Odabrano natjecanje: DALMATINSKA KARATE LIGA - 4. kolo

NAČIN PRIKAZA
 
KUMITE (308)

Kumite - Cicibani -22

    CROATIA
  • 1. GAŠPAR ŽIVKOVIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 2. JOSIP STILINOVIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 3. OLIVER KRIŽANOVIĆ MIMICA - OKIT

Kumite - Cicibani -26 (PA1)

    CROATIA
  • 1. ANTONIO BABUN - OKIT
  • CROATIA
  • 2. BRUNO MARTINOVIĆ - KK "OSVIT"
  • CROATIA
  • 3. HORDIEI GRYSHYLO - OKIT
  • CROATIA
  • 4. MIRKO PERKOV STIPIČIN - OKIT
  • CROATIA
  • 5. ŠIME SKELIN - DRNIŠ

Kumite - Cicibani +26 (PA3)

    CROATIA
  • 1. DOMINIK ČUBRILO - OKIT
  • CROATIA
  • 2. JERE LUŠTICA - Velebit
  • CROATIA
  • 3. LUKA MUŠAN - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 4. NIKOLA CVITAN - OKIT
  • CROATIA
  • 5. NOA ADRIAN PERKOVIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 6. TOME OLIVARI - OKIT

Kumite - Cicibanke -22

    CROATIA
  • 1. ANA KATIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 2. TONINA MARIĆ - OKIT

Kumite - Cicibanke -26 (PA2)

    CROATIA
  • 1. HELENA CRNOGAĆA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. ISKRA GRGIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 3. JOSIPA OBRADOVIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 4. MARIJA MASTELIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 5. MIA MAKARIN - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Cicibanke +26 (PA4)

    CROATIA
  • 1. EVA MIHALJ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 2. GABRIJELA ŽUPANOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 3. IVA KRVAVICA - KNIN
  • CROATIA
  • 4. KARLA LACMANOVIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 5. KATA ROHAČ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 6. MERI ČIKEŠ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 7. MIA GRGURINOVIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 8. NAOMI KLARIN - OKIT

Kumite - Ml. učenici -26 (A1)

    CROATIA
  • 1. ALEM ADILI - OKIT
  • CROATIA
  • 2. DUJE PETKOVIĆ - Petrina
  • CROATIA
  • 3. JAKOV NIŽIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 4. ŠIME RAŠIN - OKIT

Kumite - Ml. učenici -30 (A2)

    CROATIA
  • 1. ANTE TEPIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. BEPO KRALJEVIĆ - OKIT
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. DOMAGOJ ČOVIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 4. IVAN KRSTIČEVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 5. IVANO PADOVAN - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 6. LUKA GRBAVAC - CROHERC
  • CROATIA
  • 7. MARKO BELJO - CROHERC
  • CROATIA
  • 8. MARTIN KRSTIČEVIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 9. MATEJ ŠEGO - CROHERC
  • CROATIA
  • 10. NEDJELJKO PRUSAC - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 11. PETAR KATIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 12. ŠIME LUŠA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 13. TOMA PERIĆ - OKIT

Kumite - Ml. učenici -34 (A3)

    CROATIA
  • 1. ANTE PALINIĆ - KK "OSVIT"
  • CROATIA
  • 2. DONAT MARČINA - Velebit
  • CROATIA
  • 3. GABRIJEL TURUDIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 4. JOSIP SKELIN - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 5. MARKO DUGANDŽIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 6. MARKO MIKELIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 7. PAOLO JERONČIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 8. ZDESLAV NAKIĆ-ALFIREVIĆ - DRNIŠ

Kumite - Ml. učenici -38 (A4)

    CROATIA
  • 1. JOSIP SKOČIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 2. LOVRO MIJATOVIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 3. NIKOLA KURTOVIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 4. TOME HENJAK - OKIT

Kumite - Ml. učenici +38 (A5)

    CROATIA
  • 1. DAVID BARBIR - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. DUJE DEMO - Velebit
  • CROATIA
  • 3. JOSIP KOVILIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 4. LUKA PULJIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 5. TONI BARBIR - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 6. VITO PERKOVIĆ - OKIT

