Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
18. Karate Darfest
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
KUMITE-Učenici (U12)
KUMITE-Učenice (U12)
KUMITE-Mlađi kadeti (U14)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
KUMITE-Kadeti (U16)
KUMITE-Kadetkinje (U16)
KUMITE-Juniori (U18)
KUMITE-Juniorke (U18)
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
KATA-Cicibani (U8)
KATA-Cicibanke (U8)
KATA-Mlađi učenici (U10)
KATA-Mlađe učenice (U10)
KATA-Učenici (U12)
KATA-Učenice (U12)
KATA-Mlađi kadeti (U14)
KATA-Mlađe kadetkinje (U14)
KATA-Kadeti (U16)
KATA-Kadetkinje (U16)
KATA-Juniori (U18)
KATA-Juniorke (U18)
KATA-Mlađi seniori (U21)
KATA-Mlađe seniorke (U21)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Kadeti (U16) -52
Kumite - Kadeti (U16) -57
Kumite - Kadeti (U16) -63
Kumite - Kadeti (U16) -70
Kumite - Kadeti (U16) +70
Kumite - Kadeti (U16) -52
671
MATIJA NASTESKI (ZKS)
671
0
MATIJA NASTESKI (ZKS)
292
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
671
0
MATIJA NASTESKI (ZKS)
270
0
VALENTINO IVANIĆ (KGB)
112
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
292
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
155
0
NIKOLA GAJLOVIĆ (CASTRA1)
193
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
377
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
674
0
NINO DONADIĆ (TAD )
633
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
696
0
NIKOLA TOPLIČANEC (GLOBUS)
128
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
48
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
671
0
MATIJA NASTESKI (ZKS)
112
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
292
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
193
0
MIHAEL ŠTEFOVIĆ (VIROVTC)
377
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
633
0
NIKO MAROVIĆ (DURDEVA)
128
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
48
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
112
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
292
0
LOVRO FARKAŠ (GLOBUS)
377
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
128
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
112
0
TARIK ŽIŽAK (ZAMET)
128
0
DAVID MILINOVICH (OPATIJA)
48
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
377
0
ROKO DUMBOVIĆ (TIGAR)
48
0
NIKO PAVLIĆ (KA 1969)
Medalists
1. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
2. TARIK ŽIŽAK, ZAMET
3. LOVRO FARKAŠ, GLOBUS Čakovec
3. ROKO DUMBOVIĆ, Tigar Sisak
Kumite - Kadeti (U16) -57
648
VEDRAN ŠKILJEVIĆ (DARDA)
648
0
VEDRAN ŠKILJEVIĆ (DARDA)
3
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
92
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
177
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
438
0
SEBASTIJAN STANEK (VUKOVAR)
288
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
3
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
92
0
PETAR GUDELJ (ESSEKER)
177
0
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
288
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
3
0
BENJAMIN JOSIP SZABO (333CR)
288
0
KRISTIJAN TOPLIČANEC (GLOBUS)
177
MARKO JURIĆ (MAXIVK)
Medalists
1. KRISTIJAN TOPLIČANEC, GLOBUS Čakovec
2. BENJAMIN JOSIP SZABO, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. VEDRAN ŠKILJEVIĆ, Shotokan - Darda
3. MARKO JURIĆ, Max Ivankovo
Kumite - Kadeti (U16) -63
516
0
LEON KLJAIĆ (ICTUS)
214
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
214
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
103
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
516
0
LEON KLJAIĆ (ICTUS)
287
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
214
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
625
0
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
275
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (TUSKNC)
103
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
605
0
BENJAMIN LJUBAS (MAXIVK)
342
0
ANTE VUKOJA (ZKS)
639
LEON DRAGOVIĆ (ALFA)
423
LUKA SALIHOVIĆ (MEĐIMUR)
693
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
287
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
214
0
FILIP ŽIVČIĆ (KKHZG)
625
0
ANTONIO MARTIĆ (SPRTSLF)
103
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
605
0
BENJAMIN LJUBAS (MAXIVK)
639
0
LEON DRAGOVIĆ (ALFA)
423
0
LUKA SALIHOVIĆ (MEĐIMUR)
693
0
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
287
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
103
0
KRISTIAN LAKIĆ (ZAMET)
605
0
BENJAMIN LJUBAS (MAXIVK)
693
0
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
287
0
JOSIP SLUKIĆ (GLOBUS)
693
0
DOMINIK KUČAN (VGORICA)
605
BENJAMIN LJUBAS (MAXIVK)
Medalists
1. DOMINIK KUČAN, VELIKA GORICA
2. JOSIP SLUKIĆ, GLOBUS Čakovec
3. FILIP ŽIVČIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. BENJAMIN LJUBAS, Max Ivankovo
Kumite - Kadeti (U16) -70
430
0
DAVID SKŘIVÁNEK (SKBU)
106
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
106
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
422
0
MATEO JAKOPANEC (MEĐIMUR)
378
0
LEO LAZAR (TAD )
430
0
DAVID SKŘIVÁNEK (SKBU)
106
LOVRO LENAC (ZAMET)
422
MATEO JAKOPANEC (MEĐIMUR)
635
FILIP ŠARIĆ (ICTUS)
173
LOVRO TISUCKI (MAXIVK)
32
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
420
DORIAN KALAJDŽIJA (MEĐIMUR)
96
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
378
0
LEO LAZAR (TAD )
106
0
LOVRO LENAC (ZAMET)
422
0
MATEO JAKOPANEC (MEĐIMUR)
635
0
FILIP ŠARIĆ (ICTUS)
173
0
LOVRO TISUCKI (MAXIVK)
32
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
420
0
DORIAN KALAJDŽIJA (MEĐIMUR)
96
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
378
0
LEO LAZAR (TAD )
422
0
MATEO JAKOPANEC (MEĐIMUR)
32
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
420
0
DORIAN KALAJDŽIJA (MEĐIMUR)
378
0
LEO LAZAR (TAD )
420
0
DORIAN KALAJDŽIJA (MEĐIMUR)
96
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
32
0
AUGUSTIN MOŠKUN (KA 1969)
96
0
ANTUN VUJEVIĆ (KGB)
Medalists
1. DORIAN KALAJDŽIJA, Međimurje
2. LEO LAZAR, TAD RIJEKA
3. LOVRO LENAC, ZAMET
3. AUGUSTIN MOŠKUN, Karlovac 1969
Kumite - Kadeti (U16) +70
28
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
250
0
LEON GOLJAK (10.DAN)
28
0
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
125
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
397
0
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
563
0
LUKA BIRAČ (0354451)
85
DARIO GLUHINIĆ (ZKS)
28
0
ALEKSANDAR MALOBABIĆ (KA 1969)
125
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
397
0
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
85
0
DARIO GLUHINIĆ (ZKS)
125
0
ANTON BAŽDARIĆ (OPATIJA)
397
0
LUKA STEFANO CIPRIĆ (TIGAR)
85
0
DARIO GLUHINIĆ (ZKS)
563
0
LUKA BIRAČ (0354451)
Medalists
1. LUKA STEFANO CIPRIĆ, Tigar Sisak
2. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
3. ALEKSANDAR MALOBABIĆ, Karlovac 1969
3. DARIO GLUHINIĆ, Zagrebački karate savez