KUMITE (263)
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
- 1. BENJAMIN JOSIP SZABO - Kumite - Ml. kadeti (U14) -45
|
|
- 2. BENJAMIN JOSIP SZABO - Kumite - Kadeti (U16) -52
|
|
- 3. IVAN DRAGOJLOVIĆ - Kumite - Kadeti (U16) +70
|
|
- 4. JURE ĆOSIĆ - Kumite - Ml. kadeti (U14) -52
|
|
- 5. JURE ĆOSIĆ - Kumite - Kadeti (U16) -52
|
ALFA
|
- 1. ANTONETA PEŠA - Kumite - Ml. seniorke (U21) -OPEN
|
|
- 2. DINO HUIĆ - Kumite - Učenici (U12) -34
|
|
- 3. IVA MARKOVIĆ - Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -45
|
|
- 4. IVA MARKOVIĆ - Kumite - Kadetkinje (U16) -47
|
|
- 5. SARA BENIĆ - Kumite - Učenice (U12) -40
|
BANJA LUKA
|
- 1. ANASTASIJA BALAĆ - Kumite - Ml. učenice (U10) -32
|
|
- 2. LUKA PEJIĆ - Kumite - Učenici (U12) -38
|
|
- 3. PETAR PRERADOVIĆ - Kumite - Ml. učenici (U10) -36
|
Barcsi Városi Sportegyesület
|
- 1. GERGELY SZINYÁKOVICS - Kumite - Ml. kadeti (U14) +57
|
|
- 2. GULYÁS CSABA - Kumite - Učenici (U12) +46
|
|
- 3. HARTMANN ESZTER - Kumite - Ml. kadetkinje (U14) +55
|
|
- 4. HARTMANN KEVIN - Kumite - Učenici (U12) -34
|
|
- 5. IVÓ IGRICZ - Kumite - Ml. kadeti (U14) -45
|
|
- 6. MARTIN VODENYÁK - Kumite - Učenici (U12) -46
|
BELI MANASTIR 98
|
- 1. ANTONIO GERDEŠIĆ - Kumite - Ml. kadeti (U14) -57
|
BUSHIDO
|
- 1. MARIN MRKONJIĆ - Kumite - Ml. učenici (U10) -26
|
|
- 2. SARA TOMIĆ - Kumite - Ml. učenice (U10) +36
|
|
- 3. SARA TOMIĆ - Kumite - Učenice (U12) -44
|
ĐURĐEVAC
|
- 1. EMA ČORBA - Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -40
|
|
- 2. EMA ČORBA - Kumite - Kadetkinje (U16) -47
|
|
- 3. GORDAN PECIKOZIĆ - Kumite - Učenici (U12) -42
|
|
- 4. GORDAN PECIKOZIĆ - Kumite - Ml. kadeti (U14) -41
|
|
- 5. IVAN JURIČIĆ - Kumite - Ml. učenici (U10) -34
|
|
- 6. IVAN JURIČIĆ - Kumite - Učenici (U12) -34
|
|
- 7. JURICA ŠVRAKA - Kumite - Učenici (U12) +46
|
|
- 8. LANA HRVOIĆ - Kumite - Učenice (U12) +44
|
|
- 9. LEA HRŽENJAK - Kumite - Ml. učenice (U10) -28
|
|
- 10. LORENA ČORBA - Kumite - Ml. učenice (U10) -36
|
|
- 11. MATEJA PREVEDAN - Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -40
|
|
- 12. NIKO MAROVIĆ - Kumite - Učenici (U12) -30
|
|
- 13. NIKO MAROVIĆ - Kumite - Ml. kadeti (U14) -36
|
|
- 14. PATRIK ZLATEC - Kumite - Ml. učenici (U10) -30
|
|
- 15. TEO BUŠIĆ - Kumite - Učenici (U12) -38
|
|
- 16. VALERIO PREVEDAN - Kumite - Učenici (U12) -34
|
|
- 17. VALERIO PREVEDAN - Kumite - Ml. kadeti (U14) -36
|
ENERGIJA
|
- 1. JOVAN MORAVAC - Kumite - Ml. kadeti (U14) +57
|
|
- 2. MIHAJLO STANIĆ - Kumite - Učenici (U12) -42
|
|
- 3. MIHAJLO STANIĆ - Kumite - Ml. kadeti (U14) -41
|
|
- 4. PAOLA KOSTIĆ - Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -50
|
|
- 5. PAOLA KOSTIĆ - Kumite - Kadetkinje (U16) -47
|
|
- 6. PAVLE KOSTIĆ - Kumite - Kadeti (U16) -63
|
|
- 7. PAVLE KOSTIĆ - Kumite - Juniori (U18) -61
|
GLOBUS Čakovec
|
- 1. ELENA KEČKEŠ - Kumite - Kadetkinje (U16) -54
|
|
- 2. ELENA KEČKEŠ - Kumite - Juniorke (U18) -53
|
|
- 3. JOSIP SLUKIĆ - Kumite - Ml. kadeti (U14) -48
|
|
- 4. JOSIP SLUKIĆ - Kumite - Kadeti (U16) -52
|
|
- 5. NIKOLA TOPLIČANEC - Kumite - Učenici (U12) -34
|
|
- 6. SAMANTHA BERDIN - Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -50
|
Hercegovina-Zagreb
|
- 1. ANTE PAVLINOVIĆ - Kumite - Učenici (U12) -38
|
|