Kumite - Ml. učenice -28 (B1)

    CROATIA
  • 1. DELARA PETRINŠAK - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. ELLEN KOVAČEV - OKIT
  • CROATIA
  • 3. EMA ČUBRIĆ - PIROVAC
  • CROATIA
  • 4. JOSIPA LOLIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 5. KLARA BAŠIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 6. MARTA GRGIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 7. MELANI MAJKIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. MIA ZOVKO - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 9. PETRA SVALINA - OKIT
  • CROATIA
  • 10. VITA VULIN - OKIT

Kumite - Ml. učenice -32 (B2)

    CROATIA
  • 1. ADRIANA ČAGALJ - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 2. IVANA MILIĆEVIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 3. KORINA DUNKIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 4. LILI KLARIN - OKIT
  • CROATIA
  • 5. MAJA ŠKULIĆ - Velebit
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. MARTA ČOLAK - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 7. NEA PISAC - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 8. NEA RADALJAC - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 9. RITA DUMANIĆ - DALMACIJA

Kumite - Ml. učenice -36 (B3)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. CHIARA KOLOBARIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 2. IVA TOLJ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 3. KARMEN REŠETAR - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 4. LEA DOŠEN - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 5. MIA IBRAHIMPAŠIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 6. MIA RENJE - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. MIA SESAR - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 8. NIKOLETA CVITAN - OKIT
  • CROATIA
  • 9. SARA JAKIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 10. TOMINA BABAC - OKIT

Kumite - Ml. učenice +36 (B4)

    CROATIA
  • 1. ANA KLARIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 2. ANĐELA RADALJAC - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 3. CVITA SUČIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 4. EMA OBRADOVIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 5. IVA LALIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 6. LARA JUDNIČ - Velebit
  • CROATIA
  • 7. MARCELA MIŠKIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 8. MIA AČIMOVIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 9. NIKA KRAVAR - OBI Kaštela
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. NIKOLINA LASIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. TEA CIGIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 12. UMA KOSOVIĆ - KK Galeb

Kumite - Učenici -30 (C1)

    CROATIA
  • 1. FRAN ŠIMIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 2. FRANKO BRUČIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 3. LOVRE LADIĆ - DALMACIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. MARKO BRKIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. VLADIMIR NALETILIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG

Kumite - Učenici -34 (C2)

    CROATIA
  • 1. FILIP GLAVIŠKIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 2. IVAN DUGANDŽIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 3. LUKA MANDIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 4. MATEJ RASPUDIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 5. NOAH KRIŽANOVIĆ MIMICA - OKIT
  • CROATIA
  • 6. PETAR VOLARIĆ - CROHERC

Kumite - Učenici -38 (C3)

    CROATIA
  • 1. FILIP PRUSAC - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 2. GABRIJEL JURIČEV - OKIT
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. IVAN NALETILIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. JOSIP ĆUŽIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 5. LEON GONČIN - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 6. LUKA BUDIMIR - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 7. NIKOLA FISTONIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 8. NIKOLA KRASIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 9. NIKOLA SOLDO - CROHERC
  • CROATIA
  • 10. TOMA MARIN - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 11. TONI LUKŠIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 12. VIGO JURIČEV-BARBIN - OKIT

Kumite - Učenici -42 (C4)

    CROATIA
  • 1. ANTEO OŽEGOVIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 2. IVANO DOŠEN - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 3. JOSIP DADIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. JOSIP SUNKO - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 5. NIKITA GRYSHYLO - OKIT
  • CROATIA
  • 6. PATRIK LEVAČIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 7. PERO DŽIDA - CROHERC
  • CROATIA
  • 8. ROKO ŽUPANOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 9. SEBASTIAN BAN - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 10. TOMA PEŠIĆ - DALMACIJA

Kumite - Učenici -46 (C5)

    CROATIA
  • 1. KARLO DRPIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 2. MARKO BULAT - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 3. NIKO RADOVČIĆ - KK "OSVIT"

Kumite - Učenici +46 (C6)

