Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
15. Karlovac Open
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Bregana
CBS PULA
CENTAR ŠENKOVEC
Fudokan
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK Grobničan
KK KIK
KK SISAK
KK SOKOL
KLENOVNIK
Koprivnica
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Mladost
Okinawa
OKIT
OPATIJA
RAB-ENPI
RADENCI
REGENERACIJA
Ronin
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - mlađi učenici -34 (MUČ-M (8,9 g.) )
Kumite - Učenici -38 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -48 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Juniori -OPEN (JUN-M (16,17 g.) )
Kumite - mlađi učenici -34 (MUČ-M (8,9 g.) )
137
0
SLAVEN MILOŠEVIĆ (ŠI 1066)
5
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
405
0
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
137
0
SLAVEN MILOŠEVIĆ (ŠI 1066)
5
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
272
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
486
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
283
0
TARIS BEGANOVIĆ (REGEN.)
294
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
405
0
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
5
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
283
0
TARIS BEGANOVIĆ (REGEN.)
294
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
405
0
IVAN ZELJKO (TUSKNC)
294
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
283
0
TARIS BEGANOVIĆ (REGEN.)
486
0
MARIN VUĐAN (IVANEC)
Osvajači medalja
1. IVAN ZELJKO, TUŠKANAC
2. DAVID LOVRINOVIĆ, VELIKA GORICA
3. SLAVEN MILOŠEVIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. TARIS BEGANOVIĆ, REGENERACIJA
Kumite - Učenici -38 (UČ-M (10,11 g.) )
181
MARK MILLER (KCŠ)
181
0
MARK MILLER (KCŠ)
334
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
402
0
LEON NEDIĆ (TUSKNC)
268
0
ANES PEHLIĆ (REGEN.)
334
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
181
0
MARK MILLER (KCŠ)
0
199
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
39
LUKA KATALINIĆ (KA 1969)
194
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
326
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
264
BELMIN HALILAGIĆ (REGEN.)
268
0
ANES PEHLIĆ (REGEN.)
334
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
181
0
MARK MILLER (KCŠ)
199
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
39
0
LUKA KATALINIĆ (KA 1969)
194
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
326
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
264
0
BELMIN HALILAGIĆ (REGEN.)
334
0
LUKA TAČKOVIĆ (VGORICA)
199
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
194
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
326
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
199
0
LEONARD GOLUBIĆ (KGB)
194
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
39
LUKA KATALINIĆ (KA 1969)
326
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
39
0
LUKA KATALINIĆ (KA 1969)
Osvajači medalja
1. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
2. LEONARD GOLUBIĆ, Mladost
3. LUKA TAČKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. LUKA KATALINIĆ, Karlovac 1969
Kumite - Ml. kadeti -48 (MKAD-M (12,13 g.) )
387
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
346
0
MIŠEL PAĐAN (JASTREB)
348
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
467
0
MARTIN BOGAT (TUSKNC)
387
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
348
0
PAVAO CIBAN (JASTREB)
Osvajači medalja
1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. PAVAO CIBAN, JASTREB
3. MIŠEL PAĐAN, JASTREB
3. MARTIN BOGAT, TUŠKANAC
Kumite - Juniori -OPEN (JUN-M (16,17 g.) )
410
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
220
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
410
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
142
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
344
0
LUKA VUČINIĆ (JASTREB)
142
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
230
0
ROKO ŠTIGLIĆ (TAD )
8
0
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
410
0
FRAN PRPIĆ (SPRTSLF)
18
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
389
0
TIMO VLAHEK (GLOBUS)
220
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
325
0
ANTONIO FILIPOVIĆ (RONIN)
15
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
228
0
LEO LAZAR (TAD )
151
0
FILIP RAMIĆ (ZAMET)
241
0
LUKA BREKALO (KKHZG)
13
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
404
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
441
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
142
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
230
0
ROKO ŠTIGLIĆ (TAD )
18
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
220
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
15
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
228
0
LEO LAZAR (TAD )
13
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
404
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
142
0
DARIO GLUHINIĆ (STIJENA)
18
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
15
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
13
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
18
0
GABRIEL PALAJSA (KA 1969)
13
0
ANDRO MOŠKUN (KA 1969)
404
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
241
0
LUKA BREKALO (KKHZG)
15
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
404
0
JAKOV ZELJKO (TUSKNC)
Osvajači medalja
1. GABRIEL PALAJSA, Karlovac 1969
2. ANDRO MOŠKUN, Karlovac 1969
3. FRAN PRPIĆ, SPORTSLIFE
3. JAKOV ZELJKO, TUŠKANAC