Odabrano natjecanje: Kup Jadrana 2019.

NAČIN PRIKAZA
 
KUMITE (374)

Kumite - Cicibani -26

    CROATIA
  • 1. IVAN KRVAVICA - TIGAR KNIN
  • CROATIA
  • 2. KARLO PLAZIBAT - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 3. LOVRE KURAN - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 4. NOAH KRIŽANOVIĆ MIMICA - OKIT

Kumite - Cicibani +26

    CROATIA
  • 1. LOVRE VUČAK - Osvit 1971
  • CROATIA
  • 2. NOA MILAKOVIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 3. VICKO KUKOČ - KK Zanshin Split

Kumite - Cicibanke -26

    CROATIA
  • 1. KAJA PAOLA HRGA - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 2. KARMEN SUČIĆ - DRNIŠ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. KATJA PAVKOVIĆ - Široki Brijeg
  • CROATIA
  • 4. ROZA MARKOVIĆ - KK SOKOL

Kumite - Cicibanke +26

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. EJLA HELAC - KBV GRBAVICA
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA ČVELJO - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 3. NALA ŠIŠKOV - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 4. NATALI BAJAN - OKIT

Kumite - Ml. učenici -26 (A1)

    CROATIA
  • 1. BORNA KASALO - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 2. DEAN KNEŽIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 3. DUJE TOPIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. LOVRO ŠPADINA - OKIT
  • CROATIA
  • 5. MARKO VATAVUK - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 6. TONI STRUNJE - OKIT

Kumite - Ml. učenici -30 (A2)

    CROATIA
  • 1. DAVID PAPONJA - CROHERC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DAVID SESAR - KK ŠIROKI, Široki Brijeg
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. EMIR KARIC - KBV GRBAVICA
  • CROATIA
  • 4. FILIP PERIŠA - Vinkovci
  • CROATIA
  • 5. FILIP VLAIĆ - DRNIŠ
  • MONTENEGRO
  • 6. IGOR BRNADA - Shotokan tim
  • CROATIA
  • 7. KRISTIAN BOŽIĆ-BRNIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 8. LAZAR STOJIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 9. LOVRE ROGULJA - Zvonimir Zadar
  • CROATIA
  • 10. PETAR ILIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • MONTENEGRO
  • 11. RADOVAN ĐUROVIĆ - Shotokan tim
  • CROATIA
  • 12. ZORAN PLANINIĆ - CROHERC

Kumite - Ml. učenici -34 (A3)

    CROATIA
  • 1. ANĐELO JOSIP DUGANDŽIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 2. ANTE RADOŠ - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 3. ERIK BLAGOJEVIĆ - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 4. FILIP PERIŠA - Vinkovci
  • CROATIA
  • 5. FRANKO JANJIĆ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • CROATIA
  • 6. IVANO BEADER - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 7. KRISTIJAN BARBARIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 8. MIRKO MATIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 9. MISLAV ILIČIĆ - Vinkovci
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. NIDAL HELAC - KBV GRBAVICA
  • CROATIA
  • 11. NIKO MARJANOVIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 12. PATRIK TOMIĆ - "B"Biograd
  • CROATIA
  • 13. TINO TORIĆ - Zvonimir Zadar
  • CROATIA
  • 14. VAL ŠIMIČIĆ - Zvonimir Zadar
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 15. VIKTOR KVESIĆ - Široki Brijeg

Kumite - Ml. učenici -38 (A4)

    MONTENEGRO
  • 1. ALEKSA VLAOVIĆ - Shotokan tim
  • CROATIA
  • 2. DOMAGOJ TVRDE - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 3. GAL GRGAS-TUCILO - Osvit 1971
  • CROATIA
  • 4. IVANO ŠIMIČIĆ - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 5. MATEJ KLJUSURIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 6. MISLAV ILIČIĆ - Vinkovci
  • CROATIA
  • 7. TINO ŠARIĆ - Zvonimir Zadar

Kumite - Ml. učenici +38 (A5)

    CROATIA
  • 1. ANDRIJA HRGA - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 2. DUJE RAVLIĆ - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 3. DUJE ŽDERIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 4. FILIP HRŠAK - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • CROATIA
  • 5. ILIJA SUČIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 6. IVANO IVANKOVIC - CROHERC
  • CROATIA
  • 7. JOSIP ČUBRIĆ - OKIT
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. JUNUZ PRGUDA - Student Mostar
  • CROATIA
  • 9. JURE ILIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 10. LOVRE DRAŠKOVIĆ - DALMACIJA-CEMENT
  • MONTENEGRO
  • 11. NEMANJA GECAJ - Shotokan tim
  • CROATIA
  • 12. NEVENKO PEHAR - CROHERC
  • CROATIA
  • 13. PATRIK VUČIĆ - CROHERC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 14. VALENTINO SLIŠKOVIĆ - Široki Brijeg

