Odabrano natjecanje: Kup Jadrana 2019.

DISCIPLINE
 
UZRASTI
 
 
KUMITE-Cicibani

Kumite - Cicibani -26

1. IVAN KRVAVICA, TIGAR KNIN
2. KARLO PLAZIBAT, KK SOKOL
3. NOAH KRIŽANOVIĆ MIMICA, OKIT
3. LOVRE KURAN, KK SOKOL

Kumite - Cicibani +26

1. NOA MILAKOVIĆ, OKIT
2. VICKO KUKOČ, KK Zanshin Split
3. LOVRE VUČAK, Osvit 1971

KUMITE-Cicibanke

Kumite - Cicibanke -26

1. KATJA PAVKOVIĆ, Široki Brijeg
2. ROZA MARKOVIĆ, KK SOKOL
3. KARMEN SUČIĆ, DRNIŠ
3. KAJA PAOLA HRGA, DRNIŠ

Kumite - Cicibanke +26

1. EJLA HELAC, KBV GRBAVICA
2. NATALI BAJAN, OKIT
3. LUCIJA ČVELJO, KK SOKOL
3. NALA ŠIŠKOV, KK Zanshin Split

KUMITE-Ml. učenici

Kumite - Ml. učenici -26 (A1)

1. DEAN KNEŽIĆ, KK Knez Domagoj Metković
2. DUJE TOPIĆ, DALMACIJA
3. BORNA KASALO, KK SOKOL
3. MARKO VATAVUK, DRNIŠ

Kumite - Ml. učenici -30 (A2)

1. DAVID PAPONJA, CROHERC
2. IGOR BRNADA, Shotokan tim
3. FILIP PERIŠA, Vinkovci
3. RADOVAN ĐUROVIĆ, Shotokan tim

Kumite - Ml. učenici -34 (A3)

1. MISLAV ILIČIĆ, Vinkovci
2. PATRIK TOMIĆ, "B"Biograd
3. VIKTOR KVESIĆ, Široki Brijeg
3. TINO TORIĆ, Zvonimir Zadar

Kumite - Ml. učenici -38 (A4)

1. DOMAGOJ TVRDE, DALMACIJA
2. ALEKSA VLAOVIĆ, Shotokan tim
3. MISLAV ILIČIĆ, Vinkovci
3. MATEJ KLJUSURIĆ, KK Knez Domagoj Metković

Kumite - Ml. učenici +38 (A5)

1. NEMANJA GECAJ, Shotokan tim
2. JOSIP ČUBRIĆ, OKIT
3. IVANO IVANKOVIC, CROHERC
3. DUJE RAVLIĆ, KK Zanshin Split

KUMITE-Ml. učenice

Kumite - Ml. učenice -28 (B1)

1. ELA ADŽAGA, OKIT
2. ANTONIJA HERCEG, KNIN
3. SARA TUCAKOVIĆ, KNIN
3. NIKOLINA TVRDE, DALMACIJA

Kumite - Ml. učenice -32 (B2)

1. ANTONIJA KNEZOVIĆ, KK ŠIROKI, Široki Brijeg
2. NEJLA HELAC, KBV GRBAVICA
3. KLARA LIVAJIĆ, DALMACIJA
3. ERIKA VASILJ, KK Knez Domagoj Metković

Kumite - Ml. učenice -36 (B3)

1. TARA JUKIČ, OKIT
2. IVA MARIĆ, Široki Brijeg
3. MARIJA MAGDALENA STOJIĆ, CROHERC
3. IVANA ČAMBER, KK Posušje

Kumite - Ml. učenice +36 (B4)

1. SARA ŠTRBIĆ, PORTO TOLERO
2. MARIJA IVANKOVIĆ, Široki Brijeg
3. KLARA LOVRIĆ, Široki Brijeg
3. IVA MARIJA PAVKOVIĆ, Široki Brijeg

KUMITE-Učenici

Kumite - Učenici -30 (C1)

1. DAVID PAPONJA, CROHERC
2. MIHAEL VASILJ, CROHERC
3. DAVID SESAR, KK ŠIROKI, Široki Brijeg
3. IVAN JURIĆ, Vinkovci

Kumite - Učenici -34 (C2)

1. IVAN BARIČEVIĆ, DRNIŠ
2. DAVID PETRINA, CROHERC
3. TOMO SESAR, KK ŠIROKI, Široki Brijeg
3. MATEJ ĆORLUKA, GRUDE

Kumite - Učenici -38 (C3)

1. ŽELJKO PERVAN, CROHERC
2. DOMINIK KLEPO, DALMACIJA
3. ANTE ZOVKO, KK ŠIROKI, Široki Brijeg
3. ANDRIJA MRĐEN, "B"Biograd

Kumite - Učenici -42 (C4)

1. DANE JURIČIĆ, CROHERC
2. MISLAV ČOVIĆ, KK ŠIROKI, Široki Brijeg
3. ANTE BEVANDA, CROHERC
3. DENIS TOSUNI, KK SOKOL

Kumite - Učenici -46 (C5)