    CROATIA
  • 1. BLAŽ BEGIĆ - Velebit
  • CROATIA
  • 2. IVAN MARKOTIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 3. JOSIP ROHAČ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 4. MARKO MARKOVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 5. MATEO NINIĆ - KK "OSVIT"
  • CROATIA
  • 6. MIHAEL BLAŽEVIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 7. NOA MILAKOVIĆ - OKIT
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. PATRICK PAVLOVIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG

Kumite - Učenice -32 (D1)

    CROATIA
  • 1. ANA MARJANOVIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 2. ANA ZEKIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 3. BRUNA GUJINOVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 4. FRANKA STEGIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 5. GABRIJELA MILIĆEVIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 6. KARLA PERIŠA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 7. LAURA BEGONJA - Velebit
  • CROATIA
  • 8. MARIJA SOFIJA JURIČIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 9. MAŠA PERIŠIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 10. MIA KOVAČIĆ - DALMACIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. PETRA SESAR - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 12. SARA PAPONJA - CROHERC
  • CROATIA
  • 13. SARA POLJAK - OKIT

Kumite - Učenice -36 (D2)

    CROATIA
  • 1. CVITA PROTEGA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. JOSIPA MILIĆEVIĆ - CROHERC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. KATARINA ĆUŽE - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 4. MIHAELA GALEŠIĆ - Petrina
  • CROATIA
  • 5. TEODORA ANTIĆ - KK "OSVIT"

Kumite - Učenice -40 (D3)

    CROATIA
  • 1. DORIS KLEPO - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. EMA MUSA - CROHERC
  • CROATIA
  • 3. EVA KRASIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 4. GEA JURIŠIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 5. IVANA JURIČIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 6. LEONA PEHAR- TRIPALO - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 7. LORENA GLAMUZINA - CROHERC
  • CROATIA
  • 8. MARTA PRSKALO - CROHERC
  • CROATIA
  • 9. MATIJA JURKOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. PETRA KNEZOVIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG

Kumite - Učenice -44 (D4)

    CROATIA
  • 1. ALANI ODAK - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. ELENA RAIČ - CROHERC
  • CROATIA
  • 3. EVA VULIN - OKIT
  • CROATIA
  • 4. MARIJA MARTINAC - CROHERC
  • CROATIA
  • 5. MARTA BOGUT - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 6. MILA VEKIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 7. NIKA BUZOV - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 8. VERONIKA MARČINA - Velebit

Kumite - Učenice +44 (D5)

    CROATIA
  • 1. ANTEA MILJAK - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 2. ANTONIA LOZOVINA - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 3. ANTONIJA ODAK - CROHERC
  • CROATIA
  • 4. BRUNA GALIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 5. ELIN IANACHI ĆOPIČ - OKIT
  • CROATIA
  • 6. GABRIJELA GRUBELIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 7. MARIJA MARINOVIĆ - PORTO TOLERO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. MARTA KNEZOVIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 9. NALA ŠIŠKOV - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 10. NUŠA SPAHIJA - OKIT
  • CROATIA
  • 11. TONKA ŠIMIĆ - DALMACIJA-CEMENT

Kumite - Mlađi kadeti -36 (E1)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DAVID BARBARIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. GABRIJEL BOŠNJAK - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 3. JOSIP BULJAN - Velebit
  • CROATIA
  • 4. JURAJ ŠKENBER - ŠIBENIK

Kumite - Mlađi kadeti -41 (E2)

    CROATIA
  • 1. DALI MACANOVIĆ - Kakato
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MIHAEL BOŠNJAK - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 3. OLIVER JOVIĆ - PIROVAC
  • CROATIA
  • 4. ROKO NIKOLA GALEŠIĆ - Velebit

Kumite - Mlađi kadeti -45 (E3)

    CROATIA
  • 1. DAVID PAPONJA - CROHERC
  • CROATIA
  • 2. DOMAGOJ KLARIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 3. MATIJA SORIĆ - Petrina

Kumite - Mlađi kadeti -48 (E4)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DAVID SESAR - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 2. FILIP MATEJ VOLARIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 3. IVAN ŠKOKO - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. KRISTIJAN BARBARIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 5. PAVAO GRUBIŠA - DALMACIJA

Kumite - Mlađi kadeti -52 (E5)