Kumite - Ml. učenice -28 (B1)

    CROATIA
  • 1. AMARIS JELIČIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 2. ANTONIJA HERCEG - KNIN
  • CROATIA
  • 3. DORIS KLEPO - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. DOROTEA KOMŠIĆ KNEŽEVIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 5. ELA ADŽAGA - OKIT
  • CROATIA
  • 6. FRANKA MIĆIN - OKIT
  • CROATIA
  • 7. JELENA LAZAREVIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 8. LUCIJA LOJIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 9. MARIJA TOKIĆ - Zvonimir Zadar
  • CROATIA
  • 10. NIKOLINA TVRDE - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 11. SARA TUCAKOVIĆ - KNIN
  • CROATIA
  • 12. TEODORA ANTIĆ - Osvit 1971

Kumite - Ml. učenice -32 (B2)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANTONIJA KNEZOVIĆ - KK ŠIROKI, Široki Brijeg
  • CROATIA
  • 2. ERIKA VASILJ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 3. JELENA PIPUNIC - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. KLARA LIVAJIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 5. MARČELINA KUVAČIĆ - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 6. MIA PAŠKALJ - KNIN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. NEJLA HELAC - KBV GRBAVICA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. PETRA LOVRIĆ - KK ŠIROKI, Široki Brijeg

Kumite - Ml. učenice -36 (B3)

    CROATIA
  • 1. ELIN IANACHI ĆOPIČ - OKIT
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. IVA MARIĆ - Široki Brijeg
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. IVANA ČAMBER - KK Posušje
  • CROATIA
  • 4. KATARINA GULAM - OKIT
  • CROATIA
  • 5. MARIJA MAGDALENA STOJIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 6. TARA JUKIČ - OKIT
  • CROATIA
  • 7. UNA FLEKOVIĆ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC

Kumite - Ml. učenice +36 (B4)

    CROATIA
  • 1. IVA PULJIĆ - CROHERC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. IVA MARIJA PAVKOVIĆ - Široki Brijeg
  • CROATIA
  • 3. JOSIPA BEGIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. KLARA LOVRIĆ - Široki Brijeg
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. MARIJA IVANKOVIĆ - Široki Brijeg
  • CROATIA
  • 6. MARTA MIKELIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 7. SARA ŠTRBIĆ - PORTO TOLERO

Kumite - Učenici -30 (C1)

    CROATIA
  • 1. DAVID PAPONJA - CROHERC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DAVID SESAR - KK ŠIROKI, Široki Brijeg
  • CROATIA
  • 3. IVAN JURIĆ - Vinkovci
  • CROATIA
  • 4. MARKO SURIĆ - Zvonimir Zadar
  • CROATIA
  • 5. MIHAEL VASILJ - CROHERC

Kumite - Učenici -34 (C2)

    CROATIA
  • 1. BARTUL PAPIĆ - Zvonimir Zadar
  • CROATIA
  • 2. DAVID PETRINA - CROHERC
  • CROATIA
  • 3. FILIP GELJIĆ - Vinkovci
  • CROATIA
  • 4. FRANKO JANJIĆ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • CROATIA
  • 5. IVAN BARIČEVIĆ - DRNIŠ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. MATEJ ĆORLUKA - GRUDE
  • CROATIA
  • 7. MATO MIJATOVIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 8. MIHAEL EBERHART - KNIN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. TOMO SESAR - KK ŠIROKI, Široki Brijeg

Kumite - Učenici -38 (C3)

    CROATIA
  • 1. ANDRIJA MRĐEN - "B"Biograd
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ANTE ZOVKO - KK ŠIROKI, Široki Brijeg
  • CROATIA
  • 3. DOMINIK KLEPO - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 4. FILIP GELJIĆ - Vinkovci
  • CROATIA
  • 5. MARKO RADIVOJEVIĆ - Kakato
  • CROATIA
  • 6. MATEJ KLJUSURIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 7. NIKO VICKOV - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 8. NOA BAJAN - OKIT
  • CROATIA
  • 9. RAFAEL BOŽIĆ - Zvonimir Zadar
  • CROATIA
  • 10. ŽELJKO PERVAN - CROHERC

Kumite - Učenici -42 (C4)

