Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
18. Karate Darfest
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
KUMITE-Učenici (U12)
KUMITE-Učenice (U12)
KUMITE-Mlađi kadeti (U14)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
KUMITE-Kadeti (U16)
KUMITE-Kadetkinje (U16)
KUMITE-Juniori (U18)
KUMITE-Juniorke (U18)
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
KATA-Cicibani (U8)
KATA-Cicibanke (U8)
KATA-Mlađi učenici (U10)
KATA-Mlađe učenice (U10)
KATA-Učenici (U12)
KATA-Učenice (U12)
KATA-Mlađi kadeti (U14)
KATA-Mlađe kadetkinje (U14)
KATA-Kadeti (U16)
KATA-Kadetkinje (U16)
KATA-Juniori (U18)
KATA-Juniorke (U18)
KATA-Mlađi seniori (U21)
KATA-Mlađe seniorke (U21)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kata - Učenice 8,9 kyu (U12)
Kata - Učenice 7,6 kyu (U12)
Kata - Učenice služ. (U12)
Kata - Učenice 8,9 kyu (U12)
646
0
IMAN RUŽNIĆ (REGEN.)
83
0
CHIARA MAJIĆ (KAO)
496
0
MAGDALENA BLAŽAK (KK KIK)
646
0
IMAN RUŽNIĆ (REGEN.)
83
CHIARA MAJIĆ (KAO)
400
ZARA VALDGONI (333CR)
143
DALIA PRSTAČIĆ (KKNG)
496
0
MAGDALENA BLAŽAK (KK KIK)
83
0
CHIARA MAJIĆ (KAO)
400
0
ZARA VALDGONI (333CR)
143
0
DALIA PRSTAČIĆ (KKNG)
496
0
MAGDALENA BLAŽAK (KK KIK)
143
0
DALIA PRSTAČIĆ (KKNG)
400
ZARA VALDGONI (333CR)
Medalists
1. MAGDALENA BLAŽAK, KK KIK
2. DALIA PRSTAČIĆ, Nova Gradiška
3. IMAN RUŽNIĆ, REGENERACIJA
3. ZARA VALDGONI, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
Kata - Učenice 7,6 kyu (U12)
510
ELI MATUŠENSKI (ICTUS)
510
0
ELI MATUŠENSKI (ICTUS)
146
0
LANA POTURICA (KKNG)
654
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
14
0
LENA BRLETIĆ (333CR)
146
LANA POTURICA (KKNG)
510
ELI MATUŠENSKI (ICTUS)
375
LARA PAHIĆ (TIGAR)
508
0
ELENA MARUNČEK (ICTUS)
367
0
LUCIJA VARAT (333CR)
568
TEA BRINC (KARATE)
514
MARIJA CINDRIĆ (ICTUS)
476
MARTA JAKOBFI (BELIMAN)
654
0
EMANUELA KOCKAREVIĆ (MAXIVK)
146
0
LANA POTURICA (KKNG)
510
0
ELI MATUŠENSKI (ICTUS)
375
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
367
0
LUCIJA VARAT (333CR)
568
0
TEA BRINC (KARATE)
514
0
MARIJA CINDRIĆ (ICTUS)
476
0
MARTA JAKOBFI (BELIMAN)
146
0
LANA POTURICA (KKNG)
375
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
367
0
LUCIJA VARAT (333CR)
514
0
MARIJA CINDRIĆ (ICTUS)
375
0
LARA PAHIĆ (TIGAR)
367
0
LUCIJA VARAT (333CR)
568
0
TEA BRINC (KARATE)
508
0
ELENA MARUNČEK (ICTUS)
514
0
MARIJA CINDRIĆ (ICTUS)
508
0
ELENA MARUNČEK (ICTUS)
Medalists
1. LUCIJA VARAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR
2. LARA PAHIĆ, Tigar Sisak
3. LANA POTURICA, Nova Gradiška
3. ELENA MARUNČEK, ICTUS
Kata - Učenice služ. (U12)
233
0
VANJA TOT (MURAKEN)
562
0
KARLA JURIĆ (0354451)
562
0
KARLA JURIĆ (0354451)
326
0
ANTONIJA BARIĆ (ZKS)
236
0
JANA AUGUSTIĆ (MURAKEN)
326
0
ANTONIJA BARIĆ (ZKS)
374
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
679
0
MAJA PAULA KUNTIĆ (KK KIK)
233
0
VANJA TOT (MURAKEN)
276
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
562
0
KARLA JURIĆ (0354451)
186
0
NINA DOMOVIĆ (KK PTČ)
237
0
NIKA MALTARIĆ (MURAKEN)
334
0
ANA DRUŽINEC (ZKS)
565
0
RITA MUSTAPIĆ (0354451)
65
0
DORA POTKOVAC (KAO)
190
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
350
0
LEONA KNEŽEVIĆ (KKSISAK)
592
DORA KERKEZ (KONDURA)
326
0
ANTONIJA BARIĆ (ZKS)
374
0
VANJA ŠABIĆ (TIGAR)
276
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
562
0
KARLA JURIĆ (0354451)
334
0
ANA DRUŽINEC (ZKS)
565
0
RITA MUSTAPIĆ (0354451)
190
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
592
0
DORA KERKEZ (KONDURA)
326
0
ANTONIJA BARIĆ (ZKS)
276
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
334
0
ANA DRUŽINEC (ZKS)
190
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
276
0
KATIA ŠEGAVČIĆ (HRSOKOS)
334
0
ANA DRUŽINEC (ZKS)
565
0
RITA MUSTAPIĆ (0354451)
237
0
NIKA MALTARIĆ (MURAKEN)
190
0
LAURA ERAK (VIROVTC)
565
0
RITA MUSTAPIĆ (0354451)
Medalists
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski sokol Osijek
2. ANA DRUŽINEC, Zagrebački karate savez
3. ANTONIJA BARIĆ, Zagrebački karate savez
3. RITA MUSTAPIĆ, Slavonski Brod