1. DUJE MIHALJEVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. MARTIN MANDŽO, CROHERC
3. IVO BOKAN, KK SOKOL
3. FRANJO JURIČIĆ, CROHERC

Kumite - Učenici +46 (C6)

1. TOMO KOLOBARIĆ, KK ŠIROKI, Široki Brijeg
2. VANJA VUJNOVIĆ, Shotokan tim
3. JURE VICKOV, KK Zanshin Split
3. ROKO ŠAPONJA, Zvonimir Zadar

KUMITE-Učenice

Kumite - Učenice -32 (D1)

1. KLARA LIVAJIĆ, DALMACIJA
2. SARA TUCAKOVIĆ, KNIN
3. ANJA POKRAJAC, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. MIA PAŠKALJ, KNIN

Kumite - Učenice -36 (D2)

1. IVA LOVRIĆ, CROHERC
2. MARIJA PINJUH, CROHERC
3. LUCIJA PLEĆAS ( Z ), KK Knez Domagoj Metković
3. EMA GALOV, KARATE KLUB METKOVIĆ

Kumite - Učenice -40 (D3)

1. LAURA ZELENIKA, Široki Brijeg
2. GORDANA GALIĆ, Široki Brijeg
3. ANTONIA JURLIN, DALMACIJA
3. MARTA STOJIĆ, CROHERC

Kumite - Učenice -44 (D4)

1. LUCIJA MARTINOVIĆ, Vinkovci
2. LEA REZO, KK Posušje
3. ZARA HADŽOVIĆ, Kakato
3. ELENA MARIĆ, Široki Brijeg

Kumite - Učenice +44 (D5)

1. SARA TADEJ, KOSTRENA
2. DORA GALOV, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. ANA TERIHAJ, SAMOBOR
3. LUCIJA MARTINOVIĆ, Vinkovci

KUMITE-Mlađi kadeti

Kumite - Mlađi kadeti -36 (E1)

1. MIHAEL EBERHART, KNIN
2. MATE ŠARAVANJA, CROHERC
3. IVAN BARIČEVIĆ, DRNIŠ
3. TOMO SESAR, KK ŠIROKI, Široki Brijeg

Kumite - Mlađi kadeti -41 (E2)

1. SERGEJ CIMBALJEVIĆ, Shotokan tim
2. GABRIJEL BARBARIĆ, CROHERC
3. ROKO CIRNSKI, SAMOBOR
3. GABRIJEL BOLIĆ, "B"Biograd

Kumite - Mlađi kadeti -45 (E3)

1. DUJE MIHALJEVIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. MARKO BARBARIĆ, GRUDE
3. ANDRIJA VASILJ, CROHERC
3. MATEJ MARIĆ, GRUDE

Kumite - Mlađi kadeti -48 (E4)

1. JOSIP SLAVIČEK, Vinkovci
2. MARIN LEKO, GRUDE
3. ANTONIO-DAVID MARKIĆ, KK ŠIROKI, Široki Brijeg
3. ANTONIO MARIĆ, ZRINSKI

Kumite - Mlađi kadeti -52 (E5)

1. JAKOV MRĐEN, "B"Biograd
2. STIPE MIJATOVIĆ, DRNIŠ
3. SILVIO KAVELJ, PORTO TOLERO
3. PETAR GLAVAŠ, CROHERC

Kumite - Mlađi kadeti -57 (E6)

1. LUKA TOMANOVIĆ, Shotokan tim
2. LUKA LEKO, GRUDE
3. PATRIK ADŽAGA, OKIT
3. JOSIP ŠIMOVIĆ, CROHERC

Kumite - Mlađi kadeti +57 (E7)

1. VID KRALJ RADULOVIĆ, SAMOBOR
2. BRUNO BAKOTA, KK Galeb
3. LEON BUHIĆ, OKIT
3. ORLEAN BRKIĆ AVDIĆ, KK SOKOL

KUMITE-Mlađe kadetkinje

Kumite - Mlađe kadetkinje -40 (F1)

1. PATRICIJA PRGA, CROHERC
2. NIKA BEŠLIJA, OBI Kaštela
3. MIA FAUKOVIĆ, SAMOBOR
3. BARBARA KOLOBARIĆ, KK ŠIROKI, Široki Brijeg

Kumite - Mlađe kadetkinje -45 (F2)

1. BORJA ŠUTIĆ, PORTO TOLERO
2. MANDIĆ MARIJA, ZRINSKI
3. MARTA RIBIČIĆ, DALMACIJA
3. MARTINA GLAMUZINA, CROHERC

Kumite - Mlađe kadetkinje -50 (F3)

1. MONIKA MARTINOVIĆ, CROHERC
2. IVA LASIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. LEA MARIĆ, Shotokan tim
3. SASHA IANACHI ĆOPIĆ, OKIT