    CROATIA
  • 1. ANTE BEVANDA - CROHERC
  • CROATIA
  • 2. DANE JURIČIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 3. DENIS TOSUNI - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 4. IVAN TOKIĆ - Zvonimir Zadar
  • CROATIA
  • 5. MARKO ŠIMURINA - Zvonimir Zadar
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. MISLAV ČOVIĆ - KK ŠIROKI, Široki Brijeg
  • CROATIA
  • 7. NIKOLA VUKMAN - OKIT
  • CROATIA
  • 8. ROKO ŽARKO - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 9. TOMISLAV SENKIĆ - CROHERC

Kumite - Učenici -46 (C5)

    CROATIA
  • 1. BRANIMIR PAPIĆ - Zvonimir Zadar
  • CROATIA
  • 2. DINO SULJE - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 3. DUJE MIHALJEVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 4. FRANJO JURIČIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 5. IVO BOKAN - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 6. JAKOV KURTOVIĆ - Zvonimir Zadar
  • CROATIA
  • 7. JOSIP ŽUŽUL - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 8. MARTIN MANDŽO - CROHERC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. MATEJ ZELJKO - Široki Brijeg
  • CROATIA
  • 10. STIPE VLASTELICA - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 11. TONI GULAM - OKIT

Kumite - Učenici +46 (C6)

    CROATIA
  • 1. ANTE MIŠKOVIĆ - DALMACIJA-CEMENT
  • CROATIA
  • 2. BRUNO MIJATOVIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 3. JOSIP OBRADOVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 4. JURE VICKOV - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 5. MARINO BONAČIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 6. MIRO ČEPO - KNIN
  • CROATIA
  • 7. ROKO ŠAPONJA - Zvonimir Zadar
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. TOMO KOLOBARIĆ - KK ŠIROKI, Široki Brijeg
  • MONTENEGRO
  • 9. VANJA VUJNOVIĆ - Shotokan tim

Kumite - Učenice -32 (D1)

    CROATIA
  • 1. ANTONIJA HERCEG - KNIN
  • CROATIA
  • 2. ANJA POKRAJAC - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 3. GABRIELA BUBALO - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 4. KLARA LIVAJIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 5. MARIJETA SELAK - CROHERC
  • CROATIA
  • 6. MIA PAŠKALJ - KNIN
  • CROATIA
  • 7. SARA TUCAKOVIĆ - KNIN
  • CROATIA
  • 8. VANESSA ČIMBUR - KNIN

Kumite - Učenice -36 (D2)

    CROATIA
  • 1. ANA MARTINOVIĆ - KNIN
  • CROATIA
  • 2. EMA GALOV - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. EMMA BUHOVAC - KK ŠIROKI, Široki Brijeg
  • CROATIA
  • 4. IVA LOVRIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 5. KARMEN ŠURIJA - OKIT
  • CROATIA
  • 6. LANA MACURA - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 7. LANA PLAZIBAT - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 8. LAURA BEBIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 9. LUCIJA PLEĆAS ( Z ) - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 10. MARIJA PINJUH - CROHERC
  • CROATIA
  • 11. MARIJA TUCAKOVIĆ - KNIN
  • CROATIA
  • 12. NORA JUKIĆ - OKIT

Kumite - Učenice -40 (D3)

    CROATIA
  • 1. ANTONIA JURLIN - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. EMANUELA STOJIĆ - CROHERC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. GORDANA GALIĆ - Široki Brijeg
  • CROATIA
  • 4. ILIJANA NAKIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 5. IVONA ŽABIĆ - KNIN
  • CROATIA
  • 6. KATJA JERKOVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. LAURA ZELENIKA - Široki Brijeg
  • CROATIA
  • 8. MARTA STOJIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 9. NEA MATIČEVIĆ - Kakato
  • CROATIA
  • 10. NERA GRLJUŠIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 11. SARA ŠTRBIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 12. TAMARA ČURČIĆ - KK Zanshin Split

Kumite - Učenice -44 (D4)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ELENA MARIĆ - Široki Brijeg
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. LEA REZO - KK Posušje
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA MARTINOVIĆ - Vinkovci
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA PLEĆAŠ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 5. ZARA HADŽOVIĆ - Kakato

Kumite - Učenice +44 (D5)

    CROATIA
  • 1. ANA TERIHAJ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 2. DORA GALOV - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 3. EMANUELA MILAKOVIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 4. JOVANA ĐEKANOVIĆ - TIGAR KNIN
  • CROATIA
  • 5. KORINA VRANDEČIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 6. LUCIJA MARTINOVIĆ - Vinkovci
  • CROATIA
  • 7. SARA TADEJ - KOSTRENA

Kumite - Mlađi kadeti -36 (E1)

