Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
15. Karlovac Open
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Bregana
CBS PULA
CENTAR ŠENKOVEC
Fudokan
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK Grobničan
KK KIK
KK SISAK
KK SOKOL
KLENOVNIK
Koprivnica
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Mladost
Okinawa
OKIT
OPATIJA
RAB-ENPI
RADENCI
REGENERACIJA
Ronin
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Kadeti -57 (KAD-M (14,15 g.) )
Kumite - Juniori -OPEN (JUN-M (16,17 g.) )
Kata - Učenice
Kata - Mlađe kadetkinje
Kata - Kadetkinje
Kumite - Kadeti -57 (KAD-M (14,15 g.) )
132
0
NARDO VLADIĆ (ŠI 1066)
350
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
132
0
NARDO VLADIĆ (ŠI 1066)
38
0
LUKA BASAR (KA 1969)
406
0
IVAN EREIZ (CBSPULA)
350
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
122
0
LUKA STOŠIĆ (ŠI 1066)
425
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
217
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
38
0
LUKA BASAR (KA 1969)
350
0
STIPE RUKAVINA (JASTREB)
122
0
LUKA STOŠIĆ (ŠI 1066)
217
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
38
0
LUKA BASAR (KA 1969)
122
0
LUKA STOŠIĆ (ŠI 1066)
217
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
425
0
FILIP CVETKO (KK KIK)
Osvajači medalja
1. LUKA BASAR, Karlovac 1969
2. LUKA STOŠIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. STIPE RUKAVINA, JASTREB
3. BENJAMIN JOSIP SZABO, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Kumite - Juniori -OPEN (JUN-M (16,17 g.) )
410
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
220
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
410
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
142
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
344
0
LUKA VUČINIĆ (JASTREB)
142
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
230
0
ROKO ŠTIGLIĆ (TAD )
8
0
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
410
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
18
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
389
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
220
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
325
0
ANTONIO FILIPOVIĆ (RONIN)
15
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
228
0
LEO LAZAR (TAD )
151
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
241
0
LUKA BREKALO (KKHZG)
13
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
404
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
441
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
142
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
230
0
ROKO ŠTIGLIĆ (TAD )
18
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
220
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
15
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
228
0
LEO LAZAR (TAD )
13
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
404
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
142
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
18
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
15
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
13
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
18
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
13
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
404
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
241
0
LUKA BREKALO (KKHZG)
15
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
404
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
Osvajači medalja
1. GABRIEL PALAJSA, Karlovac 1969
2. ANDRO MOŠKUN, Karlovac 1969
3. FRAN PRPIĆ, SPORTSLIFE
3. JAKOV ZELJKO, TUŠKANAC
Kata - Učenice
433
LARA PAHIĆ (TIGAR)
433
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
0
433
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
461
0
DORA HERNAUT (TEMPO)
365
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
225
0
LUCIJA VARAT (333CR)
290
0
ARIANNA DIZDAREVIĆ (REGEN.)
367
TIA BLAŽEVIĆ (SAMOBOR)
145
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
271
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
398
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
369
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
281
0
NINA ČAUŠEVIĆ (REGEN.)
462
KIARA SUMPOR (TEMPO)
433
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
365
0
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
225
0
LUCIJA VARAT (333CR)
367
0
TIA BLAŽEVIĆ (SAMOBOR)
271
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
398
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
369
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
462
0
KIARA SUMPOR (TEMPO)
365
0
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
367
0
TIA BLAŽEVIĆ (SAMOBOR)
271
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
369
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
365
0
SIMONA SZEL (SAMOBOR)
271
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
398
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
145
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
369
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
398
0
NINA ŠUNJIĆ (SAMOBOR)
Osvajači medalja
1. SARA REKIĆ, REGENERACIJA
2. SIMONA SZEL, SAMOBOR
3. LARA PAHIĆ, Tigar Sisak
3. MAJA PAULA KUNTIĆ, KK KIK
Kata - Mlađe kadetkinje
289
0
EMA DIZDAREVIĆ (REGEN.)
221
0
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
221
0
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
218
0
ENA HALUPA (333CR)
219
0
IVA MILDE (333CR)
289
0
EMA DIZDAREVIĆ (REGEN.)
221
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
218
ENA HALUPA (333CR)
459
EVA HERNAUT (TEMPO)
224
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
256
0
AMILA ALIBAŠIĆ (FUDOKAN)
450
EMA DEBELIĆ (RAB-ENP)
216
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
153
LAURA JOZIĆ (ZAMET)
219
0
IVA MILDE (333CR)
221
0
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
218
0
ENA HALUPA (333CR)
459
0
EVA HERNAUT (TEMPO)
224
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
450
0
EMA DEBELIĆ (RAB-ENP)
216
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
153
0
LAURA JOZIĆ (ZAMET)
219
0
IVA MILDE (333CR)
218
0
ENA HALUPA (333CR)
224
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
153
0
LAURA JOZIĆ (ZAMET)
219
0
IVA MILDE (333CR)
224
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
450
0
EMA DEBELIĆ (RAB-ENP)
256
0
AMILA ALIBAŠIĆ (FUDOKAN)
153
0
LAURA JOZIĆ (ZAMET)
450
0
EMA DEBELIĆ (RAB-ENP)
Osvajači medalja
1. IVA MILDE, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. LUCIJA POSAVEC, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. KRISTIJANA POPOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. EMA DEBELIĆ, RAB-ENPI
Kata - Kadetkinje
234
0
MELANY ŠABANAGIĆ (FUDOKAN)
223
0
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
222
0
LEA JENIĆEK (333CR)
234
0
MELANY ŠABANAGIĆ (FUDOKAN)
223
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
226
NIKA TUTIĆ (333CR)
156
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
222
0
LEA JENIĆEK (333CR)
223
0
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
226
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
156
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
222
0
LEA JENIĆEK (333CR)
226
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
156
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
Osvajači medalja
1. NIKA TUTIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. LEA JENIĆEK, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MELANY ŠABANAGIĆ, Fudokan
3. MIRTA RUSTIA, ZAMET