- 2. ANTE VUKOJA - Kumite - Ml. kadeti (U14) -57
|
|
- 3. FILIP SUCHY - Kumite - Učenici (U12) +46
|
|
- 4. FILIP ŽIVČIĆ - Kumite - Ml. kadeti (U14) -52
|
|
- 5. FRANKA GOLEMAC - Kumite - Ml. učenice (U10) -36
|
|
- 6. JANA KOBAS - Kumite - Učenice (U12) -32
|
|
- 7. KATARINA JELIČIĆ - Kumite - Juniorke (U18) -59
|
|
- 8. KATARINA LEHMAN PAVASOVIĆ - Kumite - Ml. seniorke (U21) -OPEN
|
|
- 9. KRISTIJAN FRANK - Kumite - Učenici (U12) -34
|
|
- 10. LOVRO VUKOJA - Kumite - Ml. učenici (U10) -36
|
|
- 11. MAGDALENA VAJDA - Kumite - Ml. učenice (U10) +36
|
|
- 12. MAX FAJERBACH - Kumite - Učenici (U12) +46
|
|
- 13. NIKA MARINOVIĆ - Kumite - Kadetkinje (U16) -54
|
|
- 14. NIKA PRŠA - Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -50
|
|
- 15. TOMISLAV FAJERBACH - Kumite - Juniori (U18) -76
|
|
- 16. TONKA ZLODI - Kumite - Učenice (U12) -40
|
IVANEC
|
- 1. ELA COLARIĆ - Kumite - Ml. učenice (U10) -36
|
|
- 2. EMA ŠEŠET - Kumite - Učenice (U12) -32
|
|
- 3. ERIK ĐULA - Kumite - Ml. učenici (U10) -30
|
|
- 4. IVA POFUK - Kumite - Učenice (U12) -44
|
|
- 5. KARLA BAHUN - Kumite - Učenice (U12) +44
|
|
- 6. LANA PAVLAKOVIĆ - Kumite - Učenice (U12) -40
|
|
- 7. MELANI MAGDIĆ - Kumite - Učenice (U12) +44
|
|
- 8. PETRA BRLEČIĆ - Kumite - Juniorke (U18) -59
|
k.k."konjščina"
|
- 1. DAVID PUKLIN - Kumite - Učenici (U12) -38
|
|
- 2. KORNELIJA BOŽIĆ - Kumite - Ml. učenice (U10) -28
|
|
- 3. PETRA LISAK - Kumite - Ml. učenice (U10) -32
|
Karlovac 1969
|
- 1. ALEKSANDAR MALOBABIĆ - Kumite - Ml. kadeti (U14) +57
|
|
- 2. ANA SUDAC - Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -50
|
|
- 3. ANDRO MOŠKUN - Kumite - Kadeti (U16) -63
|
|
- 4. AUGUSTIN MOŠKUN - Kumite - Ml. kadeti (U14) -57
|
|
- 5. DORIAN MAODUŠ - Kumite - Učenici (U12) -38
|
|
- 6. FRAN TESKERA - Kumite - Ml. učenici (U10) -26
|
|
- 7. GAŠPAR POGELŠEK - Kumite - Ml. učenici (U10) -34
|
|
- 8. INGRID KOCANJER - Kumite - Ml. kadetkinje (U14) +55
|
|
- 9. LORA MAGDIĆ - Kumite - Učenice (U12) +44
|
|
- 10. LUCIJA ŠEGAVIĆ - Kumite - Ml. učenice (U10) -32
|
|
- 11. LUCIJA ŠEGAVIĆ - Kumite - Učenice (U12) -32
|
|
- 12. MAGDALENA KOVAČIĆ - Kumite - Juniorke (U18) -53
|
|
- 13. PAOLA BITUNJAC - Kumite - Učenice (U12) -44
|
|
- 14. PAOLA BITUNJAC - Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -45
|
|
- 15. PETRA STOJKOVIĆ - Kumite - Kadetkinje (U16) -54
|
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
|
- 1. LANA ČOLIĆ - Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -50
|
|
- 2. MASA VIDMAR - Kumite - Učenice (U12) -36
|
|
- 3. SRDJAN SIPKA - Kumite - Učenici (U12) +46
|
KK 10. DAN
|
- 1. ELENA HOXHAJ - Kumite - Učenice (U12) +44
|
|
- 2. LEON GOLJAK - Kumite - Ml. kadeti (U14) +57
|
|
- 3. MAURO GUDAC MATIJEVIĆ - Kumite - Ml. kadeti (U14) -57
|
|
- 4. MIA ČAČKO - Kumite - Učenice (U12) +44
|
KK Grobničan
|
- 1. ANA KARADŽA - Kumite - Ml. učenice (U10) -28
|
|
- 2. ANA KARADŽA - Kumite - Učenice (U12) -32
|
|
- 3. RAFAEL LUKANIĆ - Kumite - Učenici (U12) -38
|
|
- 4. RAFAEL LUKANIĆ - Kumite - Ml. učenici (U10) +36
|
KK KIK
|
- 1. DOMINIK GECAN - Kumite - Učenici (U12) -42
|
|
- 2. DOMINIK GECAN - Kumite - Ml. kadeti (U14) -41
|
|
- 3. FILIP CVETKO - Kumite - Učenici (U12) -46
|
|
- 4. FILIP CVETKO - Kumite - Ml. kadeti (U14) -45
