Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
18. Karate Darfest
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
KUMITE-Učenici (U12)
KUMITE-Učenice (U12)
KUMITE-Mlađi kadeti (U14)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
KUMITE-Kadeti (U16)
KUMITE-Kadetkinje (U16)
KUMITE-Juniori (U18)
KUMITE-Juniorke (U18)
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
KATA-Cicibani (U8)
KATA-Cicibanke (U8)
KATA-Mlađi učenici (U10)
KATA-Mlađe učenice (U10)
KATA-Učenici (U12)
KATA-Učenice (U12)
KATA-Mlađi kadeti (U14)
KATA-Mlađe kadetkinje (U14)
KATA-Kadeti (U16)
KATA-Kadetkinje (U16)
KATA-Juniori (U18)
KATA-Juniorke (U18)
KATA-Mlađi seniori (U21)
KATA-Mlađe seniorke (U21)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Učenici 8,9 kyu (U12)
Kata - Učenici 7,6 kyu (U12)
Kata - Učenici služ. (U12)
Kata - Učenici 8,9 kyu (U12)
361
IVAN MARJANOVIĆ (333CR)
361
0
IVAN MARJANOVIĆ (333CR)
402
0
LEON VACKA (333CR)
402
0
LEON VACKA (333CR)
602
0
TIN FILIPOVIĆ (KONDURA)
381
DAMIAN JEZDIĆ (333CR)
361
IVAN MARJANOVIĆ (333CR)
680
KARLO HALUDEK (KK KIK)
596
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
452
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
502
PATRIK PRESEĆAN (KK KIK)
383
DORIJAN ALMAŠI (333CR)
594
JAKOV TOPIĆ (KONDURA)
402
0
LEON VACKA (333CR)
381
0
DAMIAN JEZDIĆ (333CR)
361
0
IVAN MARJANOVIĆ (333CR)
680
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
452
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
502
0
PATRIK PRESEĆAN (KK KIK)
383
0
DORIJAN ALMAŠI (333CR)
594
0
JAKOV TOPIĆ (KONDURA)
402
0
LEON VACKA (333CR)
680
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
452
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
594
0
JAKOV TOPIĆ (KONDURA)
680
0
KARLO HALUDEK (KK KIK)
452
0
DAVID MAKAR (TIGAR)
502
0
PATRIK PRESEĆAN (KK KIK)
596
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
594
0
JAKOV TOPIĆ (KONDURA)
596
0
STEFAN RADULOVIĆ (333CR)
Medalists
1. DAVID MAKAR, Tigar Sisak
2. KARLO HALUDEK, KK KIK
3. IVAN MARJANOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
3. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Kata - Učenici 7,6 kyu (U12)
513
0
IVANO VUKOJEVIĆ (ICTUS)
665
0
LUKA ROLA (KOVINAR)
665
0
LUKA ROLA (KOVINAR)
221
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
221
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
512
0
FRANJO KRIŽANAC (ICTUS)
593
0
BARTOL PAVKOVIĆ (KONDURA)
348
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
415
0
OZREN GRGIĆ (KCŠ)
513
0
IVANO VUKOJEVIĆ (ICTUS)
389
0
IVANO TOMAŠKOVIĆ (333CR)
665
0
LUKA ROLA (KOVINAR)
413
0
MARK MILLER (KCŠ)
515
0
ROBERT VUKOJEVIĆ (ICTUS)
490
0
MATIJAS IDŽANOVIĆ (TEMPO)
176
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
411
0
DAVID VIDOVIĆ (KCŠ)
387
0
GREGOR TRBOJEVIĆ (333CR)
147
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
221
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
348
0
ADEM KEKIĆ (KKSISAK)
415
0
OZREN GRGIĆ (KCŠ)
665
0
LUKA ROLA (KOVINAR)
413
0
MARK MILLER (KCŠ)
176
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
411
0
DAVID VIDOVIĆ (KCŠ)
147
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
221
0
LUKA KOS (SAMOBOR)
415
0
OZREN GRGIĆ (KCŠ)
413
0
MARK MILLER (KCŠ)
411
0
DAVID VIDOVIĆ (KCŠ)
415
0
OZREN GRGIĆ (KCŠ)
411
0
DAVID VIDOVIĆ (KCŠ)
147
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
387
0
GREGOR TRBOJEVIĆ (333CR)
413
0
MARK MILLER (KCŠ)
147
0
NATKO MAKOVIČIĆ (KKNG)
Medalists
1. OZREN GRGIĆ, CENTAR ŠENKOVEC
2. DAVID VIDOVIĆ, CENTAR ŠENKOVEC
3. LUKA ROLA, KOVINAR
3. MARK MILLER, CENTAR ŠENKOVEC
Kata - Učenici služ. (U12)
201
0
LOVRO ERAK (VIROVTC)
347
0
VITO KRSNIK (ZKS)
327
0
FRAN KISIĆ (ZKS)
201
0
LOVRO ERAK (VIROVTC)
347
0
VITO KRSNIK (ZKS)
235
0
HRVOJE POSAVEC (MURAKEN)
669
0
IVAN KUKIĆ (ZKS)
228
0
FILIP GOLUBIĆ (MURAKEN)
280
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
141
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
327
0
FRAN KISIĆ (ZKS)
347
0
VITO KRSNIK (ZKS)
669
0
IVAN KUKIĆ (ZKS)
141
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
327
0
FRAN KISIĆ (ZKS)
141
0
TARIK SALKIĆ (REGEN.)
669
0
IVAN KUKIĆ (ZKS)
280
0
FRAN SELIGMAN (HRSOKOS)
Medalists
1. TARIK SALKIĆ, REGENERACIJA
2. FRAN KISIĆ, Zagrebački karate savez
3. VITO KRSNIK, Zagrebački karate savez
3. IVAN KUKIĆ, Zagrebački karate savez