Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
10. Krk Kup 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici 7-9 g.
KATA-Mlađe učenice 7-9 g.
KATA-Učenici 10-11 g.
KATA-Učenice 10-11 g.
KATA-Mlađi kadeti 12-13 g.
KATA-Mlađe kadetkinje 12-13 g.
KATA-Kadeti 14-15 g.
KATA-Kadetkinje 14-15 g.
KATA-Juniori 16-17 g.
KATA-Juniorke 16-17 g.
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Mlađi učenici (9,8,7 i 6 KYU) - 8g.
Kata - Mlađi učenici (9,8,7 i 6 KYU) - 9g.
Kata - Mlađi učenici
Kata - Mlađi učenici (9,8,7 i 6 KYU) - 8g.
124
GABRIEL ANĐELIĆ (RAB-ENP)
234
0
FRAN GRBELJA (ZAMET)
124
0
GABRIEL ANĐELIĆ (RAB-ENP)
287
VITTORIO EMANUEL PILATO (FINIDA)
257
0
LEON VACKA (333CR)
125
0
LUKA ŠAJBIĆ (RAB-ENP)
440
LUKA IVČE (RAB-ENP)
124
0
GABRIEL ANĐELIĆ (RAB-ENP)
287
0
VITTORIO EMANUEL PILATO (FINIDA)
257
0
LEON VACKA (333CR)
440
0
LUKA IVČE (RAB-ENP)
287
0
VITTORIO EMANUEL PILATO (FINIDA)
257
0
LEON VACKA (333CR)
440
0
LUKA IVČE (RAB-ENP)
125
0
LUKA ŠAJBIĆ (RAB-ENP)
Osvajači medalja
1. VITTORIO EMANUEL PILATO, FINIDA (POREČ)
2. LEON VACKA, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. GABRIEL ANĐELIĆ, RAB-ENPI
3. LUKA IVČE, RAB-ENPI
Kata - Mlađi učenici (9,8,7 i 6 KYU) - 9g.
235
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
235
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
392
0
ROKO GROŠETA (XXX)
200
0
TONI VLAHOV (FIGHT)
392
0
ROKO GROŠETA (XXX)
100
FILIP HATEŽIĆ (DELTA)
258
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
235
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
121
0
ALEXANDER ŽIGO (RAB-ENP)
468
0
HASAN KOVAČEVIĆ (UNIJA)
437
VANJA KASALOVIĆ (DELTA)
296
VITTORIO EMANUEL PILATO (FINIDA)
190
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
392
0
ROKO GROŠETA (XXX)
100
0
FILIP HATEŽIĆ (DELTA)
258
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
235
0
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ (ZAMET)
468
0
HASAN KOVAČEVIĆ (UNIJA)
437
0
VANJA KASALOVIĆ (DELTA)
296
0
VITTORIO EMANUEL PILATO (FINIDA)
190
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
392
0
ROKO GROŠETA (XXX)
258
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
468
0
HASAN KOVAČEVIĆ (UNIJA)
296
0
VITTORIO EMANUEL PILATO (FINIDA)
258
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
468
0
HASAN KOVAČEVIĆ (UNIJA)
437
0
VANJA KASALOVIĆ (DELTA)
121
0
ALEXANDER ŽIGO (RAB-ENP)
296
0
VITTORIO EMANUEL PILATO (FINIDA)
437
0
VANJA KASALOVIĆ (DELTA)
Osvajači medalja
1. HASAN KOVAČEVIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
2. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. ROKO GROŠETA, ISTRA
3. VANJA KASALOVIĆ, Delta
Kata - Mlađi učenici
115
0
IVANO TOMIČIĆ (RAB-ENP)
419
0
JOVAN RUDONJIČ (POSTOJN)
139
0
LOVRO ERAK (VIROVTC)
419
0
JOVAN RUDONJIČ (POSTOJN)
115
0
IVANO TOMIČIĆ (RAB-ENP)
423
0
JAKOB BOJC (POSTOJN)
83
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
391
0
ROKO GROŠETA (XXX)
424
FILIP SUBOTIČ (POSTOJN)
419
0
JOVAN RUDONJIČ (POSTOJN)
423
0
JAKOB BOJC (POSTOJN)
391
0
ROKO GROŠETA (XXX)
424
0
FILIP SUBOTIČ (POSTOJN)
423
0
JAKOB BOJC (POSTOJN)
424
0
FILIP SUBOTIČ (POSTOJN)
391
ROKO GROŠETA (XXX)
Osvajači medalja
1. FILIP SUBOTIČ, POSTOJNA
2. JAKOB BOJC, POSTOJNA
3. JOVAN RUDONJIČ, POSTOJNA
3. ROKO GROŠETA, ISTRA