|
|
- 5. MATEJ GORIĆ - Kumite - Ml. učenici (U10) -26
|
|
- 6. MATEJ GORIĆ - Kumite - Učenici (U12) -30
|
|
- 7. MATEO ČUKELJ - Kumite - Ml. učenici (U10) -30
|
|
- 8. MATEO ČUKELJ - Kumite - Učenici (U12) -30
|
KK KTC KRIŽEVCI
|
- 1. BORNA BOJKIĆ - Kumite - Učenici (U12) -38
|
|
- 2. BORNA BOLFEK - Kumite - Učenici (U12) -34
|
|
- 3. DORIJAN KEŠER - Kumite - Kadeti (U16) +70
|
|
- 4. ERIK WOLF - Kumite - Juniori (U18) -68
|
|
- 5. FILIP MIKINAC - Kumite - Učenici (U12) +46
|
|
- 6. IVA KATALENAC - Kumite - Ml. učenice (U10) -32
|
|
- 7. LEON CRNČIĆ - Kumite - Učenici (U12) -46
|
|
- 8. LUKA PAJNIĆ - Kumite - Ml. učenici (U10) +36
|
|
- 9. PETAR FILIPOVIĆ - Kumite - Ml. učenici (U10) -30
|
Koprivnica
|
- 1. ANA MARIJA MIJATOVIĆ - Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -55
|
|
- 2. ANA MARIJA MIJATOVIĆ - Kumite - Kadetkinje (U16) -54
|
|
- 3. DORA ŠVEGOVIĆ - Kumite - Učenice (U12) -32
|
|
- 4. DORA ŠVEGOVIĆ - Kumite - Ml. učenice (U10) -32
|
|
- 5. GABRIJEL MATIJAŠIĆ - Kumite - Učenici (U12) -34
|
|
- 6. GABRIJEL MATIJAŠIĆ - Kumite - Ml. kadeti (U14) -36
|
KRK CROATIA
|
- 1. ANTONIO ŠUTIĆ - Kumite - Kadeti (U16) -52
|
|
- 2. GLORIJA OLIĆ - Kumite - Juniorke (U18) -59
|
|
- 3. GLORIJA OLIĆ - Kumite - Ml. seniorke (U21) -OPEN
|
|
- 4. IVANO PAVAČIĆ - Kumite - Učenici (U12) +46
|
|
- 5. LOVRO ŽIVKOVIĆ - Kumite - Učenici (U12) -46
|
|
- 6. LUKA LELEKOVIĆ - Kumite - Kadeti (U16) +70
|
LEPOGLAVA
|
- 1. IZIDORA JURIŠA - Kumite - Juniorke (U18) -59
|
|
- 2. IZIDORA JURIŠA - Kumite - Ml. seniorke (U21) -OPEN
|
|
- 3. JAN KUĆA - Kumite - Ml. učenici (U10) -34
|
|
- 4. MARTIN BREŠKI - Kumite - Juniori (U18) +76
|
|
- 5. MARTIN BREŠKI - Kumite - Ml. seniori (U21) -OPEN
|
|
- 6. PATRIK VUČKOVIĆ - Kumite - Ml. učenici (U10) -26
|
Mala Subotica
|
- 1. AIDA TRSTENJAK - Kumite - Ml. učenice (U10) -28
|
|
- 2. ANA FILIPOVIĆ - Kumite - Ml. kadetkinje (U14) +55
|
|
- 3. DILAN KRNJAK - Kumite - Ml. kadeti (U14) -45
|
|
- 4. DORA SLAMEK - Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -55
|
|
- 5. EMA MARČEC - Kumite - Učenice (U12) -36
|
|
- 6. LAURA STRAHIJA - Kumite - Ml. učenice (U10) -28
|
|
- 7. LUKA SOKAČ - Kumite - Učenici (U12) -46
|
|
- 8. SVEN STRAHIJA - Kumite - Ml. učenici (U10) -36
|
|
- 9. TIMO VLAHEK - Kumite - Ml. kadeti (U14) -41
|
|
- 10. ŽANKARLO KRNJAK - Kumite - Učenici (U12) -34
|
Međimurje
|
- 1. DOMINIK MURKOVIĆ - Kumite - Ml. kadeti (U14) -41
|
|
- 2. IAN POSAVEC - Kumite - Učenici (U12) +46
|
|
- 3. LUCIJA LESJAK - Kumite - Juniorke (U18) +59
|
|
- 4. MIHAEL SIRC - Kumite - Ml. kadeti (U14) +57
|
OMEGA
|
- 1. ANDRIJA PENEZIĆ - Kumite - Kadeti (U16) -70
|
|
- 2. JANA ČEBOHIN - Kumite - Ml. učenice (U10) +36
|
|
- 3. KARLO GRGUREVIĆ - Kumite - Juniori (U18) -76
|
|
- 4. NIKA ČEBOHIN - Kumite - Kadetkinje (U16) +54
|
OPATIJA
|
- 1. ANTON BAŽDARIĆ - Kumite - Ml. kadeti (U14) +57
|
|
- 2. ANTON BAŽDARIĆ - Kumite - Kadeti (U16) -70
|
|
- 3. DAVID MILINOVICH - Kumite - Učenici (U12) -38
|
|
- 4. DAVID MILINOVICH - Kumite - Ml. kadeti (U14) -36
|
|
- 5. DOMAGOJ ŠPREM - Kumite - Ml. učenici (U10) -26
|
|
- 6. ENA GROZDIĆ - Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -45
|
|
- 7. JANA REDŽIĆ - Kumite - Ml. učenice (U10) -28
|
|
- 8. KARLO ZORIČIĆ - Kumite - Kadeti (U16) -70