    CROATIA
  • 1. ANTE KALEB - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. IVAN RONČEVIĆ - Velebit
  • CROATIA
  • 3. LOVRE ĐIDARA - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 4. MATO MIJATOVIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 5. MIRKO MATIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 6. ROKO ŠANTIĆ - DALMACIJA

Kumite - Mlađi kadeti -57 (E6)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DAVID IVANKOVIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 2. DOMAGOJ TVRDE - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 3. IVANO RUŽIĆ - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 4. MATE KARAMATIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 5. NEVENKO PEHAR - CROHERC
  • CROATIA
  • 6. NIKOLA KAČUNIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 7. PETAR BULJAN - CROHERC
  • CROATIA
  • 8. ROKO RONČEVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 9. ROKO RONČEVIĆ - Velebit
  • CROATIA
  • 10. ZORAN PLANINIĆ - CROHERC

Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)

    CROATIA
  • 1. DUJE ŽDERIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 2. FRANE FANTINA - PIROVAC
  • CROATIA
  • 3. IVANO BEADER - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. IVANO IVANKOVIC - CROHERC
  • CROATIA
  • 5. JOSIP ČUBRIĆ - PIROVAC
  • CROATIA
  • 6. JOSIP MATKOVIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 7. JURE MARASOVIĆ - Velebit
  • CROATIA
  • 8. MARKO GAĆE - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 9. PATRIK VUČIĆ - CROHERC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. STANKO ČOLAK - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 11. TONI VLAHOV - Velebit

Kumite - Mlađe kadetkinje -40 (F1)

    CROATIA
  • 1. ANTEA NIKOLIĆ - DALMACIJA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ANTONIJA KNEZOVIĆ - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 3. ELENA BEŠLIJA - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 4. FRANKA BLAIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 5. LORENA PROTEGA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 6. MAGDALENA SOLDO - CROHERC
  • CROATIA
  • 7. NIKOLINA TVRDE - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 8. NINA BAUS - PIROVAC
  • CROATIA
  • 9. SARA MAREVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 10. TARA VUDRAG - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (F2)

    CROATIA
  • 1. ANA MILIĆEVIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 2. ANTEA MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 3. DEA DRLJE - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. ELA ADŽAGA - OKIT
  • CROATIA
  • 5. ENI GOJANOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. LAURA BILAC - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG
  • CROATIA
  • 7. STELA BULIĆ - CROHERC

Kumite - Mlađe kadetkinje -50 (F3)

    CROATIA
  • 1. JELENA PIPUNIC - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. KARMELA KARAMATIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 3. KIARA GRUBELIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 4. MARE MILETA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 5. MIHAELA DILBER - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 6. PAOLA RANČIĆ - OBI Kaštela

Kumite - Mlađe kadetkinje -55 (F4)

    CROATIA
  • 1. KLARA LIVAJIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. LANA ŠUŠA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 3. MIA PAŠKALJ - KNIN
  • CROATIA
  • 4. NOA LOVRIĆ - OBI Kaštela

Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)

    CROATIA
  • 1. ANĐELA BRAICA - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. ANTEA BALIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 3. EMANUELA MILAKOVIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 4. HEYIZHEN ZHAO - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 5. IRIS KRIŽANOVIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 6. KARLA MIHALJEVIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 7. SARA ŠTRBIĆ - PORTO TOLERO

Kumite - Kadeti -52 (G1)

    CROATIA
  • 1. MATEJ CAR - KK Galeb

Kumite - Kadeti -57 (G2)

    CROATIA
  • 1. DANE JURIČIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 2. IVAN BARIČEVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 3. ROKO SMOJE - KK Galeb
  • CROATIA
  • 4. ROKO ŽARKO - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 5. ŽELJKO PERVAN - CROHERC

Kumite - Kadeti -63 (G3)

    CROATIA
  • 1. ANTE DŽAJA - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 2. ANTONIO BUHA - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 3. IVAN TARLE - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. MARKO RADIVOJEVIĆ - Kakato
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. TOMO SESAR - KARATE KLUB ŠIROKI, ŠIROKI BRIJEG

Kumite - Kadeti -70 (G4)

