Ml. učenice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
PAULA ŠVIGLIN
ALFA
MUČ-Ž-N
5
5
0
0
0
2.
EMA ALŠIĆ
Hrvatski sokol Osijek
MUČ-Ž-S
3
3
0
0
0
3.
ANJA MESAREK
ALFA
MUČ-Ž-N
5
4
0
0
0
4.
PAULA KOVAČEVIĆ
Tigar Sisak
MUČ-Ž-N
5
4
0
0
0
5.
EMA KRAŠNA
ČRNOMELJ
MUČ-Ž-N, MUČ-Ž-S
8
6
0
0
0
6.
LEONA KNEŽEVIĆ
KK SISAK
MUČ-Ž-S
3
2
0
0
0
7.
MELANI ĐUKIĆ
SAMOBOR
MUČ-Ž-S
3
2
0
0
0
8.
LANA FLEKAČ
Tigar Sisak
MUČ-Ž-N
5
3
0
0
0
9.
ANA DROPUČIĆ
KK Stenjevec
MUČ-Ž-N
4
2
0
0
0
10.
PETRA BOBINAC
Tigar Sisak
MUČ-Ž-N
4
2
0
0
0
11.
KAJA LOVRIĆ
Shitoryu Varaždin
MUČ-Ž-N
2
1
0
0
0
12.
KARLA GOLOMBOŠ
Tigar Sisak
MUČ-Ž-N
2
1
0
0
0
13.
NINA CVIJANOVIĆ
Mladost
MUČ-Ž-N
2
1
0
0
0
14.
NINA GOLUBIĆ
KK Brckovljani
MUČ-Ž-N
2
1
0
0
0
15.
DORA VALENTIĆ
Mladost
MUČ-Ž-N
3
1
0
0
0
16.
MAGDALENA BAŠIĆ
SAMOBOR
MUČ-Ž-S
2
0
0
0
0
17.
NIKA MIKETIČ
ČRNOMELJ
MUČ-Ž-S
2
0
0
0
0
18.
TEA GUBO
Mladost
MUČ-Ž-N
2
0
0
0
0
19.
VINKA KALAC
KK Stenjevec
MUČ-Ž-N
2
0
0
0
0
20.
ELA REDŽIĆ
OPATIJA
MUČ-Ž-N
1
0
0
0
0
21.
EMMA FRESL
SAMOBOR
MUČ-Ž-N
1
0
0
0
0
22.
FANI GALA BAIUTTI
Tigar Sisak
MUČ-Ž-N
1
0
0
0
0
23.
KLARA TOMIĆ BABIĆ
KK KIK
MUČ-Ž-S
1
0
0
0
0
24.
LEA PAVKOVIĆ
Kondura Sisak
MUČ-Ž-N
1
0
0
0
0
25.
LUCIJA ŠĆURIĆ
BUSHIDO
MUČ-Ž-N
1
0
0
0
0
26.
MARTA ROŽANKOVIĆ
Tigar Sisak
MUČ-Ž-N
1
0
0
0
0
27.
MIA SABOL
GLOBUS Čakovec
MUČ-Ž-S
1
0
0
0
0
28.
NIKA ŠPOLJARIĆ
Mladost
MUČ-Ž-N
1
0
0
0
0
29.
NIKA MRKUS
KK SISAK
MUČ-Ž-N
1
0
0
0
0
30.
SARA FUTAČ
Tempo
MUČ-Ž-N
1
0
0
0
0
31.
TINA OKOVIĆ
Mladost
MUČ-Ž-N
1
0
0
0
0
Kata - Učenici
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ANTONIJO BAŠIĆ
SAMOBOR
UČ-M-N
4
4
0
0
0
2.
LOVRO ERAK
Virovitica
UČ-M-S
3
3
0
0
0
3.
PATRIK PELD
SAMOBOR
UČ-M-N
4
3
0
0
0
4.
STEFAN RADULOVIĆ
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
UČ-M-N
4
3
0
0
0
5.
IVAN KUKIĆ
ALFA
UČ-M-S
3
2
0
0
0
6.
NATKO MAKOVIČIĆ
Nova Gradiška
UČ-M-N
3
2
0
0
0
7.
ROKO VUKSANOVIĆ
SAMOBOR
UČ-M-S
3
2
0
0
0
8.
FRAN SELIGMAN
Hrvatski sokol Osijek
UČ-M-S
2
1
0
0
0
9.
LEO OVANIN
Tigar Sisak
UČ-M-N
2
1
0
0
0
10.
TIN GLAVINIĆ
Tigar Sisak
UČ-M-N
2
1
0
0
0
11.
