Odabrano natjecanje: 9. Krk Kup 2017

NAČIN PRIKAZA
 
BORBE (400)

Kumite - Cicibani -26

    CROATIA
  • 1. ELIAS JOSIP RUDMAN - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. FILIP CUCULIĆ - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 3. MANUEL VEDRIŠ - Delta

Kumite - Cicibani +26

    CROATIA
  • 1. ERIK KUNIĆ - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 2. SINIŠA SPLAIT - KK Grobničan

Kumite - Cicibanke -26

    CROATIA
  • 1. DORA GRGINČIĆ - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 2. IVA BRČINA - Metal - Jurdani
  • CROATIA
  • 3. PIA MIKULIĆ - KK Grobničan

Kumite - Cicibanke +26

    CROATIA
  • 1. LEONA ROVAN - Delta
  • CROATIA
  • 2. MARE MILETA - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 3. NOELI KARLOVIĆ - Kastav

Kumite - Mlađi učenici -26

    CROATIA
  • 1. ANTE MATIJEVIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 2. DOMAGOJ ŠPREM - OPATIJA
  • CROATIA
  • 3. ELIAS JOSIP RUDMAN - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 4. FILIP KOMARICA - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 5. SINIŠA SPLAIT - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 6. VITO MILETIĆ - Kastav

Kumite - Mlađi učenici -30

    CROATIA
  • 1. JAKOV KOPILOVIC - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 2. JERKO JUSUP - Delta
  • CROATIA
  • 3. MATIJA BOŽIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 4. NIKOLA LJUTIĆ - SPORTSLIFE
  • CROATIA
  • 5. PATRIK ZLATEC - ĐURĐEVAC
  • CROATIA
  • 6. SVEN TUŠKAN - Hercegovina-Zagreb

Kumite - Mlađi učenici -34

    CROATIA
  • 1. IVAN OŽBOLT - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 2. JAKOB ĐEBRO - ĐURĐEVAC
  • CROATIA
  • 3. LEON BURŠIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 4. MATEJ ŠARLIJA - Kastav
  • CROATIA
  • 5. NIKO DEPIKLZVANE - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 6. PETAR FILIPOVIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 7. RAUL VEDRIŠ - Delta
  • CROATIA
  • 8. VILIM HRŽIĆ - Metal - Jurdani

Kumite - Mlađi učenici -38

    CROATIA
  • 1. ANTE BOTIĆ - FORTITER (Kaštela)
  • CROATIA
  • 2. GAŠPAR POGELŠEK - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 3. KARLO KOKOTOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 4. LUKA RAFAJ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. MATIJA ŠPOLJAR - ĐURĐEVAC
  • CROATIA
  • 6. PAULO DELIĆ - KK Grobničan

Kumite - Mlađi učenici +38

    CROATIA
  • 1. AMIL MAJETIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. LOVRO VUKOJA - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 3. LUKA OŽBOLT - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 4. MARIO VRANKOVIĆ - NO KACHI
  • CROATIA
  • 5. RAFAEL LUKANIĆ - KK Grobničan

Kumite - Mlađi učenici - ekipno

    CROATIA
  • 1. ĐURĐEVAC 1 - ĐURĐEVAC
  • CROATIA
  • 2. KARATE KLUB KASTAV - Kastav
  • CROATIA
  • 3. KRK CROATIA 1 - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 4. KRK CROATIA 2 - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. MLAĐI UČENICI EKIPNO BORBE 1 - KK Grobničan

Kumite - Mlađe učenice -28

    CROATIA
  • 1. AIDA TRSTENJAK - SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
  • CROATIA
  • 2. DOROTEA STOJAKOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 3. IVNA PERANIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 4. JANA REDŽIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 5. LANA ROGOVIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 6. PIA MIKULIĆ - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 7. SOFIJA LOJIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 8. TARA TUBIĆ - Metal - Jurdani
  • CROATIA
  • 9. VIDA KANGRGA - KK 10. DAN

Kumite - Mlađe učenice -32

    CROATIA
  • 1. ANTONIA JURLIN - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. IRA ŠEKULJICA - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 3. MAGDA JEDRIŠKO - Delnice
  • CROATIA
  • 4. MARE MILETA - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 5. NOELI KARLOVIĆ - Kastav

Kumite - Mlađe učenice -36

    CROATIA
  • 1. ANA MARIĆ - FORTITER (Kaštela)
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ELMA GUSIC - Gazija Mostar-Jablanica
  • CROATIA
  • 3. IVA KATALENAC - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA ŠEGAVIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 5. MAJA VUKUŠIĆ - KRK CROATIA

Kumite - Mlađe učenice +36

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ILDA KLEPO - Gazija Mostar-Jablanica
  • CROATIA
  • 2. KLARA MARČINA - "Forum"
  • CROATIA
  • 3. LARA USAINOVIĆ - AMFORA
  • CROATIA
  • 4. NIKA NAIMAREVIĆ - AMFORA
  • CROATIA
  • 5. SARA TADEJ - KOSTRENA

