Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
15. Karlovac Open
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
KUMITE
KATA
KUMITE TEAM
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po grupama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
KATA-Mlađi učenici
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
TARIS. BEGANOVIĆ
REGENERACIJA
KATA-MUČ-B-M, KATA-MUČ-A-M
6
6
0
0
0
2.
ANDRIJA VUKSANOVIĆ
SAMOBOR
KATA-MUČ-B-M
3
2
0
0
0
3.
ANTONIJO BAŠIĆ
SAMOBOR
KATA-MUČ-A-M
2
1
0
0
0
4.
ANTONIO MLINARIĆ
Okinawa
KATA-MUČ-B-M
2
1
0
0
0
5.
DAVID MAKAR
Tigar Sisak
KATA-MUČ-B-M
2
1
0
0
0
6.
PATRIK PELD
SAMOBOR
KATA-MUČ-A-M
2
1
0
0
0
7.
ANDREJ ŠTEFANEC
Okinawa
KATA-MUČ-B-M
2
0
0
0
0
8.
EMAN PURIĆ
REGENERACIJA
KATA-MUČ-A-M
2
0
0
0
0
9.
KARLO HALUDEK
KK KIK
KATA-MUČ-B-M
2
0
0
0
0
10.
ARMEN DIZDAREVIĆ
REGENERACIJA
KATA-MUČ-A-M
1
0
0
0
0
KATA-Mlađe učenice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
NINA DUDUKOVIĆ
ZAMET
KATA-MUČ-B-Ž, KATA-MUČ-A-Ž
4
4
0
0
0
2.
LEONA KNEŽEVIĆ
KK SISAK
KATA-MUČ-A-Ž
3
2
0
0
0
3.
NINA ŠUNJIĆ
SAMOBOR
KATA-MUČ-A-Ž
3
2
0
0
0
4.
MAGDALENA BAŠIĆ
SAMOBOR
KATA-MUČ-B-Ž
2
1
0
0
0
5.
MAJA PAULA KUNTIĆ
KK KIK
KATA-MUČ-A-Ž
2
1
0
0
0
6.
MARTINA SALOPEK
Tempo
KATA-MUČ-A-Ž
2
0
0
0
0
7.
EDA. DIZDAREVIĆ
REGENERACIJA
KATA-MUČ-A-Ž
1
0
0
0
0
8.
KATARINA POŠTA
Tempo
KATA-MUČ-B-Ž
1
0
0
0
0
9.
LUCIJA SALOPEK
Tempo
KATA-MUČ-A-Ž
1
0
0
0
0
10.
MELANI ĐUKIĆ
SAMOBOR
KATA-MUČ-B-Ž
1
0
0
0
0
KATA-Učenici
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ROKO VUKSANOVIĆ
SAMOBOR
KATA-UČ-M
4
4
0
0
0
2.
EMAN PURIĆ
REGENERACIJA
KATA-UČ-M
4
3
0
0
0
3.
LUKA LUČIĆ
SAMOBOR
KATA-UČ-M
4
3
0
0
0
4.
ERMIN PAJAZETOVIĆ
REGENERACIJA
KATA-UČ-M
3
2
0
0
0
5.
KARLO HALUDEK
KK KIK
KATA-UČ-M
4
2
0
0
0
6.
AJDIN SALKIĆ
REGENERACIJA
KATA-UČ-M
2
1
0
0
0
7.
AMAR ŠABANAGIĆ
REGENERACIJA
KATA-UČ-M
3
1
0
0
0
8.
FRAN JAKLENEC
SAMOBOR
KATA-UČ-M
2
0
0
0
0
9.
TARIK MAJDANČIĆ
KK SISAK
KATA-UČ-M
2
0
0
0
0
10.
ADEM KEKIĆ
KK SISAK
KATA-UČ-M
1
0
0
0
0
11.
ANES PEHLIĆ
REGENERACIJA
KATA-UČ-M
1
0
0
0
0
12.
