Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Dalmacija Open 2018 i Prvenstvo Dalmacije 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE - Mlađi seniori
KUMITE - Mlađe seniorke
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Ml. učenice
KATA TEAM-Učenice
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Juniorke -53 (L2)
Kumite - Juniorke -59 (L3)
Kumite - Juniorke +59 (L4)
Kumite - Juniorke -53 (L2)
440
IVA VUČIĆ (METKOVI)
72
0
MIA KITAROVIĆ (ŠI 1066)
440
0
IVA VUČIĆ (METKOVI)
335
ANAMARIA SKOKO (KKHZG)
436
0
LAURA KLEPICA (TIGAR.K)
346
0
NIKOLINA SOLDO (KKŠB)
386
PETRA ZELJKO (HR.DRAG)
440
0
IVA VUČIĆ (METKOVI)
335
0
ANAMARIA SKOKO (KKHZG)
346
0
NIKOLINA SOLDO (KKŠB)
386
0
PETRA ZELJKO (HR.DRAG)
335
0
ANAMARIA SKOKO (KKHZG)
386
0
PETRA ZELJKO (HR.DRAG)
346
NIKOLINA SOLDO (KKŠB)
Osvajači medalja
1. PETRA ZELJKO, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2. ANAMARIA SKOKO, Hercegovina-Zagreb
3. IVA VUČIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. NIKOLINA SOLDO, Široki Brijeg
Kumite - Juniorke -59 (L3)
63
0
BRUNA CVITANOVIĆ (ŠI 1066)
252
0
MARIJETA LUKŠIĆ (BBIOGRD)
Osvajači medalja
1. BRUNA CVITANOVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. MARIJETA LUKŠIĆ, "B"Biograd
3. ----
3. ----
Kumite - Juniorke +59 (L4)
155
0
STEFANI KREŠIĆ ("DO")
339
0
MARIJA KORDUŠIĆ (KKHZG)
68
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
155
0
STEFANI KREŠIĆ ("DO")
339
MARIJA KORDUŠIĆ (KKHZG)
320
KARLA STRAŽIČIĆ (PORTO)
139
DOMINA PAVLOVIĆ (JADRAN)
68
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
339
0
MARIJA KORDUŠIĆ (KKHZG)
320
0
KARLA STRAŽIČIĆ (PORTO)
139
0
DOMINA PAVLOVIĆ (JADRAN)
68
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
320
0
KARLA STRAŽIČIĆ (PORTO)
139
DOMINA PAVLOVIĆ (JADRAN)
Osvajači medalja
1. LUCIJA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. KARLA STRAŽIČIĆ, PORTO TOLERO
3. MARIJA KORDUŠIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. DOMINA PAVLOVIĆ, KK JADRAN