Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
10. Krk Kup 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici 7-9 g.
KATA-Mlađe učenice 7-9 g.
KATA-Učenici 10-11 g.
KATA-Učenice 10-11 g.
KATA-Mlađi kadeti 12-13 g.
KATA-Mlađe kadetkinje 12-13 g.
KATA-Kadeti 14-15 g.
KATA-Kadetkinje 14-15 g.
KATA-Juniori 16-17 g.
KATA-Juniorke 16-17 g.
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađe učenice -28
Kumite - Mlađe učenice -32
Kumite - Mlađe učenice -36
Kumite - Mlađe učenice +36
Kumite - Mlađe učenice -28
16
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
16
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
103
0
IVA BRČINA (METAL)
369
0
SARA TUCAKOVIĆ (1)
16
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
356
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
426
EMA ŠARIĆ (DAL)
103
IVA BRČINA (METAL)
430
MIA KOVAČEVIĆ (DAL)
105
VANESSA IVANČIĆ (METAL)
413
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
137
PIA MIKULIĆ (GROBNIK)
16
0
DOROTEA STOJAKOVIĆ (KRK CRO)
356
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
426
0
EMA ŠARIĆ (DAL)
103
0
IVA BRČINA (METAL)
430
0
MIA KOVAČEVIĆ (DAL)
105
0
VANESSA IVANČIĆ (METAL)
413
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
137
0
PIA MIKULIĆ (GROBNIK)
356
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
103
0
IVA BRČINA (METAL)
105
0
VANESSA IVANČIĆ (METAL)
413
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
356
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
413
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
137
PIA MIKULIĆ (GROBNIK)
105
0
VANESSA IVANČIĆ (METAL)
137
0
PIA MIKULIĆ (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. AIDA TRSTENJAK, GLOBUS Čakovec
2. NINA MALOBABIĆ, Karlovac 1969
3. DOROTEA STOJAKOVIĆ, KRK CROATIA
3. VANESSA IVANČIĆ, Metal - Jurdani
Kumite - Mlađe učenice -32
197
0
MAGDALENA ŽUNIĆ (FORUM)
320
0
LANA KREŠIĆ (CRO)
320
0
LANA KREŠIĆ (CRO)
427
0
ANTEA NIKOLIĆ (DAL)
256
0
SOFIA LOJIĆ (KRK CRO)
197
0
MAGDALENA ŽUNIĆ (FORUM)
438
0
ANA ŠINKO (MEĐIMUR)
350
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
336
MARE MILETA (ŠI 1066)
320
0
LANA KREŠIĆ (CRO)
256
0
SOFIA LOJIĆ (KRK CRO)
350
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
336
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
256
0
SOFIA LOJIĆ (KRK CRO)
336
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
350
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
Osvajači medalja
1. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. SOFIA LOJIĆ, KRK CROATIA
3. MAGDALENA ŽUNIĆ, "Forum"
3. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Mlađe učenice -36
453
0
MIA PAŠKALJ (1)
146
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
324
0
PETRA MITROVIĆ (CRO)
104
0
TARA TUBIĆ (METAL)
146
0
NOELI KARLOVIĆ (KASTAV)
104
0
TARA TUBIĆ (METAL)
Osvajači medalja
1. TARA TUBIĆ, Metal - Jurdani
2. NOELI KARLOVIĆ, Kastav
3. PETRA MITROVIĆ, RI CROATIA
3. MIA PAŠKALJ, KNIN
Kumite - Mlađe učenice +36
54
0
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
431
0
MIHAELA DILBER (DAL)
54
0
TARA LESJAK (MEĐIMUR)
309
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
431
MIHAELA DILBER (DAL)
428
0
KARLA BARTULOVIĆ (DAL)
306
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
307
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
309
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
431
0
MIHAELA DILBER (DAL)
306
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
307
0
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
309
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
306
0
HANNA MALKIĆ (CHMPRI)
307
0
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
428
0
KARLA BARTULOVIĆ (DAL)
Osvajači medalja
1. HANNA MALKIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. NIKA ŠIMUNDIĆ, CHAMPION RIJEKA
3. TARA LESJAK, Međimurje
3. LENA KRIZMAN, CHAMPION RIJEKA