Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
15. Karlovac Open
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Bregana
CBS PULA
CENTAR ŠENKOVEC
Fudokan
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK Grobničan
KK KIK
KK SISAK
KK SOKOL
KLENOVNIK
Koprivnica
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Mladost
Okinawa
OKIT
OPATIJA
RAB-ENPI
RADENCI
REGENERACIJA
Ronin
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - mlađi učenici -26 (MUČ-M (8,9 g.) )
Kumite - mlađi učenici -38 (MUČ-M (8,9 g.) )
Kumite - mlađe učenice -32 (MUČ-Ž (8,9 g.) )
Kumite - mlađe učenice +36 (MUČ-Ž (8,9 g.) )
Kumite - Učenici -34 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenici -42 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenici +42 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -57 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadetkinje -40 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadetkinje -45 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
Kumite - Kadeti -63 (KAD-M (14,15 g.) )
Kumite - Kadetkinje +54 (KAD-Ž (14,15 g.) )
Kumite - Juniori -OPEN (JUN-M (16,17 g.) )
Kumite - Učenici +42 (UČ-M (10,11 g.) )
11
ANDRO DESPOT (KA 1969)
11
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
488
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
297
0
FRAN ŽAGROVIĆ (VGORICA)
11
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
347
PAVAO CIBAN (JASTREB)
488
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
126
0
LUKA DURBIĆ (ŠI 1066)
451
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
307
0
MIHAEL VUKOVIĆ (VGORICA)
242
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
163
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
480
0
ANTONIO BARIĆ (OKIT)
284
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
386
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
11
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
347
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
488
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
451
0
LOVRO VUJIĆ (TIGAR)
242
0
AMIL MAJETIĆ (KRK CRO)
163
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
284
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
386
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
347
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
488
0
LOVRO VUKOJA (KKHZG)
163
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
386
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
347
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
386
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
284
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
163
0
LUKA OŽBOLT (KASTAV)
284
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
Medalists
1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. PAVAO CIBAN, JASTREB
3. LOVRO VUKOJA, Hercegovina-Zagreb
3. AMAR ŠABANAGIĆ, REGENERACIJA