|
|
- 9. KATJA KNEŽEVIĆ - Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -40
|
|
- 10. KRISTIAN ZORIČIĆ - Kumite - Učenici (U12) -42
|
|
- 11. LANA ROGOVIĆ - Kumite - Ml. učenice (U10) -28
|
|
- 12. LEON BURŠIĆ - Kumite - Ml. učenici (U10) -34
|
|
- 13. TOMISLAV BENIĆ - Kumite - Ml. kadeti (U14) +57
|
PODRAVKA
|
- 1. IVAN DELIĆ - Kumite - Ml. kadeti (U14) -45
|
|
- 2. IVAN VAJDIĆ - Kumite - Kadeti (U16) +70
|
|
- 3. IVAN VARGA - Kumite - Juniori (U18) -76
|
|
- 4. JAN NOVAK - Kumite - Učenici (U12) -46
|
PODRAVSKI SOKOL
|
- 1. BRUNA VEDRIŠ - Kumite - Ml. učenice (U10) -28
|
|
- 2. DANILO BAKOV - Kumite - Ml. učenici (U10) -36
|
|
- 3. DANILO BAKOV - Kumite - Učenici (U12) -38
|
|
- 4. FRAN ZVONAR - Kumite - Ml. učenici (U10) -34
|
|
- 5. JANA ZVONAR - Kumite - Ml. učenice (U10) -32
|
|
- 6. LANA KOSTADINOVIĆ - Kumite - Učenice (U12) -32
|
Shotokan - Darda
|
- 1. IVAN IVIĆ - Kumite - Ml. seniori (U21) -OPEN
|
|
- 2. NIKOL KREMER - Kumite - Učenice (U12) +44
|
|
- 3. PETRA VUKMANIĆ - Kumite - Učenice (U12) -36
|
|
- 4. TEA TURK - Kumite - Učenice (U12) -36
|
|
- 5. TIBOR KOPASCI KETTOS - Kumite - Ml. kadeti (U14) -52
|
Slavonski Brod
|
- 1. DOMAGOJ LUKINIĆ - Kumite - Kadeti (U16) -52
|
|
- 2. EMA HELD - Kumite - Učenice (U12) -40
|
|
- 3. IVAN ANDRIJANIĆ - Kumite - Učenici (U12) -38
|
|
- 4. IVANO KARIĆ - Kumite - Ml. kadeti (U14) -45
|
|
- 5. JOSIP ANDRIJANIĆ - Kumite - Ml. učenici (U10) -34
|
SPORTSLIFE
|
- 1. ANTONIO MARTIĆ - Kumite - Ml. kadeti (U14) -45
|
|
- 2. DOROTEA IVANČIĆ - Kumite - Učenice (U12) -32
|
|
- 3. EMA ŠTIVIĆ - Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -45
|
|
- 4. FRAN PETKOVIĆ - Kumite - Juniori (U18) -68
|
|
- 5. MIA MARTIĆ - Kumite - Učenice (U12) -36
|
STIJENA
|
- 1. ANTONIO KOPLJAR - Kumite - Učenici (U12) -42
|
|
- 2. ANTONIO KOPLJAR - Kumite - Ml. kadeti (U14) -41
|
|
- 3. KARLA ŠANČIĆ - Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -55
|
|
- 4. KARLA ŠANČIĆ - Kumite - Kadetkinje (U16) -54
|
|
- 5. LUKAS VOUNASIS - Kumite - Kadeti (U16) -52
|
|
- 6. LUKAS VOUNASIS - Kumite - Juniori (U18) -61
|
|
- 7. MARKO VOLENIK - Kumite - Ml. učenici (U10) -26
|
|
- 8. MATIJA VOLENIK - Kumite - Učenici (U12) -30
|
|
- 9. TEO BAGARIĆ - Kumite - Učenici (U12) +46
|
|
- 10. VAL VILIŠIĆ - Kumite - Učenici (U12) -42
|
STUDENT
|
- 1. DORA ŽUGČIĆ - Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -55
|
|
- 2. IRIS KOVAČ - Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -50
|
TAD RIJEKA
|
- 1. EMA MATKOVIĆ - Kumite - Ml. seniorke (U21) -OPEN
|
|
- 2. LUKA RAIČEVIĆ - Kumite - Juniori (U18) +76
|
|
- 3. ROKO ŠTIGLIĆ - Kumite - Kadeti (U16) -70
|
Tempo
|
- 1. DARIO GRUDEN - Kumite - Učenici (U12) +46
|
|
- 2. LOVRO SEVERIN - Kumite - Ml. kadeti (U14) -52
|
Tigar Sisak
|
- 1. LANA GOLOMBOŠ - Kumite - Ml. učenice (U10) -36
|
|
- 2. LOVRO VUJIĆ - Kumite - Ml. učenici (U10) +36
|
|
- 3. LUCIJA BUNJEVAC - Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -50
|
|
- 4. LUKA CIPRIĆ - Kumite - Ml. kadeti (U14) +57
|
|
- 5. NIKOLINA GOLOMBOŠ - Kumite - Učenice (U12) +44
|
|
- 6. RAFAEL VINKOVIĆ - Kumite - Učenici (U12) -38
|
|
- 7. ROBERT GLAVAŠ - Kumite - Učenici (U12) -34
|
|
- 8. ROKO DUMBOVIĆ - Kumite - Ml. kadeti (U14) -36
|
|
