Odabrano natjecanje: Krk cup 2021.

NAČIN PRIKAZA
 
KUMITE (147)

Kumite -Dječaci (2013/14) -23

    CROATIA
  • 1. HARIS IBRAHIMOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. MIHAEL MAĆEŠIĆ - TAD RIJEKA

Kumite -Dječaci (2013/14) -26

    CROATIA
  • 1. ANTE OGREBIĆ - Karate Akademija Osijek
  • CROATIA
  • 2. JONA KNEŽEVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 3. STJEPAN NEKIĆ - Delta

Kumite -Dječaci (2013/14) -29

    CROATIA
  • 1. TONI ČUPIĆ - Karate Akademija Osijek
  • CROATIA
  • 2. VID HERCLIK - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR

Kumite -Dječaci (2013/14) -32

    CROATIA
  • 1. BARTOL PERKOVIĆ - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 2. FRANO SUČEVIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 3. STJEPAN HEĐI - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR

Kumite -Dječaci (2013/14) -35

Kumite -Dječaci (2013/14) +35

    CROATIA
  • 1. ADRIAN BADURINA - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. LUKA MESIĆ - Karate Akademija Osijek
  • CROATIA
  • 3. MIHAEL ŠTAJCER - Tigar Sisak

Kumite -Djevojčice (2013/14) -24

Kumite -Djevojčice (2013/14) -27

Kumite -Djevojčice (2013/14) -30

    CROATIA
  • 1. KARMEN ŠAJATOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA FERČIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 3. VANJA ČUĆEK - STUDENT
  • CROATIA
  • 4. VITA PRANJIĆ - Delta

Kumite -Djevojčice (2013/14) -33

Kumite -Djevojčice (2013/14) -36

Kumite -Djevojčice(2013/14) +36

Kumite -Dječaci (2011/12) -26

Kumite -Dječaci (2011/12) -29

Kumite -Dječaci (2011/12) -32

    CROATIA
  • 1. ANDREI DOLIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 2. ARIJAN BROZOVIĆ - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 3. DAVID DUŽIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 4. PETAR PUŠKARIĆ - FINIDA (POREČ)

Kumite -Dječaci (2011/12) -35

Kumite -Dječaci (2011/12) -38

    CROATIA
  • 1. ANTE ŽURA - TRNJE
  • CROATIA
  • 2. LOVRE GOSPIĆ - STUDENT
  • CROATIA
  • 3. LUKA PETAK - IVANEC
  • CROATIA
  • 4. VITO ŽUPAN - TRNJE

Kumite -Dječaci (2011/12) -41

    CROATIA
  • 1. BORNA DUVNJAK - KOSTRENA
  • CROATIA
  • 2. EMIN HUSKIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 3. KRISTIAN RUBEŠA - RIJEKA

Kumite -Dječaci (2011/12) -44

    CROATIA
  • 1. IVANO FRIDRIH - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 2. NOA HUSIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR

Kumite -Dječaci (2011/12) +44

Kumite -Djevojčice (2011/12) -28

    CROATIA
  • 1. GABI SKITARELIĆ - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 2. INES MIHAJLOVIĆ - TRNJE
  • CROATIA
  • 3. MATEA KOKELJ - TRNJE
  • CROATIA
  • 4. NINA KINCL - TRNJE
  • CROATIA
  • 5. SARA STOJAKOVIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 6. ZLATA MIHOLJEK - TRNJE

Kumite -Djevojčice (2011/12) -31

    CROATIA
  • 1. IRIJA ČEKO - TAD RIJEKA
  • CROATIA
  • 2. MAJDA LOVRANIĆ - Tigar Sisak

Kumite -Djevojčice (2011/12) -34

    CROATIA
  • 1. ROZA JELČIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 2. VITA KAJTNA - STUDENT

Kumite -Djevojčice (2011/12) -37

    CROATIA
  • 1. LUCIJA RAFAJ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. VITA JOVANIĆ - TUŠKANAC

Kumite -Djevojčice (2011/12) -40

    CROATIA
  • 1. KAJA PAULA HRGA - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 2. LOTA MARINIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 3. RAVEN MARIĆ - Delta