Kumite - Mlađe učenice - ekipno

    CROATIA
  • 1. KRK CROATIA 2 - KRK CROATIA

Kumite - Učenici -30

    CROATIA
  • 1. DAMIAN BLAŽEVIĆ - Metal - Jurdani
  • CROATIA
  • 2. FILIP KOMARICA - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 3. KARLO RAMLJAK - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 4. MATEJ GORIĆ - KK KIK
  • CROATIA
  • 5. MATIJA BOŽIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 6. VITO MILETIĆ - Kastav

Kumite - Učenici -34

    CROATIA
  • 1. BENJAMIN MIJATOVIĆ - KK Nexe
  • CROATIA
  • 2. BORNA BOLFEK - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 3. DARIAN BELIĆ - KK "SENSEI" Pazin
  • CROATIA
  • 4. FRAN HOST - Kastav
  • CROATIA
  • 5. GABRIJEL MATIJAŠIĆ - Koprivnica
  • CROATIA
  • 6. IVAN JURCAN - AMFORA
  • CROATIA
  • 7. IVAN OŽBOLT - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 8. JAKOB ĐEBRO - ĐURĐEVAC
  • CROATIA
  • 9. LUKA DROPULJIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 10. MATEO ČUKELJ - KK KIK
  • CROATIA
  • 11. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 12. NIKO DEPIKLZVANE - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 13. NIKO MATIJEVIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 14. PETAR FILIPOVIĆ - KK KTC KRIŽEVCI

Kumite - Učenici -38

    CROATIA
  • 1. KARLO KOKOTOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. KRISTIJAN FRANK - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 3. LUKA RAFAJ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 4. PAULO DELIĆ - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 5. VIGO NADAL BUWEDEN - KRK CROATIA

Kumite - Učenici -42

    CROATIA
  • 1. DAVID MILINOVICH - OPATIJA
  • SLOVENIA
  • 2. JAN MOZETIČ KERIN - POSTOJNA
  • CROATIA
  • 3. LUKA OŽBOLT - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 4. MARIO VRANKOVIĆ - NO KACHI
  • CROATIA
  • 5. RAFAEL LUKANIĆ - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 6. STIPE MIJATOVIĆ - DRNIŠ
  • SLOVENIA
  • 7. TAJ KLEMENČIČ - BOHINJ
  • CROATIA
  • 8. TONKO AVIANI - DALMACIJA

Kumite - Učenici -46

    CROATIA
  • 1. ANTON HOST - Kastav
  • CROATIA
  • 2. DINO SUČIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 3. JOSIP ĐURIĆ VADINJOF - TINJAN
  • CROATIA
  • 4. KRISTIAN ZORIČIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 5. MATEO ŠMOGOR - Kastav
  • CROATIA
  • 6. NIKOLA ŠIŠKOV - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 7. RICCARDO ELETTI - OPATIJA

Kumite - Učenici +46

    CROATIA
  • 1. BRUNO BRNJAKOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. BRUNO ŠPILEK - OMEGA
  • CROATIA
  • 3. DOMAGOJ KESAK - ĐURĐEVAC
  • CROATIA
  • 4. DOMINIK GECAN - KK KIK
  • CROATIA
  • 5. LEON CRNČIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 6. LOVRO ŽIVKOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 7. LUKA PAJNIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 8. LUKA RADIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 9. LUKA VIDOJEVIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 10. MATEJ BAN - KRK CROATIA

Kumite - Učenici - ekipno

    CROATIA
  • 1. KARATE KLUB KASTAV - Kastav
  • CROATIA
  • 2. KK KIK KRIŽ UČENICI EKIPNO - KK KIK
  • CROATIA
  • 3. KRK CROATIA 1 - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 4. UČENICI EKIPNO BORBE - KK Grobničan

Kumite - Učenice -32

    CROATIA
  • 1. AIDA TRSTENJAK - SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
  • CROATIA
  • 2. ANA KARADŽA - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 3. ANA LUJIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 4. ANTONIA JURLIN - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 5. BORJA ŠUTIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 6. DORA ŠVEGOVIĆ - Koprivnica
  • CROATIA
  • 7. DOROTEA STOJAKOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 8. IRA ŠEKULJICA - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 9. LEA HRŽENJAK - ĐURĐEVAC
  • CROATIA
  • 10. MARIJA PANJKOVIĆ - KK Nexe
  • CROATIA
  • 11. MIA RUDMAN - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 12. TEA SGARDELLI - LJATIFI - ZAMET

Kumite - Učenice -36

    CROATIA
  • 1. IVA KATALENAC - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 2. KORINA CUPAĆ - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 3. LANA BLAGUS - SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA ŠEGAVIĆ - Karlovac 1969
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. MASA VIDMAR - KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH

Kumite - Učenice -40

    CROATIA
  • 1. ANAMARIJA JUKICA - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 2. DORA KRANJČEC - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 3. ENNA ZLOJIĆ - NO KACHI
  • CROATIA
  • 4. GLORIA KALŠAN - SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
  • CROATIA
  • 5. JANA ČEBOHIN - OMEGA
  • CROATIA
  • 6. MIA MIJATOVIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 7. PATRICIA OLIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 8. SONJA RAJKO - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 9. TENA FERČEC - KK Nexe

Kumite - Učenice -44

    CROATIA
  • 1. DARJA ZORIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 2. KIARA ŠARIĆ - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA LESICA - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 4. MAJA BADANJAK - RIJEKA
  • CROATIA
  • 5. SARA TADEJ - KOSTRENA
  • CROATIA
  • 6. ZVJEZDANA SAVELJIĆ - KK Nexe

Kumite - Učenice +44

    CROATIA
  • 1. DENEA FRANIĆ RADIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 2. ELENA HOXHAJ - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 3. ELENA MAHNE - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 4. KATICA DUGANDŽIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 5. LORA MAGDIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 6. LUCIJA TOMIĆ - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 7. MIA ČAČKO - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 8. NIKA BAF - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 9. NOLA MAGAŠIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 10. PAOLA BITUNJAC - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 11. VIKTORIJA BALJAK - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 12. VIOLETA KANAZIR - Kastav

Kumite - Učenice - ekipno

    CROATIA
  • 1. KK 10. DAN - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 2. KK KARLOVAC 1969 UČENICE EKIPNO - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 3. KRK CROATIA 2 - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 4. SBS MŽ KUMITE EKIPNO - SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
  • CROATIA
  • 5. UČENICE EKIPNO BORBE - KK Grobničan

Kumite - Mlađi kadeti -36

    CROATIA
  • 1. KARLO RAMLJAK - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 2. LUKA DROPULJIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 3. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 4. NIKO MAROVIĆ - ĐURĐEVAC
  • CROATIA
  • 5. NOAH MILETIĆ - Kastav

Kumite - Mlađi kadeti -41

    CROATIA
  • 1. DAVID MILINOVICH - OPATIJA
  • CROATIA
  • 2. MARKO RADMANOVIĆ - NO KACHI
  • CROATIA
  • 3. NINO DONADIĆ - TAD RIJEKA
  • SLOVENIA
  • 4. PETAR ARSENIČ - POSTOJNA
  • CROATIA
  • 5. STIPE MIJATOVIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 6. TARIK ŽIŽAK - RI CROATIA
  • CROATIA
  • 7. TIMO VLAHEK - SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
  • CROATIA
  • 8. TONKO AVIANI - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 9. VIGO NADAL BUWEDEN - KRK CROATIA

Kumite - Mlađi kadeti -45

    CROATIA
  • 1. ANTON HOST - Kastav
  • CROATIA
  • 2. BRUNO ŠUTIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 3. CASPER UNFERDERBER - KK Nexe
  • CROATIA
  • 4. DINO SUČIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 5. LUKA BASAR - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 6. LUKA ŠIPIĆ - NO KACHI
  • CROATIA
  • 7. NARDO VLADIĆ - ŠIBENIK

Kumite - Mlađi kadeti -48

    CROATIA
  • 1. ANTE MUSIĆ - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 2. DINO SUČIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 3. DOMAGOJ KESAK - ĐURĐEVAC
  • CROATIA
  • 4. IVANO KARIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 5. NIKO PAVLIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 6. NIKOLA ŠIŠKOV - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 7. ZORAN UZELAC - KK Zanshin Split

Kumite - Mlađi kadeti -52

    CROATIA
  • 1. BRUNO BRNJAKOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. FILIP CVETKO - KK KIK
  • CROATIA
  • 3. FILIP ŽIVČIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 4. LUKA STOŠIĆ - ŠIBENIK
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. STRAHINJA IVKOVIC - KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH

Kumite - Mlađi kadeti -57

    CROATIA
  • 1. ANTE VUKOJA - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 2. BRUNO ČOVIĆ - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 3. IVAN MERGL - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 4. KARLO SELAK - Kvarner
  • CROATIA
  • 5. LEO LAZAR - 9. ZMAJ RIJEKA
  • CROATIA
  • 6. LEON PENDIĆ - VIKTORIJA
  • CROATIA
  • 7. LOVRO ŽIVKOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 8. LUKA RAPIĆ - Metal - Jurdani
  • CROATIA
  • 9. MAX FAJERBACH - Hercegovina-Zagreb
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. SRDJAN SIPKA - KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
  • CROATIA
  • 11. VITO MIHALJEVIĆ - Kastav