    CROATIA
  • 1. ANTE MIŠKOVIĆ - DALMACIJA-CEMENT
  • CROATIA
  • 2. LUKA DURBIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066

Kumite - Kadeti +70 (G5)

    CROATIA
  • 1. ANTE LEONTIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 2. ANTONIO BARIĆ - PIROVAC
  • CROATIA
  • 3. DUJE MIHALJEVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 4. MARINO BONAČIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 5. MARTIN MANDŽO - CROHERC
  • CROATIA
  • 6. ROKO ŽAPER - DALMACIJA

Kumite - Kadetkinje -47 (H1)

    CROATIA
  • 1. ANA PENTEK - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 2. ANJA POKRAJAC - KARATE KLUB METKOVIĆ

Kumite - Kadetkinje -54 (H2)

    CROATIA
  • 1. ANTONIA JURLIN - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. EMA GALOV - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 3. KLARA MARČINA - Velebit
  • CROATIA
  • 4. LUCA BAUS - PIROVAC
  • CROATIA
  • 5. LUCIJA BILIĆ - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 6. MAJA IVANČEV - OBI Kaštela

Kumite - Kadetkinje +54 (H3)

    CROATIA
  • 1. AURORA LUČIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 2. IVA LOVRIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 3. JASMINA MEVIĆ - PIROVAC
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA SLIPČEVIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 5. MARIJA COPIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 6. MARTA STOJIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 7. MIRTA LEMAC - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 8. STELA BILAVER - Velebit
KATA (133)

Kata - Cicibani (K1)

    CROATIA
  • 1. JERE LUŠTICA - Velebit
  • CROATIA
  • 2. JOSIP PANDŽA - ZRINSKI
  • CROATIA
  • 3. MIRKO PERKOV STIPIČIN - OKIT
  • CROATIA
  • 4. PATRIK DUJMOVIĆ - ZRINSKI

Kata - Cicibani 6,7 (9-7kyu) (P1)

    CROATIA
  • 1. BORNA ŽANIĆ - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 2. BRUNO MARTINOVIĆ - KK "OSVIT"
  • CROATIA
  • 3. FRANE BOBAN - DALMACIJA-CEMENT
  • CROATIA
  • 4. MARIN JAKIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 5. MATE BOBAN - DALMACIJA-CEMENT
  • CROATIA
  • 6. PETAR PUHALO - DALMACIJA-CEMENT
  • CROATIA
  • 7. ŠIME VOLAREVIĆ - KK Knez Domagoj Metković

Kata - Cicibanke (K2)

    CROATIA
  • 1. ANTEA KNEŽEVIĆ - Velebit
  • CROATIA
  • 2. KARLA DUJMOVIĆ - ZRINSKI
  • CROATIA
  • 3. KLARA SABLJIĆ - DALMACIJA-CEMENT
  • CROATIA
  • 4. NINA ZELJKO - ZRINSKI
  • CROATIA
  • 5. TOMISLAVA IVANDA - ŠIBENIK

Kata - Cicibanke 6,7 (9-7kyu) (P2)

    CROATIA
  • 1. EMA BUŽONJA - Velebit
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA REBAC - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 3. MIA BUNOZA - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 4. MIA PERIŠA - OKIT
  • CROATIA
  • 5. MIHAELA ZANZE - KK "OSVIT"
  • CROATIA
  • 6. SARA BRČIĆ - DALMACIJA-CEMENT
  • CROATIA
  • 7. SOFIA VRCAN PLAZA - OKIT
  • CROATIA
  • 8. TONINA MARIĆ - OKIT

Kata - Mlađi učenici (K3)

    CROATIA
  • 1. DUJE PETKOVIĆ - Petrina
  • CROATIA
  • 2. JAKOV BOSOTIN - OKIT
  • CROATIA
  • 3. JOSIP CRNOV - KK Galeb
  • CROATIA
  • 4. LOVRO MIJATOVIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 5. MAURICIO AGNIĆ - KK Galeb

Kata - Mlađi učenici - 9-8 Kyu (P3)

