Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
10. Krk Kup 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici 7-9 g.
KATA-Mlađe učenice 7-9 g.
KATA-Učenici 10-11 g.
KATA-Učenice 10-11 g.
KATA-Mlađi kadeti 12-13 g.
KATA-Mlađe kadetkinje 12-13 g.
KATA-Kadeti 14-15 g.
KATA-Kadetkinje 14-15 g.
KATA-Juniori 16-17 g.
KATA-Juniorke 16-17 g.
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađi učenici -26
Kumite - Mlađi učenici -30
Kumite - Mlađi učenici -34
Kumite - Mlađi učenici -38
Kumite - Mlađi učenici +38
Kumite - Mlađi učenici -26
35
0
ROKO ŽIC (KRK CRO)
133
0
FILIP CUCULIĆ (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. ROKO ŽIC, KRK CROATIA
2. FILIP CUCULIĆ, KK Grobničan
3. ----
3. ----
Kumite - Mlađi učenici -30
402
0
JAN CANJAR (KA 1969)
147
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
300
0
FILIP MABIĆ (KK IPON)
147
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
402
0
JAN CANJAR (KA 1969)
18
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
71
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
312
0
PETAR MANESTAR (CHMPRI)
406
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
29
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
147
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
18
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
71
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
29
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
18
0
ELIAS JOSIP RUDMAN (KRK CRO)
29
0
MATIJA BOŽIĆ (KRK CRO)
71
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
406
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
Osvajači medalja
1. MATIJA BOŽIĆ, KRK CROATIA
2. ELIAS JOSIP RUDMAN, KRK CROATIA
3. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav
3. JOSIP FARKAŠ, Karlovac 1969
Kumite - Mlađi učenici -34
130
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
173
0
DUJE LESKUR (KKSOLIN)
130
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
302
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
173
0
DUJE LESKUR (KKSOLIN)
313
0
LUKA CETINA (CHMPRI)
51
0
JAKOV BOŽANIĆ (MEĐIMUR)
378
0
BORNA BABIC (KOSTRE)
429
NIKO JAKELJIĆ (DAL)
302
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
173
0
DUJE LESKUR (KKSOLIN)
51
0
JAKOV BOŽANIĆ (MEĐIMUR)
429
0
NIKO JAKELJIĆ (DAL)
302
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
429
0
NIKO JAKELJIĆ (DAL)
51
JAKOV BOŽANIĆ (MEĐIMUR)
Osvajači medalja
1. KARLO PANIĆ, IPON ZAGREB
2. NIKO JAKELJIĆ, DALMACIJA
3. SINIŠA SPLAIT, KK Grobničan
3. JAKOV BOŽANIĆ, Međimurje
Kumite - Mlađi učenici -38
174
0
BOŠKO LELAS (KKSOLIN)
444
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
264
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
444
0
JAKOB ĐEBRO (DURDEVA)
264
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
Osvajači medalja
1. JAKOB ĐEBRO, ĐURĐEVAC
2. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. BOŠKO LELAS, DALMACIJA-CEMENT
3. ----
Kumite - Mlađi učenici +38
355
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
355
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
433
0
FRAN ORLIĆ (DAL)
411
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
376
VITO KRALJEVIC (KOSTRE)
432
IVAN RAMLJAK (DAL)
355
0
JAN VERIĆ-NIKŠIĆ (CHMPRI)
411
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
376
0
VITO KRALJEVIC (KOSTRE)
432
0
IVAN RAMLJAK (DAL)
411
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
432
0
IVAN RAMLJAK (DAL)
376
VITO KRALJEVIC (KOSTRE)
Osvajači medalja
1. IVAN RAMLJAK, DALMACIJA
2. MATEO BRIŠKI, Karlovac 1969
3. JAN VERIĆ-NIKŠIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. VITO KRALJEVIC, KOSTRENA