Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Dalmatinska karate liga
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
KATA TIM
KATA DISABLED COMPETITORS
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
KATA-Cicibani
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
SEBASTIAN BAN
DALMACIJA
CIC-M-9-7kyu (P1)
3
3
0
0
0
2.
IVAN KRVAVICA
TIGAR KNIN
CIC-M-9-7kyu (P1), CIC-M (K1)
3
2
0
0
0
3.
JAKOV ZOVKO
KK Knez Domagoj Metković
CIC-M-9-7kyu (P1)
3
2
0
0
0
4.
NIKO JAKIĆ
KK Knez Domagoj Metković
CIC-M-9-7kyu (P1)
3
2
0
0
0
5.
TOMA MEŠTROVIĆ
DALMACIJA
CIC-M-9-7kyu (P1)
3
2
0
0
0
6.
JOSIP ROHAČ
PORTO TOLERO
CIC-M-9-7kyu (P1)
3
1
0
0
0
7.
JAKOV MATELJAK
KK Knez Domagoj Metković
CIC-M-9-7kyu (P1)
2
0
0
0
0
8.
DENI OSTOJIĆ
PORTO TOLERO
CIC-M-9-7kyu (P1)
1
0
0
0
0
9.
FRAN ŠIMIĆ
KK SOKOL
CIC-M (K1)
1
0
0
0
0
10.
LOVRO MIJATOVIĆ
KK SOKOL
CIC-M (K1)
1
0
0
0
0
11.
ROKO KATIĆ
PORTO TOLERO
CIC-M-9-7kyu (P1)
1
0
0
0
0
KATA-Cicibanke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
GEA JURIŠIĆ
PORTO TOLERO
CIC-Ž-9-7kyu (P2)
3
3
0
0
0
2.
MARTA BJELICA
Kakato
CIC-Ž (K2)
2
2
0
0
0
3.
DORA RAKUŠIĆ
PORTO TOLERO
CIC-Ž-9-7kyu (P2)
2
1
0
0
0
4.
EMA OBRADOVIĆ
PORTO TOLERO
CIC-Ž-9-7kyu (P2)
2
1
0
0
0
5.
GABRIJELA BEBIĆ
KK Knez Domagoj Metković
CIC-Ž (K2)
2
1
0
0
0
6.
TONKA SIMIC
DALMACIJA-CEMENT
CIC-Ž-9-7kyu (P2)
2
0
0
0
0
7.
ASJA ČELAR
ŠIBENIK
CIC-Ž-9-7kyu (P2)
1
0
0
0
0
8.
BRUNA GALIĆ
PORTO TOLERO
CIC-Ž (K2)
1
0
0
0
0
9.
GABRIJELA BUKOVAC
KK Knez Domagoj Metković
CIC-Ž (K2)
1
0
0
0
0
KATA-Mlađi učenici
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ROKO BAKOTA
KK Galeb
MUČ-M-98KYU (P3)
4
4
0
0
0
2.
DALI MACANOVIĆ
Kakato
MUČ-M (K3)
2
2
0
0
0
3.
JURAJ ŠKEMBER
ŠIBENIK
MUČ-M-76KYU (P5)
2
2
0
0
0
4.
GABRIEL DELIJA
Karate Klub Petrina
MUČ-M-98KYU (P3)
3
2
0
0
0
5.
ROKO PERAK
KARATE KLUB METKOVIĆ
MUČ-M-98KYU (P3)
3
2
0
0
0
6.
STIPAN PLEĆAŠ
KK Knez Domagoj Metković
MUČ-M-98KYU (P3)
3
2
0
0
0
7.
ANTONIO MIKULIĆ
Kakato
MUČ-M (K3)
2
1
0
0
0
8.
LOVRE DRAŠKOVIĆ
DALMACIJA-CEMENT
MUČ-M (K3)
2
1
0
0
0
9.
STANKO GNJEČ
KK Knez Domagoj Metković
MUČ-M-76KYU (P5)
2
1
0
0
0
10.