Kumite - Mlađe kadetkinje -55 (F4)

1. ANĐELA ČULJAK, GRUDE
2. IVANA RADOŠ, KK Zanshin Split
3. ANA TERIHAJ, SAMOBOR
3. GORANA ĐEKANOVIĆ, TIGAR KNIN

Kumite - Mlađe kadetkinje +55 (F5)

1. MARIJA ČULJAK, GRUDE
2. LUCIJA UTOVAC, KARATE KLUB METKOVIĆ
3. NINA ELPEZA, DALMACIJA
3. JAKICA SELAK, CROHERC

KUMITE-Kadeti

Kumite - Kadeti -52 (G1)

1. JOSIP SLAVIČEK, Vinkovci
2. ANDRIJA VASILJ, CROHERC
3. NIKOLA MISIR, GRUDE
3. DRAGO MARIĆ, GRUDE

Kumite - Kadeti -57 (G2)

1. MATEO MITROVIĆ, "B"Biograd
2. MARKO MARIĆ, GRUDE
3. MARKO STRUNJE, DRNIŠ
3. ROKO GRADAC, PORTO TOLERO

Kumite - Kadeti -63 (G3)

1. IVAN MATIJEVIĆ, Hercegovina-Zagreb
2. IVAN NIKO PRUSINA, CROHERC
3. MARKO BOBAN, GRUDE
3. KARLO LEKO, GRUDE

Kumite - Kadeti -70 (G4)

1. LUKA KVESIĆ, Hercegovina-Zagreb
2. MILJENKO SABLJIĆ, GRUDE

Kumite - Kadeti +70 (G5)

1. LUKA MILJKOVIĆ SKELIN, TIGAR KNIN

KUMITE-Kadetkinje

Kumite - Kadetkinje -47 (H1)

1. PATRICIJA PRGA, CROHERC
2. GABRIELA MARTINOVIĆ, CROHERC
3. NIKA BEŠLIJA, OBI Kaštela
3. RUŽICA HRKAĆ, Hercegovina-Zagreb

Kumite - Kadetkinje -54 (H2)

1. LOLITA LANA IVAKOVIĆ, OBI Kaštela
2. BRUNA ĆORIĆ, ZRINSKI
3. DORA REZIĆ, ZRINSKI
3. LARA JOVANOVIĆ, PORTO TOLERO

Kumite - Kadetkinje +54 (H3)

1. LANA LOZOVINA, OBI Kaštela
2. BARBARA GRGIĆ, CROHERC
3. ANA SINKOVIĆ, PORTO TOLERO
3. ANA REŠETAR, PORTO TOLERO

KUMITE-Juniori

Kumite - Juniori -61 (J2)

1. IMRAN POZDER, KBV GRBAVICA
2. IMAD GLIBANOVIC, KBV GRBAVICA

Kumite - Juniori -76 (J4)

1. ALIJA GLAMOČ, Student Mostar
2. PETAR BOROVAC, KARATE KLUB METKOVIĆ

Kumite - Juniori +76 (J5)

1. DAVID ČULJAK, GRUDE
2. MARIN PETROVIĆ, GRUDE
3. ANTE IVAKOVIĆ, OBI Kaštela
3. ŠIME MILJKOVIĆ SKELIN, TIGAR KNIN

KUMITE-Juniorke

Kumite - Juniorke -48 (L1)

1. GABRIELA MARTINOVIĆ, CROHERC
2. RUŽICA HRKAĆ, Hercegovina-Zagreb

Kumite - Juniorke -53 (L2)

1. PETRA ZELJKO, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
2. ANAMARIA SKOKO, Hercegovina-Zagreb
3. IVA VUČIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ

Kumite - Juniorke -59 (L3)

1. LINA ŠUTIĆ, KARATE KLUB METKOVIĆ
2. ANAMARIA MARŠIĆ, PORTO TOLERO
3. MARIJETA LUKŠIĆ, "B"Biograd
3. ANJA BULAJIĆ, Shotokan tim

Kumite - Juniorke +59 (L4)

1. LANA LOZOVINA, OBI Kaštela
2. BARBARA GRGIĆ, CROHERC
3. TINA GRKOVIĆ, OBI Kaštela
3. MIA ĐINKIĆ, ZRINSKI

KUMITE-Seniori

Kumite - Seniori -Open (SO1)

1. PETAR GAVRANOVIĆ, KK Zanshin Split
2. PETAR JOSIĆ, KK Zanshin Split
3. ANTE IVAKOVIĆ, OBI Kaštela
3. JOSIP UGRINA, OBI Kaštela

KUMITE-Seniorke

Kumite - Seniorke -Open (SO2)

1. IVANA GALIĆ, KK Posušje
2. DOMINA PAVLOVIĆ, KK JADRAN
3. PETRA ČATLAK, KK Zanshin Split
3. KARLA STRAŽIČIĆ, PORTO TOLERO