Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
19. Karate Darfest
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
KUMITE-Učenici (U12)
KUMITE-Učenice (U12)
KUMITE-Mlađi kadeti (U14)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
KUMITE-Kadeti (U16)
KUMITE-Kadetkinje (U16)
KUMITE-Juniori (U18)
KUMITE-Juniorke (U18)
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
TEŽINE / UZRASTI
Kumite - Ml. učenice (U10) -28
Kumite - Ml. učenice (U10) -32
Kumite - Ml. učenice (U10) -36
Kumite - Ml. učenice (U10) +36
Kumite - Ml. učenice (U10) -28
234
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
97
0
KATJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
234
0
DORA VALENTIĆ (KGB)
111
0
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
97
KATJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
233
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
104
0
MAJDA LOVRANIĆ (TIGAR)
107
LUCIJA FERČIĆ (TIGAR)
111
0
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
97
0
KATJA ŠTALMAJER (VUKOVAR)
233
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
107
0
LUCIJA FERČIĆ (TIGAR)
111
0
ROZA JELČIĆ (TIGAR)
233
0
TINA OKOVIĆ (KGB)
107
0
LUCIJA FERČIĆ (TIGAR)
104
0
MAJDA LOVRANIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. ROZA JELČIĆ, Tigar Sisak
2. TINA OKOVIĆ, Mladost
3. DORA VALENTIĆ, Mladost
3. LUCIJA FERČIĆ, Tigar Sisak
Kumite - Ml. učenice (U10) -32
180
0
LUCIJA RAFAJ (KRK CRO)
109
0
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
180
0
LUCIJA RAFAJ (KRK CRO)
154
0
LOLA KURTAGIĆ (KA 1969)
109
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
138
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
240
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
154
0
LOLA KURTAGIĆ (KA 1969)
109
0
FANI GALA BAIUTTI (TIGAR)
138
0
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
240
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
154
0
LOLA KURTAGIĆ (KA 1969)
240
0
NINA CVIJANOVIĆ (KGB)
138
MARIA KNEŽEVIĆ (VIROVTC)
Osvajači medalja
1. NINA CVIJANOVIĆ, Mladost
2. LOLA KURTAGIĆ, Karlovac 1969
3. LUCIJA RAFAJ, KRK CROATIA
3. MARIA KNEŽEVIĆ, Virovitica
Kumite - Ml. učenice (U10) -36
34
0
ELIŠKA VILÍMKOVÁ (SKBU)
192
0
EMA DRAŠKOVIĆ (SAMOBOR)
161
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
34
0
ELIŠKA VILÍMKOVÁ (SKBU)
161
0
NINA MALOBABIĆ (KA 1969)
Osvajači medalja
1. NINA MALOBABIĆ, Karlovac 1969
2. ELIŠKA VILÍMKOVÁ, Sportovni klub bojovych umeni Hostivar
3. EMA DRAŠKOVIĆ, SAMOBOR
3. ----
Kumite - Ml. učenice (U10) +36
178
0
AURORA BARBALIĆ (KRK CRO)
102
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
364
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
102
0
PETRA BOBINAC (TIGAR)
364
0
LENA KRIZMAN (CHMPRI)
Osvajači medalja
1. LENA KRIZMAN, CHAMPION RIJEKA
2. PETRA BOBINAC, Tigar Sisak
3. AURORA BARBALIĆ, KRK CROATIA
3. ----