Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
16. Međunarodni Karate Fest - Virovitica Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Seniori
KATA PP (muški)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Ml. učenici (9-8 kyu) -KC
Kata - Ml. učenici (9-6 kyu) -KB
Kata - Ml. učenici (Open) -K
Kata - Ml. učenici (9-8 kyu) -KC
742
STJEPAN BARTOLIĆ (DURDEVA)
742
0
STJEPAN BARTOLIĆ (DURDEVA)
248
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
743
0
PAVAO STANEŠIĆ (DURDEVA)
458
0
IVAN MARJANOVIĆ (333CR)
248
DAVID MAKAR (TIGAR)
742
STJEPAN BARTOLIĆ (DURDEVA)
154
LEO POTURICA (KKNG)
326
BARTOL PAVKOVIĆ (KONDURA)
744
MARKO KRAJAČIĆ (DURDEVA)
597
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
468
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
743
0
PAVAO STANEŠIĆ (DURDEVA)
248
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
742
0
STJEPAN BARTOLIĆ (DURDEVA)
154
0
LEO POTURICA (KKNG)
326
0
BARTOL PAVKOVIĆ (KONDURA)
744
0
MARKO KRAJAČIĆ (DURDEVA)
597
0
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
468
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
248
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
154
0
LEO POTURICA (KKNG)
744
0
MARKO KRAJAČIĆ (DURDEVA)
468
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
154
0
LEO POTURICA (KKNG)
468
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
597
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
744
0
MARKO KRAJAČIĆ (DURDEVA)
597
0
AJDIN SALKIĆ (REGEN.)
Medalists
1. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. LEO POTURICA, Nova Gradiška
3. DAVID MAKAR, Tigar Sisak
3. AJDIN SALKIĆ, REGENERACIJA
Kata - Ml. učenici (9-6 kyu) -KB
419
0
LEO FEKETIJA (VIROVTC)
596
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
578
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
419
0
LEO FEKETIJA (VIROVTC)
277
0
PATRIK PELD (SAMOBOR)
596
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
373
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
155
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
278
0
FRAN JAKLENEC (SAMOBOR)
613
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
578
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
596
0
ARMEN DIZDAREVIĆ (REGEN.)
155
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
278
0
FRAN JAKLENEC (SAMOBOR)
578
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
278
0
FRAN JAKLENEC (SAMOBOR)
155
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
613
0
EMAN PURIĆ (REGEN.)
Medalists
1. LUKA ŽGELA, Max Ivankovo
2. FRAN JAKLENEC, SAMOBOR
3. ARMEN DIZDAREVIĆ, REGENERACIJA
3. EMAN PURIĆ, REGENERACIJA
Kata - Ml. učenici (Open) -K
643
0
DONEA CLAUDIUS (ROMANIA)
705
0
BELMIN HALILAGIĆ (REGEN.)
705
0
BELMIN HALILAGIĆ (REGEN.)
641
0
LENCAR DENIS (ROMANIA)
112
0
IVAN KUKIĆ (ALFA)
643
0
DONEA CLAUDIUS (ROMANIA)
705
BELMIN HALILAGIĆ (REGEN.)
609
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
641
LENCAR DENIS (ROMANIA)
111
VITO KRSNIK (ALFA)
551
ANES PEHLIĆ (REGEN.)
301
LOVRO ERAK (VIROVTC)
639
RUSANDA DAVID (ROMANIA)
112
0
IVAN KUKIĆ (ALFA)
705
0
BELMIN HALILAGIĆ (REGEN.)
609
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
641
0
LENCAR DENIS (ROMANIA)
111
0
VITO KRSNIK (ALFA)
551
0
ANES PEHLIĆ (REGEN.)
301
0
LOVRO ERAK (VIROVTC)
639
0
RUSANDA DAVID (ROMANIA)
112
0
IVAN KUKIĆ (ALFA)
641
0
LENCAR DENIS (ROMANIA)
111
0
VITO KRSNIK (ALFA)
301
0
LOVRO ERAK (VIROVTC)
112
0
IVAN KUKIĆ (ALFA)
301
0
LOVRO ERAK (VIROVTC)
639
RUSANDA DAVID (ROMANIA)
111
0
VITO KRSNIK (ALFA)
639
0
RUSANDA DAVID (ROMANIA)
Medalists
1. LOVRO ERAK, Virovitica
2. IVAN KUKIĆ, ALFA
3. LENCAR DENIS, Shogunul
3. VITO KRSNIK, ALFA