    CROATIA
  • 1. IVAN BARIČEVIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 2. MATE ŠARAVANJA - CROHERC
  • CROATIA
  • 3. MIHAEL EBERHART - KNIN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. TOMO SESAR - KK ŠIROKI, Široki Brijeg

Kumite - Mlađi kadeti -41 (E2)

    CROATIA
  • 1. GABRIJEL BARBARIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 2. GABRIJEL BOLIĆ - "B"Biograd
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. IVAN LUCIJAN SABLJIĆ - GRUDE
  • CROATIA
  • 4. LUKA DROPULJIĆ - PORTO TOLERO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. PETAR GLAVAŠ - KK ŠIROKI, Široki Brijeg
  • CROATIA
  • 6. ROKO CIRNSKI - SAMOBOR
  • MONTENEGRO
  • 7. SERGEJ CIMBALJEVIĆ - Shotokan tim

Kumite - Mlađi kadeti -45 (E3)

    CROATIA
  • 1. ANDRIJA VASILJ - CROHERC
  • CROATIA
  • 2. BORNA ŠUNJIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 3. CHRIS MALČEC - Virovitica
  • CROATIA
  • 4. DUJE MIHALJEVIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. MARKO BARBARIĆ - GRUDE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. MATEJ MARIĆ - GRUDE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. MATEJ SESAR - KK ŠIROKI, Široki Brijeg

Kumite - Mlađi kadeti -48 (E4)

    CROATIA
  • 1. ANTONIO MARIĆ - ZRINSKI
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ANTONIO-DAVID MARKIĆ - KK ŠIROKI, Široki Brijeg
  • CROATIA
  • 3. JOSIP SLAVIČEK - Vinkovci
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. MARIN LEKO - GRUDE

Kumite - Mlađi kadeti -52 (E5)

    CROATIA
  • 1. JAKOV MRĐEN - "B"Biograd
  • CROATIA
  • 2. JOSIP SLAVIČEK - Vinkovci
  • CROATIA
  • 3. PETAR GLAVAŠ - CROHERC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. PETAR ŠAKOTA - Široki Brijeg
  • CROATIA
  • 5. SILVIO KAVELJ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 6. STIPE MIJATOVIĆ - DRNIŠ

Kumite - Mlađi kadeti -57 (E6)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANTONIO MILOŠ - GRUDE
  • CROATIA
  • 2. IVAN GARAJ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • CROATIA
  • 3. JOSIP ŠIMOVIĆ - CROHERC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. LUKA LEKO - GRUDE
  • MONTENEGRO
  • 5. LUKA TOMANOVIĆ - Shotokan tim
  • CROATIA
  • 6. MARKO STRUNJE - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 7. MATEO OŽEGOVIĆ - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 8. PATRIK ADŽAGA - OKIT
  • CROATIA
  • 9. PATRIK JEDNAR - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 10. TONKO AVIANI - DALMACIJA

Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)

    CROATIA
  • 1. ADAM ILIĆ - TIGAR KNIN
  • CROATIA
  • 2. BRUNO BAKOTA - KK Galeb
  • CROATIA
  • 3. DANIJEL KARACIC - CROHERC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. DOMAGOJ SESAR - KK ŠIROKI, Široki Brijeg
  • CROATIA
  • 5. DUJE THEO SAVIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 6. FABIO BOŽIĆ - Zvonimir Zadar
  • CROATIA
  • 7. KARLO MARITNOVIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 8. LEON BUHIĆ - OKIT
  • CROATIA
  • 9. LUKA RADIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 10. MATKO ZELENIKA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • CROATIA
  • 11. NIKO BURČUL - Velebit
  • CROATIA
  • 12. ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 13. TONI ČUTURA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • CROATIA
  • 14. VID KRALJ RADULOVIĆ - SAMOBOR

Kumite - Mlađe kadetkinje -40 (F1)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. BARBARA KOLOBARIĆ - KK ŠIROKI, Široki Brijeg
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MARIJA LEKO - GRUDE
  • CROATIA
  • 3. MARIJA TUCAKOVIĆ - KNIN
  • CROATIA
  • 4. MIA FAUKOVIĆ - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 5. MIA MUSA - CROHERC
  • CROATIA
  • 6. NIKA BEŠLIJA - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 7. PATRICIJA PRGA - CROHERC
  • CROATIA
  • 8. PETRA BANDIĆ - ZRINSKI
  • CROATIA
  • 9. TONKA BERIŠA - KK JADRAN

Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (F2)