Kumite -Djevojčice (2011/12) -43

    CROATIA
  • 1. KARMEN SUČIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 2. TENA VURUŠIĆ - GLOBUS Čakovec

Kumite -Djevojčice (2011/12) +43

    CROATIA
  • 1. LANA KIŠ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 2. SARA MEMIĆ - ZAMET

Kumite -Dječaci (2009/10) -35

    CROATIA
  • 1. ELIAS JOSIP RUDMAN - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. PATRICK BLAŽEVIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 3. SVEN LESKOVAR - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 4. TINO PANIĆ - GLOBUS Čakovec

Kumite -Dječaci (2009/10) -38

    CROATIA
  • 1. GABRIEL ŠIMEK - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 2. VITO HULINA - VELIKA GORICA

Kumite -Dječaci (2009/10) -41

    CROATIA
  • 1. JAVOR BACH - Velebit
  • CROATIA
  • 2. MARIN VUĐAN - IVANEC
  • CROATIA
  • 3. PETAR KREŠIMIR KRMPOTIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 4. TOMISLAV ČORDAŠEV - Karlovac 1969

Kumite -Dječaci (2009/10) -44

    CROATIA
  • 1. DAVID BERMANEC - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 2. DAVID KOVAČIĆ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 3. IVAN BABIĆ - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 4. JAN CANJAR - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 5. LEON SVAT - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 6. LUKA MIHAJLOVIĆ - TRNJE
  • CROATIA
  • 7. LUKA ZVONAR - LOTOS ZAGREB
  • CROATIA
  • 8. PETAR VUKOVIĆ - TAD RIJEKA

Kumite -Dječaci (2009/10) -47

Kumite -Dječaci (2009/10) -50

    CROATIA
  • 1. ANTONIO ĐEKA - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 2. ELDIN HUSKIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 3. IVAN RONČEVIĆ - Velebit
  • CROATIA
  • 4. IVAN ŠKULIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. IVAN ZELJKO - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 6. ROKO RONČEVIĆ - Velebit

Kumite -Dječaci (2009/10) -53

    CROATIA
  • 1. AMAR DŽEBO - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. KRISTIAN PRENKAJ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 3. MATEO BRIŠKI - Karlovac 1969

Kumite -Dječaci (2009/10) -56

    CROATIA
  • 1. RAFAEL MAKS SOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. TONI VLAHOV - Velebit

Kumite -Dječaci (2009/10) +56

    CROATIA
  • 1. DOMINIK MARIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 2. ERVIN ŠOLTIĆ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 3. GABRIJEL PERIŠIĆ - DRNIŠ

Kumite -Djevojčice (2009/10) -34

    CROATIA
  • 1. BRUNA BRIŠKI - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 2. EVA PAOLA RAMAJA - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 3. MIA ČUNČIĆ - VELIKA GORICA

Kumite -Djevojčice (2009/10) -37

    CROATIA
  • 1. LOLA KURTAGIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 2. MAJA VUKELIĆ - TUŠKANAC

Kumite -Djevojčice (2009/10) -40

    CROATIA
  • 1. HELENA OROZ - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 2. MARA GUSIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 3. MARTA BUKARICA - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 4. MATEA PARMAKOVIĆ - Delta
  • CROATIA
  • 5. ZARA VALDGONI - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR

Kumite -Djevojčice (2009/10) -43

    CROATIA
  • 1. AURORA BARBALIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. LARA JOVANIĆ - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 3. TAMARA BAČIĆ - BUSHIDO

Kumite -Djevojčice (2009/10) -46

    CROATIA
  • 1. MILA VOLARIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. TEODORA BLAŽEKOVIĆ - TUŠKANAC

Kumite -Djevojčice (2009/10) -49

    CROATIA
  • 1. LANA KREŠIĆ - RI CROATIA
  • CROATIA
  • 2. PAULINA MAGDALENIĆ - GLOBUS Čakovec
  • CROATIA
  • 3. PETRA KOVAČ - TRNJE
  • CROATIA
  • 4. TEA BUINAC - Tigar Sisak

Kumite -Djevojčice (2009/10) -52

Kumite -Djevojčice (2009/10) +52

    CROATIA
  • 1. ANA MARIE BARUKČIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 2. JANA ŽUGČIĆ - STUDENT
  • CROATIA
  • 3. PETRA BOBINAC - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 4. SOFIA LOJIĆ - KRK CROATIA

