Kata - Cicibani poč. (U8)
1. JOSIP PANDUR, ĐURĐEVAC |
2. ANTE ŽURA, TRNJE |
3. SEBASTIAN VUKOVIĆ, Nova Gradiška |
3. PETAR PUŠKARIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
|
|
|
Kata - Cicibani služ. (U8)
1. JAKOV RADOŠEVIĆ, Tigar Sisak |
2. KARLO BAĐUN, Tempo |
3. DOMINIK MUCIĆ, Zagrebački karate savez |
3. GABRIJEL NEMET, Karate Akademija Osijek |
|
| |
Kata - Cicibanke poč. (U8)
1. IVA KOCKAREVIĆ, Max Ivankovo |
2. PETRA GAŠPAREC, ĐURĐEVAC |
3. LEA PAVKOVIĆ, Kondura Sisak |
3. NIKA PANDUR, ĐURĐEVAC |
|
|
|
Kata - Cicibanke služ. (U8)
1. ERIN IVEZIĆ, Zagrebački karate savez |
2. MELANI ĐUKIĆ, SAMOBOR |
|
|
|
| |
Kata - Mlađi učenici 8,9 kyu (U10)
1. JAKOV RADOŠEVIĆ, Tigar Sisak |
2. LOVRO PERESTEGI, TRNJE |
3. TIN GLAVINIĆ, Tigar Sisak |
3. PATRIK PRESEĆAN, KK KIK |
|
|
|
Kata - Mlađi učenici 7,6 kyu (U10)
1. FRANO LOVRIĆ, Nova Gradiška |
2. KARLO HALUDEK, KK KIK |
3. ANTONIJO BAŠIĆ, SAMOBOR |
3. PATRIK PELD, SAMOBOR |
|
|
|
Kata - Mlađi učenici služ. (U10)
1. IVAN KUKIĆ, Zagrebački karate savez |
2. BARTOL PAVKOVIĆ, Kondura Sisak |
3. OZREN GRGIĆ, CENTAR ŠENKOVEC |
|
|
| | | |
Kata - Mlađe učenice 8,9 kyu (U10)
1. MATEA LAZIĆ, OMEGA |
2. ERIN IVEZIĆ, TRNJE |
3. LUCIJA SALOPEK, Tempo |
3. LUCIJA LONČAR, TRNJE |
|
|
|
Kata - Mlađe učenice 7,6 kyu (U10)
1. EMA DRAVEC, Pitomača |
2. FRANKA MAKVIĆ, Pitomača |
3. TENA TRATNJAK, Pitomača |
3. MAGDALENA BLAŽAK, KK KIK |
|
|
|
Kata - Mlađe učenice služ. (U10)
1. TALIJA ČOLAK, OMEGA |
2. NINA ŠUNJIĆ, SAMOBOR |
3. DORA KERKEZ, Kondura Sisak |
3. ANA BAĐUN, Tempo |
|
| | | |
Kata - Učenici 8,9 kyu (U12)
1. DAVID MAKAR, Tigar Sisak |
2. KARLO HALUDEK, KK KIK |
3. IVAN MARJANOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
3. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
|
|
|
Kata - Učenici 7,6 kyu (U12)
1. OZREN GRGIĆ, CENTAR ŠENKOVEC |
2. DAVID VIDOVIĆ, CENTAR ŠENKOVEC |
3. LUKA ROLA, KOVINAR |
3. MARK MILLER, CENTAR ŠENKOVEC |
|
|
|
Kata - Učenici služ. (U12)
1. TARIK SALKIĆ, REGENERACIJA |
2. FRAN KISIĆ, Zagrebački karate savez |
3. VITO KRSNIK, Zagrebački karate savez |
3. IVAN KUKIĆ, Zagrebački karate savez |
|
| | | |
Kata - Učenice 8,9 kyu (U12)
1. MAGDALENA BLAŽAK, KK KIK |
2. DALIA PRSTAČIĆ, Nova Gradiška |
3. IMAN RUŽNIĆ, REGENERACIJA |
3. ZARA VALDGONI, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
|
|
|
Kata - Učenice 7,6 kyu (U12)
1. LUCIJA VARAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
2. LARA PAHIĆ, Tigar Sisak |
3. LANA POTURICA, Nova Gradiška |
3. ELENA MARUNČEK, ICTUS |
|
|
|
Kata - Učenice služ. (U12)
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski sokol Osijek |
2. ANA DRUŽINEC, Zagrebački karate savez |
3. ANTONIJA BARIĆ, Zagrebački karate savez |
3. RITA MUSTAPIĆ, Slavonski Brod |
|
| | | |
Kata - Mlađi kadeti 8,9 kyu (U14)
1. STEFAN RADULOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
2. JAKOV TOPIĆ, Kondura Sisak |
3. NIKO HOBOR, Kondura Sisak |
3. LEON PAVKOVIĆ, Kondura Sisak |
|
|
|
Kata - Mlađi kadeti služ. (U14)
1. TARIK SALKIĆ, REGENERACIJA |
2. NIKOLA PARLOV, OMEGA |
3. FRAN SELIGMAN, Hrvatski sokol Osijek |
3. EMANUEL BAĐUN, Tempo |
|
| |
Kata - Mlađe kadetkinje 8,9 kyu (U14)
1. DORA KIRIN, Tigar Sisak |
2. GABRIJELA SAMBOL, Max Ivankovo |
|
|
|
|
|
Kata - Mlađe kadetkinje 7,6 kyu (U14)
1. KRISTIJANA POPOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
2. LUCIJA VARAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
3. ANA VUJIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
3. ELENA MARUNČEK, ICTUS |
|
|
|
Kata - Mlađe kadetkinje služ. (U14)
1. KATIA ŠEGAVČIĆ, Hrvatski sokol Osijek |
2. ENA HALUPA, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
3. LEONA HUSTIĆ, Pitomača |
3. ANA DRUŽINEC, Zagrebački karate savez |
|
| | | |
Kata - Kadeti služ. (U16)
1. NIKOLA PARLOV, OMEGA |
2. TOMISLAV TKALČEC, Okinawa |
3. MARIO BOROJEVIĆ, Tempo |
3. DAVID SKŘIVÁNEK, Sportovni klub bojovych umeni Hostivar |
|
| | | |
Kata - Kadetkinje služ. (U16)
1. INGA GRGIĆ, CENTAR ŠENKOVEC |
2. KLARA BRAJA, OMEGA |
3. STELA HORVAT, CENTAR ŠENKOVEC |
3. MATEA EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod |
|
| | | |
Kata - Juniori služ. (U18)
1. MIHAEL EĆIMOVIĆ, Slavonski Brod |
2. ANDREAS GLAVAŠ, Tigar Sisak |
3. MARIO BOROJEVIĆ, Tempo |
3. FILIP JURIĆ, ICTUS |
|
| | | |
Kata - Juniorke služ. (U18)
1. KLARA BRAJA, OMEGA |
2. FLAVIA PALIAGA, FINIDA (POREČ) |
3. LEA JENIĆEK, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
3. STELA HORVAT, CENTAR ŠENKOVEC |
|
| | | |
Kata - Ml. Seniori služ. (U21)
1. MATIJA IVAN VOLŠANSKI, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
2. LEON GRGIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
|
|
|
| | | |
Kata - Ml. Seniorke služ. (U21)
1. PAULA VARAT, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
2. TEA KOVAČEVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
3. GABRIJELA JANKOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
3. LEA ŽARKOVIĆ, "SLAVKO KRIVSKI-TERMAL" DARUVAR |
|
| | | |