Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
10. Krk Kup 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Forum"
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
CHAMPION RIJEKA
DALMACIJA
DALMACIJA-CEMENT
Delta
ĐURĐEVAC
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
GORNJA RADGONA
Hercegovina-Zagreb
IPON ZAGREB
ISTRA
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karate klub UNIJA Tešanj
Karlovac 1969
Kastav
KK 10. DAN
KK Galeb
KK Grobničan
KK KTC KRIŽEVCI
KK SISAK
KK SOKOL
KNIN
Kondura Sisak
KOSTRENA
KOVINAR
KRK CROATIA
LOŠINJ
Međimurje
Metal - Jurdani
NEVERA
OMEGA
OPATIJA
PORTO TOLERO
POSTOJNA
RAB-ENPI
RADENCI
REGENERACIJA
RI CROATIA
TAD RIJEKA
TINJAN
Velebit
VIKTORIJA
Virovitica
VOLOSKO
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađe učenice -32
Kumite - Učenici -34
Kumite - Kadetkinje +54
Kata - Mlađe učenice (9,8,7 i 6 KYU) - 9g.
Kata - Učenici (9,8,7 i 6 KYU)
Kata - Mlađe kadetkinje
Kumite - Mlađe učenice -32
197
0
MAGDALENA ŽUNIĆ (FORUM)
320
0
LANA KREŠIĆ (CRO)
320
0
LANA KREŠIĆ (CRO)
427
0
ANTEA NIKOLIĆ (DAL)
256
0
SOFIA LOJIĆ (KRK CRO)
197
0
MAGDALENA ŽUNIĆ (FORUM)
438
0
ANA ŠINKO (MEĐIMUR)
350
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
336
MARE MILETA (ŠI 1066)
320
0
LANA KREŠIĆ (CRO)
256
0
SOFIA LOJIĆ (KRK CRO)
350
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
336
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
256
0
SOFIA LOJIĆ (KRK CRO)
336
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
350
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
Osvajači medalja
1. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
2. SOFIA LOJIĆ, KRK CROATIA
3. MAGDALENA ŽUNIĆ, "Forum"
3. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Učenici -34
303
KARLO PANIĆ (KK IPON)
303
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
194
0
IVAN JOVIĆ (FORUM)
194
IVAN JOVIĆ (FORUM)
101
0
DAMIAN BLAŽEVIĆ (METAL)
6
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
183
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
303
KARLO PANIĆ (KK IPON)
131
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
452
0
MIHAEL EBERHART (1)
464
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
400
IVANO BUTINA (KA 1969)
340
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
194
0
IVAN JOVIĆ (FORUM)
6
0
MATTEO MRAKOVČIĆ WERNOTH (KRK CRO)
183
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
303
0
KARLO PANIĆ (KK IPON)
131
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
464
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
400
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
340
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
194
0
IVAN JOVIĆ (FORUM)
183
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
464
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
340
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
183
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
464
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
131
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
452
0
MIHAEL EBERHART (1)
340
0
KARLO RAMLJAK (ŠI 1066)
131
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. TARIK SALKIĆ, REGENERACIJA
2. SVEN TUŠKAN, Hercegovina-Zagreb
3. KARLO PANIĆ, IPON ZAGREB
3. KARLO RAMLJAK, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kumite - Kadetkinje +54
192
0
GABRIELA BILIĆ (FORUM)
269
0
LEONA HAUPERT (KKHZG)
269
0
LEONA HAUPERT (KKHZG)
335
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
61
0
LINA ŠUTIĆ (PORTO)
269
0
LEONA HAUPERT (KKHZG)
163
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
192
0
GABRIELA BILIĆ (FORUM)
217
0
DOMINA PAVLOVIĆ (KK SOKO)
57
0
ANAMARIA MARŠIĆ (PORTO)
335
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
212
0
DOMINA BABIĆ (KK SOKO)
244
0
NIKKA MEMIĆ (ZAMET)
165
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
449
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
434
0
LAURA LISAC (DELTA)
49
PETRA NEDELJKO (MEĐIMUR)
269
0
LEONA HAUPERT (KKHZG)
163
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
217
0
DOMINA PAVLOVIĆ (KK SOKO)
335
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
212
0
DOMINA BABIĆ (KK SOKO)
165
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
434
0
LAURA LISAC (DELTA)
49
0
PETRA NEDELJKO (MEĐIMUR)
163
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
335
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
212
0
DOMINA BABIĆ (KK SOKO)
434
0
LAURA LISAC (DELTA)
163
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
434
0
LAURA LISAC (DELTA)
49
0
PETRA NEDELJKO (MEĐIMUR)
449
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
212
0
DOMINA BABIĆ (KK SOKO)
449
0
ELENA HOXHAJ (10.DAN)
Osvajači medalja
1. ADRIANA ROSS, Kastav
2. LAURA LISAC, Delta
3. LUCIJA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ELENA HOXHAJ, KK 10. DAN
Kata - Mlađe učenice (9,8,7 i 6 KYU) - 9g.