BELMIN HALILAGIĆ
REGENERACIJA
KATA-UČ-M
1
0
0
0
0
13.
LUKA KOS
SAMOBOR
KATA-UČ-M
1
0
0
0
0
KATA-Učenice
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
SARA REKIĆ
REGENERACIJA
KATA-UČ-Ž
4
4
0
0
0
2.
MAJA PAULA KUNTIĆ
KK KIK
KATA-UČ-Ž
4
3
0
0
0
3.
SIMONA SZEL
SAMOBOR
KATA-UČ-Ž
3
2
0
0
0
4.
LARA PAHIĆ
Tigar Sisak
KATA-UČ-Ž
2
1
0
0
0
5.
LUCIJA VARAT
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-UČ-Ž
2
1
0
0
0
6.
TIA BLAŽEVIĆ
SAMOBOR
KATA-UČ-Ž
2
1
0
0
0
7.
NINA ŠUNJIĆ
SAMOBOR
KATA-UČ-Ž
3
1
0
0
0
8.
LEONA KNEŽEVIĆ
KK SISAK
KATA-UČ-Ž
2
0
0
0
0
9.
ARIANNA DIZDAREVIĆ
REGENERACIJA
KATA-UČ-Ž
1
0
0
0
0
10.
DORA HERNAUT
Tempo
KATA-UČ-Ž
1
0
0
0
0
11.
KIARA SUMPOR
Tempo
KATA-UČ-Ž
1
0
0
0
0
12.
NINA ČAUŠEVIĆ
REGENERACIJA
KATA-UČ-Ž
1
0
0
0
0
KATA-Mlađi kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
SUAD SADIKOVIĆ
REGENERACIJA
KATA-MKAD-M
3
3
0
0
0
2.
MARKO ARSIĆ
RAB-ENPI
KATA-MKAD-M
2
1
0
0
0
3.
TOMISLAV TKALČEC
Okinawa
KATA-MKAD-M
2
1
0
0
0
4.
ERMIN PAJAZETOVIĆ
REGENERACIJA
KATA-MKAD-M
2
0
0
0
0
5.
AMAR ŠABANAGIĆ
REGENERACIJA
KATA-MKAD-M
1
0
0
0
0
KATA-Mlađe kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
IVA MILDE
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-MKAD-Ž
4
4
0
0
0
2.
LUCIJA POSAVEC
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-MKAD-Ž
4
3
0
0
0
3.
EMA DEBELIĆ
RAB-ENPI
KATA-MKAD-Ž
3
2
0
0
0
4.
KRISTIJANA POPOVIĆ
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-MKAD-Ž
3
2
0
0
0
5.
ENA HALUPA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-MKAD-Ž
3
1
0
0
0
6.
LAURA JOZIĆ
ZAMET
KATA-MKAD-Ž
3
1
0
0
0
7.
AMILA ALIBAŠIĆ
Fudokan
KATA-MKAD-Ž
2
0
0
0
0
8.
EMA DIZDAREVIĆ
REGENERACIJA
KATA-MKAD-Ž
2
0
0
0
0
9.
ANJA RADULOVIĆ
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-MKAD-Ž
1
0
0
0
0
10.
EVA HERNAUT
Tempo
KATA-MKAD-Ž
1
0
0
0
0
KATA-Kadeti
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
SUAD SADIKOVIĆ
REGENERACIJA
KATA-KAD-M
3
3
0
0
0
2.
MARIO BOROJEVIĆ
Tempo
KATA-KAD-M
2
1
0
0
0
3.
TOMISLAV TKALČEC
Okinawa
KATA-KAD-M
2
1
0
0
0
4.
DAMJAN BRAVARIĆ ĆILO
RAB-ENPI
KATA-KAD-M
2
0
0
0
0
5.
DORIAN FAFANĐEL
RAB-ENPI
KATA-KAD-M
1
0
0
0
0
KATA-Kadetkinje
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
NIKA TUTIĆ
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-KAD-Ž
2
2
0
0
0
2.
