Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
16. Međunarodni Karate Fest - Virovitica Open 2018.
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Seniori
KATA PP (muški)
TEŽA/LETO
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice -40
Kumite - Učenice -44
Kumite - Učenice +44
Kumite - Učenice -32
258
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
485
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
485
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
178
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
258
0
MIA MARIA RUDMAN (KRK CRO)
43
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
485
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
730
0
UNA DUJMOVIĆ (DURDEVA)
648
0
ASZTALOS DENISA (ROMANIA)
178
EMA JUKIĆ (VGORICA)
563
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
42
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
196
VITA KUČAN (VGORICA)
421
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
343
0
REBEKA EĐED (SOMBOR)
187
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
43
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
485
0
JANA REDŽIĆ (OPATIJA)
730
0
UNA DUJMOVIĆ (DURDEVA)
178
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
563
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
196
0
VITA KUČAN (VGORICA)
421
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
187
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
43
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
178
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
196
0
VITA KUČAN (VGORICA)
421
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
43
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
421
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
187
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
343
0
REBEKA EĐED (SOMBOR)
196
0
VITA KUČAN (VGORICA)
187
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
Dobitniki medalj
1. ANA KARADŽA, KK Grobničan
2. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
3. JANA REDŽIĆ, OPATIJA
3. LUCIJA KIRINIĆ, VELIKA GORICA
Kumite - Učenice -36
411
0
LANA KOSTADINOVIĆ (PODRSOK)
756
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
411
0
LANA KOSTADINOVIĆ (PODRSOK)
651
0
KELA ANDREEA (ROMANIA)
756
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
773
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
490
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
225
0
ENIKŐ OTÁRTICS (BARCSI )
554
IMAN RUŽNIĆ (REGEN.)
651
0
KELA ANDREEA (ROMANIA)
756
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
225
0
ENIKŐ OTÁRTICS (BARCSI )
554
0
IMAN RUŽNIĆ (REGEN.)
651
0
KELA ANDREEA (ROMANIA)
225
0
ENIKŐ OTÁRTICS (BARCSI )
554
0
IMAN RUŽNIĆ (REGEN.)
490
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
Dobitniki medalj
1. ENIKŐ OTÁRTICS, Barcsi Városi Sportegyesület
2. KELA ANDREEA, Shogunul
3. DORA ŠVEGOVIĆ, Koprivnica
3. IMAN RUŽNIĆ, REGENERACIJA
Kumite - Učenice -40
591
RUŽICA VUKIĆ (MAXIVK)
33
0
MARIJA ZRNIĆ (CASTRA1)
443
0
OZANA VUJEVIĆ (KGB)
591
RUŽICA VUKIĆ (MAXIVK)
132
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
653
0
SZABO SARA (ROMANIA)
530
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
443
0
OZANA VUJEVIĆ (KGB)
591
0
RUŽICA VUKIĆ (MAXIVK)
132
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
530
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
443
0
OZANA VUJEVIĆ (KGB)
132
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
530
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
653
0
SZABO SARA (ROMANIA)
Dobitniki medalj
1. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
2. OZANA VUJEVIĆ, Mladost
3. RUŽICA VUKIĆ, Max Ivankovo
3. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
Kumite - Učenice -44
441
0
KLARA BAOTIĆ (KGB)
710
0
EMILI BETI (GLOBUS)
710
0
EMILI BETI (GLOBUS)
202
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
441
0
KLARA BAOTIĆ (KGB)
577
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
710
EMILI BETI (GLOBUS)
202
ELA COLARIĆ (IVANEC)
32
JANA KRNETIĆ (CASTRA1)
260
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
644
0
IRHAZI INGRID (ROMANIA)
500
EMA FILKOVIĆ (KK CENT)
509
DORA KRANJČEC (KA 1969)
496
IRNA MUJANOVIĆ (TUZ)
577
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
710
0
EMILI BETI (GLOBUS)
202
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
32
0
JANA KRNETIĆ (CASTRA1)
260
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
500
0
EMA FILKOVIĆ (KK CENT)
509
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
496
0
IRNA MUJANOVIĆ (TUZ)
577
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
202
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
500
0
EMA FILKOVIĆ (KK CENT)
496
0
IRNA MUJANOVIĆ (TUZ)
577
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
496
0
IRNA MUJANOVIĆ (TUZ)
509
DORA KRANJČEC (KA 1969)
500
0
EMA FILKOVIĆ (KK CENT)
509
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
Dobitniki medalj
1. IRNA MUJANOVIĆ, TUZLA
2. SARA REKIĆ, REGENERACIJA
3. ELA COLARIĆ, IVANEC
3. DORA KRANJČEC, Karlovac 1969
Kumite - Učenice +44
299
ANĐELINA FEKETIJA (VIROVTC)
299
0
ANĐELINA FEKETIJA (VIROVTC)
646
0
IEPURE IRIS (ROMANIA)
416
KARLA KARAČIĆ (KAO)
444
0
TAMARA BAOTIĆ (KGB)
479
0
STAŠA STAMENIĆ (RUZICA)
700
SANDU OANA (ROMANIA)
299
0
ANĐELINA FEKETIJA (VIROVTC)
416
0
KARLA KARAČIĆ (KAO)
444
0
TAMARA BAOTIĆ (KGB)
700
0
SANDU OANA (ROMANIA)
416
0
KARLA KARAČIĆ (KAO)
444
0
TAMARA BAOTIĆ (KGB)
700
SANDU OANA (ROMANIA)
Dobitniki medalj
1. TAMARA BAOTIĆ, Mladost
2. KARLA KARAČIĆ, Karate Akademija Osijek
3. ANĐELINA FEKETIJA, Virovitica
3. SANDU OANA, Shogunul