Kata - Cicibani (9-8 kyu) -KC
1. SEBASTIAN VUKOVIĆ, Nova Gradiška |
2. NIMAI KOVAČEV, Hrvatski sokol Osijek |
3. TAUSZ TAMÁS, Barcsi Városi Sportegyesület |
3. LUKA ILIĆ, Ravangrad |
|
|
|
Kata - Cicibani (9-7 kyu) -KB
1. FRAN CRNOLATAC, Tigar Sisak |
2. JAKOV BARTOLIĆ, ĐURĐEVAC |
|
|
|
|
|
Kata - Cicibani (Open) -K
1. GABRIJEL NEMET, Karate Akademija Osijek |
2. JOSIP PANDUR, ĐURĐEVAC |
|
|
|
| | | |
Kata - Cicibanke (9-8 kyu) -KC
1. ANJA MESAREK, ALFA |
2. LEA RICA, Ravangrad |
3. KATARINA RIBAR, BUSHIDO |
3. TÓTH LILIÁNA, Barcsi Városi Sportegyesület |
|
|
|
Kata - Cicibanke (9-7 kyu) -KB
1. LEA PAVKOVIĆ, Kondura Sisak |
2. PETRA GAŠPAREC, ĐURĐEVAC |
|
|
|
|
|
Kata - Cicibanke (Open) -K
1. MAŠA ŠTURLIĆ, Polet |
2. PAULA ŠVIGLIN, ALFA |
|
3. LUCIJA ŠĆURIĆ, BUSHIDO |
|
| | | |
Kata - Ml. učenici (9-8 kyu) -KC
1. LEON VACKA, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
2. KOVÁCS BALÁZS, Barcsi Városi Sportegyesület |
3. DOMAGOJ VUK, KK VITEZ |
3. STJEPAN BARTOLIĆ, ĐURĐEVAC |
|
|
|
Kata - Ml. učenici (9-6 kyu) -KB
1. ROKO SAMAC, Nova Gradiška |
2. FRANO LOVRIĆ, Nova Gradiška |
3. TOMA FRANČIĆ, MURAKEN |
3. TIN GLAVINIĆ, Tigar Sisak |
|
|
|
Kata - Ml. učenici (Open) -K
1. MATEO FODER, IVANEC |
2. NOA GALAUER HORVAT, ZEN LUDBREG |
3. DAVID MAKAR, Tigar Sisak |
3. DENIS LENCAR, Shogunul |
|
| | | |
Kata - Ml. učenice (9-8 kyu) -KC
1. LUCIJA ŠĆURIĆ, BUSHIDO |
2. LANA FLEKAČ, Tigar Sisak |
3. ANJA LOKNAR, Ravangrad |
3. LEA PAVKOVIĆ, Kondura Sisak |
|
|
|
Kata - Ml. učenice (9-6 kyu) -KB
1. PAULA ŠVIGLIN, ALFA |
2. PETRA DOGAN, Max Ivankovo |
3. NIVES BANČIĆ, KLENOVNIK |
3. ENA RAJKOVIĆ, KK VITEZ |
|
|
|
Kata - Ml. učenice (Open) -K
1. DORA KERKEZ, Kondura Sisak |
2. LEONA KNEŽEVIĆ, KK SISAK |
3. MAŠA ŠTURLIĆ, Polet |
3. ENA RAJKOVIĆ, KK VITEZ |
|
| | | |
Kata - Učenici (9-8 kyu) -KC
1. DOMAGOJ MILIČEVIĆ, KK VITEZ |
2. FILIP TADIJANOV, BELI MANASTIR 98 |
3. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
3. BARTOL PAVKOVIĆ, Kondura Sisak |
|
|
|
Kata - Učenici (9-5 kyu) -KB
1. DAVID MAKAR, Tigar Sisak |
2. NATKO MAKOVIČIĆ, Nova Gradiška |
3. LEO ŠOBAK, KLENOVNIK |
3. ADEM KEKIĆ, KK SISAK |
|
|
|
Kata - Učenici (Open) -K
1. FRAN SELIGMAN, Hrvatski sokol Osijek |
2. LOVRO ERAK, Virovitica |
3. FRAN KISIĆ, IPON ZAGREB |
3. FILIP GOLUBIĆ, MURAKEN |
|
| | | |
Kata - Učenice (9-8 kyu) -KC
1. LENA BRLETIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
2. MIHAELA RICA, Ravangrad |
|
|
|
|
|
Kata - Učenice (9-5 kyu) -KB
1. LARA PAHIĆ, Tigar Sisak |
2. LEONA KNEŽEVIĆ, KK SISAK |
3. MARTA JAKOBFI, BELI MANASTIR 98 |