TONĆI LADIĆ
DALMACIJA
MUČ-M-98KYU (P3)
3
1
0
0
0
11.
DANIJEL MILKOVIĆ
DALMACIJA
MUČ-M-98KYU (P3)
2
0
0
0
0
12.
MARKO MARKOVIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
MUČ-M-98KYU (P3)
2
0
0
0
0
13.
DINO ANTIĆ
DALMACIJA-CEMENT
MUČ-M-76KYU (P5)
1
0
0
0
0
14.
JOSIP MATKOVIĆ
DALMACIJA
MUČ-M-76KYU (P5)
1
0
0
0
0
15.
LEON BUDIMIR
ŠIBENIK
MUČ-M (K3)
1
0
0
0
0
16.
MIHAEL JOSIP JELIČIĆ
DALMACIJA
MUČ-M (K3)
1
0
0
0
0
17.
NIKO RUSTAN
PORTO TOLERO
MUČ-M-98KYU (P3)
1
0
0
0
0
18.
TINO JOVIĆ
DALMACIJA
MUČ-M-98KYU (P3)
1
0
0
0
0
KATA-Mlađe učenice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ANTEA KNEZOVIĆ
KK Galeb
MUČ-Ž-98KYU (P6)
4
4
0
0
0
2.
MARTINA BUBIĆ
KK Galeb
MUČ-Ž-78KYU (P4)
4
4
0
0
0
3.
ANTONIJA BURAZER
ŠIBENIK
MUČ-Ž (K4)
2
2
0
0
0
4.
ALANI ODAK
DALMACIJA
MUČ-Ž-78KYU (P4)
4
3
0
0
0
5.
ANA DESPALATOVIĆ
DALMACIJA
MUČ-Ž-78KYU (P4)
4
3
0
0
0
6.
MARINA BUBIĆ
KK Galeb
MUČ-Ž-98KYU (P6)
4
3
0
0
0
7.
NOA ANTUNOVIĆ
KK Knez Domagoj Metković
MUČ-Ž-78KYU (P4)
4
3
0
0
0
8.
GRETA LUKIĆ
Karate Klub Petrina
MUČ-Ž-98KYU (P6)
3
2
0
0
0
9.
NATALI VUICA
Karate Klub Petrina
MUČ-Ž-98KYU (P6)
3
2
0
0
0
10.
ČOLOVIĆ JULIJANA
KK Knez Domagoj Metković
MUČ-Ž-78KYU (P4)
4
2
0
0
0
11.
ČOLOVIĆ TEONA
KK Knez Domagoj Metković
MUČ-Ž-78KYU (P4)
2
1
0
0
0
12.
LARA PROTRKA
ŠIBENIK
MUČ-Ž-98KYU (P6)
2
1
0
0
0
13.
LUCIJA BEBIĆ
KK Knez Domagoj Metković
MUČ-Ž-78KYU (P4)
2
1
0
0
0
14.
TARA ČELAR
ŠIBENIK
MUČ-Ž (K4)
2
1
0
0
0
15.
EVA MARIJA BEČIĆ
DALMACIJA
MUČ-Ž-98KYU (P6)
3
1
0
0
0
16.
LARA FUZUL
Karate Klub Petrina
MUČ-Ž-98KYU (P6)
3
1
0
0
0
17.
LEONA RALEVIĆ
DALMACIJA
MUČ-Ž-78KYU (P4)
3
1
0
0
0
18.
LUCA MASLAĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
MUČ-Ž-78KYU (P4)
3
1
0
0
0
19.
ĐENI IVANKOVIĆ
DALMACIJA
MUČ-Ž-98KYU (P6)
2
0
0
0
0
20.
EVA MIRKOV
Karate Klub Petrina
MUČ-Ž-98KYU (P6)
2
0
0
0
0
21.
PETRA MAČUKET
KARATE KLUB METKOVIĆ
MUČ-Ž-78KYU (P4)
2
0
0
0
0
22.
ANITA GRGIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
MUČ-Ž (K4)
1
0
0
0
0
23.
