Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
17. Međunarodni Karate Fest - Virovitica Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA PP (muški)
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Ml. kadeti (9-8 kyu) -KC
Kata - Ml. kadeti (9-5 kyu) -KB
Kata - Ml. kadeti (Open) -K
Kata - Ml. kadeti (9-8 kyu) -KC
377
0
LEON PAVKOVIĆ (KONDURA)
346
0
NIKOLA ZEJAK (RAVANGR)
354
FILIP TADIJANOV (BELIMAN)
346
0
NIKOLA ZEJAK (RAVANGR)
354
0
FILIP TADIJANOV (BELIMAN)
Osvajači medalja
1. NIKOLA ZEJAK, Ravangrad
2. FILIP TADIJANOV, BELI MANASTIR 98
3. LEON PAVKOVIĆ, Kondura Sisak
3. ----
Kata - Ml. kadeti (9-5 kyu) -KB
351
0
MATEJ TADIJANOV (BELIMAN)
409
0
DORIAN LEKIĆ (VITEZ)
380
0
NIKO HOBOR (KONDURA)
339
0
PETAR RUKAVINA (RAVANGR)
409
0
DORIAN LEKIĆ (VITEZ)
339
0
PETAR RUKAVINA (RAVANGR)
Osvajači medalja
1. DORIAN LEKIĆ, KK VITEZ
2. PETAR RUKAVINA, Ravangrad
3. MATEJ TADIJANOV, BELI MANASTIR 98
3. NIKO HOBOR, Kondura Sisak
Kata - Ml. kadeti (Open) -K
504
LOVRO ERAK (VIROVTC)
504
0
LOVRO ERAK (VIROVTC)
530
0
FRAN KISIĆ (KK IPON)
256
0
LALESCU LUCA (ROMANIA)
530
0
FRAN KISIĆ (KK IPON)
200
0
ILAJ MACURA (VUKOVAR)
481
0
DORIAN LEKIĆ (VITEZ)
512
0
LUKA ŠTURLIĆ (POLET)
504
0
LOVRO ERAK (VIROVTC)
528
MATEJ TOTH (KK IPON)
257
0
TIMOFTE ANDREI (ROMANIA)
500
0
ANTONIO RELIĆ (VIROVTC)
206
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
198
0
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
366
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
529
LOVRO STJEPANOVIĆ (KK IPON)
530
0
FRAN KISIĆ (KK IPON)
200
0
ILAJ MACURA (VUKOVAR)
504
0
LOVRO ERAK (VIROVTC)
528
0
MATEJ TOTH (KK IPON)
257
0
TIMOFTE ANDREI (ROMANIA)
206
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
198
0
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
529
0
LOVRO STJEPANOVIĆ (KK IPON)
530
0
FRAN KISIĆ (KK IPON)
528
0
MATEJ TOTH (KK IPON)
206
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
198
0
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
528
0
MATEJ TOTH (KK IPON)
206
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
257
TIMOFTE ANDREI (ROMANIA)
198
0
KARLO JUKIĆ (VUKOVAR)
257
0
TIMOFTE ANDREI (ROMANIA)
Osvajači medalja
1. FRAN SELIGMAN, Hrvatski sokol Osijek
2. MATEJ TOTH, IPON ZAGREB
3. FRAN KISIĆ, IPON ZAGREB
3. KARLO JUKIĆ, Vukovar`91