Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
10. Krk Kup 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
KUMITE
KATE
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
KATA-Cicibanke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
SARA MEMIĆ
ZAMET
KATA-CCB-6Y-F, KATA-CCB-7Y-F
3
3
0
0
0
2.
LUCIJA JOZIĆ
FINIDA (POREČ)
KATA-CCB-6Y-F, KATA-CCB-7Y-F
2
0
0
0
0
3.
LEA PAVKOVIĆ
Kondura Sisak
KATA-CCB-7Y-F
1
0
0
0
0
KATA-Mlađi učenici 7-9 g.
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
HASAN KOVAČEVIĆ
Karate klub UNIJA Tešanj
KATA-YBOYS-9876-9Y
4
4
0
0
0
2.
FILIP SUBOTIČ
POSTOJNA
KATA-YBOYS
2
2
0
0
0
3.
ROKO GROŠETA
ISTRA
KATA-YBOYS, KATA-YBOYS-9876-9Y
6
4
0
0
0
4.
JAKOB BOJC
POSTOJNA
KATA-YBOYS
3
2
0
0
0
5.
JOVAN RUDONJIČ
POSTOJNA
KATA-YBOYS
3
2
0
0
0
6.
LEON VACKA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-YBOYS-9876-8Y
3
2
0
0
0
7.
STEFAN RADULOVIĆ
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-YBOYS-9876-9Y
3
2
0
0
0
8.
VANJA KASALOVIĆ
Delta
KATA-YBOYS-9876-9Y
3
2
0
0
0
9.
VITTORIO EMANUEL PILATO
FINIDA (POREČ)
KATA-YBOYS-9876-8Y, KATA-YBOYS-9876-9Y
5
3
0
0
0
10.
GABRIEL ANĐELIĆ
RAB-ENPI
KATA-YBOYS-9876-8Y
2
1
0
0
0
11.
LUKA IVČE
RAB-ENPI
KATA-YBOYS-9876-8Y
2
1
0
0
0
12.
ALEXANDER ŽIGO
RAB-ENPI
KATA-YBOYS-9876-9Y
2
0
0
0
0
13.
FRAN FILIP FRANČIŠKOVIĆ
ZAMET
KATA-YBOYS-9876-9Y
2
0
0
0
0
14.
IVANO TOMIČIĆ
RAB-ENPI
KATA-YBOYS
2
0
0
0
0
15.
LUKA ŠAJBIĆ
RAB-ENPI
KATA-YBOYS-9876-8Y
2
0
0
0
0
16.
ADEM KEKIĆ
KK SISAK
KATA-YBOYS-9876-9Y
1
0
0
0
0
17.
FILIP HATEŽIĆ
Delta
KATA-YBOYS-9876-9Y
1
0
0
0
0
18.
FRAN GRBELJA
ZAMET
KATA-YBOYS-9876-8Y
1
0
0
0
0
19.
LOVRO ERAK
Virovitica
KATA-YBOYS
1
0
0
0
0
20.
MANUEL VEDRIŠ
Delta
KATA-YBOYS
1
0
0
0
0
21.
TONI VLAHOV
Velebit
KATA-YBOYS-9876-9Y
1
0
0
0
0
KATA-Mlađe učenice 7-9 g.
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MINELA MAKAREVIĆ
ZAMET
KATA-YGIRLS-9876-8Y
3
3
0
0
0
2.
MIRELA MAKAREVIĆ
ZAMET
KATA-YGIRLS-9876-9Y
3
3
0
0
0
3.
LEONA KNEŽEVIĆ
KK SISAK
KATA-YGIRLS
2
2
0
0
0
4.
CINTYA RADOVAN
FINIDA (POREČ)
KATA-YGIRLS-9876-8Y, KATA-YGIRLS-9876-9Y
4
2
0
0
0
5.
ANA ŠINKO
Međimurje
KATA-YGIRLS-9876-8Y
2
1
0
0
0
6.
