Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
15. Karlovac Open
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Bregana
CBS PULA
CENTAR ŠENKOVEC
Fudokan
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK Grobničan
KK KIK
KK SISAK
KK SOKOL
KLENOVNIK
Koprivnica
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Mladost
Okinawa
OKIT
OPATIJA
RAB-ENPI
RADENCI
REGENERACIJA
Ronin
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - cicibani +26 (CCB-M)
Kumite - cicibanke +26 (CCB-Ž)
Kumite - mlađi učenici -34 (MUČ-M (8,9 g.) )
Kumite - mlađi učenici -38 (MUČ-M (8,9 g.) )
Kumite - mlađe učenice -28 (MUČ-Ž (8,9 g.) )
Kumite - Učenici -30 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenici -34 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenici -38 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenici +42 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenice -32 (UČ-Ž (10,11 g.) )
Kumite - Učenice -40 (UČ-Ž (10,11 g.) )
Kumite - Učenice +44 (UČ-Ž (10,11 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -57 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadetkinje -40 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadetkinje -45 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadetkinje -50 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
Kata - Mlađi učenici B
Kata - Mlađi učenici A
Kata - Mlađe učenice A
Kata - Učenici
Kata - Učenice
Kata - Mlađi kadeti
Kata - Mlađe kadetkinje
Kata - Kadeti
Kumite tim - Učenici (KUMITE-T-UČ-M)
Kumite tim - Učenice (KUMITE-T-UČ-Ž)
Kumite tim - Mlađi kadeti (KUMITE-T-MKAD-M)
Kumite tim - Mlađe kadetkinje (KUMITE-T-MKAD-Ž)
Kumite - mlađe učenice -28 (MUČ-Ž (8,9 g.) )
471
0
FRANKA MIĆIN (OKIT)
139
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
413
0
EDA. DIZDAREVIĆ (REGEN.)
471
0
FRANKA MIĆIN (OKIT)
236
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
139
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
464
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
470
0
ELA ADŽAGA (OKIT)
45
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
413
0
EDA. DIZDAREVIĆ (REGEN.)
139
0
ANTEA MILETA (ŠI 1066)
470
0
ELA ADŽAGA (OKIT)
45
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
413
0
EDA. DIZDAREVIĆ (REGEN.)
45
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
470
0
ELA ADŽAGA (OKIT)
464
0
MARTINA SALOPEK (TEMPO)
Osvajači medalja
1. NINA MALOBABIĆ, Karlovac 1969
2. EDA. DIZDAREVIĆ, REGENERACIJA
3. ANTEA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. ELA ADŽAGA, OKIT