Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
16. Međunarodni Karate Fest - Virovitica Open 2018.
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA TEAM-Mlađe učenice
KATA TEAM-Učenici
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA TEAM-Juniori
KATA TEAM-Seniori
KATA PP (muški)
TEŽA/LETO
Kata - Učenici (9-8 kyu) -KC
Kata - Učenici (9-5 kyu) -KB
Kata - Učenici (Open) -K
Kata - Učenici (9-8 kyu) -KC
336
0
TIN FILIPOVIĆ (KONDURA)
670
0
LEON VUKOJA (MAXIVK)
336
0
TIN FILIPOVIĆ (KONDURA)
349
0
PETAR RUKAVINA (SOMBOR)
670
LEON VUKOJA (MAXIVK)
335
NIKO HOBOR (KONDURA)
618
JAN KOVAČIĆ (GLOBUS)
349
0
PETAR RUKAVINA (SOMBOR)
670
0
LEON VUKOJA (MAXIVK)
335
0
NIKO HOBOR (KONDURA)
618
0
JAN KOVAČIĆ (GLOBUS)
349
0
PETAR RUKAVINA (SOMBOR)
618
0
JAN KOVAČIĆ (GLOBUS)
Dobitniki medalj
1. PETAR RUKAVINA, RAVANGRAD
2. JAN KOVAČIĆ, GLOBUS Čakovec
3. LEON VUKOJA, Max Ivankovo
3. ----
Kata - Učenici (9-5 kyu) -KB
159
BENCE SEGYEVI (DMTK HU)
701
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
701
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
285
0
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
285
0
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
159
0
BENCE SEGYEVI (DMTK HU)
583
MATEJ NALETILIĆ (MAXIVK)
506
IVANO BAJRAK (VUKOVAR)
701
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
284
LUKA KOS (SAMOBOR)
352
NIKOLA ZEJAK (SOMBOR)
327
BRUNO PAŠA (KONDURA)
724
ERMIN PAJAZETOVIĆ (REGEN.)
285
0
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
583
0
MATEJ NALETILIĆ (MAXIVK)
506
0
IVANO BAJRAK (VUKOVAR)
701
0
AMAR ŠABANAGIĆ (REGEN.)
284
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
352
0
NIKOLA ZEJAK (SOMBOR)
327
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
724
0
ERMIN PAJAZETOVIĆ (REGEN.)
285
0
LUKA LUČIĆ (SAMOBOR)
506
0
IVANO BAJRAK (VUKOVAR)
284
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
724
0
ERMIN PAJAZETOVIĆ (REGEN.)
506
0
IVANO BAJRAK (VUKOVAR)
724
0
ERMIN PAJAZETOVIĆ (REGEN.)
327
BRUNO PAŠA (KONDURA)
284
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
327
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
Dobitniki medalj
1. IVANO BAJRAK, Vukovar`91
2. ERMIN PAJAZETOVIĆ, REGENERACIJA
3. LUKA LUČIĆ, SAMOBOR
3. LUKA KOS, SAMOBOR
Kata - Učenici (Open) -K
114
0
IVAN KUKIĆ (ALFA)
474
0
PETAR KLAČAR (RUZICA)
114
0
IVAN KUKIĆ (ALFA)
286
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
286
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
116
0
DINO HUIĆ (ALFA)
505
VITTO FURUNDŽIJA (VUKOVAR)
604
0
LOVRO STJEPANOVIĆ (KK IPON)
114
0
IVAN KUKIĆ (ALFA)
474
PETAR KLAČAR (RUZICA)
606
0
FRAN KISIĆ (KK IPON)
680
0
LALESCU LUCA (ROMANIA)
115
IVANIŠEVIĆ ROBERT (ALFA)
607
0
MATEJ TOTH (KK IPON)
539
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
610
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
286
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
505
0
VITTO FURUNDŽIJA (VUKOVAR)
604
0
LOVRO STJEPANOVIĆ (KK IPON)
474
0
PETAR KLAČAR (RUZICA)
606
0
FRAN KISIĆ (KK IPON)
115
0
IVANIŠEVIĆ ROBERT (ALFA)
539
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
610
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
286
0
ROKO VUKSANOVIĆ (SAMOBOR)
604
0
LOVRO STJEPANOVIĆ (KK IPON)
606
0
FRAN KISIĆ (KK IPON)
539
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
604
0
LOVRO STJEPANOVIĆ (KK IPON)
539
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
610
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
607
0
MATEJ TOTH (KK IPON)
606
0
FRAN KISIĆ (KK IPON)
607
0
MATEJ TOTH (KK IPON)
Dobitniki medalj
1. TARIK SALKIĆ, REGENERACIJA
2. LOVRO STJEPANOVIĆ, IPON ZAGREB
3. IVAN KUKIĆ, ALFA
3. FRAN KISIĆ, IPON ZAGREB