DORA KERKEZ
Kondura Sisak
KATA-YGIRLS
2
1
0
0
0
7.
DORA RUBINIĆ
ZAMET
KATA-YGIRLS-9876-8Y
2
1
0
0
0
8.
KLARA LERGA
"Forum"
KATA-YGIRLS-9876-9Y
2
1
0
0
0
9.
MAGDALENA ŽUNIĆ
"Forum"
KATA-YGIRLS-9876-9Y
2
1
0
0
0
10.
LEA DUMIČIĆ
RAB-ENPI
KATA-YGIRLS-9876-8Y
2
0
0
0
0
11.
NERA HABAZIN PENDE
RAB-ENPI
KATA-YGIRLS-9876-9Y
2
0
0
0
0
12.
LAURA ERAK
Virovitica
KATA-YGIRLS
1
0
0
0
0
13.
LEA PAVKOVIĆ
Kondura Sisak
KATA-YGIRLS-9876-8Y
1
0
0
0
0
14.
LEONA PRPIĆ
RAB-ENPI
KATA-YGIRLS-9876-9Y
1
0
0
0
0
15.
REA MLACOVIĆ
RAB-ENPI
KATA-YGIRLS
1
0
0
0
0
KATA-Učenici 10-11 g.
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
TARIK SALKIĆ
REGENERACIJA
KATA-BOYS
4
4
0
0
0
2.
AMIR MEHULJIĆ
Karate klub UNIJA Tešanj
KATA-BOYS-9876
2
2
0
0
0
3.
ZEMIR LUGONIĆ
Karate klub UNIJA Tešanj
KATA-BOYS
4
3
0
0
0
4.
ADNAN SINANOVIĆ
Karate klub UNIJA Tešanj
KATA-BOYS
3
2
0
0
0
5.
NIOBIO GRUBEŠIĆ
Delta
KATA-BOYS
3
2
0
0
0
6.
VIKTOR VIŠNIĆ
ZAMET
KATA-BOYS-9876
3
2
0
0
0
7.
IVAN JOVIĆ
"Forum"
KATA-BOYS-9876
2
1
0
0
0
8.
LUKA KEKO
RAB-ENPI
KATA-BOYS
3
1
0
0
0
9.
RAFAEL LUKANIĆ
KK Grobničan
KATA-BOYS
3
1
0
0
0
10.
FILIP SUBOTIČ
POSTOJNA
KATA-BOYS
2
0
0
0
0
11.
NIKO HOBOR
Kondura Sisak
KATA-BOYS-9876
2
0
0
0
0
12.
ADEM KEKIĆ
KK SISAK
KATA-BOYS-9876
1
0
0
0
0
13.
DORIJAN IVČE
RAB-ENPI
KATA-BOYS
1
0
0
0
0
14.
MANUEL VEDRIŠ
Delta
KATA-BOYS
1
0
0
0
0
15.
MARO RENIĆ
RAB-ENPI
KATA-BOYS
1
0
0
0
0
16.
RAUL VEDRIŠ
Delta
KATA-BOYS
1
0
0
0
0
KATA-Učenice 10-11 g.
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
PETRA ČABRIJAN
Delta
KATA-GIRLS
3
3
0
0
0
2.
LEONA KNEŽEVIĆ
KK SISAK
KATA-GIRLS-9876
2
2
0
0
0
3.
ANA DRUŽINEC
OMEGA
KATA-GIRLS
3
2
0
0
0
4.
JANA ČEBOHIN
OMEGA
KATA-GIRLS
3
2
0
0
0
5.
DORA KERKEZ
Kondura Sisak
KATA-GIRLS-9876
2
1
0
0
0
6.
KLARA BALOG
Kondura Sisak
KATA-GIRLS
2
1
0
0
0
7.
LUCIJA VARAT
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-GIRLS
3
1
0
0
0
8.
MILA PAPARIĆ
RAB-ENPI
KATA-GIRLS
2
0
0
0
0
9.