    CROATIA
  • 1. ANTE PALINIĆ - KK "OSVIT"
  • CROATIA
  • 2. BEPO KRALJEVIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 3. CHRISTIAN ČALJKUŠIĆ CANO - DALMACIJA-CEMENT
  • CROATIA
  • 4. FRANE BANJAN - DALMACIJA-CEMENT
  • CROATIA
  • 5. RAFAEL RADIĆ - ZRINSKI
  • CROATIA
  • 6. ŠIME VUICA - Petrina

Kata - Mlađi učenici - 7-6 Kyu (P5)

    CROATIA
  • 1. ADRIAN KOKAN - KK Galeb
  • CROATIA
  • 2. BORNA BELAMARIĆ - KK "OSVIT"
  • CROATIA
  • 3. DARIO SUČIĆ - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 4. KARLO BILOSNIĆ - Velebit
  • CROATIA
  • 5. MATEO RUŽIĆ - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 6. TONI PEDIĆ - Velebit

Kata - Mlađe učenice (K4)

    CROATIA
  • 1. IVA VUKMAN - PIROVAC
  • CROATIA
  • 2. LARA JUDNIČ - Velebit
  • CROATIA
  • 3. MAJA ŠKULIĆ - Velebit
  • CROATIA
  • 4. NIKA VUKMAN - PIROVAC
  • CROATIA
  • 5. NOELLE AGNIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 6. PETRA SVALINA - OKIT
  • CROATIA
  • 7. RAFAELLA ČUBRIĆ - PIROVAC

Kata - Mlađe Učenice - 7,8 Kyu (P4)

    CROATIA
  • 1. ANĐELA DEKOVIĆ - DALMACIJA-CEMENT
  • CROATIA
  • 2. BARBARA KROŠELJ - OKIT
  • CROATIA
  • 3. MARIELA SUNKO - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 4. MARIJETA ĆALETA-CAR - KK "OSVIT"
  • CROATIA
  • 5. MIA NINIĆ - KK "OSVIT"
  • CROATIA
  • 6. NATALIJA BILIŠKOV - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 7. TEA PERAGA - OBI Kaštela

Kata - Mlađe učenice - 9-8 Kyu (P6)

    CROATIA
  • 1. KLARA BAŠIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 2. MIA RENJE - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 3. MILA BULJAT - Velebit
  • CROATIA
  • 4. NOA MARASOVIĆ - Velebit
  • CROATIA
  • 5. NORA PALEKA - Velebit
  • CROATIA
  • 6. NUŠA UKIĆ - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 7. PETRA IVKIĆ - ZRINSKI

Kata - Učenici (K5)

    CROATIA
  • 1. FERDINAND LISICA - Petrina
  • CROATIA
  • 2. TOMA LISICA - Petrina

Kata - Učenici - 9-8 Kyu (P9)

    CROATIA
  • 1. GABRIJEL SIKIRIĆ - Petrina
  • CROATIA
  • 2. JAKOV BUŽONJA - Velebit
  • CROATIA
  • 3. KREŠIMIR BREULJ - Velebit
  • CROATIA
  • 4. NIKO ROGIĆ - Velebit

Kata - Učenici - 7-5 Kyu (P11)

    CROATIA
  • 1. GABRIJEL JURIČEV - OKIT
  • CROATIA
  • 2. LOVRE VUČAK - KK "OSVIT"
  • CROATIA
  • 3. MATEO NINIĆ - KK "OSVIT"
  • CROATIA
  • 4. NIKO RADOVČIĆ - KK "OSVIT"
  • CROATIA
  • 5. ROKO ŽUPANOVIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 6. VITO KARABAN - Petrina

Kata - Učenice (K6)

    CROATIA
  • 1. FANI KARABATIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 2. MARTA BJELICA - Kakato
  • CROATIA
  • 3. MIHAELA GALEŠIĆ - Petrina
  • CROATIA
  • 4. NOEMI KUNCE - Petrina
  • CROATIA
  • 5. TENA SVALINA - OKIT
  • CROATIA
  • 6. TONKA ŠIMIĆ - DALMACIJA-CEMENT

Kata - Učenice - 9-8 Kyu (P10)