- 9. TIA ŠKRLJAC - Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -40
|
|
- 10. VANJA DUKIĆ - Kumite - Ml. učenici (U10) +36
|
TUŠKANAC
|
- 1. KARLO PAVER - Kumite - Kadeti (U16) -63
|
VARAŽDIN
|
- 1. ALEN ZAGOREC - Kumite - Ml. kadeti (U14) +57
|
|
- 2. DORIAN KALAJDŽIJA - Kumite - Ml. kadeti (U14) -52
|
|
- 3. LEONA GULIJA - Kumite - Učenice (U12) -44
|
|
- 4. LOVRO ROZMAN - Kumite - Ml. kadeti (U14) -57
|
|
- 5. LUKA SALIHOVIĆ - Kumite - Ml. kadeti (U14) -41
|
|
- 6. MATEO JAKOPANEC - Kumite - Ml. kadeti (U14) -52
|
|
- 7. TIBOR KOVAČIĆ - Kumite - Učenici (U12) +46
|
Virovitica
|
- 1. ANĐELINA FEKETIJA - Kumite - Ml. učenice (U10) +36
|
|
- 2. DOMAGOJ KESAK - Kumite - Ml. učenici (U10) +36
|
|
- 3. FILIP FOSIĆ - Kumite - Ml. učenici (U10) -34
|
|
- 4. FILIP KAFKA - Kumite - Ml. kadeti (U14) -45
|
|
- 5. FILIP NAĐAKOVIĆ - Kumite - Ml. učenici (U10) +36
|
|
- 6. JAKOB ĐEBRO - Kumite - Ml. učenici (U10) -30
|
|
- 7. JURAJ ABALIĆ - Kumite - Učenici (U12) -46
|
|
- 8. LEO FEKETIJA - Kumite - Ml. učenici (U10) -26
|
|
- 9. LUKA KAFKA - Kumite - Ml. kadeti (U14) -41
|
|
- 10. MATEO ČOP - Kumite - Ml. kadeti (U14) -36
|
|
- 11. MIHAEL ŠTEFOVIĆ - Kumite - Ml. kadeti (U14) -41
|
|
- 12. NIKOLA GONDI - Kumite - Učenici (U12) -46
|
|
- 13. PATRIK LUKAČEVIĆ - Kumite - Kadeti (U16) -63
|
|
- 14. PAVLE RADENIĆ - Kumite - Kadeti (U16) -70
|
|
- 15. PRODANOVIĆ MIHAEL - Kumite - Ml. kadeti (U14) -36
|
|
- 16. SAŠA GRUJIĆ - Kumite - Ml. kadeti (U14) +57
|
Vukovar`91
|
- 1. DOMAGOJ PUĐA - Kumite - Ml. kadeti (U14) +57
|
|
- 2. DORIJAN PLAVŠIĆ - Kumite - Ml. kadeti (U14) -45
|
|
- 3. FILIP BELOBRAJDIĆ - Kumite - Učenici (U12) +46
|
|
- 4. KARLO ALERIĆ - Kumite - Kadeti (U16) -70
|
|
- 5. LARA EDELINSKI - Kumite - Ml. kadetkinje (U14) +55
|
|
- 6. LORI KOŽAR - Kumite - Učenice (U12) -32
|
|
- 7. SEBASTIJAN STANEK - Kumite - Ml. kadeti (U14) -45
|
ZAMET
|
- 1. EMA SGARDELLI - Kumite - Ml. kadetkinje (U14) -40
|
|
- 2. FILIP RAMIĆ - Kumite - Kadeti (U16) -63
|
|
- 3. KRISTIAN LAKIĆ - Kumite - Ml. kadeti (U14) -48
|
|
- 4. LUCIA BATTAIA - Kumite - Kadetkinje (U16) +54
|
|
- 5. LUCIA BATTAIA - Kumite - Juniorke (U18) +59
|
|
- 6. LUCIA BATTAIA - Kumite - Juniorke (U18) -59
|
|
- 7. NATALIA MODRIĆ - Kumite - Ml. seniorke (U21) -OPEN
|
|
- 8. TEA SGARDELLI - LJATIFI - Kumite - Učenice (U12) -32
|
KATA (184)
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
|
- 1. ANA VUJIĆ - Kata - Učenice 8,9 kyu (U12)
|
|
- 2. ANJA RADULOVIĆ - Kata - Učenice 7,6 kyu (U12)
|
|
- 3. ANJA RADULOVIĆ - Kata - Mlađe kadetkinje 7,6 kyu (U14)
|
|
- 4. ANTONIO HORVAT - Kata - Mlađi kadeti 7,6 kyu (U14)
|
|
- 5. ANTONIO HORVAT - Kata - Učenici služ. (U12)
|
|
- 6. DINA HREŠIĆ - Kata - Učenice 7,6 kyu (U12)
|
|
- 7. ENA HALUPA - Kata - Učenice služ. (U12)
|
|
- 8. GABRIJELA JANKOVIĆ - Kata - Kadetkinje služ. (U16)
|
|
- 9. GABRIJELA JANKOVIĆ - Kata - Juniorke služ. (U18)
|
|
- 10. GREGOR TRBOJEVIĆ - Kata - Mlađi učenici 8,9 kyu (U10)
|
|
- 11. IVA MILDE - Kata - Učenice 8,9 kyu (U12)
|
|
- 12. IVA MILDE - Kata - Mlađe kadetkinje 7,6 kyu (U14)
|
|
- 13. IVAN BREBER - Kata - Učenici 8,9 kyu (U12)
|
|
- 14. JERKO NJEGOVAC - Kata - Mlađi učenici 8,9 kyu (U10)
|
|
- 15. KRISTIJANA POPOVIĆ - Kata - Učenice 7,6 kyu (U12)
|
|
