Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
15. Karlovac Open
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Bregana
CBS PULA
CENTAR ŠENKOVEC
Fudokan
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK Grobničan
KK KIK
KK SISAK
KK SOKOL
KLENOVNIK
Koprivnica
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Mladost
Okinawa
OKIT
OPATIJA
RAB-ENPI
RADENCI
REGENERACIJA
Ronin
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - mlađi učenici -30 (MUČ-M (8,9 g.) )
Kumite - mlađe učenice +36 (MUČ-Ž (8,9 g.) )
Kumite - Učenici -30 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenici -42 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenici +42 (UČ-M (10,11 g.) )
Kumite - Učenice -36 (UČ-Ž (10,11 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -41 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadeti -57 (MKAD-M (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadetkinje -45 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
Kumite - Ml. kadetkinje -55 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
Kumite - Kadetkinje -47 (KAD-M (14,15 g.) )
Kumite - Kadetkinje +54 (KAD-Ž (14,15 g.) )
Kumite - Juniorke -OPEN (JUN-Ž (16,17 g.) )
Kumite tim - Učenici (KUMITE-T-UČ-M)
Kumite tim - Mlađi kadeti (KUMITE-T-MKAD-M)
Kumite tim - Mlađe kadetkinje (KUMITE-T-MKAD-Ž)
Kumite - mlađi učenici -30 (MUČ-M (8,9 g.) )
115
0
DAVOR PUTAREK (IVANEC)
308
0
VITO HULINA (VGORICA)
159
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
115
0
DAVOR PUTAREK (IVANEC)
244
0
AMAR ŠAHINOVIĆ (KRK CRO)
308
0
VITO HULINA (VGORICA)
322
0
ROKO ŽIC (KRK CRO)
63
0
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
52
JAN CANJAR (KA 1969)
159
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
308
0
VITO HULINA (VGORICA)
63
0
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
52
0
JAN CANJAR (KA 1969)
159
0
ANTE MATIJEVIĆ (KASTAV)
52
0
JAN CANJAR (KA 1969)
63
EMANUEL DUNDOVIĆ (VGORICA)
Osvajači medalja
1. ANTE MATIJEVIĆ, Kastav
2. JAN CANJAR, Karlovac 1969
3. VITO HULINA, VELIKA GORICA
3. EMANUEL DUNDOVIĆ, VELIKA GORICA