LEA JENIĆEK
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-KAD-Ž
3
2
0
0
0
3.
MELANY ŠABANAGIĆ
Fudokan
KATA-KAD-Ž
2
1
0
0
0
4.
LEA ŽARKOVIĆ
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
KATA-KAD-Ž
2
0
0
0
0
5.
MIRTA RUSTIA
ZAMET
KATA-KAD-Ž
1
0
0
0
0
KATA-Mlađi učenici, KATA-Mlađe učenice
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
REGENERACIJA
0
1.
0
1.
0
2
0
1
1.
2.
ZAMET
0
1.
0
1.
0
2
0
0
2.
3.
SAMOBOR
0
1.
0
1.
0
0
4
2
3.
4.
KK KIK
0
1.
0
1.
0
0
0
1
4.
5.
KK SISAK
0
1.
0
1.
0
0
0
1
4.
6.
Okinawa
0
1.
0
1.
0
0
0
1
4.
7.
Tempo
0
1.
0
1.
0
0
0
1
4.
8.
Tigar Sisak
0
1.
0
1.
0
0
0
1
4.
KATA-Učenici, KATA-Učenice
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
REGENERACIJA
0
1.
0
1.
0
1
1
1
1.
2.
SAMOBOR
0
1.
0
1.
0
1
1
1
1.
3.
KK KIK
0
1.
0
1.
0
0
0
1
3.
4.
Tigar Sisak
0
1.
0
1.
0
0
0
1
3.
5.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
0
1.
0
1.
0
0
0
0
5.
6.
KK SISAK
0
1.
0
1.
0
0
0
0
5.
7.
Tempo
0
1.
0
1.
0
0
0
0
5.
KATA-Mlađi kadeti, KATA-Mlađe kadetkinje
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
0
1.
0
1.
0
1
1
1
1.
2.
REGENERACIJA
0
1.
0
1.
0
1
0
1
2.
3.
Okinawa
0
1.
0
1.
0
0
1
0
3.
4.
RAB-ENPI
0
1.
0
1.
0
0
0
2
4.
5.
Fudokan
0
1.
0
1.
0
0
0
0
5.
6.
Tempo
0
1.
0
1.
0
0
0
0
5.
7.
ZAMET
0
1.
0
1.
0
0
0
0
5.
KATA-Kadeti, KATA-Kadetkinje
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
0
1.
0
1.
0
1
1
0
1.
2.
REGENERACIJA
0
1.
0
1.
0
1
0
0
2.
3.
Tempo
0
1.
0
1.
0
0
1
0
3.
4.
Fudokan
0
1.
0
1.
0
0
0
1
4.
5.
Okinawa
0
1.
0
1.
0
0
0
1
4.
6.
RAB-ENPI
0
1.
0
1.
0
0
0
1
4.
7.
ZAMET
0
1.
0
1.
0
0
0
1
4.
Total
Klub
MuškoBod
MuškoPoredak
ŽenskoBod
ŽenskoPoredak
UkupnoBod
1. mjesta
2. mjesta
3. mjesta
UkupnoPoredak
1.
REGENERACIJA
0
1.
0
1.
0
5
1
3
1.
2.
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
0
1.
0
1.
0
2
2
1
2.
3.
ZAMET
0
1.
0
1.
0
2
0
1
3.
4.
SAMOBOR
0
1.
0
1.
0
1
5
3
4.
5.
Okinawa
0
1.
0
1.
0
0
1
2
5.
6.
Tempo
0
1.
0
1.
0
0
1
1
6.
7.
RAB-ENPI
0
1.
0
1.
0
0
0
3
7.
8.
KK KIK
0
1.
0
1.
0
0
0
2
8.
9.
Tigar Sisak
0
1.
0
1.
0
0
0
2
8.
10.
Fudokan
0
1.
0
1.
0
0
0
1
10.
11.
KK SISAK
0
1.
0
1.
0
0
0
1
10.