DAVID MAKAR
Tigar Sisak
UČ-M-N
3
1
0
0
0
12.
MARTIN KOKOT
Shitoryu Varaždin
UČ-M-N
3
1
0
0
0
13.
VITO KRSNIK
ALFA
UČ-M-S
3
1
0
0
0
14.
KARLO HABJANOVIC
KK KTC KRIŽEVCI
UČ-M-N
2
0
0
0
0
15.
ŽEINSKI IVAN
ALFA
UČ-M-S
2
0
0
0
0
16.
FRAN JAKLENEC
SAMOBOR
UČ-M-N
1
0
0
0
0
17.
FRAN HROMAČEK
KK Brckovljani
UČ-M-N
1
0
0
0
0
18.
IVAN BLAŽEVIĆ
OPATIJA
UČ-M-N
1
0
0
0
0
19.
KARLO HALUDEK
KK KIK
UČ-M-N
1
0
0
0
0
20.
LUKA LUČIĆ
SAMOBOR
UČ-M-S
1
0
0
0
0
21.
MATEO FODER
IVANEC
UČ-M-S
1
0
0
0
0
22.
TIN KORENIĆ
OPATIJA
UČ-M-N
1
0
0
0
0
Kata - Učenice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
EMA ALŠIĆ
Hrvatski sokol Osijek
UČ-Ž-N
5
5
0
0
0
2.
KATIA ŠEGAVČIĆ
Hrvatski sokol Osijek
UČ-Ž-S
4
4
0
0
0
3.
NELA SMILJANIĆ
Tigar Sisak
UČ-Ž-N
5
4
0
0
0
4.
LANA POTURICA
Nova Gradiška
UČ-Ž-N
4
3
0
0
0
5.
LEONA KNEŽEVIĆ
KK SISAK
UČ-Ž-N
4
3
0
0
0
6.
ANA DRUŽINEC
OMEGA
UČ-Ž-S
3
2
0
0
0
7.
ANTONIJA BARIĆ
ALFA
UČ-Ž-S
3
2
0
0
0
8.
MARTA MEDIĆ
KK Stenjevec
UČ-Ž-N
5
3
0
0
0
9.
JURJA PERVAN
OMEGA
UČ-Ž-S
4
2
0
0
0
10.
KARLA GOLOMBOŠ
Tigar Sisak
UČ-Ž-N
4
2
0
0
0
11.
DORA HAS
Slavonski Brod
UČ-Ž-S
2
1
0
0
0
12.
MARTA ROŽANKOVIĆ
Tigar Sisak
UČ-Ž-N
2
1
0
0
0
13.
STEFANI JULARIĆ
Mladost
UČ-Ž-N
2
1
0
0
0
14.
KLARA PULEK
KK Stenjevec
UČ-Ž-N
3
1
0
0
0
15.
PAULA KOVAČEVIĆ
Tigar Sisak
UČ-Ž-N
3
1
0
0
0
16.
TALIJA ČOLAK
OMEGA
UČ-Ž-S
3
1
0
0
0
17.
LANA KRILJ
Nova Gradiška
UČ-Ž-N
2
0
0
0
0
18.
LAURA ERAK
Virovitica
UČ-Ž-S
2
0
0
0
0
19.
AILA MARIELLA ZUKANOVIĆ
ČRNOMELJ
UČ-Ž-N
1
0
0
0
0
20.
ANTONIJA BRNARDIĆ
KK Stenjevec
UČ-Ž-N
1
0
0
0
0
21.
ELENA KOVAČIĆ
Tigar Sisak
UČ-Ž-N
1
0
0
0
0
22.
ESTER HORN
ČRNOMELJ
UČ-Ž-S
1
0
0
0
0
23.
LANA FLEKAČ
Tigar Sisak
UČ-Ž-N
1
0
0
0
0
24.
LARA PAHIĆ
Tigar Sisak
UČ-Ž-S
1
0
0
0
0
25.
LAURA GEGIC
Mladost
UČ-Ž-N
1
0
0
0
0
26.
LEA PAVKOVIĆ
Kondura Sisak
UČ-Ž-N
1
0
0
0
0
27.
LENA BRLETIĆ
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
UČ-Ž-N
1
0
0
0
0
28.
MIA SABOL
GLOBUS Čakovec
UČ-Ž-N
1
0
0
0
0
29.
UNA CVIJANOVIĆ
Mladost
UČ-Ž-N
1
0
0
0
0
30.
VANJA ŠABIĆ
Tigar Sisak
UČ-Ž-S
1
0
0
0
0
Kata - Ml. kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
STEFAN RADULOVIĆ
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
MKAD-M-N
3
3
0
0
0
2.
