Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
17. Međunarodni Karate Fest - Virovitica Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA PP (muški)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
Kumite - Mlađe kadetkinje -40
361
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
361
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
247
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
8
0
BORJA ŠUTIĆ (PORTO)
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
361
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
408
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
247
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
407
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
381
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
502
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
17
LUCIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
361
0
LANA ROGOVIĆ (OPATIJA)
408
0
AIDA TRSTENJAK (GLOBUS)
247
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
407
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
381
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
502
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
17
0
LUCIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
247
0
LUCIJA KIRINIĆ (VGORICA)
381
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
502
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
2
0
ANA KARADŽA (GROBNIK)
381
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
407
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
502
0
DORA ŠVEGOVIĆ (KARATE)
407
0
LAURA STRAHIJA (GLOBUS)
Osvajači medalja
1. EMANUELA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo
2. ANA KARADŽA, KK Grobničan
3. LUCIJA KIRINIĆ, VELIKA GORICA
3. LAURA STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
Kumite - Mlađe kadetkinje -45
265
KELA ANDREEA (ROMANIA)
558
0
MARA MATIĆ (KK CENT)
509
0
OZANA VUJEVIĆ (KGB)
421
0
EMA MARČEC (GLOBUS)
265
0
KELA ANDREEA (ROMANIA)
145
0
MARIJA RADNIĆ (ŠI 1066)
237
0
MIA ZETICA (KGB)
81
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
509
0
OZANA VUJEVIĆ (KGB)
265
0
KELA ANDREEA (ROMANIA)
237
0
MIA ZETICA (KGB)
81
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
509
0
OZANA VUJEVIĆ (KGB)
81
0
IVA KATALENAC (KTC KŽ)
237
MIA ZETICA (KGB)
Osvajači medalja
1. OZANA VUJEVIĆ, Mladost
2. IVA KATALENAC, KK KTC KRIŽEVCI
3. KELA ANDREEA, Shogunul
3. MIA ZETICA, Mladost
Kumite - Mlađe kadetkinje -50
548
0
EMILI BETI (GLOBUS)
440
0
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
517
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
548
0
EMILI BETI (GLOBUS)
440
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
82
0
LARISA LUGOMER (KTC KŽ)
236
0
KLARA BAOTIĆ (KGB)
58
ELA COLARIĆ (IVANEC)
517
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
440
0
PETRA VUKMANIĆ (DARDA)
82
0
LARISA LUGOMER (KTC KŽ)
58
0
ELA COLARIĆ (IVANEC)
517
0
DORA KRANJČEC (KA 1969)
82
0
LARISA LUGOMER (KTC KŽ)
236
KLARA BAOTIĆ (KGB)
236
KLARA BAOTIĆ (KGB)
Osvajači medalja
1. LARISA LUGOMER, KK KTC KRIŽEVCI
2. DORA KRANJČEC, Karlovac 1969
3. EMILI BETI, GLOBUS Čakovec
3. KLARA BAOTIĆ, Mladost
Kumite - Mlađe kadetkinje -55
127
KARLA KARAČIĆ (KAO)
275
0
SARA LIPAI (ROMANIA)
127
0
KARLA KARAČIĆ (KAO)
85
TARA NICOLE BONAČIĆ (VIROVTC)
13
0
ANA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
292
0
MIHAELA VUJKOVAC (CASTRA1)
535
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
127
0
KARLA KARAČIĆ (KAO)
85
0
TARA NICOLE BONAČIĆ (VIROVTC)
292
0
MIHAELA VUJKOVAC (CASTRA1)
535
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
85
0
TARA NICOLE BONAČIĆ (VIROVTC)
292
0
MIHAELA VUJKOVAC (CASTRA1)
535
0
NORA GUŠČIĆ (CHMPRI)
13
0
ANA RAJNOVIĆ (VIROVTC)
Osvajači medalja
1. MIHAELA VUJKOVAC, KBS "Castra" Banja Luka
2. TARA NICOLE BONAČIĆ, Virovitica
3. KARLA KARAČIĆ, Karate Akademija Osijek
3. NORA GUŠČIĆ, CHAMPION RIJEKA
Kumite - Mlađe kadetkinje +55
111
0
HANA ŽUTIĆ (BUZIM)
203
0
LEONA GULIJA (KLENOVN)
9
0
DENEA FRANIĆ RADIĆ (PORTO)
203
0
LEONA GULIJA (KLENOVN)
65
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
111
0
HANA ŽUTIĆ (BUZIM)
67
0
KARLA BAHUN (IVANEC)
267
0
TRIPA IULIA (ROMANIA)
141
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
203
0
LEONA GULIJA (KLENOVN)
65
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
67
0
KARLA BAHUN (IVANEC)
141
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
65
0
MELANI MAGDIĆ (IVANEC)
141
0
KIARA ŠARIĆ (ŠI 1066)
67
KARLA BAHUN (IVANEC)
Osvajači medalja
1. MELANI MAGDIĆ, IVANEC
2. KIARA ŠARIĆ, KARATE KLUB ŠIBENIK 1066
3. LEONA GULIJA, KLENOVNIK
3. KARLA BAHUN, IVANEC