Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
15. Karlovac Open
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Bregana
CBS PULA
CENTAR ŠENKOVEC
Fudokan
GLOBUS Čakovec
Hercegovina-Zagreb
HRVATSKI DRAGOVOLJAC
IVANEC
JASTREB
KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Karlovac 1969
Kastav
KK Grobničan
KK KIK
KK SISAK
KK SOKOL
KLENOVNIK
Koprivnica
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Mladost
Okinawa
OKIT
OPATIJA
RAB-ENPI
RADENCI
REGENERACIJA
Ronin
SAMOBOR
SPORTSLIFE
STIJENA
SUSEDGRAD
TAD RIJEKA
Tempo
Tigar Sisak
TUŠKANAC
VELIKA GORICA
Virovitica
ZAMET
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. kadetkinje -55 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
Kumite - Kadetkinje +54 (KAD-Ž (14,15 g.) )
Kata - Mlađe kadetkinje
Kata - Kadetkinje
Kumite - Ml. kadetkinje -55 (MKAD-Ž (12,13 g.) )
299
0
EMA NOVAK (VGORICA)
47
0
PAOLA BITUNJAC (KA 1969)
299
0
EMA NOVAK (VGORICA)
167
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
47
PAOLA BITUNJAC (KA 1969)
303
0
JULIJA DUNDOVIĆ (VGORICA)
255
0
AMILA ALIBAŠIĆ (FUDOKAN)
458
EVA HERNAUT (TEMPO)
167
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
47
0
PAOLA BITUNJAC (KA 1969)
303
0
JULIJA DUNDOVIĆ (VGORICA)
458
0
EVA HERNAUT (TEMPO)
167
0
DARJA ZORIĆ (KASTAV)
303
0
JULIJA DUNDOVIĆ (VGORICA)
458
0
EVA HERNAUT (TEMPO)
255
0
AMILA ALIBAŠIĆ (FUDOKAN)
Osvajači medalja
1. DARJA ZORIĆ, Kastav
2. JULIJA DUNDOVIĆ, VELIKA GORICA
3. EMA NOVAK, VELIKA GORICA
3. EVA HERNAUT, Tempo
Kumite - Kadetkinje +54 (KAD-Ž (14,15 g.) )
173
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
173
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
206
0
LEONA HAUPERT (KKHZG)
206
LEONA HAUPERT (KKHZG)
111
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
173
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
343
LUCIJA HODAK (JASTREB)
438
0
LARA HODALIĆ (KARATE)
373
0
MELANY ŠABANAGIĆ (FUDOKAN)
310
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
172
ADRIANA ROSS (KASTAV)
120
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
206
0
LEONA HAUPERT (KKHZG)
111
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
173
0
KATARINA ŽIVKOVIĆ (KASTAV)
343
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
438
0
LARA HODALIĆ (KARATE)
310
0
MATEA BAŠIĆ (KKSISAK)
172
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
120
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
206
0
LEONA HAUPERT (KKHZG)
343
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
438
0
LARA HODALIĆ (KARATE)
172
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
343
0
LUCIJA HODAK (JASTREB)
172
0
ADRIANA ROSS (KASTAV)
120
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
438
0
LARA HODALIĆ (KARATE)
120
0
LUCIJA MILETA (ŠI 1066)
Osvajači medalja
1. LUCIJA HODAK, JASTREB
2. ADRIANA ROSS, Kastav
3. KATARINA ŽIVKOVIĆ, Kastav
3. LUCIJA MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
Kata - Mlađe kadetkinje
289
0
EMA DIZDAREVIĆ (REGEN.)
221
0
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
221
0
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
218
0
ENA HALUPA (333CR)
219
0
IVA MILDE (333CR)
289
0
EMA DIZDAREVIĆ (REGEN.)
221
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
218
ENA HALUPA (333CR)
459
EVA HERNAUT (TEMPO)
224
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
256
0
AMILA ALIBAŠIĆ (FUDOKAN)
450
EMA DEBELIĆ (RAB-ENP)
216
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
153
LAURA JOZIĆ (ZAMET)
219
0
IVA MILDE (333CR)
221
0
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
218
0
ENA HALUPA (333CR)
459
0
EVA HERNAUT (TEMPO)
224
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
450
0
EMA DEBELIĆ (RAB-ENP)
216
0
ANJA RADULOVIĆ (333CR)
153
0
LAURA JOZIĆ (ZAMET)
219
0
IVA MILDE (333CR)
218
0
ENA HALUPA (333CR)
224
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
153
0
LAURA JOZIĆ (ZAMET)
219
0
IVA MILDE (333CR)
224
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
450
0
EMA DEBELIĆ (RAB-ENP)
256
0
AMILA ALIBAŠIĆ (FUDOKAN)
153
0
LAURA JOZIĆ (ZAMET)
450
0
EMA DEBELIĆ (RAB-ENP)
Osvajači medalja
1. IVA MILDE, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. LUCIJA POSAVEC, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. KRISTIJANA POPOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. EMA DEBELIĆ, RAB-ENPI
Kata - Kadetkinje
234
0
MELANY ŠABANAGIĆ (FUDOKAN)
223
0
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
222
0
LEA JENIĆEK (333CR)
234
0
MELANY ŠABANAGIĆ (FUDOKAN)
223
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
226
NIKA TUTIĆ (333CR)
156
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
222
0
LEA JENIĆEK (333CR)
223
0
LEA ŽARKOVIĆ (333CR)
226
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
156
0
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
222
0
LEA JENIĆEK (333CR)
226
0
NIKA TUTIĆ (333CR)
156
MIRTA RUSTIA (ZAMET)
Osvajači medalja
1. NIKA TUTIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. LEA JENIĆEK, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. MELANY ŠABANAGIĆ, Fudokan
3. MIRTA RUSTIA, ZAMET