EMA KEKO
RAB-ENPI
KATA-GIRLS
1
0
0
0
0
10.
LUCIJA DAMJANOVIĆ
ZAMET
KATA-GIRLS-9876
1
0
0
0
0
11.
MATEJA JAKOPIĆ
Međimurje
KATA-GIRLS-9876
1
0
0
0
0
12.
MIA PENDE
RAB-ENPI
KATA-GIRLS
1
0
0
0
0
KATA-Mlađi kadeti 12-13 g.
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
TIMI MOČNIK
KOVINAR
KATA-YCAD-M
3
3
0
0
0
2.
RIJAD ROŠIĆ
Karate klub UNIJA Tešanj
KATA-YCAD-M
4
3
0
0
0
3.
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO
RAB-ENPI
KATA-YCAD-M
3
2
0
0
0
4.
TARIK SALKIĆ
REGENERACIJA
KATA-YCAD-M
3
2
0
0
0
5.
ANDY TIN PATRK
Delta
KATA-YCAD-M
4
2
0
0
0
6.
NIOBIO GRUBEŠIĆ
Delta
KATA-YCAD-M
4
2
0
0
0
7.
RAFAEL LUKANIĆ
KK Grobničan
KATA-YCAD-M
2
1
0
0
0
8.
RAUL VEDRIŠ
Delta
KATA-YCAD-M
2
0
0
0
0
9.
CHRIS MALČEC
Virovitica
KATA-YCAD-M
1
0
0
0
0
10.
DOMINIK DUMENČIĆ
RAB-ENPI
KATA-YCAD-M
1
0
0
0
0
11.
FRANE ČALUŠIĆ
RAB-ENPI
KATA-YCAD-M
1
0
0
0
0
12.
MARKO ARSIĆ
RAB-ENPI
KATA-YCAD-M
1
0
0
0
0
13.
VITO RENIĆ
RAB-ENPI
KATA-YCAD-M
1
0
0
0
0
KATA-Mlađe kadetkinje 12-13 g.
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANA DRUŽINEC
OMEGA
KATA-YCAD-M
4
4
0
0
0
2.
JANA ČEBOHIN
OMEGA
KATA-YCAD-M
4
3
0
0
0
3.
LANA RAŠIĆ
OMEGA
KATA-YCAD-M
4
3
0
0
0
4.
PETRA ČABRIJAN
Delta
KATA-YCAD-M
4
3
0
0
0
5.
ANTEA MANDIĆ
LOŠINJ
KATA-YCAD-M
2
1
0
0
0
6.
ANJA RADULOVIĆ
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-YCAD-M
3
1
0
0
0
7.
IVA SAMOVOJSKA
FINIDA (POREČ)
KATA-YCAD-M
3
1
0
0
0
8.
ENA GUŠĆIĆ
RAB-ENPI
KATA-YCAD-M
2
0
0
0
0
9.
TONIA ŠKULIĆ
"Forum"
KATA-YCAD-M
2
0
0
0
0
10.
IVA MILDE
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-YCAD-M
1
0
0
0
0
11.
LANA HORVAT
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-YCAD-M
1
0
0
0
0
12.
LUCIJA POSAVEC
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-YCAD-M
1
0
0
0
0
13.
SARA HRVAĆANIN
ZAMET
KATA-YCAD-M
1
0
0
0
0
KATA-Kadeti 14-15 g.
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
TIMI MOČNIK
KOVINAR
KATA-CAD-M
3
3
0
0
0
2.
DORIAN FAFANĐEL
RAB-ENPI
KATA-CAD-M
2
1
0
0
0
3.
KRISTJAN KLEMENČIČ
GORNJA RADGONA
KATA-CAD-M
2
1
0
0
0
4.
ANDY TIN PATRK
Delta
KATA-CAD-M
2
0
0
0
0
5.
ALEKSANDAR KERKEZ
Kondura Sisak
KATA-CAD-M
1
0
0
0
0
KATA-Kadetkinje 14-15 g.