Kumite -Dječaci (2007/08) -42

Kumite -Dječaci (2007/08) -46

    CROATIA
  • 1. MATIJA BOŽIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. RIAN DUŠAN - FINIDA (POREČ)

Kumite -Dječaci (2007/08) -50

    CROATIA
  • 1. HRVOJE ŠULEK - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • CROATIA
  • 2. IVAN BARIČEVIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 3. IVANO PENEZIĆ - LOTOS ZAGREB
  • CROATIA
  • 4. JAN MIRENIĆ - VELIKA GORICA

Kumite -Dječaci (2007/08) -54

    CROATIA
  • 1. FRAN PETRINOVIĆ - TUŠKANAC
  • CROATIA
  • 2. FRANKO VALENTIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 3. LEON BURŠIĆ - Kastav
  • CROATIA
  • 4. NOEL JEROMIĆ - VELIKA GORICA

Kumite -Dječaci (2007/08) -58

    CROATIA
  • 1. LEON PUZIĆ - TRNJE
  • CROATIA
  • 2. MATEJ ČARAKOVAC - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 3. NIKOLA HUZJAK - VELIKA GORICA

Kumite -Dječaci (2007/08) -62

Kumite -Dječaci (2007/08) -66

Kumite -Dječaci (2007/08) +66

Kumite -Djevojčice (2007/08) -41

    CROATIA
  • 1. DOROTEA STOJAKOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 2. MARTA BUKARICA - BUSHIDO

Kumite -Djevojčice (2007/08) -45

    CROATIA
  • 1. ANA KARADŽA - RI CROATIA
  • CROATIA
  • 2. ENA DŽEBO - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 3. FIONA KNEŽEVIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 4. NIKA MIROSAVLJEVIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 5. TAMARA BAČIĆ - BUSHIDO
  • CROATIA
  • 6. TIA SMOLČIĆ - TUŠKANAC

Kumite -Djevojčice (2007/08) -49

    CROATIA
  • 1. HELENA ČULO - TRNJE
  • CROATIA
  • 2. LANA ROGOVIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA GALIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 4. MAGDALENA STIPIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 5. MATEA KORDIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 6. MIA MARIA RUDMAN - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 7. PETRA ČABRIJAN - Delta
  • CROATIA
  • 8. TONJA ZRNIĆ - STUDENT

Kumite -Djevojčice (2007/08) -53

    CROATIA
  • 1. JANA REDŽIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 2. NADIA IBRAHIMOVIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 3. ZARA BURNIĆ - KRK CROATIA

Kumite -Djevojčice (2007/08) -57

    CROATIA
  • 1. ELA COLARIĆ - IVANEC
  • CROATIA
  • 2. KATARINA SKENDEROVIĆ - STUDENT
  • CROATIA
  • 3. KATJA BRAICA - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA NOVALIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR

Kumite -Djevojčice (2007/08) -61

    CROATIA
  • 1. EMA FILKOVIĆ - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 2. LANA PAVLAKOVIĆ - IVANEC
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA ŠEGAVIĆ - Karlovac 1969
  • CROATIA
  • 4. MAJA VUKUŠIĆ - KRK CROATIA
  • CROATIA
  • 5. PATRICIA LJOLJIĆ - TUŠKANAC

Kumite -Djevojčice (2007/08) +61

    CROATIA
  • 1. KALA FERENČINA - VELIKA GORICA
  • CROATIA
  • 2. LANA PAVLAKOVIĆ - IVANEC
KATA (74)

Kata - Dječaci (2015)

Kata - Dječaci (2014)

    CROATIA
  • 1. DAVID HERENDA - Velebit
  • CROATIA
  • 2. MATEJ JULARIĆ - Tigar Sisak

Kata - Dječaci (2013)

    CROATIA
  • 1. JAKOV HERENDA - Velebit
  • CROATIA
  • 2. LUKA BABIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 3. MARKO BEREND - Tigar Sisak

Kata - Dječaci (2012)

