Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
10. Krk Kup 2018.
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Mlađi učenici
KUMITE-Mlađe učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici 7-9 g.
KATA-Mlađe učenice 7-9 g.
KATA-Učenici 10-11 g.
KATA-Učenice 10-11 g.
KATA-Mlađi kadeti 12-13 g.
KATA-Mlađe kadetkinje 12-13 g.
KATA-Kadeti 14-15 g.
KATA-Kadetkinje 14-15 g.
KATA-Juniori 16-17 g.
KATA-Juniorke 16-17 g.
TEŽA/LETO
Kata - Učenici (9,8,7 i 6 KYU)
Kata - Učenici
Kata - Učenici (9,8,7 i 6 KYU)
330
0
NIKO HOBOR (KONDURA)
195
0
IVAN JOVIĆ (FORUM)
330
0
NIKO HOBOR (KONDURA)
252
0
VIKTOR VIŠNIĆ (ZAMET)
195
IVAN JOVIĆ (FORUM)
332
AMIR MEHULJIĆ (UNIJA)
191
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
252
0
VIKTOR VIŠNIĆ (ZAMET)
195
0
IVAN JOVIĆ (FORUM)
332
0
AMIR MEHULJIĆ (UNIJA)
191
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
252
0
VIKTOR VIŠNIĆ (ZAMET)
332
0
AMIR MEHULJIĆ (UNIJA)
191
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
Dobitniki medalj
1. AMIR MEHULJIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
2. VIKTOR VIŠNIĆ, ZAMET
3. IVAN JOVIĆ, "Forum"
3. ADEM KEKIĆ, KK SISAK
Kata - Učenici
425
0
FILIP SUBOTIČ (POSTOJN)
459
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
459
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
178
0
ZEMIR LUGONIĆ (UNIJA)
178
0
ZEMIR LUGONIĆ (UNIJA)
89
0
RAUL VEDRIŠ (DELTA)
120
DORIJAN IVČE (RAB-ENP)
466
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
425
0
FILIP SUBOTIČ (POSTOJN)
459
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
331
ADNAN SINANOVIĆ (UNIJA)
84
0
MANUEL VEDRIŠ (DELTA)
110
0
LUKA KEKO (RAB-ENP)
117
MARO RENIĆ (RAB-ENP)
85
NIOBIO GRUBEŠIĆ (DELTA)
178
0
ZEMIR LUGONIĆ (UNIJA)
120
0
DORIJAN IVČE (RAB-ENP)
466
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
459
0
RAFAEL LUKANIĆ (GROBNIK)
331
0
ADNAN SINANOVIĆ (UNIJA)
110
0
LUKA KEKO (RAB-ENP)
117
0
MARO RENIĆ (RAB-ENP)
85
0
NIOBIO GRUBEŠIĆ (DELTA)
178
0
ZEMIR LUGONIĆ (UNIJA)
466
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
331
0
ADNAN SINANOVIĆ (UNIJA)
85
0
NIOBIO GRUBEŠIĆ (DELTA)
466
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
331
0
ADNAN SINANOVIĆ (UNIJA)
110
LUKA KEKO (RAB-ENP)
85
0
NIOBIO GRUBEŠIĆ (DELTA)
110
0
LUKA KEKO (RAB-ENP)
Dobitniki medalj
1. TARIK SALKIĆ, REGENERACIJA
2. ADNAN SINANOVIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
3. ZEMIR LUGONIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
3. NIOBIO GRUBEŠIĆ, Delta