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LANA RAŠIĆ
OMEGA
KATA-KAD-Ž
3
3
0
0
0
2.
LUCIJA POSAVEC
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-KAD-Ž
3
2
0
0
0
3.
MIRTA RUSTIA
ZAMET
KATA-KAD-Ž
3
2
0
0
0
4.
IVA MILDE
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-KAD-Ž
2
1
0
0
0
5.
ANJA RADULOVIĆ
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-KAD-Ž
2
0
0
0
0
6.
LANA HORVAT
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-KAD-Ž
2
0
0
0
0
7.
IVA SAMOVOJSKA
FINIDA (POREČ)
KATA-KAD-Ž
1
0
0
0
0
KATA-Juniori 16-17 g.
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DORIAN FAFANĐEL
RAB-ENPI
KATA-JUN-M
1
1
0
0
0
2.
KRISTJAN KLEMENČIČ
GORNJA RADGONA
KATA-JUN-M
1
0
0
0
0
KATA-Juniorke 16-17 g.
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MIRTA RUSTIA
ZAMET
KATA-JUN-Ž
1
1
0
0
0
2.
IVA SAMOVOJSKA
FINIDA (POREČ)
KATA-JUN-Ž
1
0
0
0
0
KATA-Cicibani, KATA-Cicibanke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
ZAMET
0
1.
200000
1.
200000
2
0
0
1.
2.
FINIDA (POREČ)
0
1.
200
2.
200
0
2
0
2.
3.
Kondura Sisak
0
1.
1
3.
1
0
0
1
3.
KATA-Mlađi učenici 7-9 g., KATA-Mlađe učenice 7-9 g.
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
ZAMET
0
8.
200001
1.
200001
2
0
1
1.
2.
FINIDA (POREČ)
100000
2.
200
3.
100200
1
2
0
2.
3.
POSTOJNA
100101
1.
0
9.
100101
1
1
1
3.
4.
KK SISAK
0
8.
100000
2.
100000
1
0
0
4.
5.
Karate klub UNIJA Tešanj
100000
2.
0
9.
100000
1
0
0
4.
6.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
200
4.
0
9.
200
0
2
0
6.
7.
Kondura Sisak
0
8.
100
4.
100
0
1
0
7.
8.
RAB-ENPI
2
5.
1
6.
3
0
0
3
8.
9.
"Forum"
0
8.
2
5.
2
0
0
2
9.
10.
ISTRA
2
5.
0
9.
2
0
0
2
9.
11.
Međimurje
0
8.
1
6.
1
0
0
1
11.
12.
Virovitica
0
8.
1
6.
1
0
0
1
11.
13.
Delta
1
7.
0
9.
1
0
0
1
11.
14.
Velebit
0
8.
0
9.
0
0
0
0
14.
KATA-Učenici 10-11 g., KATA-Učenice 10-11 g.
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Karate klub UNIJA Tešanj
100101
1.
0
7.
100101
1
1
1
1.
2.
Delta
1
4.
100000
1.
100001
1
0
1
2.
3.
KK SISAK
1
4.
100000
1.
100001
1
0
1
2.
4.
REGENERACIJA
100000
2.
0
7.
100000
1
0
0
4.
5.
ZAMET
100
3.
1
5.
101
0
1
1
5.
6.
Kondura Sisak
0
7.
101
3.
101
0
1
1
5.
7.
OMEGA
0
7.
101
3.
101
0
1
1
5.
8.
"Forum"
1
4.
0
7.
1
0
0
1
8.
9.
Međimurje
0
7.
1
5.
1
0
0
1
8.
10.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
0
7.
0
7.
0
0
0
0
10.
11.
KK Grobničan
0
7.
0
7.
0
0
0
0
10.
12.
POSTOJNA
0
7.
0
7.
0
0
0
0
10.
13.
RAB-ENPI
0
7.
0
7.
0
0
0
0
10.
KATA-Mlađi kadeti 12-13 g., KATA-Mlađe kadetkinje 12-13 g.