199
KLARA LERGA (FORUM)
199
0
KLARA LERGA (FORUM)
126
0
LEONA PRPIĆ (RAB-ENP)
294
CINTYA RADOVAN (FINIDA)
198
0
MAGDALENA ŽUNIĆ (FORUM)
243
0
MIRELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
122
NERA HABAZIN PENDE (RAB-ENP)
199
0
KLARA LERGA (FORUM)
294
0
CINTYA RADOVAN (FINIDA)
243
0
MIRELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
122
0
NERA HABAZIN PENDE (RAB-ENP)
294
0
CINTYA RADOVAN (FINIDA)
243
0
MIRELA MAKAREVIĆ (ZAMET)
122
0
NERA HABAZIN PENDE (RAB-ENP)
198
0
MAGDALENA ŽUNIĆ (FORUM)
Osvajači medalja
1. MIRELA MAKAREVIĆ, ZAMET
2. CINTYA RADOVAN, FINIDA (POREČ)
3. KLARA LERGA, "Forum"
3. MAGDALENA ŽUNIĆ, "Forum"
Kata - Učenici (9,8,7 i 6 KYU)
330
0
NIKO HOBOR (KONDURA)
195
0
IVAN JOVIĆ (FORUM)
330
0
NIKO HOBOR (KONDURA)
252
0
VIKTOR VIŠNIĆ (ZAMET)
195
IVAN JOVIĆ (FORUM)
332
AMIR MEHULJIĆ (UNIJA)
191
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
252
0
VIKTOR VIŠNIĆ (ZAMET)
195
0
IVAN JOVIĆ (FORUM)
332
0
AMIR MEHULJIĆ (UNIJA)
191
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
252
0
VIKTOR VIŠNIĆ (ZAMET)
332
0
AMIR MEHULJIĆ (UNIJA)
191
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
Osvajači medalja
1. AMIR MEHULJIĆ, Karate klub UNIJA Tešanj
2. VIKTOR VIŠNIĆ, ZAMET
3. IVAN JOVIĆ, "Forum"
3. ADEM KEKIĆ, KK SISAK
Kata - Mlađe kadetkinje
291
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
119
0
ENA GUŠĆIĆ (RAB-ENP)
291
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
88
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
66
0
ANTEA MANDIĆ (LOŠINJ1)
327
0
LANA HORVAT (333CR)
88
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
321
0
IVA MILDE (333CR)
291
0
IVA SAMOVOJSKA (FINIDA)
389
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
119
ENA GUŠĆIĆ (RAB-ENP)
247
0
SARA HRVAĆANIN (ZAMET)
384
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
325
LUCIJA POSAVEC (333CR)
259
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
383
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
193
TONIA ŠKULIĆ (FORUM)
66
0
ANTEA MANDIĆ (LOŠINJ1)
88
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
389
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
119
0
ENA GUŠĆIĆ (RAB-ENP)
384
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
325
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
383
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
193
0
TONIA ŠKULIĆ (FORUM)
88
0
PETRA ČABRIJAN (DELTA)
389
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
384
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
383
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
389
0
ANA DRUŽINEC (OMEGA)
383
0
JANA ČEBOHIN (OMEGA)
193
0
TONIA ŠKULIĆ (FORUM)
259
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
384
0
LANA RAŠIĆ (OMEGA)
259
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
Osvajači medalja
1. ANA DRUŽINEC, OMEGA
2. JANA ČEBOHIN, OMEGA
3. PETRA ČABRIJAN, Delta
3. LANA RAŠIĆ, OMEGA