Kumite - Mlađi kadeti +57

    CROATIA
  • 1. ALEKSANDAR MALOBABIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 2. GABRIJEL BAJČIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 3. MATEJ OPLANIĆ - TINJAN
  • CROATIA
  • 4. MATEO MARTINOVIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 5. PETAR BOSANČIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 6. TIN MOŠKUN - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 7. VIKTOR FAGNJEN - RI CROATIA

Kumite - Mlađi kadeti - ekipno

    CROATIA
  • 1. HERCEGOVINA ZAGREB - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 2. KARATE KLUB KASTAV - Kastav
  • CROATIA
  • 3. KK KARLOVAC 1969 MLAĐI KADETI EKIPNO - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 4. KRK CROATIA 3 - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. RI CROATIA MLAĐI KADETI - RI CROATIA

Kumite - Mlađe kadetkinje -40

    CROATIA
  • 1. ANA KARADŽA - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 2. ANAMARIJA JUKICA - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 3. DARIJA ŠNAJDER - Kastav
  • CROATIA
  • 4. ELENA BADANJAK - RIJEKA
  • CROATIA
  • 5. ENNA ZLOJIĆ - NO KACHI
  • CROATIA
  • 6. MARTA KOLARIĆ - KK Nexe
  • CROATIA
  • 7. MIA RUDMAN - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 8. PATRICIA OLIĆ - KRK CROATIA
  • SLOVENIA
  • 9. SARA ASENIČ - POSTOJNA
  • CROATIA
  • 10. SONJA RAJKO - FINIDA (POREČ)

Kumite - Mlađe kadetkinje -45

    CROATIA
  • 1. ANA REŠETAR - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 2. ANA SINKOVIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 3. ANI MATKOVIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. DARJA ZORIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 5. DOROTEA MRAKOVČIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 6. EMA SGARDELLI - ZAMET
  • CROATIA
  • 7. KATJA KNEŽEVIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 8. LUCIJA LESICA - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 9. PAOLA BITUNJAC - Karlovac 1969

Kumite - Mlađe kadetkinje -50

    CROATIA
  • 1. ADRIANA ROSS - Kastav
  • CROATIA
  • 2. ANDREA BILAVER - "Forum"
  • CROATIA
  • 3. EMA ŠTIVIĆ - SPORTSLIFE
  • CROATIA
  • 4. ENA GROZDIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 5. KLARA PAVLOVIĆ - AMFORA
  • CROATIA
  • 6. LANA NIKOLIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 7. LINA ŠUTIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 8. MARINA ŠTRBIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 9. NIKA VUKOMANOVIĆ - KK Nexe
  • CROATIA
  • 10. NOLA MAGAŠIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 11. TIA MAMELEDŽIJA - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 12. TONKA MIJALJEVIC - KOSTRENA
  • CROATIA
  • 13. VIKTORIJA BALJAK - KRK CROATIA

Kumite - Mlađe kadetkinje -55

    CROATIA
  • 1. ANA SUDAC - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 2. ANAMARIA MARŠIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 3. ELENA HOXHAJ - KK 10. DAN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. LANA ČOLIĆ - KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
  • CROATIA
  • 5. LARA HODALIĆ - Koprivnica
  • CROATIA
  • 6. LAURA LISAC - Delta
  • CROATIA
  • 7. MIA ČAČKO - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 8. NIKOLINA ŠPILEK - OMEGA

Kumite - Mlađe kadetkinje +55

    CROATIA
  • 1. DORA SLAMEK - SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
  • CROATIA
  • 2. ELENA MAHNE - KK Grobničan
  • CROATIA
  • 3. GABRIELA BILIĆ - "Forum"
  • CROATIA
  • 4. INGRID KOCANJER - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 5. KLARA JEDRIŠKO - Delnice
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. MIRNESA HINDIC - Gazija Mostar-Jablanica
  • CROATIA
  • 7. NIKKA MEMIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 8. NIKOLINA ŠPILEK - OMEGA

Kumite - Mlađe kadetkinje - ekipno

    CROATIA
  • 1. KARATE KLUB KASTAV - Kastav
  • CROATIA
  • 2. KK KARLOVAC 1969 MLAĐE KADETKINJE EKIPNO - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 3. KRK CROATIA 3 - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 4. RIJEKA EKIPNO - RIJEKA

Kumite - Kadeti -52

    CROATIA
  • 1. BRUNO ŠUTIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 2. KRISTIAN LAKIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 3. NARDO VLADIĆ - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 4. NOA BELIĆ - KK "SENSEI" Pazin
  • CROATIA
  • 5. TARIK ŽIŽAK - RI CROATIA

Kumite - Kadeti -57

    CROATIA
  • 1. ALAN LEGOVIĆ - TINJAN
  • CROATIA
  • 2. ANTONIO ŠUTIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 3. KARLO JURČEVIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 4. LEO LAZAR - 9. ZMAJ RIJEKA
  • CROATIA
  • 5. LUKA STOŠIĆ - ŠIBENIK

