Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
17. Međunarodni Karate Fest - Virovitica Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA PP (muški)
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Juniori -55
Kumite - Juniori -61
Kumite - Juniori -68
Kumite - Juniori -76
Kumite - Juniori +76
Kumite - Juniori -55
309
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
430
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
469
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
103
0
ALEKSANDAR BOĐANAC (VUKOVI)
430
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
469
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
2. MIHAEL ŠTEFOVIĆ, Virovitica
3. BENJAMIN JOSIP SZABO, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. ALEKSANDAR BOĐANAC, KK VUKOVI
Kumite - Juniori -61
335
0
DOMEN ZIDAR (TRBOVLJ)
43
0
PAVLE DUJAKOVIĆ (ENERGIJ)
107
MILOŠ MILUTINOVIĆ (VUKOVI)
43
0
PAVLE DUJAKOVIĆ (ENERGIJ)
107
0
MILOŠ MILUTINOVIĆ (VUKOVI)
Osvajači medalja
1. PAVLE DUJAKOVIĆ, ENERGIJA
2. MILOŠ MILUTINOVIĆ, KK VUKOVI
3. DOMEN ZIDAR, TRBOVLJE
3. ----
Kumite - Juniori -68
138
PAVLE KOSTIĆ (ENERGIJ)
138
0
PAVLE KOSTIĆ (ENERGIJ)
475
0
PATRIK LUKAČEVIĆ (VIROVTC)
296
STRAHINJA BRANKOVIĆ (CASTRA1)
57
SERGEJ VUČIĆ (ENERGIJ)
72
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
138
0
PAVLE KOSTIĆ (ENERGIJ)
296
0
STRAHINJA BRANKOVIĆ (CASTRA1)
57
0
SERGEJ VUČIĆ (ENERGIJ)
72
0
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
296
0
STRAHINJA BRANKOVIĆ (CASTRA1)
72
0
BORNA GUDELJ (ESSEKER)
57
SERGEJ VUČIĆ (ENERGIJ)
Osvajači medalja
1. STRAHINJA BRANKOVIĆ, KBS "Castra" Banja Luka
2. BORNA GUDELJ, Karate klub Esseker
3. PAVLE KOSTIĆ, ENERGIJA
3. SERGEJ VUČIĆ, ENERGIJA
Kumite - Juniori -76
62
0
DEJAN JANJIĆ (ENERGIJ)
104
0
FILIP ĆOSIĆ (VUKOVI)
189
0
LUKA BIRAČ (0354451)
332
0
VUKAŠIN VUKOVIĆ (RAVANGR)
62
0
DEJAN JANJIĆ (ENERGIJ)
189
0
LUKA BIRAČ (0354451)
Osvajači medalja
1. DEJAN JANJIĆ, ENERGIJA
2. LUKA BIRAČ, Slavonski Brod
3. FILIP ĆOSIĆ, KK VUKOVI
3. VUKAŠIN VUKOVIĆ, Ravangrad
Kumite - Juniori +76
314
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
49
0
TOMISLAV KATIĆ (JAJCE)
476
0
PAVLE RADENIĆ (VIROVTC)
53
0
YAHYA ABOUZEID (KO)
314
0
IVAN DRAGOJLOVIĆ (333CR)
476
0
PAVLE RADENIĆ (VIROVTC)
Osvajači medalja
1. PAVLE RADENIĆ, Virovitica
2. IVAN DRAGOJLOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. ----
3. ----