ANTONIJA PLEĆAŠ
KK Knez Domagoj Metković
MUČ-Ž-78KYU (P4)
1
0
0
0
0
24.
EVA KONĐA
DALMACIJA
MUČ-Ž (K4)
1
0
0
0
0
25.
KATJA BULUM
KK Knez Domagoj Metković
MUČ-Ž-78KYU (P4)
1
0
0
0
0
26.
LEA DOMINIKOVIĆ
KK Knez Domagoj Metković
MUČ-Ž-98KYU (P6)
1
0
0
0
0
27.
LUCIJA ROMIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
MUČ-Ž-78KYU (P4)
1
0
0
0
0
28.
MIA ČULIĆ
DALMACIJA
MUČ-Ž-78KYU (P4)
1
0
0
0
0
29.
NORA BARBIR
PORTO TOLERO
MUČ-Ž-98KYU (P6)
1
0
0
0
0
30.
PETRA IVANKOVIĆ
KK Knez Domagoj Metković
MUČ-Ž-78KYU (P4)
1
0
0
0
0
31.
SARA MAREVIĆ
KARATE KLUB METKOVIĆ
MUČ-Ž-78KYU (P4)
1
0
0
0
0
KATA-Učenici
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
DINO LUKIĆ
Karate Klub Petrina
UČ-M-98KYU (P9)
2
2
0
0
0
2.
IVAN ĆOSIĆ
KK SOKOL
UČ-M-75KYU (P11)
2
2
0
0
0
3.
MARKO RADIVOJEVIĆ
Kakato
UČ-M (K5)
2
2
0
0
0
4.
ANDRIJA LUKAČ
Velebit
UČ-M-98KYU (P9)
2
1
0
0
0
5.
MATO MIJATOVIĆ
KK SOKOL
UČ-M (K5)
2
1
0
0
0
6.
ŠIMUN RAMADŽA
ŠIBENIK
UČ-M-75KYU (P11)
2
1
0
0
0
7.
ANTE GRIZELJ
ŠIBENIK
UČ-M-75KYU (P11)
1
0
0
0
0
8.
IVAN TARLE
DALMACIJA
UČ-M (K5)
1
0
0
0
0
9.
LUKAS BAČIĆ
KK Galeb
UČ-M (K5)
1
0
0
0
0
10.
MATIJA SORIĆ
Karate Klub Petrina
UČ-M-98KYU (P9)
1
0
0
0
0
11.
STIPAN ROGULJIĆ
DALMACIJA
UČ-M-75KYU (P11)
1
0
0
0
0
12.
TONI VLAHOV
Velebit
UČ-M-98KYU (P9)
1
0
0
0
0
KATA-Učenice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ANA PENTEK
ŠIBENIK
UČ-Ž-75KYU (P12)
3
3
0
0
0
2.
EMA MATIĆ
ŠIBENIK
UČ-Ž-98KYU (P10)
3
3
0
0
0
3.
NEA MATIČEVIĆ
Kakato
UČ-Ž (K6)
2
2
0
0
0
4.
FANI ZDRILIĆ
Karate Klub Petrina
UČ-Ž-98KYU (P10)
3
2
0
0
0
5.
KARMEN KRALJEVIĆ
KK Knez Domagoj Metković
UČ-Ž-75KYU (P12)
3
2
0
0
0
6.
MARTA ĆERLEK
KARATE KLUB METKOVIĆ
UČ-Ž-75KYU (P12)
3
2
0
0
0
7.
MIRTA LEMAC
ŠIBENIK
UČ-Ž-75KYU (P12)
3
2
0
0
0
8.
ASIA VLAŠIĆ
Kakato
UČ-Ž (K6)
2
1
0
0
0
9.
DALILA MEHULIĆ
ŠIBENIK
UČ-Ž-98KYU (P10)
2
1
0
0
0
10.
LUCIJA FUZUL
Karate Klub Petrina
UČ-Ž-98KYU (P10)
2
1
0
0
0
11.
SARA POLAŠEK
DALMACIJA
UČ-Ž (K6)
2
1
0
0
0
12.