Kumite - Kadeti -63

    CROATIA
  • 1. ADRIAN RUŽIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 2. ANDRO MOŠKUN - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 3. ANTUN VUJEVIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 4. ARIAN PINEZIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. FILIP RAMIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 6. FRANO DROPULJIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 7. LEO MARKOVIĆ - Mladost

Kumite - Kadeti -70

    CROATIA
  • 1. ANTON BAŽDARIĆ - OPATIJA
  • SLOVENIA
  • 2. BLAŽ GRIL - POSTOJNA
  • CROATIA
  • 3. JAKOV RUKAVINA - Mladost
  • CROATIA
  • 4. KARLO ZORIČIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 5. MARKO MIRANOVIĆ - VOLOSKO
  • CROATIA
  • 6. ROKO MARČINA - "Forum"

Kumite - Kadeti +70

    CROATIA
  • 1. ALEKSANDAR MALOBABIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 2. LEON GOLJAK - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 3. VIKTOR FAGNJEN - RI CROATIA

Kumite - Kadeti -OPEN

    CROATIA
  • 1. ALAN LEGOVIĆ - TINJAN
  • CROATIA
  • 2. ANTON BAŽDARIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 3. ANTONIO STIPANOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 4. ANTONIO ŠUTIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. ANTUN VUJEVIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 6. DORIJAN KEŠER - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 7. FILIP RAMIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 8. FRAN PRPIĆ - SPORTSLIFE
  • CROATIA
  • 9. FRANO DROPULJIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 10. JAKOV RUKAVINA - Mladost
  • CROATIA
  • 11. KARLO ZORIČIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 12. LEO LAZAR - 9. ZMAJ RIJEKA
  • CROATIA
  • 13. LEO MARKOVIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 14. LEON GOLJAK - KK 10. DAN
  • CROATIA
  • 15. MARKO ZAGOREC - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 16. MARTIN KOPILOVIC - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 17. VIKTOR FAGNJEN - RI CROATIA

Kumite - Kadetkinje -47

    CROATIA
  • 1. ADRIANA KEDVEŠ - Mladost
  • CROATIA
  • 2. ANA SINKOVIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 3. EMA ŠTIVIĆ - SPORTSLIFE
  • CROATIA
  • 4. MARINA ŠTRBIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 5. PATRICIA OLIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 6. STELLA POLONIJO - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 7. TEA OSTOJIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 8. TIA MAMELEDŽIJA - TAD RIJEKA

Kumite - Kadetkinje -54

    CROATIA
  • 1. ALESSIA ČEKADA - OPATIJA
  • CROATIA
  • 2. ANAMARIA MARŠIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 3. ELLA ZLOJIĆ - NO KACHI
  • CROATIA
  • 4. EVA BUDIJA - SPORTSLIFE
  • CROATIA
  • 5. GABRIELA GOLIĆ - Delta
  • CROATIA
  • 6. JASNA JEDRIŠKO - Delnice
  • CROATIA
  • 7. LAURA LISAC - Delta
  • CROATIA
  • 8. LINA ŠUTIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 9. MIA KITAROVIĆ - ŠIBENIK
  • SLOVENIA
  • 10. NUŠA HABJAN - POSTOJNA
  • CROATIA
  • 11. PETRA STOJKOVIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 12. TONKA MIJALJEVIC - KOSTRENA

Kumite - Kadetkinje +54

    CROATIA
  • 1. KARLA STRAŽIČIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 2. LORENA ŠIKIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 3. LUCIA BATTAIA - ZAMET
  • CROATIA
  • 4. MARINA MATOŠEVIĆ - Delta
  • CROATIA
  • 5. NIKA ČEBOHIN - OMEGA
  • CROATIA
  • 6. PETRA NUIĆ - KK Zanshin Split

Kumite - Kadetkinje -OPEN

    CROATIA
  • 1. ALESSIA ČEKADA - OPATIJA
  • CROATIA
  • 2. ANAMARIA MARŠIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 3. KARLA STRAŽIČIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 4. LAURA LISAC - Delta
  • CROATIA
  • 5. LINA ŠUTIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 6. LUCIA BATTAIA - ZAMET
  • CROATIA
  • 7. MARINA MATOŠEVIĆ - Delta
  • CROATIA
  • 8. MIA KITAROVIĆ - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 9. PETRA NUIĆ - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 10. STELLA POLONIJO - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 11. TEA OSTOJIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 12. TONKA MIJALJEVIC - KOSTRENA