    CROATIA
  • 1. BEATA KUNCE - Petrina
  • CROATIA
  • 2. ELENA ŠIMIĆ TANFARA - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 3. GRETA LUKIĆ - Petrina
  • CROATIA
  • 4. LAURA BEGONJA - Velebit
  • CROATIA
  • 5. NOA HAI-ČUPIĆ - Kakato

Kata - Učenice - 7-5 Kyu (P12)

    CROATIA
  • 1. LARA FUZUL - Petrina
  • CROATIA
  • 2. LILI MARKULIN - Velebit
  • CROATIA
  • 3. MARTA RONČEVIĆ - Velebit
  • CROATIA
  • 4. MATEA ČAGALJ - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 5. NICOLE PETKOVIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 6. TEODORA ANTIĆ - KK "OSVIT"

Kata - Mlađi kadeti (K7)

    CROATIA
  • 1. BORNA BILUŠ - OKIT
  • CROATIA
  • 2. DALI MACANOVIĆ - Kakato
  • CROATIA
  • 3. FILIP ŠARLIJA - Velebit
  • CROATIA
  • 4. IVAN RONČEVIĆ - Velebit
  • CROATIA
  • 5. JURAJ ŠKENBER - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 6. LEO MACANOVIĆ - Kakato
  • CROATIA
  • 7. MATEJ MIJOLOVIĆ - Velebit
  • CROATIA
  • 8. MATO MIJATOVIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 9. NIKO KNEŽEVIĆ - Velebit
  • CROATIA
  • 10. ROKO RONČEVIĆ - Velebit
  • CROATIA
  • 11. ROKO NIKOLA GALEŠIĆ - Velebit
  • CROATIA
  • 12. TONI VLAHOV - Velebit

Kata - Mlađe kadetkinje (K8)

    CROATIA
  • 1. ANTEA KNEZOVIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 2. ASIA VLAŠIĆ - Kakato
  • CROATIA
  • 3. ELENA BEŠLIJA - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 4. EVA MIRKOV - Petrina
  • CROATIA
  • 5. FANI ZDRILIĆ - Petrina
  • CROATIA
  • 6. GABRIELA GOSPIĆ - Velebit
  • CROATIA
  • 7. LUCIJA JAKOVLJEVIĆ - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 8. NATALI VUICA - Petrina
  • CROATIA
  • 9. PETRA KRAPIĆ - Velebit

Kata - Kadeti (K9)

    CROATIA
  • 1. GABRIJEL DELIJA - Petrina
  • CROATIA
  • 2. LUKAS BAČIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 3. MARKO RADIVOJEVIĆ - Kakato
  • CROATIA
  • 4. PAŠKO LAĆA - Velebit

Kata - Kadetkinje (K10)

    CROATIA
  • 1. ANA PENTEK - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 2. LANA SORIĆ - Petrina
  • CROATIA
  • 3. LEA BUŽONJA - Velebit
  • CROATIA
  • 4. LEA ŠOLIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 5. LORA BALJKAS - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 6. LUCIJA BILIĆ - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 7. LUCIJA FUZUL - Petrina
  • CROATIA
  • 8. MARE MEŠTROV - OKIT
  • CROATIA
  • 9. MIRTA LEMAC - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 10. NIKA LJUBIĆ - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 11. ZARA HADŽOVIĆ - Kakato

KATA - Seniori

    CROATIA
  • 1. ANTE MUSIĆ - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
  • CROATIA
  • 2. DAVID ZORIČIĆ - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 3. ŠIME BOBIĆ - Velebit
  • CROATIA
  • 4. ŠIME JURANOV - Velebit

KATA - Seniorke

    CROATIA
  • 1. ARNELA OVČINA - Kakato
  • CROATIA
  • 2. BRUNA BARANIĆ - ŠIBENIK
KATA DISABLED COMPETITORS (2)

KDC - Intelektualne poteškoće (M) - MKAD

    CROATIA
  • 1. MATEJ BLAĆE - KK "OSVIT"

KDC - Intelektualne poteškoće (Ž) - MKAD

KDC - Invalidi - Kata Juniori

    CROATIA
  • 1. ANTONIO ŠARŠANSKI - KARATE KLUB ŠIBENIK 1066