Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
16. Međunarodni Karate Fest - Virovitica Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"CENTAR" VELIKA GORICA
"SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
ALFA
Barcsi Városi Sportegyesület
Beogradski karate saveza
BUŽIM
DALMACIJA-CEMENT
Delta
DMTK Karate Hungary
ĐURĐEVAC
ENERGIJA
FINIDA (POREČ)
GLOBUS Čakovec
HRVATSKA PARA KARATE REPREZENTACIJA
Hrvatski sokol Osijek
ICTUS
IPON ZAGREB
IVANEC
Karate Akademija Osijek
Karate do klub Požega
Karate klub Esseker
Karlovac 1969
KBS "Castra" Banja Luka
KK DO - Tuzla
KK Grobničan
KK JADRAN
KK KIK
KK KTC KRIŽEVCI
KK KUNA OSIJEK
KK SOKOL
KK VITEZ
KLENOVNIK
Kondura Sisak
Koprivnica
KRK CROATIA
LEPOGLAVA
Mars Zagreb
Max Ivankovo
Međimurje
Mladost
Nova Gradiška
OPATIJA
Osijek
PARTIZAN
Pitomača
PODRAVSKI SOKOL
POTOCI
RAB-ENPI
RAVANGRAD
REGENERACIJA
Ronin
SAMOBOR
Shogunul
Shotokan - Darda
Slavonski Brod
SLOBODA
SPORTSLIFE
STUDENT
Tigar Sisak
TRBOVLJE
TUZLA
VELIKA GORICA
Virovitica
Vukovar`91
ZAMET
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Ml. učenice -32
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenice -44
Kumite - Mlađi kadeti +57
Kumite - Ml. učenice -32
529
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
393
0
BRUNA VEDRIŠ (PODRSOK)
758
0
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
529
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
393
BRUNA VEDRIŠ (PODRSOK)
633
0
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
41
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
501
MATEA KORDIĆ (KK CENT)
758
0
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
393
0
BRUNA VEDRIŠ (PODRSOK)
41
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
501
0
MATEA KORDIĆ (KK CENT)
758
0
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
41
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
501
0
MATEA KORDIĆ (KK CENT)
633
0
ENA RAJKOVIĆ (VITEZ)
Medalists
1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. DŽENITA HASIĆ, TUZLA
3. NINA MALOBABIĆ, Karlovac 1969
3. MATEA KORDIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA
Kumite - Učenici +46
513
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
513
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
296
0
MISLAV PLESIVČAK (TIGAR)
136
0
LUKA PAJNIĆ (KTC KŽ)
311
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
508
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
733
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
503
0
ZORAN ZORIĆ (KK CENT)
339
0
FILIP NAĐAKOVIĆ (VIROVTC)
513
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
311
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
733
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
503
0
ZORAN ZORIĆ (KK CENT)
311
0
NIKOLA GONDI (VIROVTC)
733
0
DOMAGOJ KESAK (DURDEVA)
503
0
ZORAN ZORIĆ (KK CENT)
508
0
ANDRO DESPOT (KA 1969)
Medalists
1. NIKOLA GONDI, Virovitica
2. DOMAGOJ KESAK, ĐURĐEVAC
3. JAKOV STIPIĆ, Karlovac 1969
3. ZORAN ZORIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA
Kumite - Učenice -44
441
0
KLARA BAOTIĆ (KGB)
710
0
EMILI BETI (GLOBUS)
710
0
EMILI BETI (GLOBUS)
202
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
441
0
KLARA BAOTIĆ (KGB)
577
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
710
EMILI BETI (GLOBUS)
202
ELA COLARIĆ (IVANEC)
32
JANA KRNETIĆ (CASTRA1)
260
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
644
0
IRHAZI INGRID (ROMANIA)
500
EMA FILKOVIĆ (KK CENT)
509
DORA KRANJČEC (KA 1969)
496
IRNA MUJANOVIĆ (TUZ)
577
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
710
0
EMILI BETI (GLOBUS)
202
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
32
0
JANA KRNETIĆ (CASTRA1)
260
0
LUCIJA LESICA (KRK CRO)
500
0
EMA FILKOVIĆ (KK CENT)
509
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
496
0
IRNA MUJANOVIĆ (TUZ)
577
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
202
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
500
0
EMA FILKOVIĆ (KK CENT)
496
0
IRNA MUJANOVIĆ (TUZ)
577
0
SARA REKIĆ (REGEN.)
496
0
IRNA MUJANOVIĆ (TUZ)
509
DORA KRANJČEC (KA 1969)
500
0
EMA FILKOVIĆ (KK CENT)
509
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
Medalists
1. IRNA MUJANOVIĆ, TUZLA
2. SARA REKIĆ, REGENERACIJA
3. ELA COLARIĆ, IVANEC
3. DORA KRANJČEC, Karlovac 1969
Kumite - Mlađi kadeti +57
502
0
ZORAN ZORIĆ (KK CENT)
15
0
LUKA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
502
0
ZORAN ZORIĆ (KK CENT)
226
0
GULYÁS CSABA (BARCSI )
15
LUKA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
213
0
TIBOR KOVAČIĆ (MEĐIMUR)
634
0
TATJAN GUGIĆ (VITEZ)
572
LOVRO TISUCKI (MAXIVK)
226
0
GULYÁS CSABA (BARCSI )
15
0
LUKA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
213
0
TIBOR KOVAČIĆ (MEĐIMUR)
572
0
LOVRO TISUCKI (MAXIVK)
226
0
GULYÁS CSABA (BARCSI )
213
0
TIBOR KOVAČIĆ (MEĐIMUR)
572
0
LOVRO TISUCKI (MAXIVK)
634
0
TATJAN GUGIĆ (VITEZ)
Medalists
1. TIBOR KOVAČIĆ, Međimurje
2. GULYÁS CSABA, Barcsi Városi Sportegyesület
3. ZORAN ZORIĆ, "CENTAR" VELIKA GORICA
3. LOVRO TISUCKI, Max Ivankovo