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
OMEGA
0
5.
100101
1.
100101
1
1
1
1.
2.
KOVINAR
100000
1.
0
3.
100000
1
0
0
2.
3.
Karate klub UNIJA Tešanj
100
2.
0
3.
100
0
1
0
3.
4.
RAB-ENPI
1
3.
0
3.
1
0
0
1
4.
5.
REGENERACIJA
1
3.
0
3.
1
0
0
1
4.
6.
Delta
0
5.
1
2.
1
0
0
1
4.
7.
"Forum"
0
5.
0
3.
0
0
0
0
7.
8.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
0
5.
0
3.
0
0
0
0
7.
9.
FINIDA (POREČ)
0
5.
0
3.
0
0
0
0
7.
10.
KK Grobničan
0
5.
0
3.
0
0
0
0
7.
11.
LOŠINJ
0
5.
0
3.
0
0
0
0
7.
12.
Virovitica
0
5.
0
3.
0
0
0
0
7.
13.
ZAMET
0
5.
0
3.
0
0
0
0
7.
KATA-Kadeti 14-15 g., KATA-Kadetkinje 14-15 g.
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
KOVINAR
100000
1.
0
4.
100000
1
0
0
1.
2.
OMEGA
0
5.
100000
1.
100000
1
0
0
1.
3.
GORNJA RADGONA
100
2.
0
4.
100
0
1
0
3.
4.
ZAMET
0
5.
100
2.
100
0
1
0
3.
5.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
0
5.
2
3.
2
0
0
2
5.
6.
Kondura Sisak
1
3.
0
4.
1
0
0
1
6.
7.
RAB-ENPI
1
3.
0
4.
1
0
0
1
6.
8.
Delta
0
5.
0
4.
0
0
0
0
8.
9.
FINIDA (POREČ)
0
5.
0
4.
0
0
0
0
8.
KATA-Juniori 16-17 g., KATA-Juniorke 16-17 g.
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
RAB-ENPI
100000
1.
0
3.
100000
1
0
0
1.
2.
ZAMET
0
3.
100000
1.
100000
1
0
0
1.
3.
FINIDA (POREČ)
0
3.
100
2.
100
0
1
0
3.
4.
GORNJA RADGONA
100
2.
0
3.
100
0
1
0
3.
Total
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
ZAMET
100
9.
500102
1.
500202
5
2
2
1.
2.
OMEGA
0
15.
200202
2.
200202
2
2
2
2.
3.
Karate klub UNIJA Tešanj
200201
1.
0
12.
200201
2
2
1
3.
4.
KK SISAK
1
12.
200000
3.
200001
2
0
1
4.
5.
KOVINAR
200000
2.
0
12.
200000
2
0
0
5.
6.
FINIDA (POREČ)
100000
6.
500
5.
100500
1
5
0
6.
7.
POSTOJNA
100101
3.
0
12.
100101
1
1
1
7.
8.
RAB-ENPI
100004
4.
1
10.
100005
1
0
5
8.
9.
Delta
2
10.
100001
4.
100003
1
0
3
9.
10.
REGENERACIJA
100001
5.
0
12.
100001
1
0
1
10.
11.
Kondura Sisak
1
12.
202
6.
203
0
2
3
11.
12.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
200
7.
2
7.
202
0
2
2
12.
13.
GORNJA RADGONA
200
7.
0
12.
200
0
2
0
13.
14.
"Forum"
1
12.
2
7.
3
0
0
3
14.
15.
ISTRA
2
10.
0
12.
2
0
0
2
15.
16.
Međimurje
0
15.
2
7.
2
0
0
2
15.
17.
Virovitica
0
15.
1
10.
1
0
0
1
17.
18.
KK Grobničan
0
15.
0
12.
0
0
0
0
18.
19.
LOŠINJ
0
15.
0
12.
0
0
0
0
18.
20.
Velebit
0
15.
0
12.
0
0
0
0
18.