    CROATIA
  • 1. ANETA JOVIĆ - "B"Biograd
  • CROATIA
  • 2. BORJA ŠUTIĆ - PORTO TOLERO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. LAMIJA GLIBANOVIC - KBV GRBAVICA
  • CROATIA
  • 4. MANDIĆ MARIJA - ZRINSKI
  • CROATIA
  • 5. MARTA RIBIČIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 6. MARTINA GLAMUZINA - CROHERC
  • CROATIA
  • 7. MIA PEJDO - CROHERC

Kumite - Mlađe kadetkinje -50 (F3)

    CROATIA
  • 1. IVA LASIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 2. KARLA PEZIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • MONTENEGRO
  • 3. LEA MARIĆ - Shotokan tim
  • CROATIA
  • 4. MONIKA MARTINOVIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 5. NIKOL SEVEREC - SAMOBOR
  • CROATIA
  • 6. SARA TADEJ - KOSTRENA
  • CROATIA
  • 7. SASHA IANACHI ĆOPIĆ - OKIT

Kumite - Mlađe kadetkinje -55 (F4)

    CROATIA
  • 1. ANA TERIHAJ - SAMOBOR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ANĐELA ČULJAK - GRUDE
  • CROATIA
  • 3. GORANA ĐEKANOVIĆ - TIGAR KNIN
  • CROATIA
  • 4. HELENA WILLHEIM - KOSTRENA
  • CROATIA
  • 5. IVANA RADOŠ - KK Zanshin Split

Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)

    CROATIA
  • 1. ANA BEBIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 2. DENEA FRANIĆ RADIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 3. GITA PELICARIĆ - "B"Biograd
  • CROATIA
  • 4. JAKICA SELAK - CROHERC
  • CROATIA
  • 5. LAURA ĆULUM - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 6. LUCIJA UTOVAC - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. MARIJA ČULJAK - GRUDE
  • CROATIA
  • 8. MARJETA TENŽERA - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 9. NINA ELPEZA - DALMACIJA

Kumite - Kadeti -52 (G1)

    CROATIA
  • 1. ANDRIJA VASILJ - CROHERC
  • CROATIA
  • 2. BRUNO ŠUTIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. DRAGO MARIĆ - GRUDE
  • CROATIA
  • 4. JOSIP SLAVIČEK - Vinkovci
  • CROATIA
  • 5. MIHAEL VESELČIĆ - Vinkovci
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. NIKOLA MISIR - GRUDE
  • CROATIA
  • 7. STIPE MIJATOVIĆ - DRNIŠ

Kumite - Kadeti -57 (G2)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. MARKO MARIĆ - GRUDE
  • CROATIA
  • 2. MARKO STRUNJE - DRNIŠ
  • CROATIA
  • 3. MATEO MITROVIĆ - "B"Biograd
  • CROATIA
  • 4. ROKO GRADAC - PORTO TOLERO

Kumite - Kadeti -63 (G3)

    CROATIA
  • 1. IVAN MATIJEVIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 2. IVAN NIKO PRUSINA - CROHERC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. KARLO LEKO - GRUDE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. MARKO BOBAN - GRUDE

Kumite - Kadeti -70 (G4)

    CROATIA
  • 1. LUKA KVESIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MILJENKO SABLJIĆ - GRUDE

Kumite - Kadeti +70 (G5)

    CROATIA
  • 1. JOSIP JURJEVIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 2. LUKA MILJKOVIĆ SKELIN - TIGAR KNIN

Kumite - Kadetkinje -47 (H1)

    CROATIA
  • 1. BORJA ŠUTIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 2. GABRIELA MARTINOVIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 3. NIKA BEŠLIJA - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 4. PATRICIJA PRGA - CROHERC
  • CROATIA
  • 5. PETRA KLJUSURIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 6. RUŽICA HRKAĆ - Hercegovina-Zagreb

Kumite - Kadetkinje -54 (H2)

    CROATIA
  • 1. BRUNA ĆORIĆ - ZRINSKI
  • CROATIA
  • 2. DORA REZIĆ - ZRINSKI
  • CROATIA
  • 3. DRAGANA ĐEKANOVIĆ - TIGAR KNIN
  • CROATIA
  • 4. ENA GROZDIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 5. KATJA KNEŽEVIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 6. LARA JOVANOVIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 7. LOLITA LANA IVAKOVIĆ - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 8. MARINA ŠTRBIĆ - PORTO TOLERO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. MIHAELA BARBARIĆ - GRUDE
  • CROATIA
  • 10. NIKOLINA RAGUŽ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC

Kumite - Kadetkinje +54 (H3)