Kumite - Juniori -OPEN

    CROATIA
  • 1. ANTONIO ŠUTIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. BORNA PETROVIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 3. ERIK WOLF - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 4. FRAN PETKOVIĆ - SPORTSLIFE
  • CROATIA
  • 5. FRAN PRIŽMIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 6. FRAN PRPIĆ - SPORTSLIFE
  • CROATIA
  • 7. LUKA LELEKOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 8. MANUEL BAJČIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 9. MARK KMET - CBS PULA
  • CROATIA
  • 10. MATEO PERIŠIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 11. RENATO REŠETAR - ZAMET
  • CROATIA
  • 12. ROKO ŠTIGLIĆ - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 13. VEDRAN UZELAC - KK Zanshin Split

Kumite - Juniorke -OPEN

    CROATIA
  • 1. ANAMARIA RULA - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 2. BRUNA CVITANOVIĆ - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 3. GLORIJA OLIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 4. KARLA STRAŽIČIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 5. LAURA FUČIK - Delta
  • CROATIA
  • 6. LEA ŽUPAN - "Forum"
  • CROATIA
  • 7. MAGDALENA KOVAČIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 8. MARTA DULIBIĆ - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 9. NIKA ČEBOHIN - OMEGA
  • CROATIA
  • 10. PETRA NUIĆ - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 11. STELLA CRNOBRNJA - Mladost
  • CROATIA
  • 12. STELLA POLONIJO - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 13. TEA OSTOJIĆ - Kastav

Kumite - Seniori -OPEN

    CROATIA
  • 1. BORNA PETROVIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 2. FRAN PRIŽMIĆ - Mladost
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MILOS DEJANOVIC - KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
  • CROATIA
  • 4. VEDRAN UZELAC - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 5. VIKTOR ČUBRIĆ - KRK CROATIA

Kumite - Seniorke -OPEN

    CROATIA
  • 1. BRUNA CVITANOVIĆ - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 2. GLORIJA OLIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 3. LEA ŽUPAN - "Forum"
  • CROATIA
  • 4. MARTA DULIBIĆ - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 5. PETRA ČATLAK - ŠIBENIK
KATE (162)

Cicibani 6g.

    CROATIA
  • 1. BEN KADRIJA - AMFORA
  • CROATIA
  • 2. GRGUR ŠIMIĆ - AMFORA
  • CROATIA
  • 3. IAN OROVIĆ - AMFORA
  • CROATIA
  • 4. MATEO PLETIKOS - AMFORA

Kata - Cicibani 7g.

    CROATIA
  • 1. IVANO MIŠAK - SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
  • CROATIA
  • 2. MANUEL VEDRIŠ - Delta
  • CROATIA
  • 3. ROKO RONČEVIĆ - "Forum"
  • CROATIA
  • 4. VITTORIO EMANUEL PILATO - FINIDA (POREČ)

Kata - Cicibanke 6g.

    CROATIA
  • 1. LUNA TOMAŠIĆ - AMFORA

Kata - Cicibanke 7g.

    CROATIA
  • 1. DARIJA PAVLOVIĆ - k.k."konjščina"
  • CROATIA
  • 2. LEONA ROVAN - Delta
  • CROATIA
  • 3. NINA DUDUKOVIC - VIKTORIJA

Kata - Mlađi učenici (9,8,7 i 6 KYU) - 8g.

    CROATIA
  • 1. ANTONIO ZELIĆ - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 2. FILIP HATEŽIĆ - Delta
  • CROATIA
  • 3. FILIP JURLINA - "Velebit"
  • CROATIA
  • 4. IVANO TOMIČIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 5. LUKA JAKUC - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 6. LUKA NOVAK - SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
  • CROATIA
  • 7. MANUEL VEDRIŠ - Delta
  • CROATIA
  • 8. NIKOLA MALIĆ - VIKTORIJA
  • CROATIA
  • 9. PABLO KOREN - SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
  • CROATIA
  • 10. ROBIN KRIŽANEC - Delta
  • CROATIA
  • 11. VANJA KASALOVIĆ - Delta
  • CROATIA
  • 12. VITO RAIČKOVIĆ NIKOLAŠ - FINIDA (POREČ)

Kata - Mlađi učenici (9,8,7 i 6 KYU) - 9g.

    CROATIA
  • 1. BOJAN PRIŠČAN - k.k."konjščina"
  • CROATIA
  • 2. JERKO JUSUP - Delta
  • CROATIA
  • 3. MIHAEL HABAJEC - k.k."konjščina"

Kata - Mlađi učenici

    CROATIA
  • 1. ANTONIO ZELIĆ - KK Zanshin Split
  • SLOVENIA
  • 2. FILIP SUBOTIČ - POSTOJNA
  • SLOVENIA
  • 3. JAKOB BOJC - POSTOJNA
  • SLOVENIA
  • 4. JOVAN RUDONJIČ - POSTOJNA
  • CROATIA
  • 5. LUKA RAJKO - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 6. MARO RENIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 7. MATIJA JUG - OMEGA
  • CROATIA
  • 8. NIKOLA PERIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 9. RAUL VEDRIŠ - Delta

Kata - Mlađe učenice (9,8,7 i 6 KYU) - 8g.

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. LENA COLIC - KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
  • CROATIA
  • 2. LEONA PRPIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA GUDEK - k.k."konjščina"
  • CROATIA
  • 4. PAOLA ŽILIĆ - k.k."konjščina"
  • CROATIA
  • 5. REA MLACOVIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 6. VIDA MIKOV - k.k."konjščina"

Kata - Mlađe učenice (9,8,7 i 6 KYU) - 9g.

    CROATIA
  • 1. ANAMARI MEŠNJAK - k.k."konjščina"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ELMA GUSIC - Gazija Mostar-Jablanica
  • CROATIA
  • 3. EMA KEKO - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 4. JURJA PERVAN - OMEGA
  • CROATIA
  • 5. MIA PENDE - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 6. UNA MUSLIMOVIĆ - AMFORA
  • CROATIA
  • 7. VIDA KANGRGA - KK 10. DAN

Kata - Mlađe učenice

    CROATIA
  • 1. ANA DRUŽINEC - OMEGA
  • CROATIA
  • 2. DILA HASIPI - FINIDA (POREČ)
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ILDA KLEPO - Gazija Mostar-Jablanica
  • CROATIA
  • 4. PETRA ČABRIJAN - Delta
  • CROATIA
  • 5. SARA POLAŠEK - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 6. TALIJA ČOLAK - OMEGA

Kata - Učenici (9,8,7 i 6 KYU)

    CROATIA
  • 1. ANTONIO ŽUNIĆ - "Forum"
  • CROATIA
  • 2. BORNA DUMENČIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 3. LEO ŽUŽA - "Forum"
  • CROATIA
  • 4. LEON DŽAFIĆ - AMFORA
  • CROATIA
  • 5. LUKA HUDAK - AMFORA
  • CROATIA
  • 6. MAK MUSLIMOVIĆ - AMFORA
  • CROATIA
  • 7. MATEO LAZIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 8. MATIJA JUG - OMEGA
  • CROATIA
  • 9. MATIJA KARAIBRAHIMOVIĆ - AMFORA
  • CROATIA
  • 10. MATKO BRZICA - OMEGA
  • CROATIA
  • 11. MATKO JURLINA - "Velebit"
  • CROATIA
  • 12. RENATO TOMIČIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 13. TOME BUCIĆ - "Velebit"
  • CROATIA
  • 14. TONI MILOVAC - "Velebit"

Kata - Učenici

    CROATIA
  • 1. ANDY TIN PATRK - Delta
  • CROATIA
  • 2. BENJAMIN MIJATOVIĆ - KK Nexe
  • CROATIA
  • 3. DANTE JAKUC - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 4. DOMINIK GECAN - KK KIK
  • CROATIA
  • 5. FILIP ČOLAK - OMEGA
  • CROATIA
  • 6. FILIP JURČEVIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 7. FILIP LONČAR - VIKTORIJA
  • CROATIA
  • 8. LUKA KEKO - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 9. MATEJ GORIĆ - KK KIK
  • CROATIA
  • 10. MATEO ČUKELJ - KK KIK
  • CROATIA
  • 11. PATRIK RAŠIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 12. RAUL VEDRIŠ - Delta
  • SLOVENIA
  • 13. TAJ KLEMENČIČ - BOHINJ

Kata - Učenice (9,8,7 i 6 KYU)

    CROATIA
  • 1. ANA-MARIJA BRUNOVIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 2. ANJA BUŠLJETA - "Velebit"
  • CROATIA
  • 3. ENNA ŠESTAN - AMFORA
  • CROATIA
  • 4. GABRIELA MARASOVIĆ - "Velebit"
  • CROATIA
  • 5. IVA MILDE - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 6. KARLA AJHNER - FINIDA (POREČ)
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. LARA KLJAJIC - KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
  • CROATIA
  • 8. MARIJA PANJKOVIĆ - KK Nexe
  • CROATIA
  • 9. NINA KRSTAČIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 10. PETRA ČABRIJAN - Delta
  • CROATIA
  • 11. PETRA MACOLIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 12. SANTA SANDALIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 13. TALIJA ČOLAK - OMEGA
  • CROATIA
  • 14. TENA FERČEC - KK Nexe
  • CROATIA
  • 15. TONIA ŠKULIĆ - "Forum"
  • CROATIA
  • 16. UNA KARAIBRAHIMOVIĆ - AMFORA

