Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
17. Međunarodni Karate Fest - Virovitica Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA PP (muški)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenici -30
Kumite - Učenici -34
Kumite - Učenici -38
Kumite - Učenici -42
Kumite - Učenici -46
Kumite - Učenici +46
Kumite - Učenici -30
522
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
235
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
235
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
79
0
FILIP KOMARICA (KTC KŽ)
115
0
IVAN JURIĆ (VK)
522
0
JOSIP FARKAŠ (KA 1969)
470
0
MISLAV SPAJIĆ (VIROVTC)
462
0
VITO HULINA (VGORICA)
232
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
48
0
RIJAD MRAKOVIC (JAJCE)
235
0
DOMAGOJ JAGAR (KGB)
115
0
IVAN JURIĆ (VK)
470
0
MISLAV SPAJIĆ (VIROVTC)
232
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
115
0
IVAN JURIĆ (VK)
470
0
MISLAV SPAJIĆ (VIROVTC)
232
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
462
0
VITO HULINA (VGORICA)
Osvajači medalja
1. MISLAV SPAJIĆ, Virovitica
2. IVAN JURIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
3. DOMAGOJ JAGAR, Mladost
3. VITO HULINA, VELIKA GORICA
Kumite - Učenici -34
290
STRUBLICS BOTOND (BARCSI )
290
0
STRUBLICS BOTOND (BARCSI )
243
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
184
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
4
0
SINIŠA SPLAIT (GROBNIK)
290
0
STRUBLICS BOTOND (BARCSI )
91
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
243
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
212
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
75
MARINO ĐUKIĆ (ESSEKER)
119
FILIP GELJIĆ (VK)
357
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
184
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
290
0
STRUBLICS BOTOND (BARCSI )
91
0
NOELL ŠIROKI (VIROVTC)
243
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
212
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
75
0
MARINO ĐUKIĆ (ESSEKER)
119
0
FILIP GELJIĆ (VK)
357
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
184
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
243
0
MIHAEL POTOČKI (VGORICA)
212
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
357
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
184
0
BORNA KUJUNDŽIĆ (0354451)
212
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
75
MARINO ĐUKIĆ (ESSEKER)
357
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
75
0
MARINO ĐUKIĆ (ESSEKER)
Osvajači medalja
1. BORNA KUJUNDŽIĆ, Slavonski Brod
2. PATRIK VUČKOVIĆ, LEPOGLAVA
3. MIHAEL POTOČKI, VELIKA GORICA
3. DOMAGOJ ŠPREM, OPATIJA
Kumite - Učenici -38
565
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
565
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
229
0
NOA MOLNAR (MEĐIMUR)
565
0
DAVID LOVRINOVIĆ (VGORICA)
384
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
557
MARKO VUJEVIĆ (KK CENT)
229
0
NOA MOLNAR (MEĐIMUR)
219
0
BÁZING MÁTÉ (BARCSI )
211
LEON BUTKO (KK LEPO)
226
0
MARKO LEPOGLAVEC (MEĐIMUR)
260
0
OCTAVIAN PAUL (ROMANIA)
60
ERIK ĐULA (IVANEC)
563
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
519
IVANO BUTINA (KA 1969)
384
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
557
0
MARKO VUJEVIĆ (KK CENT)
229
0
NOA MOLNAR (MEĐIMUR)
211
0
LEON BUTKO (KK LEPO)
260
0
OCTAVIAN PAUL (ROMANIA)
60
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
563
0
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
519
0
IVANO BUTINA (KA 1969)
384
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
229
0
NOA MOLNAR (MEĐIMUR)
60
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
563
0
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
384
0
LUKA POŽEGA (MAXIVK)
60
0
ERIK ĐULA (IVANEC)
260
OCTAVIAN PAUL (ROMANIA)
563
0
ANDRO VUKOVIĆ (VGORICA)
260
0
OCTAVIAN PAUL (ROMANIA)
Osvajači medalja
1. LUKA POŽEGA, Max Ivankovo
2. ERIK ĐULA, IVANEC
3. DAVID LOVRINOVIĆ, VELIKA GORICA
3. ANDRO VUKOVIĆ, VELIKA GORICA
Kumite - Učenici -42
362
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
564
0
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
463
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
362
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
564
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
397
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
398
0
LEON VUKOJA (MAXIVK)
302
DAMJAN HRKEC (IPON)
463
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
564
0
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
398
0
LEON VUKOJA (MAXIVK)
302
0
DAMJAN HRKEC (IPON)
463
0
JAKOB ĐEBRO (VIROVTC)
398
0
LEON VUKOJA (MAXIVK)
302
DAMJAN HRKEC (IPON)
Osvajači medalja
1. JAKOB ĐEBRO, Virovitica
2. LEON VUKOJA, Max Ivankovo
3. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
3. DAMJAN HRKEC, k.k."konjščina"
Kumite - Učenici -46
524
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
348
0
ALEKSANDAR NIKOLIĆ (RAVANGR)
524
0
MATEO BRIŠKI (KA 1969)
202
0
NOA BANČIĆ (KLENOVN)
240
0
LUKA ŠKRIPIĆ (KAO)
348
0
ALEKSANDAR NIKOLIĆ (RAVANGR)
458
0
MIHAEL VUKOVIĆ (VGORICA)
263
0
DONEA CLAUDIUS (ROMANIA)
518
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
202
0
NOA BANČIĆ (KLENOVN)
348
0
ALEKSANDAR NIKOLIĆ (RAVANGR)
263
0
DONEA CLAUDIUS (ROMANIA)
518
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
202
0
NOA BANČIĆ (KLENOVN)
263
0
DONEA CLAUDIUS (ROMANIA)
458
MIHAEL VUKOVIĆ (VGORICA)
Osvajači medalja
1. DONEA CLAUDIUS, Shogunul
2. NOA BANČIĆ, KLENOVNIK
3. ALEKSANDAR NIKOLIĆ, Ravangrad
3. MIHAEL VUKOVIĆ, VELIKA GORICA
Kumite - Učenici +46
576
SEBASTIJAN MESAROV (DURDEVA)
442
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
580
0
ADI PIPAL (TUZ)
576
SEBASTIJAN MESAROV (DURDEVA)
128
MIHAEL MIKOLIN (KAO)
597
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
442
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
576
0
SEBASTIJAN MESAROV (DURDEVA)
128
0
MIHAEL MIKOLIN (KAO)
597
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
442
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
597
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
128
MIHAEL MIKOLIN (KAO)
Osvajači medalja
1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. GAŠPAR POGELŠEK, Karlovac 1969
3. SEBASTIJAN MESAROV, ĐURĐEVAC
3. MIHAEL MIKOLIN, Karate Akademija Osijek