    CROATIA
  • 1. ANA REŠETAR - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 2. ANA SINKOVIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 3. ANAMARIA MARŠIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 4. ANTONELA ANĐELIĆ - HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  • CROATIA
  • 5. BARBARA GRGIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 6. DOMINA BABIĆ - KK JADRAN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. IVA HERCEG - GRUDE
  • CROATIA
  • 8. KLARA IVANKOVIĆ - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 9. LANA LOZOVINA - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 10. LAURA KLEPICA - TIGAR KNIN
  • CROATIA
  • 11. TINA GRKOVIĆ - OBI Kaštela

Kumite - Juniori -55 (J1)

    CROATIA
  • 1. MATEO MITROVIĆ - "B"Biograd

Kumite - Juniori -61 (J2)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. IMAD GLIBANOVIC - KBV GRBAVICA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. IMRAN POZDER - KBV GRBAVICA

Kumite - Juniori -68 (J3)

Kumite - Juniori -76 (J4)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALIJA GLAMOČ - Student Mostar
  • CROATIA
  • 2. PETAR BOROVAC - KARATE KLUB METKOVIĆ

Kumite - Juniori +76 (J5)

    CROATIA
  • 1. ANTE IVAKOVIĆ - OBI Kaštela
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DAVID ČULJAK - GRUDE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MARIN PETROVIĆ - GRUDE
  • CROATIA
  • 4. ŠIME MILJKOVIĆ SKELIN - TIGAR KNIN

Kumite - Juniorke -48 (L1)

    CROATIA
  • 1. GABRIELA MARTINOVIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 2. RUŽICA HRKAĆ - Hercegovina-Zagreb

Kumite - Juniorke -53 (L2)

    CROATIA
  • 1. ANAMARIA SKOKO - Hercegovina-Zagreb
  • CROATIA
  • 2. ENA GROZDIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 3. IVA VUČIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 4. KATJA KNEŽEVIĆ - OPATIJA
  • CROATIA
  • 5. LOLITA LANA IVAKOVIĆ - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 6. PETRA ZELJKO - HRVATSKI DRAGOVOLJAC

Kumite - Juniorke -59 (L3)

    CROATIA
  • 1. ANAMARIA MARŠIĆ - PORTO TOLERO
  • MONTENEGRO
  • 2. ANJA BULAJIĆ - Shotokan tim
  • CROATIA
  • 3. LINA ŠUTIĆ - KARATE KLUB METKOVIĆ
  • CROATIA
  • 4. MARIJETA LUKŠIĆ - "B"Biograd

Kumite - Juniorke +59 (L4)

    CROATIA
  • 1. BARBARA GRGIĆ - CROHERC
  • CROATIA
  • 2. DOMINA PAVLOVIĆ - KK JADRAN
  • CROATIA
  • 3. KARLA STRAŽIČIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 4. LANA LOZOVINA - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 5. MIA ĐINKIĆ - ZRINSKI
  • CROATIA
  • 6. TINA GRKOVIĆ - OBI Kaštela

Kumite - Seniori -Open (SO1)

    CROATIA
  • 1. ANTE IVAKOVIĆ - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 2. JOSIP UGRINA - OBI Kaštela
  • CROATIA
  • 3. PETAR GAVRANOVIĆ - KK Zanshin Split
  • CROATIA
  • 4. PETAR JOSIĆ - KK Zanshin Split

Kumite - Seniorke -Open (SO2)

    CROATIA
  • 1. ANTONIA RUPIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 2. DOMINA PAVLOVIĆ - KK JADRAN
  • CROATIA
  • 3. EMA ŽIVČIĆ - Kvarner
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. IVANA GALIĆ - KK Posušje
  • CROATIA
  • 5. KARLA STRAŽIČIĆ - PORTO TOLERO
  • CROATIA
  • 6. MARIJA VRTIPRAH - Kakato
  • CROATIA
  • 7. MIRJANA BANOVIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 8. PETRA ČATLAK - KK Zanshin Split
KATA (123)

Kata - Cicibani (K1)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. BAKIR IDRIZOVIC - Student Mostar
  • CROATIA
  • 2. DENI VLAHOVIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 3. FRAN ŠIMIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 4. GRGA URLIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 5. IVAN KNEZOVIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 6. IVAN KRVAVICA - TIGAR KNIN
  • CROATIA
  • 7. JAKOV ZOVKO - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 8. KARLO PLAZIBAT - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 9. LOVRE JOVANOVIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 10. LOVRO MIJATOVIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 11. LUKA VISKOVIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 12. TINO BATINIĆ - KK SOKOL

Kata - Cicibanke (K2)

    CROATIA
  • 1. EMA LASTRE - DALMACIJA-CEMENT
  • CROATIA
  • 2. GABRIJELA BEBIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 3. GABRIJELA BUKOVAC - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA ČVELJO - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 5. MARTA BJELICA - Kakato
  • CROATIA
  • 6. PETRA PAROVIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 7. ROZA MARKOVIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 8. TONKA SIMIC - DALMACIJA-CEMENT
  • CROATIA
  • 9. ŽANA BOKAN - KK SOKOL

