Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
17. Međunarodni Karate Fest - Virovitica Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA PP (muški)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Učenice -32
Kumite - Učenice -36
Kumite - Učenice -40
Kumite - Učenice -44
Kumite - Učenice +44
Kumite - Učenice -32
68
ANTONELA APATI (IVANEC)
68
0
ANTONELA APATI (IVANEC)
241
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
241
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
474
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
406
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
50
0
NIKOLINA ĐAKOVIĆ (JAJCE)
68
ANTONELA APATI (IVANEC)
460
0
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
124
0
CHIARA MAJIĆ (KAO)
566
MARE MILETA (ŠI 1066)
511
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
47
0
PATRICIJA JURIŠIĆ (JAJCE)
438
MELISA ČORNOK (DARDA)
241
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
406
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
68
0
ANTONELA APATI (IVANEC)
460
0
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
566
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
511
0
UNA CVIJANOVIĆ (KGB)
438
0
MELISA ČORNOK (DARDA)
241
0
EMA JUKIĆ (VGORICA)
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
566
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
438
0
MELISA ČORNOK (DARDA)
1
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
566
0
MARE MILETA (ŠI 1066)
460
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
438
0
MELISA ČORNOK (DARDA)
460
0
MATEA KORDIĆ (VGORICA)
Osvajači medalja
1. ANA KARADŽA, KK Grobničan
2. MARE MILETA, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. EMA JUKIĆ, VELIKA GORICA
3. MELISA ČORNOK, Shotokan - Darda
Kumite - Učenice -36
360
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
125
0
DORA POTKOVAC (KAO)
536
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
360
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
125
DORA POTKOVAC (KAO)
540
0
NADA MRKONJA (MAXIVK)
291
0
VANJA TOT (MURAKEN)
11
0
SARA ŠTRBIĆ (PORTO)
582
0
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
536
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
125
0
DORA POTKOVAC (KAO)
540
0
NADA MRKONJA (MAXIVK)
582
0
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
536
0
NOA GUŠČIĆ (CHMPRI)
582
0
DŽENITA HASIĆ (TUZ)
540
NADA MRKONJA (MAXIVK)
Osvajači medalja
1. NOA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
2. DŽENITA HASIĆ, TUZLA
3. LANA ROGOVIĆ, OPATIJA
3. NADA MRKONJA, Max Ivankovo
Kumite - Učenice -40
534
0
PETRA KNEZEVIC (CHMPRI)
185
0
DORA HAS (0354451)
577
0
LEA HRŽENJAK (DURDEVA)
431
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
185
0
DORA HAS (0354451)
431
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. DORA HAS, Slavonski Brod
3. LEA HRŽENJAK, ĐURĐEVAC
3. PETRA KNEZEVIC, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Učenice -44
560
0
BRUNA TADIĆ (STUDNT)
116
0
LUCIJA MARTINOVIĆ (VK)
264
0
SZABO SARA (ROMANIA)
560
0
BRUNA TADIĆ (STUDNT)
116
0
LUCIJA MARTINOVIĆ (VK)
32
0
TEA HADŽIHRUSTIĆ ("DO")
246
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
533
0
NIKA ŠIMUNDIĆ (CHMPRI)
562
0
TONJA ZRNIĆ (STUDNT)
225
0
OTÁRTICS ENIKŐ (BARCSI )
264
0
SZABO SARA (ROMANIA)
116
0
LUCIJA MARTINOVIĆ (VK)
246
0
KATJA BRAICA (VGORICA)
225
0
OTÁRTICS ENIKŐ (BARCSI )
264
0
SZABO SARA (ROMANIA)
225
0
OTÁRTICS ENIKŐ (BARCSI )
246
KATJA BRAICA (VGORICA)
Osvajači medalja
1. OTÁRTICS ENIKŐ, Barcsi Városi Sportegyesület
2. SZABO SARA, Shogunul
3. LUCIJA MARTINOVIĆ, KARATE KLUB "VINKOVCI"
3. KATJA BRAICA, VELIKA GORICA
Kumite - Učenice +44
523
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
301
0
PETRA LISAK (IPON)
80
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
523
0
LUCIJA ŠEGAVIĆ (KA 1969)
301
PETRA LISAK (IPON)
401
0
RUŽICA VUKIĆ (MAXIVK)
242
0
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
31
AMINA HALILOVIĆ ("DO")
80
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
301
0
PETRA LISAK (IPON)
242
0
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
31
0
AMINA HALILOVIĆ ("DO")
80
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
242
0
EMA FILKOVIĆ (VGORICA)
401
RUŽICA VUKIĆ (MAXIVK)
Osvajači medalja
1. EMA FILKOVIĆ, VELIKA GORICA
2. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
3. LUCIJA ŠEGAVIĆ, Karlovac 1969
3. RUŽICA VUKIĆ, Max Ivankovo