3. ERIKA GRABOVAC, KK VITEZ |
|
|
|
Kata - Učenice (Open) -K
1. EMA TOMIĆ, Vukovar`91 |
2. ANTONIJA BARIĆ, ALFA |
3. DORA HAS, Slavonski Brod |
3. DŽENITA HASIĆ, TUZLA |
|
| | | |
Kata - Ml. kadeti (9-8 kyu) -KC
1. NIKOLA ZEJAK, Ravangrad |
2. FILIP TADIJANOV, BELI MANASTIR 98 |
3. LEON PAVKOVIĆ, Kondura Sisak |
|
|
|
|
Kata - Ml. kadeti (9-5 kyu) -KB
1. DORIAN LEKIĆ, KK VITEZ |
2. PETAR RUKAVINA, Ravangrad |
3. MATEJ TADIJANOV, BELI MANASTIR 98 |
3. NIKO HOBOR, Kondura Sisak |
|
|
|
Kata - Ml. kadeti (Open) -K
1. FRAN SELIGMAN, Hrvatski sokol Osijek |
2. MATEJ TOTH, IPON ZAGREB |
3. FRAN KISIĆ, IPON ZAGREB |
3. KARLO JUKIĆ, Vukovar`91 |
|
| | | |
Kata - Ml. kadetkinje (9-8 kyu) -KC
1. ANA VUJIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
2. NIKA FESTETICS DE TOLNA, Hrvatski sokol Osijek |
3. KORNELIA KRUŠKOVIĆ, Ravangrad |
3. GLORIA KRIŽAJ, BELI MANASTIR 98 |
|
|
|
Kata - Ml. kadetkinje (9-5 kyu) -KB
1. MARTA JAKOBFI, BELI MANASTIR 98 |
2. EMANUELA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo |
3. DORA KIRIN, Tigar Sisak |
3. KELA ANDREEA, Shogunul |
|
|
|
Kata - Ml. kadetkinje (Open) -K
1. IVA MILDE, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
2. LEONA HUSTIĆ, Pitomača |
3. LUCIJA POSAVEC, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
3. ENA HALUPA, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
|
| | | |
Kata - Kadeti (Open) -K
1. MATIJA RELIĆ, Virovitica |
2. MARIO BOROJEVIĆ, Tempo |
3. ANTONIO MATUŠAN, RAB-ENPI |
3. DORIAN FAFANĐEL, RAB-ENPI |
|
| | | |
Kata - Kadetkinje (Open) -K
1. MATEA EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod |
2. NIKA TUTIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
3. LUKRECIJA BRKAN, ALFA |
3. LEA JENIĆEK, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
|
| | | |
Kata - Juniori (Open) -K
1. MATIJA RELIĆ, Virovitica |
2. MARIO BOROJEVIĆ, Tempo |
3. MIHAEL EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod |
3. DEJAN JANJIĆ, ENERGIJA |
|
| | | |
Kata - Juniorke (Open) -K
1. MATEA EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod |
2. GABRIJELA JANKOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
3. LEA ŽARKOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
3. MARIJA CVJETKOVIĆ, Tempo |
|
| | | |
Kata - Seniori (Open) -K
1. MAKS LUKA ŠENJUG, Virovitica |
2. DAVOR MACURA, Vukovar`91 |
3. ANDREAS GLAVAŠ, Tigar Sisak |
3. MIHAEL EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod |
|
| | | |
Kata - Seniorke (Open) -K
1. SARA MALČEC, Virovitica |
2. ALBERTA NALETINA, RAB-ENPI |
3. TEA JAHIĆ, ĐAKOVO |
|
|
| | | |