Kata - Mlađi učenici (K3)

    CROATIA
  • 1. ANDRIJA MIŠE - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 2. DALI MACANOVIĆ - Kakato
  • CROATIA
  • 3. LOVRE DRAŠKOVIĆ - DALMACIJA-CEMENT
  • CROATIA
  • 4. LOVRE RADIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 5. MARIN VLAHOVIĆ - Karate Dojo Brač
  • CROATIA
  • 6. NEVEN MARINOVIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 7. TINO JUKIĆ - Brač

Kata - Mlađi učenici - 7,8 Kyu (P1)

    CROATIA
  • 1. BRACO POPOVIĆ - Brač
  • CROATIA
  • 2. DALI MACANOVIĆ - Kakato
  • CROATIA
  • 3. DUJE NANJARA - KK Galeb
  • CROATIA
  • 4. JURAJ ŠKEMBER - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 5. LOVRO MIJATOVIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 6. MARCEL ETEROVIĆ - Brač
  • CROATIA
  • 7. ROKO BAKOTA - KK Galeb
  • CROATIA
  • 8. ROKO MARINIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 9. STIPAN PLEĆAŠ - KK Knez Domagoj Metković

Kata - Mlađe Učenice (K4)

    CROATIA
  • 1. ENA VITKOVIĆ - KK SOKOL
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. IVANA ČAMBER - KK Posušje
  • CROATIA
  • 3. JELENA LAZAREVIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 4. LARA STANČIĆ - Karate Dojo Brač
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. SARA BEŠLIĆ - KK Posušje

Kata - Mlađe Učenice - 7,8 Kyu (P2)

    CROATIA
  • 1. ALANI ODAK - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. ANA ETEROVIĆ - Brač
  • CROATIA
  • 3. ANTEA KNEZOVIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 4. ANTONIJA MARTINIĆ - Brač
  • CROATIA
  • 5. ANTONIJA PLEĆAŠ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 6. ČOLOVIĆ JULIJANA - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 7. ČOLOVIĆ TEONA - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 8. FANI KARABATIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 9. KATJA BULUM - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 10. LARA ANTIČEVIĆ - Brač
  • CROATIA
  • 11. LEA BRONZOVIĆ - Brač
  • CROATIA
  • 12. LENA BATINIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 13. LUCIJA BEBIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 14. MARTA BJELICA - Kakato
  • CROATIA
  • 15. MARTA MIKELIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 16. MARTINA BUBIĆ - KK Galeb
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 17. MATEA ČAMBER - KK Posušje
  • CROATIA
  • 18. NORA GALOVIĆ - Brač
  • CROATIA
  • 19. NORA VRANDEČIĆ - Brač
  • CROATIA
  • 20. PETRA DIVIĆ - KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
  • CROATIA
  • 21. PETRA IVANKOVIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 22. TARA ČELAR - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 23. TIA ETEROVIĆ - Brač
  • CROATIA
  • 24. ZARA PERIŠA - ŠIBENIK

Kata - Učenici (K5)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. BAKIR IDRIZOVIC - Student Mostar
  • CROATIA
  • 2. IVAN TARLE - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 3. LUKAS BAČIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 4. MARKO RADIVOJEVIĆ - Kakato
  • CROATIA
  • 5. MARO RENIĆ - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 6. MATO MIJATOVIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 7. ROKO ŽARKO - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 8. STJEPAN ZARO - Brač

Kata - Učenici - 7,8 Kyu (P3)

    CROATIA
  • 1. DŽANAN ČEHAJIĆ - KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
  • CROATIA
  • 2. IVAN ĆOSIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 3. LUKA MARINIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 4. NIKO VICKOV - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 5. TONI VLAHOV - Velebit

Kata - Učenice (K6)

    CROATIA
  • 1. ANA PENTEK - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 2. ANTEA VIDOVIĆ - Karate Dojo Brač
  • CROATIA
  • 3. ASIA VLAŠIĆ - Kakato
  • CROATIA
  • 4. BARBARA GREGIĆ - Brač
  • CROATIA
  • 5. JOSIPA STANČIĆ - Karate Dojo Brač
  • CROATIA
  • 6. KLARA PLAZIBAT - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 7. KORINA VRANDEČIĆ - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 8. NEA MATIČEVIĆ - Kakato
  • CROATIA
  • 9. NIKOLETA POPOVIĆ - Kakato
  • CROATIA
  • 10. NIKOLINA ETEROVIĆ - Brač
  • CROATIA
  • 11. ROZA ŠPACAL - Brač
  • CROATIA
  • 12. SARA POLAŠEK - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 13. ZARA HADŽOVIĆ - Kakato