- 16. KRISTIJANA POPOVIĆ - Kata - Mlađe kadetkinje 7,6 kyu (U14)
|
|
- 17. LANA HORVAT - Kata - Učenice 7,6 kyu (U12)
|
|
- 18. LANA HORVAT - Kata - Mlađe kadetkinje 7,6 kyu (U14)
|
|
- 19. LEA JENIĆEK - Kata - Mlađe kadetkinje služ. (U14)
|
|
- 20. LEA JENIĆEK - Kata - Kadetkinje služ. (U16)
|
|
- 21. LEA ŽARKOVIĆ - Kata - Mlađe kadetkinje služ. (U14)
|
|
- 22. LEA ŽARKOVIĆ - Kata - Kadetkinje služ. (U16)
|
|
- 23. LENA BRLETIĆ - Kata - Mlađe učenice 8,9 kyu (U10)
|
|
- 24. LEON GRGIĆ - Kata - Kadeti služ. (U16)
|
|
- 25. LEON GRGIĆ - Kata - Juniori služ. (U18)
|
|
- 26. LUCIJA POSAVEC - Kata - Učenice 7,6 kyu (U12)
|
|
- 27. LUCIJA POSAVEC - Kata - Mlađe kadetkinje 7,6 kyu (U14)
|
|
- 28. LUCIJA VARAT - Kata - Mlađe učenice 8,9 kyu (U10)
|
|
- 29. LUCIJA VARAT - Kata - Učenice 8,9 kyu (U12)
|
|
- 30. MARIJAN JURIŠIĆ - Kata - Učenici 8,9 kyu (U12)
|
|
- 31. MATIJA IVAN VOLŠANSKI - Kata - Juniori služ. (U18)
|
|
- 32. MATIJA IVAN VOLŠANSKI - Kata - Ml. Seniori služ. (U21)
|
|
- 33. NICOLE STRANJIK - Kata - Učenice služ. (U12)
|
|
- 34. NICOLE STRANJIK - Kata - Mlađe kadetkinje 7,6 kyu (U14)
|
|
- 35. NIKA TUTIĆ - Kata - Mlađe kadetkinje služ. (U14)
|
|
- 36. NIKA TUTIĆ - Kata - Kadetkinje služ. (U16)
|
|
- 37. NIKICA ŽUKINA - Kata - Juniori služ. (U18)
|
|
- 38. NIKICA ŽUKINA - Kata - Ml. Seniori služ. (U21)
|
|
- 39. PAULA VARAT - Kata - Juniorke služ. (U18)
|
|
- 40. PAULA VARAT - Kata - Ml. Seniorke služ. (U21)
|
|
- 41. PETRA STREJČEK - Kata - Učenice 7,6 kyu (U12)
|
|
- 42. PETRA STREJČEK - Kata - Mlađe kadetkinje 7,6 kyu (U14)
|
|
- 43. SARA TRBOJEVIĆ - Kata - Cicibanke poč. (U8)
|
|
- 44. ŠIMUN NJEGOVAC - Kata - Učenici 8,9 kyu (U12)
|
|
- 45. SOFIJA ĆOSIĆ - Kata - Kadetkinje služ. (U16)
|
|
- 46. SOFIJA ĆOSIĆ - Kata - Juniorke služ. (U18)
|
|
- 47. SVEN MILDE - Kata - Mlađi učenici 7,6 kyu (U10)
|
ALFA
|
- 1. ANA ABRAMOVIĆ - Kata - Učenice 7,6 kyu (U12)
|
|
- 2. ANTONIJA BARIĆ - Kata - Mlađe učenice 7,6 kyu (U10)
|
|
- 3. LUKRECIJA BRKAN - Kata - Učenice 7,6 kyu (U12)
|
BANJA LUKA
|
- 1. ANASTASIJA BALAĆ - Kata - Mlađe učenice 7,6 kyu (U10)
|
|
- 2. ĐORĐE MILUTIN - Kata - Mlađi učenici 7,6 kyu (U10)
|
|
- 3. LJUBIŠA VASILIĆ - Kata - Mlađi učenici 8,9 kyu (U10)
|
|
- 4. LUKA PEJIĆ - Kata - Učenici služ. (U12)
|
|
- 5. PETAR PRERADOVIĆ - Kata - Mlađi učenici služ. (U10)
|
BELI MANASTIR 98
|
- 1. ANTONIO GERDEŠIĆ - Kata - Mlađi kadeti 7,6 kyu (U14)
|
|
- 2. DOROTEA LEMUND - Kata - Učenice 7,6 kyu (U12)
|
|
- 3. DOROTEA LEMUND - Kata - Učenice 8,9 kyu (U12)
|
|
- 4. MATEJ TADIJANOV - Kata - Učenici 7,6 kyu (U12)
|
|
- 5. MATEJ TADIJANOV - Kata - Mlađi kadeti 8,9 kyu (U14)
|
|
- 6. MATEJ TADIJANOV - Kata - Mlađi kadeti 7,6 kyu (U14)
|
|
- 7. MATIJA JAKOBFI - Kata - Mlađi kadeti 7,6 kyu (U14)
|
BUSHIDO
|
- 1. KARLO BJELOVUK - Kata - Mlađi učenici 7,6 kyu (U10)
|
|
- 2. KARLO BJELOVUK - Kata - Učenici 7,6 kyu (U12)
|
|
- 3. MARIN MRKONJIĆ - Kata - Cicibani služ. (U8)
|
|
- 4. SARA TOMIĆ - Kata - Mlađe učenice služ. (U10)
|
|
- 5. TEA HUDINA - Kata - Cicibanke služ. (U8)
|
FOKUS
|
- 1. FILIP MARIĆ - Kata - Mlađi kadeti 7,6 kyu (U14)
|
|
- 2. FILIP MARIĆ - Kata - Mlađi kadeti služ. (U14)
|
|
- 3. IVAN BULJAN - Kata - Učenici služ. (U12)
|
|
- 4. IVAN KUKIĆ - Kata - Cicibani poč. (U8)
|
|
- 5. LANA ĐORDIĆ - Kata - Mlađe učenice služ. (U10)
