Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
10. Krk Kup 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici 7-9 g.
KATA-Mlađe učenice 7-9 g.
KATA-Učenici 10-11 g.
KATA-Učenice 10-11 g.
KATA-Mlađi kadeti 12-13 g.
KATA-Mlađe kadetkinje 12-13 g.
KATA-Kadeti 14-15 g.
KATA-Kadetkinje 14-15 g.
KATA-Juniori 16-17 g.
KATA-Juniorke 16-17 g.
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadetkinje -47
Kumite - Kadetkinje -54
Kumite - Kadetkinje +54
Kumite - Kadetkinje -OPEN
Kumite - Kadetkinje +54
192
0
GABRIELA BILIĆ (FORUM)
269
0
LEONA HAUPERT (KKHZG)
269
0
LEONA HAUPERT (KKHZG)
335
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
61
0
LINA ŠUTIĆ (PORTO)
269
0
LEONA HAUPERT (KKHZG)
163
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
192
0
GABRIELA BILIĆ (FORUM)
217
0
DOMINA PAVLOVIĆ (KK SOKO)
57
0
ANAMARIA MARŠIĆ (PORTO)
335
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
212
0
DOMINA BABIĆ (KK SOKO)
244
0
NIKKA MEMIĆ (ZAMET)
165
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
449
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
434
0
LAURA LISAC (DELTA)
49
PETRA NEDELJKO (MEĐIMUR)
269
0
LEONA HAUPERT (KKHZG)
163
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
217
0
DOMINA PAVLOVIĆ (KK SOKO)
335
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
212
0
DOMINA BABIĆ (KK SOKO)
165
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
434
0
LAURA LISAC (DELTA)
49
0
PETRA NEDELJKO (MEĐIMUR)
163
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
335
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
212
0
DOMINA BABIĆ (KK SOKO)
434
0
LAURA LISAC (DELTA)
163
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
434
0
LAURA LISAC (DELTA)
49
0
PETRA NEDELJKO (MEĐIMUR)
449
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
212
0
DOMINA BABIĆ (KK SOKO)
449
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
Medalists
1. ADRIANA ROSS, Kastav
2. LAURA LISAC, Delta
3. LUCIJA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ELENA HOXHAJ, KK 10. DAN