Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
17. Međunarodni Karate Fest - Virovitica Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Cicibani
KUMITE-Cicibanke
KUMITE-Ml. učenici
KUMITE-Ml. učenice
KUMITE-Učenici
KUMITE-Učenice
KUMITE-Mlađi kadeti
KUMITE-Mlađe kadetkinje
KUMITE-Kadeti
KUMITE-Kadetkinje
KUMITE-Juniori
KUMITE-Juniorke
KUMITE-Seniori
KUMITE-Seniorke
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Seniori
KATA-Seniorke
KATA TEAM-Mlađi učenici
KATA TEAM-Učenice
KATA TEAM-Mlađi kadeti
KATA TEAM-Mlađe kadetkinje
KATA PP (muški)
TEŽINE / UZRASTI
Kata - Ml. kadetkinje (9-8 kyu) -KC
Kata - Ml. kadetkinje (9-5 kyu) -KB
Kata - Ml. kadetkinje (Open) -K
Kata - Ml. kadetkinje (9-8 kyu) -KC
352
0
GLORIA KRIŽAJ (BELIMAN)
207
0
NIKA FESTETICS DE TOLNA (HRSOKOS)
306
0
ANA VUJIĆ (333CR)
340
0
KORNELIA KRUŠKOVIĆ (RAVANGR)
207
0
NIKA FESTETICS DE TOLNA (HRSOKOS)
306
0
ANA VUJIĆ (333CR)
Osvajači medalja
1. ANA VUJIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. NIKA FESTETICS DE TOLNA, Hrvatski sokol Osijek
3. KORNELIA KRUŠKOVIĆ, Ravangrad
3. GLORIA KRIŽAJ, BELI MANASTIR 98
Kata - Ml. kadetkinje (9-5 kyu) -KB
413
DORA KIRIN (TIGAR)
254
0
SZABO SARA (ROMANIA)
413
0
DORA KIRIN (TIGAR)
344
MARTA JAKOBFI (BELIMAN)
382
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
255
KELA ANDREEA (ROMANIA)
413
0
DORA KIRIN (TIGAR)
344
0
MARTA JAKOBFI (BELIMAN)
382
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
255
0
KELA ANDREEA (ROMANIA)
344
0
MARTA JAKOBFI (BELIMAN)
382
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
255
KELA ANDREEA (ROMANIA)
Osvajači medalja
1. MARTA JAKOBFI, BELI MANASTIR 98
2. EMANUELA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo
3. DORA KIRIN, Tigar Sisak
3. KELA ANDREEA, Shogunul
Kata - Ml. kadetkinje (Open) -K
258
0
TRIPA IULIA (ROMANIA)
150
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
150
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
320
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
71
0
ELENA VEMIĆ (RUZICA)
180
0
NIKA MALTARIĆ (MURAKEN)
373
0
KLARA BALOG (KONDURA)
320
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
150
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
321
0
LUCIJA VARAT (333CR)
166
0
LEONA HUSTIĆ (KK PTČ)
258
0
TRIPA IULIA (ROMANIA)
156
0
MARTINA SEKULIĆ (ESSEKER)
313
0
IVA MILDE (333CR)
167
0
EMA TRATNJAK (KK PTČ)
315
0
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
154
0
KRSNIK NIKA (ALFA)
310
0
ENA HALUPA (333CR)
179
JOSIPA KATALENIĆ (MURAKEN)
180
0
NIKA MALTARIĆ (MURAKEN)
320
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
150
0
LUKRECIJA BRKAN (ALFA)
166
0
LEONA HUSTIĆ (KK PTČ)
313
0
IVA MILDE (333CR)
315
0
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
310
0
ENA HALUPA (333CR)
179
0
JOSIPA KATALENIĆ (MURAKEN)
320
0
LUCIJA POSAVEC (333CR)
166
0
LEONA HUSTIĆ (KK PTČ)
313
0
IVA MILDE (333CR)
310
0
ENA HALUPA (333CR)
166
0
LEONA HUSTIĆ (KK PTČ)
313
0
IVA MILDE (333CR)
315
0
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
156
0
MARTINA SEKULIĆ (ESSEKER)
310
0
ENA HALUPA (333CR)
315
0
KRISTIJANA POPOVIĆ (333CR)
Osvajači medalja
1. IVA MILDE, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. LEONA HUSTIĆ, Pitomača
3. LUCIJA POSAVEC, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. ENA HALUPA, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR