Odabrano natjecanje: 9. Krk Kup 2017

DISCIPLINE
 
UZRASTI
 
 
KUMITE-Cicibani

Kumite - Cicibani -26

1. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
2. FILIP CUCULIĆ, KK Grobničan

Kumite - Cicibani +26

1. SINIŠA SPLAIT, KK Grobničan
2. ERIK KUNIĆ, KK Grobničan

KUMITE-Cicibanke

Kumite - Cicibanke -26

1. PIA MIKULIĆ, KK Grobničan
2. IVA BRČINA, Metal - Jurdani
3. DORA GRGINČIĆ, KK Grobničan

Kumite - Cicibanke +26

1. NOELI KARLOVIĆ, Kastav
2. MARE MILETA, ŠIBENIK
3. LEONA ROVAN, Delta

KUMITE-Mlađi učenici

Kumite - Mlađi učenici -26

1. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav
2. VITO MILETIĆ, Kastav
3. DOMAGOJ ŠPREM, OPATIJA
3. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA

Kumite - Mlađi učenici -30

1. PATRIK ZLATEC, ĐURĐEVAC
2. SVEN TUŠKAN, Hercegovina-Zagreb
3. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA
3. NIKOLA LJUTIĆ, SPORTSLIFE

Kumite - Mlađi učenici -34

1. NIKO DEPIKOLZVANE, KRK CROATIA
2. MATEJ ŠARLIJA, Kastav
3. RAUL VEDRIŠ, Delta
3. LEON BURŠIĆ, OPATIJA

Kumite - Mlađi učenici -38

1. LUKA RAFAJ, KRK CROATIA
2. GAŠPAR POGELŠEK, Karlovac 1969
3. KARLO KOKOTOVIĆ, KRK CROATIA
3. PAULO DELIĆ, KK Grobničan

Kumite - Mlađi učenici +38

1. MARIO VRANKOVIĆ, NO KACHI
2. LOVRO VUKOJA, Hercegovina-Zagreb
3. LUKA OŽBOLT, KK Grobničan
3. RAFAEL LUKANIĆ, KK Grobničan

Kumite - Mlađi učenici - ekipno

1. KARATE KLUB KASTAV, Kastav
2. MLAĐI UČENICI EKIPNO BORBE 1, KK Grobničan
3. KRK CROATIA 1, KRK CROATIA
3. KRK CROATIA 2, KRK CROATIA

KUMITE-Mlađe učenice

Kumite - Mlađe učenice -28

1. AIDA TRSTENJAK, SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
2. JANA REDŽIĆ, OPATIJA
3. LANA ROGOVIĆ, OPATIJA
3. TARA TUBIĆ, Metal - Jurdani

Kumite - Mlađe učenice -32

1. ANTONIA JURLIN, DALMACIJA
2. NOELI KARLOVIĆ, Kastav
3. IRA ŠEKULJICA, KRK CROATIA
3. MAGDA JEDRIŠKO, Delnice

Kumite - Mlađe učenice -36

1. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
2. ELMA GUSIC, Gazija Mostar-Jablanica
3. MAJA VUKUŠIĆ, KRK CROATIA
3. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI

Kumite - Mlađe učenice +36

1. SARA TADEJ, KOSTRENA
2. ILDA KLEPO, Gazija Mostar-Jablanica
3. LARA USAINOVIĆ, AMFORA
3. NIKA NAIMAREVIĆ, AMFORA

KUMITE-Učenici

Kumite - Učenici -30

1. KARLO RAMLJAK, DRNIŠ
2. MATEJ GORIĆ, KK KIK
3. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA
3. DAMIAN BLAŽEVIĆ, Metal - Jurdani

Kumite - Učenici -34

1. NIKO DEPIKOLZVANE, KRK CROATIA
2. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH, KRK CROATIA
3. FRAN HOST, Kastav
3. GABRIJEL MATIJAŠIĆ, Koprivnica

Kumite - Učenici -38

1. KRISTIJAN FRANK, Hercegovina-Zagreb
2. VIGO NADAL BUWEDEN, KRK CROATIA
3. PAULO DELIĆ, KK Grobničan
3. KARLO KOKOTOVIĆ, KRK CROATIA

Kumite - Učenici -42

1. TONKO AVIANI, DALMACIJA
2. STIPE MIJATOVIĆ, DRNIŠ
3. MARIO VRANKOVIĆ, NO KACHI
3. DAVID MILINOVICH, OPATIJA

Kumite - Učenici -46

1. ANTON HOST, Kastav
2. KRISTIAN ZORIČIĆ, OPATIJA
3. MATEO ŠMOGOR, Kastav
3. NIKOLA ŠIŠKOV, KK Zanshin Split

Kumite - Učenici +46

1. LOVRO ŽIVKOVIĆ, KRK CROATIA
2. DOMINIK GECAN, KK KIK
3. MATEJ BAN, KRK CROATIA
3. BRUNO BRNJAKOVIĆ, KRK CROATIA

Kumite - Učenici - ekipno

1. KK KIK KRIŽ UČENICI EKIPNO, KK KIK
2. KARATE KLUB KASTAV, Kastav
3. UČENICI EKIPNO BORBE, KK Grobničan
3. KRK CROATIA 1, KRK CROATIA

KUMITE-Učenice

Kumite - Učenice -32

1. MIA RUDMAN, KRK CROATIA
2. IRA ŠEKULJICA, KRK CROATIA
3. DORA ŠVEGOVIĆ, Koprivnica
3. TEA SGARDELLI - LJATIFI, ZAMET

Kumite - Učenice -36

1. LANA BLAGUS, SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
2. MASA VIDMAR, KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
3. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
3. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI

Kumite - Učenice -40

1. PATRICIA OLIĆ, KRK CROATIA
2. ANAMARIJA JUKICA, DRNIŠ
3. GLORIA KALŠAN, SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE
3. JANA ČEBOHIN, OMEGA

Kumite - Učenice -44

1. MAJA BADANJAK, RIJEKA
2. LUCIJA LESICA, KRK CROATIA
3. DARJA ZORIĆ, Kastav
3. ZVJEZDANA SAVELJIĆ, KK Nexe

Kumite - Učenice +44

1. LORA MAGDIĆ, Karlovac 1969
2. PAOLA BITUNJAC, Karlovac 1969
3. VIKTORIJA BALJAK, KRK CROATIA
3. MIA ČAČKO, KK 10. DAN

Kumite - Učenice - ekipno

1. KRK CROATIA 2, KRK CROATIA
2. KK KARLOVAC 1969 UČENICE EKIPNO, Karlovac 1969
3. UČENICE EKIPNO BORBE, KK Grobničan
3. KK 10. DAN, KK 10. DAN

KUMITE-Mlađi kadeti

Kumite - Mlađi kadeti -36

1. NIKO MAROVIĆ, ĐURĐEVAC
2. KARLO RAMLJAK, DRNIŠ
3. NOAH MILETIĆ, Kastav
3. MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH, KRK CROATIA

Kumite - Mlađi kadeti -41

1. TARIK ŽIŽAK, RI CROATIA
2. PETAR ARSENIČ, POSTOJNA
3. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
3. TIMO VLAHEK, SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE

Kumite - Mlađi kadeti -45

1. ANTON HOST, Kastav
2. LUKA ŠIPIĆ, NO KACHI
3. LUKA BASAR, Karlovac 1969
3. NARDO VLADIĆ, ŠIBENIK

Kumite - Mlađi kadeti -48

1. IVANO KARIĆ, Slavonski Brod
2. NIKO PAVLIĆ, Karlovac 1969
3. DOMAGOJ KESAK, ĐURĐEVAC
3. ZORAN UZELAC, KK Zanshin Split

Kumite - Mlađi kadeti -52

1. FILIP ŽIVČIĆ, Hercegovina-Zagreb
2. LUKA STOŠIĆ, ŠIBENIK
3. FILIP CVETKO, KK KIK
3. BRUNO BRNJAKOVIĆ, KRK CROATIA

Kumite - Mlađi kadeti -57

1. LEO LAZAR, 9. ZMAJ RIJEKA
2. MAX FAJERBACH, Hercegovina-Zagreb
3. LEON PENDIĆ, VIKTORIJA
3. VITO MIHALJEVIĆ, Kastav

Kumite - Mlađi kadeti +57

1. VIKTOR FAGNJEN, RI CROATIA
2. PETAR BOSANČIĆ, KRK CROATIA
3. MATEO MARTINOVIĆ, OMEGA
3. ALEKSANDAR MALOBABIĆ, Karlovac 1969

Kumite - Mlađi kadeti - ekipno

1. RI CROATIA MLAĐI KADETI, RI CROATIA
2. HERCEGOVINA ZAGREB, Hercegovina-Zagreb
3. KK KARLOVAC 1969 MLAĐI KADETI EKIPNO, Karlovac 1969
3. KARATE KLUB KASTAV, Kastav

KUMITE-Mlađe kadetkinje

Kumite - Mlađe kadetkinje -40

1. DARIJA ŠNAJDER, Kastav
2. PATRICIA OLIĆ, KRK CROATIA
3. SARA ASENIČ, POSTOJNA
3. ELENA BADANJAK, RIJEKA

Kumite - Mlađe kadetkinje -45

1. EMA SGARDELLI, ZAMET
2. KATJA KNEŽEVIĆ, OPATIJA
3. DOROTEA MRAKOVČIĆ, Kastav
3. DARJA ZORIĆ, Kastav

Kumite - Mlađe kadetkinje -50

1. TIA MAMELEDŽIJA, TAD RIJEKA
2. ADRIANA ROSS, Kastav
3. EMA ŠTIVIĆ, SPORTSLIFE
3. TONKA MIJALJEVIC, KOSTRENA

Kumite - Mlađe kadetkinje -55

1. LANA ČOLIĆ, KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
2. ANAMARIA MARŠIĆ, PORTO TOLERO
3. ANA SUDAC, Karlovac 1969
3. LARA HODALIĆ, Koprivnica

Kumite - Mlađe kadetkinje +55

1. INGRID KOCANJER, Karlovac 1969
2. KLARA JEDRIŠKO, Delnice
3. GABRIELA BILIĆ, "Forum"
3. DORA SLAMEK, SAVEZ BORILAČKIH SPORTOVA MEĐIMURSKE ŽUPANIJE

Kumite - Mlađe kadetkinje - ekipno

1. KARATE KLUB KASTAV, Kastav
2. RIJEKA EKIPNO, RIJEKA
3. KK KARLOVAC 1969 MLAĐE KADETKINJE EKIPNO, Karlovac 1969

KUMITE-Kadeti

Kumite - Kadeti -52

1. NOA BELIĆ, KK "SENSEI" Pazin
2. KRISTIAN LAKIĆ, ZAMET
3. TARIK ŽIŽAK, RI CROATIA
3. NARDO VLADIĆ, ŠIBENIK

Kumite - Kadeti -57

1. LEO LAZAR, 9. ZMAJ RIJEKA
2. ALAN LEGOVIĆ, TINJAN
3. LUKA STOŠIĆ, ŠIBENIK
3. KARLO JURČEVIĆ, OMEGA

Kumite - Kadeti -63

1. ANDRO MOŠKUN, Karlovac 1969
2. ADRIAN RUŽIĆ, OMEGA
3. FRANO DROPULJIĆ, PORTO TOLERO
3. LEO MARKOVIĆ, Mladost

Kumite - Kadeti -70

1. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
2. BLAŽ GRIL, POSTOJNA
3. KARLO ZORIČIĆ, OPATIJA
3. JAKOV RUKAVINA, Mladost

Kumite - Kadeti +70

1. VIKTOR FAGNJEN, RI CROATIA
2. ALEKSANDAR MALOBABIĆ, Karlovac 1969
3. LEON GOLJAK, KK 10. DAN

Kumite - Kadeti -OPEN

1. JAKOV RUKAVINA, Mladost
2. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
3. ANTUN VUJEVIĆ, Mladost
3. LEO LAZAR, 9. ZMAJ RIJEKA

KUMITE-Kadetkinje

Kumite - Kadetkinje -47

1. TEA OSTOJIĆ, Kastav
2. TIA MAMELEDŽIJA, TAD RIJEKA
3. STELLA POLONIJO, KRK CROATIA
3. EMA ŠTIVIĆ, SPORTSLIFE

Kumite - Kadetkinje -54

1. NUŠA HABJAN, POSTOJNA
2. MIA KITAROVIĆ, ŠIBENIK
3. TONKA MIJALJEVIC, KOSTRENA
3. ANAMARIA MARŠIĆ, PORTO TOLERO

Kumite - Kadetkinje +54

1. PETRA NUIĆ, KK Zanshin Split
2. NIKA ČEBOHIN, OMEGA
3. LUCIA BATTAIA, ZAMET
3. MARINA MATOŠEVIĆ, Delta

Kumite - Kadetkinje -OPEN

1. TEA OSTOJIĆ, Kastav
2. ANAMARIA MARŠIĆ, PORTO TOLERO
3. MIA KITAROVIĆ, ŠIBENIK
3. KARLA STRAŽIČIĆ, PORTO TOLERO

KUMITE-Juniori

Kumite - Juniori -OPEN

1. FRAN PRIŽMIĆ, Mladost
2. MARK KMET, CBS PULA
3. FRAN PRPIĆ, SPORTSLIFE
3. RENATO REŠETAR, ZAMET

KUMITE-Juniorke

Kumite - Juniorke -OPEN

1. PETRA NUIĆ, KK Zanshin Split
2. TEA OSTOJIĆ, Kastav
3. GLORIJA OLIĆ, KRK CROATIA
3. NIKA ČEBOHIN, OMEGA

KUMITE-Seniori

Kumite - Seniori -OPEN

1. FRAN PRIŽMIĆ, Mladost
2. VIKTOR ČUBRIĆ, KRK CROATIA
3. MILOS DEJANOVIC, KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
3. BORNA PETROVIĆ, PORTO TOLERO

KUMITE-Seniorke

Kumite - Seniorke -OPEN

1. GLORIJA OLIĆ, KRK CROATIA
2. BRUNA CVITANOVIĆ, ŠIBENIK
3. MARTA DULIBIĆ, ŠIBENIK
3. LEA ŽUPAN, "Forum"