DINO HUIĆ
ALFA
MKAD-M-S
2
2
0
0
0
3.
FRAN SELIGMAN
Hrvatski sokol Osijek
MKAD-M-S
3
2
0
0
0
4.
KRISTIJAN GANZA
Tempo
MKAD-M-N
3
2
0
0
0
5.
LEON PAVKOVIĆ
Kondura Sisak
MKAD-M-N
2
1
0
0
0
6.
NIKO HOBOR
Kondura Sisak
MKAD-M-N
2
1
0
0
0
7.
SWEN HORN
ČRNOMELJ
MKAD-M-S
2
1
0
0
0
8.
IVAN BRNARDIĆ
KK Stenjevec
MKAD-M-N
3
1
0
0
0
9.
LEO OVANIN
Tigar Sisak
MKAD-M-N
2
0
0
0
0
10.
ROKO VUKSANOVIĆ
SAMOBOR
MKAD-M-S
2
0
0
0
0
11.
LUKA LUČIĆ
SAMOBOR
MKAD-M-S
1
0
0
0
0
12.
TIN FILIPOVIĆ
Kondura Sisak
MKAD-M-N
1
0
0
0
0
Kata - Ml. kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
KATIA ŠEGAVČIĆ
Hrvatski sokol Osijek
MKAD-Ž-S
4
4
0
0
0
2.
TALIJA ČOLAK
OMEGA
MKAD-Ž-N
3
3
0
0
0
3.
ANA DRUŽINEC
OMEGA
MKAD-Ž-S
4
3
0
0
0
4.
ISKRA MAJSEC
SAMOBOR
MKAD-Ž-S
4
3
0
0
0
5.
ANA LUJIĆ
Slavonski Brod
MKAD-Ž-S
3
2
0
0
0
6.
LARA PAHIĆ
Tigar Sisak
MKAD-Ž-N
3
2
0
0
0
7.
NELA SMILJANIĆ
Tigar Sisak
MKAD-Ž-N
3
2
0
0
0
8.
LUKRECIJA BRKAN
ALFA
MKAD-Ž-S
4
2
0
0
0
9.
ELENA KOVAČIĆ
Tigar Sisak
MKAD-Ž-N
2
1
0
0
0
10.
KRSNIK NIKA
ALFA
MKAD-Ž-S
2
1
0
0
0
11.
IVA MILDE
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
MKAD-Ž-S
3
1
0
0
0
12.
ANA VUJIĆ
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
MKAD-Ž-N
2
0
0
0
0
13.
DORA KIRIN
Tigar Sisak
MKAD-Ž-N
2
0
0
0
0
14.
ENA HALUPA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
MKAD-Ž-S
2
0
0
0
0
15.
LUCIJA VARAT
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
MKAD-Ž-S
2
0
0
0
0
16.
JURJA PERVAN
OMEGA
MKAD-Ž-N
1
0
0
0
0
17.
LANA HORVAT
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
MKAD-Ž-S
1
0
0
0
0
18.
LANA RAŠIĆ
OMEGA
MKAD-Ž-S
1
0
0
0
0
19.
LUCIJA POSAVEC
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
MKAD-Ž-S
1
0
0
0
0
20.
VANJA ŠABIĆ
Tigar Sisak
MKAD-Ž-S
1
0
0
0
0
Kata - Kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MICHEL HORN
ČRNOMELJ
KAD-M
2
2
0
0
0
2.
DINO HUIĆ
ALFA
KAD-M
1
0
0
0
0
3.
MARIO BOROJEVIĆ
Tempo
KAD-M
1
0
0
0
0
Kata - Kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ISKRA MAJSEC
SAMOBOR
KAD-Ž
4
4
0
0
0
2.
LANA RAŠIĆ
OMEGA
KAD-Ž
4
3
0
0
0
3.
ANJA RADULOVIĆ
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KAD-Ž
3
2
0
0
0
4.
IVA MILDE
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KAD-Ž
3
2
0
0
0
5.
SARA BANJEGLAV
Hrvatski sokol Osijek
KAD-Ž
2
1
0
0
0
6.
ENA HALUPA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KAD-Ž
3
1
0
0
0
7.
LANA HORVAT
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KAD-Ž
3
1
0
0
0
8.
LUCIJA POSAVEC
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KAD-Ž
2
0
0
0
0
9.
LUCIJA VARAT
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KAD-Ž
2
0
0
0
0
10.
KRSNIK NIKA
ALFA
KAD-Ž
1
0
0
0
0
11.
LUKRECIJA BRKAN
ALFA
KAD-Ž
1
0
0
0
0