|
|
- 6. MARTA GRIZELJ - Kata - Učenice 7,6 kyu (U12)
|
|
- 7. PETRA DAMIŠ - Kata - Učenice služ. (U12)
|
|
- 8. ROBERT IVANIŠEVIĆ - Kata - Mlađi učenici 7,6 kyu (U10)
|
|
- 9. TEA BULJAN - Kata - Učenice služ. (U12)
|
|
- 10. TEA BULJAN - Kata - Mlađe kadetkinje služ. (U14)
|
|
- 11. VITO KRSNIK - Kata - Mlađi učenici 7,6 kyu (U10)
|
GLOBUS Čakovec
|
- 1. ADRIAN FAJFAR - Kata - Kadeti služ. (U16)
|
|
- 2. ADRIAN FAJFAR - Kata - Juniori služ. (U18)
|
|
- 3. INGA GRGIĆ - Kata - Kadetkinje služ. (U16)
|
|
- 4. INGA GRGIĆ - Kata - Mlađe kadetkinje služ. (U14)
|
|
- 5. ROKO ŠTOKIĆ - Kata - Kadeti služ. (U16)
|
|
- 6. ROKO ŠTOKIĆ - Kata - Mlađi kadeti služ. (U14)
|
|
- 7. SABINA PETKOVIĆ - Kata - Kadetkinje služ. (U16)
|
|
- 8. SABINA PETKOVIĆ - Kata - Juniorke služ. (U18)
|
|
- 9. STELA HORVAT - Kata - Kadetkinje služ. (U16)
|
|
- 10. STELA HORVAT - Kata - Mlađe kadetkinje služ. (U14)
|
Gordowa
|
- 1. ANĐELINA PECOLLAJ - Kata - Učenice 7,6 kyu (U12)
|
|
- 2. DOMAGOJ RIŠANEK - Kata - Mlađi kadeti 7,6 kyu (U14)
|
|
- 3. FILIP KOVAČ - Kata - Cicibani poč. (U8)
|
|
- 4. INES LALIĆ - Kata - Učenice 8,9 kyu (U12)
|
|
- 5. IVAN FILIPOVIĆ - Kata - Mlađi učenici 8,9 kyu (U10)
|
|
- 6. LUCIJA ĐURĐEVIĆ - Kata - Učenice 7,6 kyu (U12)
|
|
- 7. LUCIJA SOJKA - Kata - Učenice 7,6 kyu (U12)
|
|
- 8. TENA PRIMORAC - Kata - Mlađe učenice 8,9 kyu (U10)
|
Hrvatski sokol Osijek
|
- 1. KATIA ŠEGAVČIĆ - Kata - Mlađe učenice služ. (U10)
|
|
- 2. KATIA ŠEGAVČIĆ - Kata - Učenice služ. (U12)
|
IPON ZAGREB
|
- 1. FRAN KISIĆ - Kata - Učenici služ. (U12)
|
|
- 2. FRAN KISIĆ - Kata - Mlađi učenici služ. (U10)
|
|
- 3. LOVRO STJEPANOVIĆ - Kata - Učenici služ. (U12)
|
|
- 4. LOVRO STJEPANOVIĆ - Kata - Mlađi učenici služ. (U10)
|
|
- 5. MATEJ TOTH - Kata - Učenici služ. (U12)
|
|
- 6. MATEJ TOTH - Kata - Mlađi učenici služ. (U10)
|
k.k."konjščina"
|
- 1. KORNELIJA BOŽIĆ - Kata - Mlađe učenice 7,6 kyu (U10)
|
|
- 2. PETRA LISAK - Kata - Mlađe učenice 8,9 kyu (U10)
|
KBS TIGAR KOSTAJNICA BIH
|
- 1. PETAR MAJSTOROVIC MAJSTOROVIC - Kata - Cicibani poč. (U8)
|
KK KTC KRIŽEVCI
|
- 1. ANA ČONDIĆ - Kata - Mlađe učenice služ. (U10)
|
|
- 2. ANA-MARIJA BRUNOVIĆ - Kata - Mlađe učenice 7,6 kyu (U10)
|
|
- 3. GABRIEL BOŽIĆ - Kata - Mlađi učenici 7,6 kyu (U10)
|
Mladost
|
- 1. DOMAGOJ JAGAR - Kata - Mlađi učenici 7,6 kyu (U10)
|
|
- 2. FRANKO VALENTIĆ - Kata - Mlađi učenici 7,6 kyu (U10)
|
|
- 3. IVAN JAGAR - Kata - Učenici 7,6 kyu (U12)
|
|
- 4. KATJA MEĐAKOVIĆ - Kata - Mlađe učenice 7,6 kyu (U10)
|
|
- 5. LEONARD GOLUBIĆ - Kata - Mlađi učenici 7,6 kyu (U10)
|
|
- 6. MAGDA VRTARIĆ - Kata - Mlađe učenice 7,6 kyu (U10)
|
|
- 7. OZANA VUJEVIĆ - Kata - Učenice 7,6 kyu (U12)
|
|
- 8. PAULA NJEGOVEC - Kata - Mlađe učenice 7,6 kyu (U10)
|
|
- 9. VID VULINEC - Kata - Mlađi učenici 7,6 kyu (U10)
|
Nova Gradiška
|
- 1. LANA KRILJ - Kata - Cicibanke poč. (U8)
|
|
- 2. LANA KRILJ - Kata - Mlađe učenice 8,9 kyu (U10)
|
|
- 3. NATKO MAKOVIČIĆ - Kata - Mlađi učenici 8,9 kyu (U10)
|
|
- 4. NATKO MAKOVIČIĆ - Kata - Učenici 8,9 kyu (U12)
|
OMEGA
|
- 1. ANA DRUŽINEC - Kata - Mlađe učenice služ. (U10)
|
|
- 2. ANA DRUŽINEC - Kata - Učenice služ. (U12)
|
|
- 3. ELLA SPIVAK - Kata - Učenice 7,6 kyu (U12)
|
|
- 4. ERIK ŠOPER - Kata - Učenici služ. (U12)