JOSIPA ČAGALJ
DALMACIJA
UČ-Ž-98KYU (P10)
2
0
0
0
0
13.
KLARA PLAZIBAT
KK SOKOL
UČ-Ž-75KYU (P12)
2
0
0
0
0
14.
NIKOLETA POPOVIĆ
Kakato
UČ-Ž-75KYU (P12)
2
0
0
0
0
15.
ADRIANA MAROVIĆ
DALMACIJA
UČ-Ž-75KYU (P12)
1
0
0
0
0
16.
ALEKSANDRA VUKANOVIĆ
Kakato
UČ-Ž-75KYU (P12)
1
0
0
0
0
17.
LUCIJA BILIĆ
ŠIBENIK
UČ-Ž (K6)
1
0
0
0
0
18.
NAOMI IVANKOVIĆ
DALMACIJA
UČ-Ž-98KYU (P10)
1
0
0
0
0
19.
VENERA BRALIĆ
DALMACIJA
UČ-Ž-98KYU (P10)
1
0
0
0
0
20.
ZARA HADŽOVIĆ
Kakato
UČ-Ž (K6)
1
0
0
0
0
KATA-Mlađi kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
IAN ANIĆ
Karate Dojo Brač
MKAD-M (K7)
2
2
0
0
0
2.
TONI MILOVAC
Velebit
MKAD-M-75kyu (P15)
2
2
0
0
0
3.
JERE DUPLANČIĆ
DALMACIJA
MKAD-M-98kyu (P13)
1
1
0
0
0
4.
IVAN VOLAREVIĆ
KK Knez Domagoj Metković
MKAD-M-75kyu (P15)
2
1
0
0
0
5.
ANDRIJA PERIBONIO
DALMACIJA
MKAD-M (K7)
1
0
0
0
0
6.
ANTE KUSTURA
DALMACIJA
MKAD-M-75kyu (P15)
1
0
0
0
0
7.
DUJE RAMADŽA
ŠIBENIK
MKAD-M-98kyu (P13)
1
0
0
0
0
8.
LOVRE DESPALATOVIĆ
DALMACIJA
MKAD-M (K7)
1
0
0
0
0
9.
MATE ROGULJIĆ
DALMACIJA
MKAD-M-75kyu (P15)
1
0
0
0
0
KATA-Mlađe kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LEA ŠOLIĆ
KK Galeb
MKAD-Ž-75kyu (P16)
2
2
0
0
0
2.
MARTA SIMIC
DALMACIJA-CEMENT
MKAD-Ž-98kyu (P14)
2
2
0
0
0
3.
TONIA ŠKULIĆ
Velebit
MKAD-Ž (K8)
2
2
0
0
0
4.
CVITA BURAZER
ŠIBENIK
MKAD-Ž (K8)
1
0
0
0
0
5.
JOSIPA VUICA
Karate Klub Petrina
MKAD-Ž-75kyu (P16)
1
0
0
0
0
6.
KATARINA SUSMELJ
DALMACIJA-CEMENT
MKAD-Ž-98kyu (P14)
1
0
0
0
0
7.
LANA SORIĆ
Karate Klub Petrina
MKAD-Ž-98kyu (P14)
1
0
0
0
0
8.
MIHAELA BEŠLIĆ
KK Galeb
MKAD-Ž (K8)
1
0
0
0
0
9.
SARA MEŠTROVIĆ
DALMACIJA
MKAD-Ž-75kyu (P16)
1
0
0
0
0
KATA-Kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
IVANA ILIĆ
KK Knez Domagoj Metković
KAD-Ž (K10)
2
2
0
0
0
2.
NICOL LOVRIĆ
Karate Dojo Brač
KAD-Ž (K10)
2
1
0
0
0
3.
NIKOLINA FERENČAK
Karate Klub Petrina
KAD-Ž (K10)
2
1
0
0
0
4.
ANTEA JEŽINA
ŠIBENIK
KAD-Ž (K10)
1
0
0
0
0
5.
LANA SERDAREVIĆ
DALMACIJA
KAD-Ž (K10)
1
0
0
0
0