Kata - Učenice - 7,8 Kyu (P4)

    CROATIA
  • 1. ASIA VLAŠIĆ - Kakato
  • CROATIA
  • 2. EMA MATIĆ - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 3. KARMEN KRALJEVIĆ - KK Knez Domagoj Metković
  • CROATIA
  • 4. LUCA ANTUNAC - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 5. LUCIJA BILIĆ - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 6. MARINA BUBIĆ - KK Galeb
  • CROATIA
  • 7. MIRTA LEMAC - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 8. NIKOLETA POPOVIĆ - Kakato
  • CROATIA
  • 9. ZOFIJA ETEROVIĆ - Brač

Kata - Mlađi kadeti (K7)

    CROATIA
  • 1. IAN ANIĆ - Karate Dojo Brač
  • CROATIA
  • 2. JURE GOIĆ - Brač
  • CROATIA
  • 3. LUKA KAZALICKI - Brač
  • CROATIA
  • 4. LUKA KEKO - RAB-ENPI

Kata - Mlađe kadetkinje (K8)

    CROATIA
  • 1. ANA MATAS - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. ANA PENTEK - ŠIBENIK
  • CROATIA
  • 3. KATARINA SUSMELJ - DALMACIJA-CEMENT
  • CROATIA
  • 4. LEA KARAIĆ - KYOKUSHIN KARATE KLUB SPLIT
  • CROATIA
  • 5. MARTA SIMIC - DALMACIJA-CEMENT
  • CROATIA
  • 6. TONIA ŠKULIĆ - Velebit
  • CROATIA
  • 7. TONKA BERIŠA - KK JADRAN

Kata - Kadeti (K9)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANEL TANOVIC - Student Mostar
  • CROATIA
  • 2. LUKA KEKO - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 3. TIN ČOLIĆ - RAB-ENPI

Kata - Kadetkinje (K10)

    MONTENEGRO
  • 1. IVANA VIDOJEVIĆ - Shotokan tim
  • CROATIA
  • 2. NICOL LOVRIĆ - Karate Dojo Brač
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. STELA ČUČAK - Student Mostar

Kata - Juniori (K11)

    CROATIA
  • 1. DORIAN FAFANĐEL - RAB-ENPI
  • CROATIA
  • 2. TIN ČOLIĆ - RAB-ENPI

Kata - Juniorke (K12)

Kata - Seniori (K13)

Kata - Seniorke (K14)

    CROATIA
  • 1. ARNELA OVČINA - Kakato
  • MONTENEGRO
  • 2. MAŠA BULAJIĆ - Shotokan tim
  • CROATIA
  • 3. SARA MALČEC - Virovitica
KATA TIM (8)

Kata tim - Ml. učenici (K3A)

    CROATIA
  • 1. KARATE KLUB SOKOL - KK SOKOL

Kata tim - Ml. učenice (K4A)

    CROATIA
  • 1. KARATE KLUB SOKOL - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 2. UČENICE EKIPNO - ŠIBENIK

Kata tim - Učenici (K5A)

    CROATIA
  • 1. KARATE KLUB SOKOL - KK SOKOL

Kata tim - Učenice (K6A)

    CROATIA
  • 1. KARATE DOJO BRAČ - Karate Dojo Brač
  • CROATIA
  • 2. KARATE KLUB SOKOL - KK SOKOL
  • CROATIA
  • 3. KATA TEAM (Ž) - Brač
  • CROATIA
  • 4. UČENICE EKIPNO - ŠIBENIK

Kata tim - Ml. kadeti (K7A)

Kata tim - Ml. kadetkinje (K8A)

Kata tim - Kadeti (K9A)

Kata tim - Kadetkinje (K10A)

Kata tim - Juniori (K15)

Kata tim - Juniorke (K16)

Kata tim - Seniori (K17)

Kata tim - Seniorke (K18)

KATA DISABLED COMPETITORS (2)

Osobe u inv. kolicima (muški) (N1)

Osobe s ment. porem (muški) (N2)

    CROATIA
  • 1. TOMA MATIJEVIĆ - ALFA

Slabovidni i slijepi (muški) (N3)

Osobe u inv. kolicima (žene) (N4)

Osobe s ment. porem (žene) (N5)

    CROATIA
  • 1. BRUNA KRSTULOVIĆ - KK SOKOL

Slabovidni i slijepi (žene) (N6)