|
|
- 5. ERIK ŠOPER - Kata - Mlađi kadeti služ. (U14)
|
|
- 6. FILIP JURČEVIĆ - Kata - Učenici služ. (U12)
|
|
- 7. FILIP TURKALJ - Kata - Učenici 7,6 kyu (U12)
|
|
- 8. JANA ČEBOHIN - Kata - Mlađe učenice služ. (U10)
|
|
- 9. KLARA BRAJA - Kata - Mlađe kadetkinje služ. (U14)
|
|
- 10. KLARA BRAJA - Kata - Kadetkinje služ. (U16)
|
|
- 11. LANA RAŠIĆ - Kata - Učenice služ. (U12)
|
|
- 12. LANA RAŠIĆ - Kata - Mlađe kadetkinje 7,6 kyu (U14)
|
|
- 13. MATEO LAZIĆ - Kata - Učenici 8,9 kyu (U12)
|
|
- 14. MATIJA JUG - Kata - Cicibani služ. (U8)
|
|
- 15. MATKO BRZICA - Kata - Učenici 8,9 kyu (U12)
|
|
- 16. NIKOLA PARLOV - Kata - Učenici služ. (U12)
|
|
- 17. PATRIK RAŠIĆ - Kata - Učenici 7,6 kyu (U12)
|
|
- 18. PAULA JUG - Kata - Mlađe kadetkinje služ. (U14)
|
|
- 19. TALIJA ČOLAK - Kata - Cicibanke služ. (U8)
|
|
- 20. TALIJA ČOLAK - Kata - Mlađe učenice 8,9 kyu (U10)
|
|
- 21. TONI SEKIĆ - Kata - Kadeti služ. (U16)
|
Pitomača
|
- 1. DOROTEA GRGIČIN - Kata - Juniorke služ. (U18)
|
|
- 2. EMA TRATNJAK - Kata - Učenice služ. (U12)
|
|
- 3. IVAN FURDIĆ - Kata - Učenici 8,9 kyu (U12)
|
|
- 4. JAKOV BEGOVIĆ - Kata - Mlađi kadeti 7,6 kyu (U14)
|
|
- 5. LEONA HUSTIĆ - Kata - Učenice služ. (U12)
|
|
- 6. MARKO BOGOVIĆ - Kata - Juniori služ. (U18)
|
|
- 7. NEVA BEGOVIĆ - Kata - Učenice 8,9 kyu (U12)
|
|
- 8. NINA DOMOVIĆ - Kata - Mlađe učenice služ. (U10)
|
SISAK
|
- 1. KLARA BALOG - Kata - Učenice 7,6 kyu (U12)
|
|
- 2. LUKA CRNKOVIĆ - Kata - Mlađi kadeti služ. (U14)
|
|
- 3. LUKA CRNKOVIĆ - Kata - Kadeti služ. (U16)
|
|
- 4. MATEA BAŠIĆ - Kata - Mlađe kadetkinje 7,6 kyu (U14)
|
|
- 5. MIHAEL CRNKOVIĆ - Kata - Mlađi učenici 7,6 kyu (U10)
|
Slavonski Brod
|
- 1. ANA IMROVIĆ - Kata - Mlađe kadetkinje služ. (U14)
|
|
- 2. IVKA HODAK - Kata - Učenice služ. (U12)
|
|
- 3. LUCIJA OPAČAK - Kata - Mlađe kadetkinje služ. (U14)
|
|
- 4. MATEA EĆIMOVIĆ - Kata - Mlađe kadetkinje služ. (U14)
|
|
- 5. MIHAEL EĆIMOVIĆ - Kata - Kadeti služ. (U16)
|
|
- 6. MILA PRVULOVIĆ - Kata - Mlađe učenice služ. (U10)
|
|
- 7. MILA PRVULOVIĆ - Kata - Mlađe učenice 7,6 kyu (U10)
|
|
- 8. RITA MUSTAPIĆ - Kata - Mlađe učenice služ. (U10)
|
|
- 9. RITA MUSTAPIĆ - Kata - Mlađe učenice 7,6 kyu (U10)
|
Sljeme
|
- 1. ANJA LONČAR - Kata - Ml. Seniorke služ. (U21)
|
Tempo
|
- 1. ANA BAĐUN - Kata - Cicibanke služ. (U8)
|
|
- 2. EMANUEL BAĐUN - Kata - Učenici služ. (U12)
|
|
- 3. MARTINA JAMBRAK - Kata - Mlađe kadetkinje služ. (U14)
|
Tigar Sisak
|
- 1. ANDREAS GLAVAŠ - Kata - Kadeti služ. (U16)
|
|
- 2. SARA JUZBAŠIĆ - Kata - Učenice služ. (U12)
|
|
- 3. VANJA ŠABIĆ - Kata - Mlađe učenice služ. (U10)
|
Virovitica
|
- 1. CHRIS MALČEC - Kata - Učenici služ. (U12)
|
|
- 2. KARLA ROGOVIĆ - Kata - Mlađe kadetkinje 7,6 kyu (U14)
|
|
- 3. MATIJA RELIĆ - Kata - Kadeti služ. (U16)
|
Vukovar`91
|
- 1. ANA ŠOŠTARIĆ - Kata - Kadetkinje služ. (U16)
|
|
- 2. DOROTEA PLAVŠIĆ - Kata - Učenice 7,6 kyu (U12)
|
|
- 3. EMA PENDIĆ - Kata - Mlađe kadetkinje služ. (U14)
|
|
- 4. EMA TOMIĆ - Kata - Mlađe učenice 7,6 kyu (U10)
|
|
- 5. IVANO BAJRAK - Kata - Mlađi učenici služ. (U10)
|
|
- 6. KARLA MOLNAR - Kata - Učenice 8,9 kyu (U12)
|
|
- 7. KARLO KALANJ - Kata - Mlađi kadeti služ. (U14)
|
|
- 8. VITTO FURUNDŽIJA - Kata - Učenici 7,6 kyu (U12)
|
|
|