Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19. Karate Darfest
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
KUMITE-Mlađi učenici (U10)
KUMITE-Mlađe učenice (U10)
KUMITE-Učenici (U12)
KUMITE-Učenice (U12)
KUMITE-Mlađi kadeti (U14)
KUMITE-Mlađe kadetkinje (U14)
KUMITE-Kadeti (U16)
KUMITE-Kadetkinje (U16)
KUMITE-Juniori (U18)
KUMITE-Juniorke (U18)
KUMITE-Mlađi seniori (U21)
KUMITE-Mlađe seniorke (U21)
KATA-Cicibani
KATA-Cicibanke
KATA-Mlađi učenici
KATA-Mlađe učenice
KATA-Učenici
KATA-Učenice
KATA-Mlađi kadeti
KATA-Mlađe kadetkinje
KATA-Kadeti
KATA-Kadetkinje
KATA-Juniori
KATA-Juniorke
KATA-Mlađi seniori
KATA-Mlađe seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kumite - Ml. kadeti (U14) -36
Kumite - Ml. kadeti (U14) -41
Kumite - Ml. kadeti (U14) -45
Kumite - Ml. kadeti (U14) -52
Kumite - Ml. kadeti (U14) -57
Kumite - Ml. kadeti (U14) +57
Kumite - Ml. kadeti (U14) -36
444
0
FILIP MARINOVIĆ (KKHZG)
254
0
DOMAGOJ ŠPREM (OPATIJA)
Medalists
1. DOMAGOJ ŠPREM, OPATIJA
2. FILIP MARINOVIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. ----
3. ----
Kumite - Ml. kadeti (U14) -41
355
0
SVEN TUŠKAN (KKHZG)
79
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
351
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
79
0
PATRIK VUČKOVIĆ (KK LEPO)
351
0
MATEJ GORIĆ (KK KIK)
Medalists
1. PATRIK VUČKOVIĆ, LEPOGLAVA
2. MATEJ GORIĆ, KK KIK
3. SVEN TUŠKAN, Hercegovina-Zagreb
3. ----
Kumite - Ml. kadeti (U14) -45
397
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
446
0
NIKOLA HUZJAK (VGORICA)
Medalists
1. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
2. ----
3. ----
3. ----
Kumite - Ml. kadeti (U14) -52
447
0
FILIP KAURIN (VGORICA)
430
0
IVAN STRANJAK (KAO)
205
0
BRUNO PAŠA (KONDURA)
458
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
430
0
IVAN STRANJAK (KAO)
458
0
LEON BURŠIĆ (OPATIJA)
Medalists
1. LEON BURŠIĆ, OPATIJA
2. IVAN STRANJAK, Karate Akademija Osijek
3. BRUNO PAŠA, Kondura Sisak
3. ----
Kumite - Ml. kadeti (U14) -57
121
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
121
0
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
51
0
MATEJ POTKOVAC (KAO)
277
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
306
MATEJ TISUCKI (MAXIVK)
147
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
121
0
DOMAGOJ KESAK (VIROVTC)
277
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
306
0
MATEJ TISUCKI (MAXIVK)
147
0
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
277
0
SVEN STRAHIJA (GLOBUS)
306
0
MATEJ TISUCKI (MAXIVK)
147
GAŠPAR POGELŠEK (KA 1969)
Medalists
1. SVEN STRAHIJA, GLOBUS Čakovec
2. MATEJ TISUCKI, Max Ivankovo
3. DOMAGOJ KESAK, Virovitica
3. GAŠPAR POGELŠEK, Karlovac 1969
Kumite - Ml. kadeti (U14) +57
420
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
30
0
LUKA PAJNIĆ (KTC KŽ)
453
0
LUKA ŽGELA (MAXIVK)
332
0
ANDREJ MILIVOJEVIĆ (CASTRA1)
420
0
JAKOV STIPIĆ (KA 1969)
332
0
ANDREJ MILIVOJEVIĆ (CASTRA1)
Medalists
1. JAKOV STIPIĆ, Karlovac 1969
2. ANDREJ MILIVOJEVIĆ, KBS "Castra" Banja Luka
3. LUKA PAJNIĆ, KK KTC KRIŽEVCI
3. LUKA ŽGELA, Max Ivankovo