Kata - Učenice

    CROATIA
  • 1. ANA ČONDIĆ - KK KTC KRIŽEVCI
  • CROATIA
  • 2. ANA DRUŽINEC - OMEGA
  • CROATIA
  • 3. DILA HASIPI - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 4. EMA DEBELIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 5. ENA GUŠĆIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 6. JANA ČEBOHIN - OMEGA
  • CROATIA
  • 7. LANA HORVAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 8. LANA RAŠIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 9. LAURA JOZIĆ - VIKTORIJA
  • CROATIA
  • 10. LUCIJA POSAVEC - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 11. MIA MIJATOVIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 12. NIKA BAF - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 13. SARA POLAŠEK - KK Zanshin Split

Kata - Mlađi kadeti

    CROATIA
  • 1. ANTONIO JUKIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 2. DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 3. FILIP CVETKO - KK KIK
  • CROATIA
  • 4. FILIP JURČEVIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 5. FRANE ČALUŠIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 6. MARIN KARAVLAH - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 7. MARKO ARSIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 8. NIKOLA PARLOV - OMEGA
  • CROATIA
  • 9. PATRIK RAŠIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 10. ROBERTO RUKAVINA - RAB-ENPI
  • SLOVENIA
  • 11. TARIK AHAČIĆ - POSTOJNA
  • CROATIA
  • 12. VITO RENIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 13. ZORAN UZELAC - KK Zanshin Split

Kata - Mlađe kadetkinje

    CROATIA
  • 1. ANJA RADULOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 2. IVKA HODAK - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 3. LANA RAŠIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 4. LANA ŠANIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 5. LEA JENIĆEK - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 6. MARTA FAFLJA - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 7. MATEA EĆIMOVIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 8. MERY ŠIMIČIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 9. MIRTA RUSTIA - ZAMET
  • CROATIA
  • 10. NIKA TUTIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 11. PAULA JUG - OMEGA
  • CROATIA
  • 12. ZARA PAPARIĆ - RAB-ENPI

Kata - Kadeti

    CROATIA
  • 1. ANTONIO MATUŠAN - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 2. DORIAN FAFANĐEL - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 3. KARLO FALAT - KK KTC KRIŽEVCI
  • SLOVENIA
  • 4. KRISTJAN KLEMENČIČ - GORNJA RADGONA
  • CROATIA
  • 5. MIHAEL EĆIMOVIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 6. NIKOLA PARLOV - OMEGA
  • CROATIA
  • 7. ZORAN UZELAC - KK Zanshin Split

Kadetkinje

    CROATIA
  • 1. ANA IMROVIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 2. LEA JENIĆEK - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 3. LEA ŽARKOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 4. MARINA MATOŠEVIĆ - Delta
  • CROATIA
  • 5. MATEA EĆIMOVIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 6. NIKA TUTIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 7. PAULA JUG - OMEGA

Kata - Juinori

    CROATIA
  • 1. ANTONIO MATUŠAN - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 2. DORIAN FAFANĐEL - RAB-ENPI
  • SLOVENIA
  • 3. KRISTJAN KLEMENČIČ - GORNJA RADGONA
  • CROATIA
  • 4. LOVRO FRANKIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 5. MIHAEL EĆIMOVIĆ - Slavonski Brod
  • CROATIA
  • 6. TONI SEKIĆ - OMEGA

Kata - Juniorke

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJLA ZULOVIC - Gazija Mostar-Jablanica
  • CROATIA
  • 2. LEA ŽARKOVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MIRNESA HINDIC - Gazija Mostar-Jablanica
  • CROATIA
  • 4. SARA BRMBOTA - RAB-ENPI

Kata - Veterani

Kata - Veteranke

    CROATIA
  • 1. MAJA RUŽIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 2. URSULA MARIA PAMIĆ - KK "SENSEI" Pazin
KATA TIM (15)

Kata tim - Učenici

    SLOVENIA
  • 1. FILIP SUBOTIČ - POSTOJNA
  • CROATIA
  • 2. KATA TEAM - AMFORA
  • CROATIA
  • 3. OMEGA KATA TIM - OMEGA
  • CROATIA
  • 4. SBSMŽ KATA TEAM - SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE

Kata tim - Učenice

    CROATIA
  • 1. FEMALE TEAM SLAVKO KRIVSKI TERMAL - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. KATA TEAM - Gazija Mostar-Jablanica
  • CROATIA
  • 3. KATA TEAM - AMFORA
  • CROATIA
  • 4. KATA TEAM NEXE - KK Nexe
  • CROATIA
  • 5. OMEGA KATA TIM - OMEGA
  • CROATIA
  • 6. UČENICE EKIPNO (1) - FINIDA (POREČ)

Kata tim - Mlađi kadeti

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. KATA TEAM TIGAR BIH - KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
  • CROATIA
  • 2. OMEGA KATA TIM - OMEGA

Kata tim - Mlađe kadetkinje

    CROATIA
  • 1. FEMALE TEAM SLAVKO KRIVSKI TERMAL - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. GAZIJA BIH - Gazija Mostar-Jablanica
  • CROATIA
  • 3. OMEGA KATA TIM - OMEGA