Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
16. Međunarodni Karate Fest - Virovitica Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Seniori
KATA PP (muški)
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Cicibani (9-8 kyu) -KC
Kata - Cicibani (9-7 kyu) -KB
Kata - Cicibani (Open) -K
Kata - Cicibani (9-8 kyu) -KC
689
0
DAVID KOVAČIĆ (GLOBUS)
747
0
JAKOV BARTOLIĆ (DURDEVA)
689
0
DAVID KOVAČIĆ (GLOBUS)
750
0
JOSIP PANDUR (DURDEVA)
747
JAKOV BARTOLIĆ (DURDEVA)
748
EMANUEL STANEŠIĆ (DURDEVA)
671
PLEINER DOMINIC (ROMANIA)
750
0
JOSIP PANDUR (DURDEVA)
747
0
JAKOV BARTOLIĆ (DURDEVA)
748
0
EMANUEL STANEŠIĆ (DURDEVA)
671
0
PLEINER DOMINIC (ROMANIA)
750
0
JOSIP PANDUR (DURDEVA)
748
0
EMANUEL STANEŠIĆ (DURDEVA)
671
PLEINER DOMINIC (ROMANIA)
Osvajači medalja
1. JOSIP PANDUR, ĐURĐEVAC
2. EMANUEL STANEŠIĆ, ĐURĐEVAC
3. JAKOV BARTOLIĆ, ĐURĐEVAC
3. PLEINER DOMINIC, Shogunul
Kata - Cicibani (9-7 kyu) -KB
495
0
JAKOV RADOŠEVIĆ (TIGAR)
79
0
LUKA PETAK (IVANEC)
759
VIKTOR VILJEVAC (VIROVTC)
79
0
LUKA PETAK (IVANEC)
759
0
VIKTOR VILJEVAC (VIROVTC)
Osvajači medalja
1. LUKA PETAK, IVANEC
2. VIKTOR VILJEVAC, Virovitica
3. JAKOV RADOŠEVIĆ, Tigar Sisak
3. ----
Kata - Cicibani (Open) -K
275
ANDRIJA VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
156
0
ROKO SAMAC (KKNG)
673
0
BOTAN VLAD (ROMANIA)
275
ANDRIJA VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
325
0
BARTOL PAVKOVIĆ (KONDURA)
475
0
LUKA KLAČAR (RUZICA)
543
TARIS BEGANOVIĆ (REGEN.)
156
0
ROKO SAMAC (KKNG)
275
0
ANDRIJA VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
325
0
BARTOL PAVKOVIĆ (KONDURA)
543
0
TARIS BEGANOVIĆ (REGEN.)
156
0
ROKO SAMAC (KKNG)
543
0
TARIS BEGANOVIĆ (REGEN.)
Osvajači medalja
1. TARIS BEGANOVIĆ, REGENERACIJA
2. ROKO SAMAC, Nova Gradiška
3. ANDRIJA VUKSANOVIĆ, SAMOBOR
3. ----