    CROATIA
  • 1. LUKA FINEK - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 2. MATEJ KRULJAC - Mladost
  • CROATIA
  • 3. NIKO ČOPIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 4. NIKO KURTI - TRNJE
  • CROATIA
  • 5. PETAR PUŠKARIĆ - FINIDA (POREČ)

Kata - Dječaci (2011)

    CROATIA
  • 1. DAVID VUČAK - Kastav
  • CROATIA
  • 2. ERIK IVIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 3. EUGEN TOMAJ - Mladost
  • CROATIA
  • 4. FRANKO PETOJEVIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 5. JAKOV KOŽAR - Mladost
  • CROATIA
  • 6. LEAN ŠOLAJA - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 7. MARKO MIKECIN - Mladost
  • CROATIA
  • 8. MATEO ĆAVAR - TRNJE
  • CROATIA
  • 9. STJEPAN ČOIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR

Kata - Dječaci (2010)

    CROATIA
  • 1. GRGA MATKOVIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 2. JAN ČOLIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 3. LEAN ŠOLAJA - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 4. LJAVDRIM ZEĆIRI - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 5. MATEJ PAPARIĆ - RAB-ENPI

Kata - Dječaci (2009)

    CROATIA
  • 1. ANDREJ IVIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 2. DAVID MAKAR - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 3. DUJE KAC - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 4. LOVRO PERESTEGI - TRNJE

Kata - Dječaci (2008)

    CROATIA
  • 1. ALEXANDER ŽIGO - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 2. DAVID MAKAR - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 3. GABRIEL ANĐELIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 4. IVANO TOMIČIĆ - RAB-ENPI

Kata - Dječaci (2007)

    CROATIA
  • 1. IVANO TOMIČIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 2. RIAN DUŠAN - FINIDA (POREČ)

Kata - Djevojčice (2015)

    CROATIA
  • 1. JULIA NEKIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 2. PAOLA PUŠKARIĆ - FINIDA (POREČ)

Kata - Djevojčice (2014)

    CROATIA
  • 1. MARTA ČOIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 2. TENA MAKAR - Tigar Sisak

Kata - Djevojčice (2013)

    CROATIA
  • 1. DINA RADOŠEVIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 2. SARA KANJIR - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 3. SARA ŠKOFIĆ - FINIDA (POREČ)

Kata - Djevojčice (2012)

    CROATIA
  • 1. ANĐELA NEKIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 2. DORA PAIĆ - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 3. KALA PUTAK - "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
  • CROATIA
  • 4. LANA LACMANOVIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 5. NIA ČULINA - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 6. SARA MEMIĆ - ZAMET

Kata - Djevojčice (2011)

    CROATIA
  • 1. LANA BASARIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 2. LANA LACMANOVIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 3. LENA RENIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 4. MAJA MARENIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 5. ROZA NEKIĆ - Tigar Sisak

Kata - Djevojčice (2010)

    CROATIA
  • 1. ANASTASIA DUMIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 2. CINTYA RADOVAN - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 3. DORA VALENTIĆ - Mladost
  • CROATIA
  • 4. EVA PAOLA RAMAJA - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 5. LANA FLEKAČ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 6. NIKA ŠPOLJARIĆ - Mladost

Kata - Djevojčice (2009)

    CROATIA
  • 1. HANA MILOJICA - Kastav
  • CROATIA
  • 2. KATE RADOVIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 3. LEA DUMIČIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA LONČAR - TRNJE
  • CROATIA
  • 5. MINELA MAKAREVIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 6. MIRELA MAKAREVIĆ - ZAMET
  • CROATIA
  • 7. TALIJA ČOLAK - OMEGA
  • CROATIA
  • 8. VANESA BARIĆ - Mladost

Kata - Djevojčice (2008)

    CROATIA
  • 1. EMRA SUBAŠIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 2. JURJA PERVAN - OMEGA
  • CROATIA
  • 3. KATE RADOVIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA MIKECIN - Mladost

Kata - Djevojčice (2007)

    CROATIA
  • 1. ANA DRUŽINEC - OMEGA
  • CROATIA
  • 2. NELA SMILJANIĆ - Tigar Sisak
  • CROATIA
  • 3. NINA ARIZANOVIĆ - FINIDA (POREČ)
  • CROATIA
  • 4. VANJA ŠABIĆ - Tigar Sisak